Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:A dobrze ,ze wspomniales :> !! Nie zauwazylem tego :mhm: !! :o Straszne i niezrozumiale :x !!
..mialoby sie ochote burze rozpetac :x
..ale nie przyslaniajmy nasza zloscia tej wspanialej rozmowy :)
Najpierw sam zauwazy cos tak bulwersujacego , a pozniej w uspokajacza sie bawi :devil: !!

Ale masz zdecydowana racje :) !! Szkoda zlosci :) !!
obi pisze:..koncentrujmy sie wylacznie na tresci :lol2:
Najlepiej zamknac oczy w odpowiednim momencie i juz o zlosci mozna zapomniec :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Asenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:52
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Asenta »

Mo?na by? z was dumnym :)
Dziekuje
Agata Tomaszewska - Czy czego? wiecej cz?owiekowi potrzeba??
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Asenta pisze:Mo?na by? z was dumnym :)
Dziekuje
Ech, zeby to ta wlasciwa osoba byla z nas dumna, ta , dla ktorej to wszystko jest robione ..... :lol2:

"... tylko Tobie
Dobrze to wiesz
Tylko Tobie
I tylko dla Ciebie...." :spiewa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Asenta pisze:Mo?na by? z was dumnym :)
Dziekuje
Ech, zeby to ta wlasciwa osoba byla z nas dumna, ta , dla ktorej to wszystko jest robione ..... :lol2:

"... tylko Tobie
Dobrze to wiesz
Tylko Tobie
I tylko dla Ciebie...." :spiewa:
Jest w tym duzo prawdy , ze wszystko to , co tu robimy , robimy dla Agatki :P !! :*

Ale tez bardzo czesto nachodza mnie mysli czysto egoistyczne :lol2: !! No bo jak inaczej nazwac to , ze zwlaszcza ostatnimi czasy wchodze tu glownie , zeby zebrac o nagrania , capsy , etc. :lol2: !! No bo te nagrania i capsy przeciez wrzucamy tu glownie dla siebie :lol2: ?? Co nie :lol2: ??

A dopiero pozniej jest mysl , ze robimy to dla Agatki :lol2: !! Jezeli ja to w ogole obchodzi , ze my tu cokolwiek robimy :lol2: !! No i wyszedl mi taki dekadentyzm na koniec :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Jest w tym duzo prawdy , ze wszystko to , co tu robimy , robimy dla Agatki :P !! :*
..wszystko dla niej :lol2:
..gdyby nie ona w ogĂłle nie zaczalbym ogladac tak intensywnie tvn24 :lol2:
..i na pewno teraz nie ogladalbym dzien w dzien :lol2:
Ale tez bardzo czesto nachodza mnie mysli czysto egoistyczne :lol2: !! No bo jak inaczej nazwac to , ze zwlaszcza ostatnimi czasy wchodze tu glownie , zeby zebrac o nagrania , capsy , etc. :lol2: !! No bo te nagrania i capsy przeciez wrzucamy tu glownie dla siebie :lol2: ?? Co nie :lol2: ??
..tu tez sie zgodze :lol2:
..ze wchodzac na forum licze na to ze jak otworze ten watek to zasypia mnie capsy i linki do nagran :lol2:
..i tu juz wylacznie o swoim dobrze mysle :lol2:

..a ze dzieki temu inni tez moga zobaczyc to czego nie udalo im sie zobaczyc za pierwszym razem.. :spiewa:
..to niech idzie na chwale Agatki :lol2:
A dopiero pozniej jest mysl , ze robimy to dla Agatki :lol2: !! Jezeli ja to w ogole obchodzi , ze my tu cokolwiek robimy :lol2: !! No i wyszedl mi taki dekadentyzm na koniec :lol2: !!
..no przeciez wiemy ze cieszy ja zainteresowanie jej praca :lol2:

..i tak apropos :D
..bedzie sie czym dzis zainteresowac :>
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Jest w tym duzo prawdy , ze wszystko to , co tu robimy , robimy dla Agatki :P !! :*
..wszystko dla niej :lol2:
..gdyby nie ona w ogĂłle nie zaczalbym ogladac tak intensywnie tvn24 :lol2:
..i na pewno teraz nie ogladalbym dzien w dzien :lol2:
Pierwszą rzeczą, o której chciałbym napisać, to złudzenie :o Wydaje mi sie, że w jednym z Twoich wyrazów widzę polski znak "ó" :jupi: Czyżby to oznaczało normalność? :lol2: Powrót do normalności stał się faktem! :jupi:
Zatem teraz już w normalnych warunkach możemy pracować i na cześć i dla Agatty :jupi: I zarazem cieszyć się sami sobą i naszą obecnością! :jupi: :devil:
Ale tez bardzo czesto nachodza mnie mysli czysto egoistyczne :lol2: !! No bo jak inaczej nazwac to , ze zwlaszcza ostatnimi czasy wchodze tu glownie , zeby zebrac o nagrania , capsy , etc. :lol2: !! No bo te nagrania i capsy przeciez wrzucamy tu glownie dla siebie :lol2: ?? Co nie :lol2: ??
Głównie dla siebie, ale w przeważającej części dla niej tutaj jesteśmy :lol2: Myślę, że taki wniosek należy wysnuć z Waszych rozważań :lol2:
obi pisze:
marcinkowsky pisze:A dopiero pozniej jest mysl , ze robimy to dla Agatki :lol2: !! Jezeli ja to w ogole obchodzi , ze my tu cokolwiek robimy :lol2: !! No i wyszedl mi taki dekadentyzm na koniec :lol2: !!
..no przeciez wiemy ze cieszy ja zainteresowanie jej praca :lol2:
Natomiast nie cieszy jej, nasze zainteresowanie jej osobą :lol2:
obi pisze:..i tak apropos :D
..bedzie sie czym dzis zainteresowac :>
W kontekście poczynań Agatty nic dzisiaj nie idzie po naszej myśli :/
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:Pierwszą rzeczą, o której chciałbym napisać, to złudzenie :o Wydaje mi sie, że w jednym z Twoich wyrazów widzę polski znak "ó" :jupi: Czyżby to oznaczało normalność? :lol2: Powrót do normalności stał się faktem! :jupi:
Zatem teraz już w normalnych warunkach możemy pracować i na cześć i dla Agatty :jupi: I zarazem cieszyć się sami sobą i naszą obecnością! :jupi: :devil:
..normalnie wszędzie wiedzę ogonki :jupi:
..ciężko teraz znów pisać przy użyciu polskich znaków :lol:

..ale ja już chyba zostanę 'obi' :neutral:
..bo próbowałem się logować jako 'obieżyświat' i przypomniało mi się że podczas batalii o odzyskanie dostępu na forum zmieniałem maila który teraz notabene jest już nieważny :hmm:
..no dobra ;)
..na razie będę w dalszym ciągu obi :D
..a później pomyślę co z tym fantem zrobić :lol2:
Natomiast nie cieszy jej, nasze zainteresowanie jej osobą :lol2:
..oj nie lubi :nie:
..dlatego my dyskutujemy tylko o pracy :lol2:
Alchemik pisze:W kontekście poczynań Agatty nic dzisiaj nie idzie po naszej myśli :/
..myślałem że będziesz miał dla nas lepsze wieści ;(
..no ale to dopiero początek dnia :)
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
Alchemik pisze:Pierwszą rzeczą, o której chciałbym napisać, to złudzenie :o Wydaje mi sie, że w jednym z Twoich wyrazów widzę polski znak "ó" :jupi: Czyżby to oznaczało normalność? :lol2: Powrót do normalności stał się faktem! :jupi:
Zatem teraz już w normalnych warunkach możemy pracować i na cześć i dla Agatty :jupi: I zarazem cieszyć się sami sobą i naszą obecnością! :jupi: :devil:
..normalnie wszędzie wiedzę ogonki :jupi:
..ciężko teraz znów pisać przy użyciu polskich znaków :lol:
Ojjjhh - już mam problem za pierwszym podejściem do polskiej literki :lol2: !! Tak na serio , to tamta sytuacja była chora :hyh: !! Nie mogłem tak jak Grzegorz Kajdanowicz przestawiać się bez problemu , na pisanie raz z , a raz bez polskich znaków :hyh: !!
Jakoś było sobie jednak trzeba radzić :lol2: !!

OOOoooohhhjjhh -jak miłłłłłło :racja: !!

A czemu nazwie wątku jeszcze brakuje "ń" :> ?? Złośliwość , czy przypadek :lol2: ??
..ale ja już chyba zostanę 'obi' :neutral:
..bo próbowałem się logować jako 'obieżyświat' i przypomniało mi się że podczas batalii o odzyskanie dostępu na forum zmieniałem maila który teraz notabene jest już nieważny :hmm:
Nie możesz nie odzyskać "obieżyświata" :> !! A jak w końcu zdecydujemy się na zmianę tytułu wątku , to kto złoży wniosek do admina :> ??
Alchemik pisze:W kontekście poczynań Agatty nic dzisiaj nie idzie po naszej myśli :/
..myślałem że będziesz miał dla nas lepsze wieści ;(
..no ale to dopiero początek dnia :)
No to jak nie ma dzisiaj Agatki , to ..... mhm: ?? ...... to wymyślmy jakieś inne zajęcie :lol2: !!
No więc , skoro forum już działa z polskimi znakami , a strony nie wróciły , to reaktywujmy je :lol2: !!

Zaproponujcie , kiedy :D !! bo musimy stawić się prawie wszyscy o jednej porze :lol2: !!
Wszyscy tzn. : ja , obi , Alchemik , epszt, king , stajlus i notka :lol2: !!

Określmy zasady obecności i publikacji :D !! Ja , jako ten , który ma zapisane wszystkie wypowiedzi będę nimi moderował i Wam przydzielał :lol2: !! Będę Wam udzielał głosu pisząc , kto następny jest w grafiku :lol2: !! Będę czekał 5 minut na opublikowanie przez Was posta , którego wcześniej napisaliście , a jak po upływie 5 minut się nie pojawi , to sam w Waszym imieniu go opublikuję :lol2: !! Zgoda :lol2: ??

No i kiedy Wam pasuje :lol2: ?? Warto odzyskać te 3 strony :D !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Do piątku włącznie, jestem w stanie dostosować się do każdej proponowanej pory :D

Ale radziłbym jeszcze poczekać z "akcją", a to ze względu na to wciąż brakujące "ń" w tytule :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Do piątku włącznie, jestem w stanie dostosować się do każdej proponowanej pory :D

Ale radziłbym jeszcze poczekać z "akcją", a to ze względu na to wciąż brakujące "ń" w tytule :lol2:
I "ę" w Twojej stópce :lol2: !! no dobra , to jeszcze czekamy :) !! Ja jestem w gorąąącej wodzie kąpany i dlatego tak wyskoczyłem z tą propozycją jak poparzony :lol2: !! ale właśnie modyfikuję Wasze posty :lol2: !! Spokojnie :stop: !! Tylko je po prostu wycinam i wklejam do edytora , nie zmieniając treści :lol2: !!

Wiecie , jakie to czasochłonne zajęcie :hyh: ?? Musicie być mi wdzięczni za to poświęcenie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Ojjjhh - już mam problem za pierwszym podejściem do polskiej literki :lol2: !! Tak na serio , to tamta sytuacja była chora :hyh: !! Nie mogłem tak jak Grzegorz Kajdanowicz przestawiać się bez problemu , na pisanie raz z , a raz bez polskich znaków :hyh: !!
Jakoś było sobie jednak trzeba radzić :lol2: !!
Dlaczego nie mogłeś pisać tak, jak Grzegorz Kajdanowicz :mhm: Nie rozumiem :uhh:
OOOoooohhhjjhh -jak miłłłłłło :racja: !!
Owszem miło i tak inaczej, mimo tego, że normalnie :lol2:
No to jak nie ma dzisiaj Agatki , to ..... mhm: ?? ...... to wymyślmy jakieś inne zajęcie :lol2: !!
No więc , skoro forum już działa z polskimi znakami , a strony nie wróciły , to reaktywujmy je :lol2: !!

Zaproponujcie , kiedy :D !! bo musimy stawić się prawie wszyscy o jednej porze :lol2: !!
Wszyscy tzn. : ja , obi , Alchemik , epszt, king , stajlus i notka :lol2: !!
Poszerzyłeś grono Dream-Ata-Team :lol2: może być trudno skrzyknąć cały team w jednym czasie :mhm: Wystarczy podać tylko moje terminy, kiedy wieczorami mnie nie ma i epsztajnek'a, kiedy on z kolei jest głównie wieczorami :lol2:
Określmy zasady obecności i publikacji :D !! Ja , jako ten , który ma zapisane wszystkie wypowiedzi będę nimi moderował i Wam przydzielał :lol2: !!
Wybornie :lol2: Liczę na Twoją sprawiedliwość podczas rozdzielania postów :lol2: Na prawość i sprawiedliwość liczę :devil:
No i kiedy Wam pasuje :lol2: ?? Warto odzyskać te 3 strony :D !!
Watro odzyskać :) Postaram się zatem dopasować do narzuconego terminu :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Dlaczego nie mogłeś pisać tak, jak Grzegorz Kajdanowicz :mhm: Nie rozumiem :uhh:
To pozostałość po Blacku i ekipie , której już nie ma :devil: !! Black mi kiedyś tłumaczył, że na Kajdanowicza spora grupa userów pisała a*tomat (bez gwiazki :lol2: ) i moderator sprytnie wymyślił i tak zedytował forum , że słówko automatycznie :devil: będzie zmieniało się na Grzegorz Kajdanowicz :lol2: !! Nie wiem , czy rozumiesz :lol2: ??
Poszerzyłeś grono Dream-Ata-Team :lol2: może być trudno skrzyknąć cały team w jednym czasie :mhm: Wystarczy podać tylko moje terminy, kiedy wieczorami mnie nie ma i epsztajnek'a, kiedy on z kolei jest głównie wieczorami :lol2:
No to wtedy , jak któregoś z Was nie będzie to ja wstawię , jako moderator marcinkowsky ( :devil: ) tą waszą wypowiedź :lol2: !! Chyba na tyle mi ufacie :lol2: ??
Watro odzyskać :) Postaram się zatem dopasować do narzuconego terminu :lol2:
I tak jest git 8) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Dlaczego nie mogłeś pisać tak, jak Grzegorz Kajdanowicz :mhm: Nie rozumiem :uhh:
To pozostałość po Blacku i ekipie , której już nie ma :devil: !! Black mi kiedyś tłumaczył, że na Kajdanowicza spora grupa userów pisała a*tomat (bez gwiazki :lol2: ) i moderator sprytnie wymyślił i tak zedytował forum , że słówko automatycznie :devil: będzie zmieniało się na Grzegorz Kajdanowicz :lol2: !! Nie wiem , czy rozumiesz :lol2: ??
..a tak :D tak :lol2:
..pamiętam to zamieszanie :devil:
..teraz trzeba przyznać niezłe jaja z tego wychodzą :devil:
..Black i tamta ekipa zostawili po sobie niezłą pamiątkę :hahaha:
Poszerzyłeś grono Dream-Ata-Team :lol2: może być trudno skrzyknąć cały team w jednym czasie :mhm: Wystarczy podać tylko moje terminy, kiedy wieczorami mnie nie ma i epsztajnek'a, kiedy on z kolei jest głównie wieczorami :lol2:
No to wtedy , jak któregoś z Was nie będzie to ja wstawię , jako moderator marcinkowsky ( :devil: ) tą waszą wypowiedź :lol2: !! Chyba na tyle mi ufacie :lol2: ??
..ja ci ufam :lol2:
..ale od wieczora będę w domu i przy kompie :lol2:
..tak więc dajcie oznakę życia :lol2:
..pomysł masz przedni marcinkowsky :lol2:

..dobrze ze raz chociaż udało ci się dotrzeć w zaświaty forum :lol2:

..teraz kiedy nie ma Agatki urozmaicimy sobie czas :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:To pozostałość po Blacku i ekipie , której już nie ma :devil: !! Black mi kiedyś tłumaczył, że na Kajdanowicza spora grupa userów pisała a*tomat (bez gwiazki :lol2: ) i moderator sprytnie wymyślił i tak zedytował forum , że słówko automatycznie :devil: będzie zmieniało się na Grzegorz Kajdanowicz :lol2: !! Nie wiem , czy rozumiesz :lol2: ??
..a tak :D tak :lol2:
..pamiętam to zamieszanie :devil:
..teraz trzeba przyznać niezłe jaja z tego wychodzą :devil:
..Black i tamta ekipa zostawili po sobie niezłą pamiątkę :hahaha:
:hahaha: No tak :devil: Takiego zamieszania mógł tylko Black narobić :devil: Mogłem się łatwo domyślić :devil: mimo to, bardo dziękuję Wam za wytłumaczenie tej zawiłości :lol2:
..ale od wieczora będę w domu i przy kompie :lol2:
..tak więc dajcie oznakę życia :lol2:
..pomysł masz przedni marcinkowsky :lol2:
Ja jestem już gotowy :D I tak będzie przez najbliższy czas :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze: :hahaha: No tak :devil: Takiego zamieszania mógł tylko Black narobić :devil: Mogłem się łatwo domyślić :devil: mimo to, bardo dziękuję Wam za wytłumaczenie tej zawiłości :lol2:
..nie ma za co :lol2:
..lubię to ludziom tłumaczyć :lol2:
..kiedyś działy się tu niestworzone rzeczy :lol2:
..teraz to jest spokĂłj i sielanka :P
..widać że spokojniejsi ludzie zaczęli się tu pojawiać :P
..i tak jest dobrze :D
Ja jestem już gotowy :D I tak będzie przez najbliższy czas :D
..ja teĹź :D
..gotowy na wszystko :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 21 gości