Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

obi, moze czesiej przegladaj archiwa, bo wyciagasz ponownie na swiatlo dzienne prawdziwe skarby :tanczy:

zarowno "czarna" Agata, jak i "biala" przepiekne :P
a fryzura urocza :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

:lol: Wyglada na to, ze osladzacie sobie czas oczekiwania na filmy :D
Pieknie Wam to idzie :brawa:
Nawet nie wiedzialem, ze Agata jest w posiadaniu tak udanych i zgrabnych zakietow :o
Dlaczego nigdy ich nie widzialem :> No tak, jestem fanem o krotkim stazu, ale dlaczego podczas tego krotkiego stazu Agata nigdy nie pokazala sie w tych zakietach :>

A teraz juz przejdzmy do sedna :D Notka rzeczywscie przeslala mi film, poszedl dalej i wyladowal tu :arrow: Rozmowa Agaty Tomaszewskiej z gen. bryg. Usarkiem :]

(notko - dziekuje :* )

Faktycznie trudny rozmowca :) Jednak Agata nieprzestraszyla sie i twardo zadawala kolejne pytania :brawa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:..ja czasami tesknie do Agatki z grzywka :D
..przez sentyment chyba :P
..bo wole zdecydowanie (jak wiekszosc tutaj chlopakow) kiedy Agatka swojej pieknej twarzyczki nie zaslania :P
Racja :D !! Teraz juz ani sladu po grzywce -odrosla , wiec zapomnijmy o niej :lol2: !! Chociaz pieknie Agatka wygladala tez z..... :szalony: !!
obi pisze:..podobalo sie :D

..to mam jeszcze jedna zapomniany zakiecik :D
..nie wiadomo czemu zapomniany :mhm:
..bo bardzo ladny :D
..dla kontrastu - tym razem biel :P

..i w tle polskie morze :szalony:
Ojjhhjj :szalony: !! Nawet bardzo sie podobalo , a teraz jeszcze bardziej :lol2: !! Ta marynara to jest dopiero cudo :jupi: !! I Agatka nad morzem :szalony: !! Chociaz nad morzem wolalbym ja ogladac w zupelnie innym stroju , ale ciiii...... :cicho: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze: :lol: Wyglada na to, ze osladzacie sobie czas oczekiwania na filmy :D
Pieknie Wam to idzie :brawa:
Nawet nie wiedzialem, ze Agata jest w posiadaniu tak udanych i zgrabnych zakietow :o
Dlaczego nigdy ich nie widzialem :> No tak, jestem fanem o krotkim stazu, ale dlaczego podczas tego krotkiego stazu Agata nigdy nie pokazala sie w tych zakietach :>
..no to zaluj ze nie widziales ;)
..kiedys w tym bialym zakiecie zwlaszcza - czesciej sie pokazywala :D
..nie wiem czemu teraz tego nie zaklada :>
..moze poplamila kawa :?: :lol:
king_kocur pisze:A teraz juz przejdzmy do sedna :D Notka rzeczywscie przeslala mi film, poszedl dalej i wyladowal tu :arrow: Rozmowa Agaty Tomaszewskiej z gen. bryg. Usarkiem :]
..juz obejrzalem :jupi:

..no twardy rozmowca :rozglada:
..ale Agatka nie do zgiecia :jupi:
..twardo stala przy swojej racji :brawa:
..a ja oczywiscie po stronie Agatki :lol2:
..pieknie zaczela - od kondolencji :)
..jak nalezy :)
..a pozniej juz do roboty - czyli pytala o wszystko co nalezy :brawa:
(notko - dziekuje :* )
..jak my wszyscy :* :*
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
king_kocur pisze:A teraz juz przejdzmy do sedna :D Notka rzeczywscie przeslala mi film, poszedl dalej i wyladowal tu :arrow: Rozmowa Agaty Tomaszewskiej z gen. bryg. Usarkiem :]
..juz obejrzalem :jupi:
Ja tez :jupi: !! I po pierwsze musze powiedziec , ze po pierwszym obejrzeniu , a wlasciwie to juz w tracie ogladania , zamurowalo mnie :o !! Nie moglem uwierzyc w to , jak ten facet traktowal Agatke :o !! Odgornie -to chyba najlepsze slowo -ktos z Was juz go uzyl -sorry , ze nie pamietam kto -tyle tu piszecie :lol2: !!
Nawet jesli mu sie nie podobalo , to , ze Agatka jest z telewizji , to o co Agatka go pyta , to jak on mogl , kiedy widzial jak jest piekna :lol2: ?? No tak , bo lotnicy chodza caly czas z glowa w chmurach :lol2: !! Mam nadzieje Al , ze nikogo tym zdaniem z Twoich bliskich i Ciebie tez , nie obrazilem :rozglada: ??
..no twardy rozmowca :rozglada:
..ale Agatka nie do zgiecia :jupi:
..twardo stala przy swojej racji :brawa:
..a ja oczywiscie po stronie Agatki :lol2:
..pieknie zaczela - od kondolencji :)
..jak nalezy :)
..a pozniej juz do roboty - czyli pytala o wszystko co nalezy :brawa:
Agatka jest przedstawicielka mediow , ktore parcuja dla widza , ktory chce byc dobrze poinformowany :] !! Byla taktowna i powsciagliwa ( czy jest bardziej powsciagliwa osoba na tym swiecie :lol2: ?? nie ma - my to wiemy najlepiej :lol2: !! ) , wiec tym bardziej nie rozumiem , dlaczego ten general stwarzal takie opory przy odpowiedzi :> ??
Ale brawa dla Agatki za "wole walki" i hardego ducha :brawa: !!
obi pisze:
(notko - dziekuje :* )
..jak my wszyscy :* :*
Jak jeden maz Ci dziekujemy :* !! :*!! :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
obi pisze: ..no twardy rozmowca :rozglada:
..ale Agatka nie do zgiecia :jupi:
..twardo stala przy swojej racji :brawa:
..a ja oczywiscie po stronie Agatki :lol2:
..pieknie zaczela - od kondolencji :)
..jak nalezy :)
..a pozniej juz do roboty - czyli pytala o wszystko co nalezy :brawa:
Agatka jest przedstawicielka mediow , ktore parcuja dla widza , ktory chce byc dobrze poinformowany :] !! Byla taktowna i powsciagliwa ( czy jest bardziej powsciagliwa osoba na tym swiecie :lol2: ?? nie ma - my to wiemy najlepiej :lol2: !! ) , wiec tym bardziej nie rozumiem , dlaczego ten general stwarzal takie opory przy odpowiedzi :> ??
Ale brawa dla Agatki za "wole walki" i hardego ducha :brawa: !!
niedobrze pisac jako ostatni :lol: wszystko juz napisaliscie :D
ja pogratuluje agacie anielskiej cierpliwosci :D bo ja bym podziekowal po drugiej odpowiedzi gosciowi za rozmowe :spiewa:

nie bede sie licytowal w ilosci buziakow dla notki, tylko po prostu podziekuje - dziekuje :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:niedobrze pisac jako ostatni :lol: wszystko juz napisaliscie :D
ja pogratuluje agacie anielskiej cierpliwosci :D bo ja bym podziekowal po drugiej odpowiedzi gosciowi za rozmowe :spiewa:


A widzisz :lol2: !! Jednak zawsze jakas swoja mysl mozna wtracic -nawet jak sie jest ostatnim :lol2: !! Pamietaj , ze to ojciec zawsze dowiaduje sie ostani -ostatni , czyli ten najwazniejszy :lol: !!
stajlus pisze:nie bede sie licytowal w ilosci buziakow dla notki, tylko po prostu podziekuje - dziekuje :)
Alez ja sie nie licytowalem :lol: !! notka doskonale zdaje sobie z mojego uczucia do nie :lol2: !!

Teraz jeszcze tylko musze epsztajnek przekonac o sile uczucia do niego :lol2: !! mialem nadzieje , ze zdazy wpasc przed moim odejsciem .......... od komputera , ale nie zdazyl ;) !!
No nic , to chyba do jutra musze czekac na nocy filmik :rozglada: ?? Ale chyba warto :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze: A widzisz :lol2: !! Jednak zawsze jakas swoja mysl mozna wtracic -nawet jak sie jest ostatnim :lol2: !! Pamietaj , ze to ojciec zawsze dowiaduje sie ostani -ostatni , czyli ten najwazniejszy :lol: !!

dlugo nad tym myslec nie musialem ;) samo z siebie sie wzielo :lol2:
marcinkowsky pisze:Teraz jeszcze tylko musze epsztajnek przekonac o sile uczucia do niego :lol2: !! mialem nadzieje , ze zdazy wpasc przed moim odejsciem .......... od komputera , ale nie zdazyl ;) !!
No nic , to chyba do jutra musze czekac na nocy filmik :rozglada: ?? Ale chyba warto :lol2: !!
jutro tez na pewno film bedzie bardzo aktualny :neutral:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:nie bede sie licytowal w ilosci buziakow dla notki, tylko po prostu podziekuje - dziekuje :)
Alez ja sie nie licytowalem :lol: !! notka doskonale zdaje sobie z mojego uczucia do nie :lol2: !!
W takich sprawach licytacja jest nie na miesjscu ;)
Kolejna prosba tez nie, ale sytuacja mnie zmusza, juz dzisiaj prosic wszystkich wyposazonych w sprzet nagrywajacy, by w ten weekend czuwali i jesli zajdzie potrzeba nagrywali :D
Ja nie bede mogl :/
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obiecana wczorajsza relacja
http://www.sendspace.com/file/kqvdrb
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

epsztajnek pisze:Obiecana wczorajsza relacja
http://www.sendspace.com/file/kqvdrb
Pieknie dziekuje :) Film wlasnie sie laduje :)
Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko, ze film zostanie wrzucony na YT? :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
epsztajnek pisze:Obiecana wczorajsza relacja
http://www.sendspace.com/file/kqvdrb
Pieknie dziekuje :) Film wlasnie sie laduje :)
U mnie zaladuje sie niestety dopero jak wroce do domu :spiewa: !! Ale i tak juz teraz ( choc kingi pewnie , ze za kota w worku :lol2: ) bardzo ci epszt dziekuje :) !! ......
No i te kropki postawilem , bo nie wiem , czy w ramach wdziecznosci podarowac ci buziaka :devil: ?? :lol2:
king_kocur pisze:Kolejna prosba tez nie, ale sytuacja mnie zmusza, juz dzisiaj prosic wszystkich wyposazonych w sprzet nagrywajacy, by w ten weekend czuwali i jesli zajdzie potrzeba nagrywali :D
Ja nie bede mogl :/
A takie prosby to tylko do naszych etatowych nagrywaczy :rozglada: !! :aniol:

A jak tam dzisiaj sprawy z dyzurami sie maja :) ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:Obiecana wczorajsza relacja
http://www.sendspace.com/file/kqvdrb
ja tez bardzo dziekuje :)

no, Agata jak zawsze subtelna i delikatna podczas przekazywania tresci :brawa:
wiedzialem dokladnie, ze taka byla ta relacja :) bo w sytuacjach dramatycznych zdarzen relacje Agaty zawsze sa wywazone i tak ulozone, by nikogo nie urazic :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko, ze film zostanie wrzucony na YT? :)
Ku chwale Agaty ! :brawa:
No i te kropki postawilem , bo nie wiem , czy w ramach wdziecznosci podarowac ci buziaka
Twoja wdziecznosc jest wystarczajaca nagroda :lol2:
Buziaczek to by sie przydal od bohaterki tego watku, za wklad w popularyzowanie jej dzialalnosci zawodowej :lol2:
A jak tam dzisiaj sprawy z dyzurami sie maja :)
Ja, jak zwykle, dyzuruje po 22-giej :devil:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:Ku chwale Agaty ! :brawa:
z tego, co zdazylem zauwazyc, juz zostala rozchwalona :tanczy:
epsztajnek pisze:Twoja wdziecznosc jest wystarczajaca nagroda :lol2:
Buziaczek to by sie przydal od bohaterki tego watku, za wklad w popularyzowanie jej dzialalnosci zawodowej :lol2:
musicie kiedys ustawic sie w kolejce po "zaplate" :lol2:
epsztajnek pisze:
A jak tam dzisiaj sprawy z dyzurami sie maja :)
Ja, jak zwykle, dyzuruje po 22-giej :devil:
to dobrze, bo dyzurow pozostalych... nas, to wynika, ze o tej porze komputery odpoczywaja :> jedynie weekendy sa wyjatkami :>

jesli chodzi o dyzur Agaty, to dzis zdecydowanie go brakuje ;(
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości