Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Dorotka969 »

jaki zmęczony?? Krzysiek czuje się na wizji jak rybka w wodzie :D:D zwłaszcza w weekendy :))
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Krzychu dziś strasznie uhahany :lol2:
Cieszy się szczególnie kiedy mówi o Walentynkach :D

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ludzie, potrzeba mobilizacji. Na stronie znani polacy kropka pl jest profil masy tvnowiczów, w tym Krzysztofa, ale jakaś menda musi mu ustawicznie dawać minus dziesiątki, bo słabo coś z miejscem rankingowym. Panie i panowie, do dzieła, sypać dziesiątkami z plusem.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Dzisiaj to mamy jakis wysyp sond, najpierw ta w tvn24, w ktorej Krzysztofa nie ma, a teraz trafil do tej przedziwnej sondy na stronie znaniludzie.pl.
Dzieki wielkie Kreska ze zwrocilas na to uwage, bo ja na takie strony w zasadzie nie zagladam, ale jak juz mamy tam Krzysia to trzeba o niego teraz odpowiednio zadbac :tanczy: Licze na mobilizacje ze wszytstkich stron, bo rzeczywiscie jego pozycja tam wyglada nieciekawie, szczegolnie licze na chlopakow od Krynskiej, oni tez przezywaja teraz pewna sonde zwiazana z Joanna, takze ich empatia nam sie przyda jak najbardziej! :D Zeby nikt nie bladzil i szukal to glos oddajemy na Krzysia tu: http://znanipolacy.pl/krzysztof_gorlicki_418.html, noty ponizej +10 niemile widziane! :lol2:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Dorotka969 »

oj, oj, ale krzywdzą nam Krzysia :(:( ale my im pokarzemy!!!!!!!!!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: maxxx »

Nika pisze:szczegolnie licze na chlopakow od Krynskiej
Chłopaki od Kryńskiej pomogli :tanczy: 8)

Dziś myślałem,że Go nie bedzie ale jest.Pewnie się cieszycie :spiewa: :arrow: :arrow:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Camilo »

Nika pisze:szczegolnie licze na chlopakow od Krynskiej
Chłopaki od Kryńskiej, a właściwie ten piszący te słowa zauważył to już wczoraj wieczorem i z -5 zrobiło się niewiele ponad -4 :aniol:
Capsów z dzisiejszego Poranka nie będzie, bo dzień zacząłem od defragmentacji dysku i przed chwilą skończyłem :rozglada:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Nie rozumiem niektórych ludzi. Tu wychodzi, że jakaś banda ustawicznie zasypuje go minus dziesiątkami. Idę o zakład, że nawet nie wiedzą, kto to jest. Niektórzy naprawdę nie wiedzą, jak podbudować swoje ego...
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Witam wszystkich z forum o Krzysztofie Górlickim, bardzo mi miło, że dołączyłam do Was. :D
Dziś Krzysztof znowu w Dniu na Żywo (czyżby to był awans)a, że mam ferie to mogę dłużej na niegi popatrzeć :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:Witam wszystkich z forum o Krzysztofie Górlickim, bardzo mi miło, że dołączyłam do Was.
To nam jest niezmiernie milo, ze nasze wypociny przyciagnely kolejnego fana Krzysia. :D Wszak im wieksza grupa tym razniej, dlatego gorraco Cie witamy! :lol2:
Dziś Krzysztof znowu w Dniu na Żywo
I znowu na stojaka! :spiewa:
czyżby to był awans
Trudno stwierdzic czy to kwestia awansu, bardziej bym sie przychylila do tezy, ze Krzysiek jest tam za pewnego innego Pana K., ktory sie zapewne chwilowo urlopuje. 8)
W sumie widzialam tylko 2 serwisy w wykonaniu Krzysia w dzisiesjszym DnZ i to tak troche pobieznie, ale i tak nie umknelo mi to, ze jednak Krzys w stylistyce DnZ czuje sie co nieco zamotany i czesciej przytrafiaja mu sie rozne potyczki slowne, szczegolnie jak stoi przed tym ekranem projekcyjnym. Ale im dalej w las, czyli im wiecej serwisow ma za soba, tym coraz lepiej mu wychodza. Jeszcze troche praktyki i bedzie prawie idealnie! :lol2:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: ~ »

Dzisiaj widziałem przejście pana Krzyśka z pod ekranu projekcyjnego do stołu. Było ok, nie biegał po studiu jak pan Kaliszewski. I można było usłyszeć w całości tą muzykę z dnia na żywo (myślałem, że będzie lepsza).
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Dzięki Nika za miłe przyjęcie. A swoją drogą to ktoś może orientuje się w życiu osobistym Krzysztofa ? Może jakieś ploteczki, życie osobiste ? :lol:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

konsta pisze:Dzięki Nika za miłe przyjęcie. A swoją drogą to ktoś może orientuje się w życiu osobistym Krzysztofa ? Może jakieś ploteczki, życie osobiste ? :lol:
Kręci z Muchomorkiem. Za Żwirka.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Krzys na dobre zadomowil sie w DnZ :spiewa: nadal mnie ciekawi czy to takie przejsciowe przetasowanie czy tez bedziemy swiadkami jego czestszych wizyt w tym pasmie ?! Dzisiejszych serwisow jeszcze przed nami ciag dalszy, ale juz moge go pochwalic, bo widac ewidentnie, ze Krzys nabral wiekszej pewnosci siebie i juz sie tak nie mota jak ostatnio, no i mamy tez pelen wysyp usmiechow, nawet pomachal raczka, szkoda tylko ze nie do nas, a do ministra infrastruktury. :lol2: Ale my i tak przyjmujemy ten gest do siebie :P w koncu mamy Walentynki, nam tez cos sie nalezy! :lol2:
No i Panu redaktorowi rowniez:
(walentynka (nie)poprawna politycznie)
Obrazek
I przypuszczalna reakcja Krzysztofa na ta wspanialosc: :lol2:
Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: pop »

Zadomowił się w "Dniu na żywo" (na szczęście) tylko na jakiś czas, bo gospodynie tego pasma są na zimowym urlopie. :D Mam nadzieję, że wkrótce zniknie, bo nie mogę na niego patrzeć - ciąglę się myli, musi czytać nazwiska polityków z kartek, co chwilę robi 'eee', przy łączeniach z reporterami zaczyna od 'noo'. Wolę go w "Porankach", bo rano TVN24 już nie oglądam od jakiegoś czasu. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości