Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

No nareszcie Agatka urzadzila swoim fanom iscie reporterska uczte! :D Toc łaczyli sie z nia w kazdym serwisie i do tego dawano jej do wygadania sie wiecej czasu od poprzednich kolegow redakcyjnych relacjonujacych inne zdarzenia. Mi na pare laczen tez udalo sie przed ekranem zalapac, ale najfajniesze bylo to integracyjno-reporterskie spotkanie z Tomkiem Knapikiem. Fajnie notka opisala, ze jak Tomek zobaczyl znajoma zabawke, to od razu chcial Agatce z raczki ja wyrwac. :lol2: Skoro Agatka tak dobrze czuje sie na poznanskim stadionie, to ciekawe czy bedzie dla nas stamtad relacjonowac w czerwcu wizyte Zidana z okazji rozgrywek dzieciecych organizowanych przez Danone?! :mhm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nika pisze:No nareszcie Agatka urzadzila swoim fanom iscie reporterska uczte! :D Toc łaczyli sie z nia w kazdym serwisie i do tego dawano jej do wygadania sie wiecej czasu od poprzednich kolegow redakcyjnych relacjonujacych inne zdarzenia.
To sytuacja moich marzeń :lol2: !! Szkoda tylko , że nie byłem tego świadkiem :/ !! No , ale nic -głowa do góry :D !! Trzeba żyć dalej :D !!

Mi na pare laczen tez udalo sie przed ekranem zalapac, ale najfajniesze bylo to integracyjno-reporterskie spotkanie z Tomkiem Knapikiem. Fajnie notka opisala, ze jak Tomek zobaczyl znajoma zabawke, to od razu chcial Agatce z raczki ja wyrwac. :lol2:
A jednak było groźnie :> ?? :lol: Rękoczynu jednak nie było :> ?? :lol: bo jeśli tak , to ja już odnajdę tego ?Tomeczka i powiem mu , co o tym incydencie sądzę .... :ban: !! :lol: :lol:
Skoro Agatka tak dobrze czuje sie na poznanskim stadionie, to ciekawe czy bedzie dla nas stamtad relacjonowac w czerwcu wizyte Zidana z okazji rozgrywek dzieciecych organizowanych przez Danone?! :mhm:
Nie tylko tę , ale mam nadzieję , że wiele innych będzie jeszcze dla nas relacjonować :tanczy: !! Bo widać , że sprawia jej wiele radości praca na tym stanowisku :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: lukaszo »

Agatka nareszcie wróciła :D
TVN - programowo najlepsza
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

O minutowy film nikt chyba nie będzie miał pretensji :rozglada:
A tego trzeba posłuchać: dzień dobry panie dyre... redaktorze :devil:
http://www.sendspace.com/file/l91uwh
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

Nikt z Was nie zwrócił uwagi na to jaki fantastyczny parasol miała @ :lol2:
Obrazek
Chyba podprowadziła jakiemuś przedszkolakowi :lol2: Jakieś koniki czy co tam jest :lol2: Racezj nie była szczęśliwa, mina mówi wszystko :lol2:

Jak wrzucacie filmy to róbcie to na ten serwer http://www.zshare.net/. Można i ściągnąć i oglądnąć na stronie.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

TinkiWinki pisze:Nikt z Was nie zwrócił uwagi na to jaki fantastyczny parasol miała @ :lol2:
Obrazek
Chyba podprowadziła jakiemuś przedszkolakowi :lol2: Jakieś koniki czy co tam jest :lol2: Racezj nie była szczęśliwa, mina mówi wszystko :lol2:
Słodziutki -widziałem, ale mam ostatnio tyle zaległości , że jak wziąłem się za ich nadrabianie , to parasol mi umknął :hmm: !! Takie to pewnie rozdają na jakichś festynach albo wyścigach konnych :devil: !! :lol2: !! Może Agatka wygrała , bądź ktoś wygrał dla niej na jakiejś loterii :P !! :lol2:
Jak wrzucacie filmy to róbcie to na ten serwer http://www.zshare.net/. Można i ściągnąć i oglądnąć na stronie.
Publicznie w tym temacie przyrzekliśmy sobie już nigdy się nie wypowiadać :xx: !! :lol2:
epsztajnek pisze:O minutowy film nikt chyba nie będzie miał pretensji :rozglada:
....chyba , ze ktoś sam dobrowolnie coś podrzuci :lol2: !! :*
A tego trzeba posłuchać: dzień dobry panie dyre... redaktorze :devil:
http://www.sendspace.com/file/l91uwh
:hahaha: Takiego przejęzyczenia było mi trzeba :lol: !! Tomkowi chyba też :hahaha: !! :devil: epszt -dzięki -nastrój mam już na cały dzień wyśmienity :hahaha: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:Nikt z Was nie zwrócił uwagi na to jaki fantastyczny parasol miała @ :lol2:
Obrazek
Chyba podprowadziła jakiemuś przedszkolakowi :lol2: Jakieś koniki czy co tam jest :lol2: Racezj nie była szczęśliwa, mina mówi wszystko :lol2:
Słodziutki -widziałem, ale mam ostatnio tyle zaległości , że jak wziąłem się za ich nadrabianie , to parasol mi umknął :hmm: !! Takie to pewnie rozdają na jakichś festynach albo wyścigach konnych :devil: !! :lol2: !! Może Agatka wygrała , bądź ktoś wygrał dla niej na jakiejś loterii :P !! :lol2:
..no ja jestem taki spragniony widoku Agatki że nie zwracam uwagi na to jakie ma na sobie..przy sobie..nad sobą gadżety :lol2:

..no ale ten jest milutki :P
..czy podprowadziła go jakiemuś przedszkolakowi :>
..no nie wiem czy byłaby do tego zdolna :>
..może raczej młodszej siostrze :lol2:

..albo tak jak pisze marcinkowsky wygrała go na loterii konnej :devil:
..taka nagroda pocieszenia w loterii w której główną wygraną był koń :lol:
Jak wrzucacie filmy to róbcie to na ten serwer http://www.zshare.net/. Można i ściągnąć i oglądnąć na stronie.
Publicznie w tym temacie przyrzekliśmy sobie już nigdy się nie wypowiadać :xx: !! :lol2:
..nie chcemy by przez nas ktoś miał mieć później kłopoty z tvnem :evil: :spiewa:

epsztajnek pisze:O minutowy film nikt chyba nie będzie miał pretensji :rozglada:
....chyba , ze ktoś sam dobrowolnie coś podrzuci :lol2: !! :*
..o nic nie prosiliśmy a dostaliśmy tak wiele :jupi:
..epszt - dzięki :jupi: :rydzyk:
A tego trzeba posłuchać: dzień dobry panie dyre... redaktorze :devil:
http://www.sendspace.com/file/l91uwh
:hahaha: Takiego przejęzyczenia było mi trzeba :lol: !! Tomkowi chyba też :hahaha: !! :devil: epszt -dzięki -nastrój mam już na cały dzień wyśmienity :hahaha: !!
..wiedziałem że zabawnie to musiało wyglądać :hahaha:
..i do tego jeszcze to 'panie dyre..redaktorze' :lol: :hahaha:

..pani redaktor :P :P :P
..jest pani wspaniała :aniol: :P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..nie chcemy by przez nas ktoś miał mieć później kłopoty z tvnem :evil: :spiewa:
Który by chciał wszystko zatrzymać tylko i wyłącznie dla siebie :twisted: !! :evil: Niech się udławią .... :twisted: !!
..pani redaktor :P :P :P
..jest pani wspaniała :aniol: :P
Hmmm :szalony: !! :P :P A propos :D !! Może porozmawiajmy jak sprawy mają się dzisiaj :> ??

Na liveach w Poznaniu jest ten "nowy" :] !! Jakub Porada w serwisach tvn :] !! Kto więc wieczorem :mhm: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Hmmm :szalony: !! :P :P A propos :D !! Może porozmawiajmy jak sprawy mają się dzisiaj :> ??

Na liveach w Poznaniu jest ten "nowy" :] !! Jakub Porada w serwisach tvn :] !! Kto więc wieczorem :mhm: ??
..to że Jakub jest rano jeszcze o niczym nie świadczy ;)
..kiedyś było podobnie i myśleliśmy że wieczorem będzie Agatka a był znowu on ;)

..nic tylko czekać wieczoru ;)
..no jeszcze ewentualnie dnia na żywo :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..nie chcemy by przez nas ktoś miał mieć później kłopoty z tvnem :evil: :spiewa:
Który by chciał wszystko zatrzymać tylko i wyłącznie dla siebie :twisted: !! :evil: Niech się udławią .... :twisted: !!
Marcinkowsky :> aż tak źle życzysz bliźnim? :rozglada: Się zastanawiam, co oni poczną, kiedy zagarną już wszystko :rozglada:
marcinkowsky pisze:Hmmm :szalony: !! :P :P A propos :D !! Może porozmawiajmy jak sprawy mają się dzisiaj :> ??
Nie tak cudownie jak wczoraj :rozglada:
obieżyświat pisze:to że Jakub jest rano jeszcze o niczym nie świadczy ;)
..kiedyś było podobnie i myśleliśmy że wieczorem będzie Agatka a był znowu on ;)
To, że wtedy tak było, nie musi oznaczać wcale, że dziś będzie podobnie ;) Nie zapominajmy, że tvn24 lubi zaskakiwać :rozglada:
obieżyświat pisze:..nic tylko czekać wieczoru ;)
..no jeszcze ewentualnie dnia na żywo :roll:
Dnż odpadł :uhh: Zatem cierpliwie, bądź nie (jak kto woli :lol2: ) czekamy dalej :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

No cóż, panowie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przestać oczekiwać na dyżury prezenterskie Agaty.
Może jeszcze kiedyś znów .... ;( ;( ;(
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

Dnż odpadł :uhh: Zatem cierpliwie, bądź nie (jak kto woli :lol2: ) czekamy dalej :D
..na próżno ;(

..Agatka - prezenterka już z nami się chyba nigdy nie przywita ;( ;( ;( ;( ;(

..ale dlaczego :?: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:No cóż, panowie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przestać oczekiwać na dyżury prezenterskie Agaty.
Może jeszcze kiedyś znów .... ;( ;( ;(
Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :mhm: ?? :rozglada:
obieżyświat pisze:
Dnż odpadł :uhh: Zatem cierpliwie, bądź nie (jak kto woli :lol2: ) czekamy dalej :D
..na próżno ;(
A byłem pełny nadziei :neutral: !!
..Agatka - prezenterka już z nami się chyba nigdy nie przywita ;( ;( ;( ;( ;(
To straszne ;( !! :twisted:
..ale dlaczego :?: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nie wiem :twisted: !! I pewnie nigdy się nie dowiemy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..teraz - po raz pierwszy w życiu mam ochotę przerwać moją przygodę z tvn24 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

..i jestem bardziej zdecydowany niż kiedykolwiek wcześniej :twisted: :twisted: :twisted:

..nie mam najmniejszej ochoty oglądać stacji która nie szanuje swojej pracownicy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

..która nie szanuje mojego gustu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..teraz - po raz pierwszy w życiu mam ochotę przerwać moją przygodę z tvn24 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Najpierw sponiewierali kinga każąc mu usuwać filmiki z Agatką z yutuby , a teraz poniewierają nas - a co najgorsze sponiewierali Agatkę :uhh: !! :twisted: :twisted: :twisted:
Ja też już nie widzę sensu ciągnąć tę "przygodę" :twisted: !! :twisted:
..i jestem bardziej zdecydowany niż kiedykolwiek wcześniej :twisted: :twisted: :twisted:
A ja jeszcze się zastanowię :rozglada: ?? :spiewa: W końcu w ciągu dnia i tak z Agatką się nie widuję , więc dla mnie tak jakby już nie istniała medialnie :ech: !!

Ale co ma zrobić w takich sytuacjach , przed podjęciem ostatecznej decyzji prawdziwy mężczyzna -pójdę się upić...... -o :lol2: !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 25 gości