[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Milionerzy

Post autor: michnik101 »

sybic pisze:
Martin pisze:Odcinki są nagrywane z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
To zła wiadomość....
To znaczy, ze nie wygrała - szkoda.
Niekoniecznie! Uczestnicy Milionerów myślę że podpisują pewnie jakieś papiery, które zabraniają im rozpowszechniania takich informacji np. na wikipedii, czy gdziekolwiek indziej.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Milionerzy

Post autor: szym »

michnik101 pisze:
sybic pisze:
Martin pisze:Odcinki są nagrywane z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
To zła wiadomość....
To znaczy, ze nie wygrała - szkoda.
Niekoniecznie! Uczestnicy Milionerów myślę że podpisują pewnie jakieś papiery, które zabraniają im rozpowszechniania takich informacji np. na wikipedii, czy gdziekolwiek indziej.
A publiczność?
[Na forum Milionerów już się na ten temat dyskutuje - ktoś podał nawet pytanie za 1.000.000 PLN i ujawnił decyzję zawodniczki. Zobaczymy w sobotę... :) ]
Ostatnio zmieniony niedziela 30 mar 2008, 19:40 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Milionerzy

Post autor: michnik101 »

TVN na pewno ma jakieś sposoby przed tym, aby zarówno publiczność, jak i zawodnicy nie rozpowszechniali takich informacji.
marakesh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 30 mar 2008, 19:03

Re: Milionerzy

Post autor: marakesh »

Jest połowa sezonu. TVN musi w końcu wywoływać jakieś skrajne emocje. Jak dotychczas, od startu nowej edycji wszystko toczyło się takim samym tempem. Aby nie doszło do stagnacji, trzeba było coś zrobić. Zaczęło się od babki która wygrała 250 000 PLN. Nie chcę nikogo oskarżać, że manipuluje przy milionerach i idzie na łatwiznę. Ale o to chodzi w konkurencji.
A co do manipulacji przy pierwszej edycji, nie miałoby to sensu. Ktoś wygrałby milion, i koniec emocji. Take rzeczy trzyma się na odpowiedni moment.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Milionerzy

Post autor: szym »

TVN na pewno ma jakieś sposoby przed tym, aby zarówno publiczność, jak i zawodnicy nie rozpowszechniali takich informacji.
Ta, jasne. Grożą im śmiercią? :rozglada:

Co do "manipulacji". Może są łatwiejsze pytania, ale - tak jak napisałem - wiele zależy od samego zawodnika. Od tego czy zaryzykuje, czy nie, kiedy weźmie koło ratunkowe...
:)
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Milionerzy

Post autor: michnik101 »

może. Nawet jeśli ktoś z publiki poda to na jakimś forum, to tak czy tak oglądalność będzie ogromna zapewne, bo na publiczności zasiada nie więcej jak 100 osób, a na fora nie zagląda aż tak dużo ludzi. A nawet jak zaglądają, to i tak pewnie (tak jak ja i większość tutejszych forumowiczów) będę oglądał następny odcinek choćby po to, aby przeżyć ten "dreszczyk" emocji :]
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Re: Milionerzy

Post autor: Asef »

nie można edytowac postu, ale się pomyliłem w zdaniu, chodziło o to, że akurat dzisiaj nie oglądałem, a nie że nie oglądam.
Obejrzałem w sobie wlaśnie w linku podanym wyżej.No, no no robi się bardzo interesująco, pamiętam jak pare lat temu miałem sen, że właśnie młoda dziewczyna wygrała Miliona, a ja się obudziłem i żałowalem ze był to tylko sen... czyżby w sobotę miałby się sen sprawdzic ? i będzie pierwszy Milion w Millionerach ? :D - mam taką nadzieję.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Dziewczyna bardzo sympatyczna. Pytania dość proste. Chyba na taki właśnie odcinek czekaliśmy. :D

Ktoś napisał, że koło ratunkowe 'pytanie do publiczności' jest w tym momencie gry bezużyteczne. Przypomnijcie sobie faceta, który - o ile dobrze pamiętam - w 2001 lub 2002 roku doszedł do pytania za milion mając jedno koło ratunkowe - właśnie 'pytanie do publiczności'. Pytane dotyczyło fragmentu kabaretu "Starszych panów" i mimo, że było dość trudne, zastanawiające, to publiczność wskazała dobrą odpowiedź. Szkoda, że facet wtedy nie zaryzykował.

Co do całej tej "tajności" nagrań itp. TVN, a w tym przypadku także Intergalactic, zawsze strzeże tego typu przedsięwzięć. Przypomnijcie sobie chociażby, co działo się po "Wyprawie Robinson". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Milionerzy

Post autor: Martin »

szym pisze: Ta, jasne. Grożą im śmiercią? :rozglada:
Zawodnicy, goście jak i publiczność podpisują oświadczenia, że nie będą "peplać".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Milionerzy

Post autor: szym »

Ale to nie jest sposób. W 21. wieku, w dobie Internetu wyciekają pilnie strzeżone albumy różnych wykonawców, filmy, nawet książki... oczywiście, dobrze by było, gdyby to, co piszą na forum Milionerów było zwykłym trollingiem, ale nawet jeśli nie - i tak przez ten tydzień wszyscy będą główkować i zasiądą w sobotę o 18:00 przed telewizorami.

Tak czy owak będzie ciekawie.
:)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Milionerzy

Post autor: adner »

Co do tych przecieków, to przecież nie czekaliby do emisji i wszystko by wrzało dużo wcześniej. Taka jest moja opinia. Z resztą, na forum Milionerów pojawiło się już kilka wersji "pytań za milion".
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

Ja tam jestem dobrej myśli i sądzę, że wygra. Dotychczas dobrze odpowiadała, ma jeszcze dwa koła, kurczę dziewczyna ma olbrzymią szansę :) Sądzę, że padnie milion 8) Bo jak nie, to już stracę na to nadzieję. Taka szansa zdarza się tak rzadko...
//////////
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: Szlachcic »

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że trudność pytań w nowej edycji "Milionerów", niestety nie jest adekwatna (tak jak to było w poprzednich edycjach) do wysokości potencjalnych wygranych. Niestety, bo zanika pewien wypracowany schemat i przewidywalność trudności pytań, co tworzyło znaną atmosferę z poprzednich edycji. Jako wieloletni fan "Milionerów", który spędzał wieczory z wypiekami na policzkach, muszę przyznać z przykrością, że obecny format jest pięknie opakowanym produktem, lecz jego zawartość daje wiele do życzenia. Może poprzednie edycje były schematyczne, ale powtarzam to właśnie czyniło, że był wspaniały klimat, którego teraz próżno szukać. Osobiście doczekałem się wspaniałego studia i innych ciekawych rozwiązań, lecz kosztem utracenia wspaniałego klimatu. Jak to się mówi "coś za coś".

P.S.
Czekam na polski milion z niecierpliwścią!

Aha i jeszcze jedno. Nareszcie zmieniono centralną platformę (miejsce gdzie stoi komputer z monitorami i fotele), która nie jest już zmarszczoną folią czy też wykładziną... :)
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Re: Milionerzy

Post autor: miko »

Podobno było takie pytanie:

Która z bogiń ma taką samą broń jak Artemida:
A: Selene
B: Diana
C: Juwenta
D: Ops


Ile w tym prawdy to nie mam pojęcia, ale tak piszą w komentarzach na onecie. Nie będę pisał tutaj czy wygrała milion czy też nie, ale jak ktoś jest ciekawy to znajdzie na onecie w komentarzach.
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Milionerzy

Post autor: michnik101 »

adner pisze:Z resztą, na forum Milionerów pojawiło się już kilka wersji "pytań za milion".

No właśnie, i to świadczy o tym, że ludzie sobie piszą (dla ściemy..(?)) przykładowe wersje pytania za milion, i wprowadzają tym samym mały chaos.
Ja nie mówię, że któraś z nich nie jest poprawna...ale szczerze to wątpię w to.
Radzę poczekać do 5 kwietnia, wtedy wszystko będzie jasne :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości