Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

shoegal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 kwie 2008, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: shoegal »

no i w końcu dali mu odpocząć. Ale Jakub Porada jest również doskonały w roli Porankowego prowadzącego. Zupełnie inny styl, ale naprawdę z klasą i profesjonalizmem. I nawet przyznał się dziś do brania tabletek na odchudzanie...
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No no piszcie szybko i będzie 50-ta strona forum poświecona Jarkowi :D:D:D Nie ociągajmy się :P
Julia-com
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 06 kwie 2008, 17:51

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Julia-com »

bardzo chętnie by się coś wkleiło i udokumentowało wlasciwym obrazkiem ale strona "na zywo" nie działa;/
http://www.tvnfakty.pl/nazywo.php
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No humorek Jarkowi dopisuje. Po rozmowie z Anią Seremak z zoo w Krakowie powiedział, że ten (chyba pawian) podobny do mnie :P, niezła autoironia.
smuggler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 08:42
Lokalizacja: Warszawa -śródmieście

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: smuggler »

W niedzielny poranek ten numer z Leo Beenhakkerem udał się panu
a kto to jest???
a to ten najpopularniejszy bankier :brawa: :brawa: :brawa: :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek w ostatnim wpisie na swoim blogu pochwalił się, że w tym tygodniu spędził 2 dni we Wrocławiu, gdzie spotkał się ze studentami.

Fragment:
Tylko martwi mnie spotkanie ze studentami
mili młodzi ludzie
dziękuję, że zechcieli posłuchać żółtodzioba ale
nie można być naiwnym we współczesnym świecie
szczególnie w tym zawodzie
tu się nic nie dzieję nagle
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Nie tylko premier Donald Tusk popalal trawke, ostatnio ktos tez sie sztachal tym specyfikiem... :spiewa:
Fragment z blogu Jarka, z ostatniego wpisu :arrow: "p.s: mam nadzieje, że tanie wino działa skuteczniej niż marokański haszysz"
Sie dzialo w tym Maroku ... 8)
Kamieniami w Pana redaktora rzucac nie bedziemy bo do aniolow nam wszystkim daleko.

żródełko: http://jarekkuzniar.blogspot.com/2008/0 ... eniem.html
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Uroczy jest !!! Dziś z małą córeczką Tomasza Terlikowskiego rozmawiał tak słodko, że miło było patrzeć, na pewno nie udawał tego jaki jest bo mała by wyczuła chłopaka na kilometr i na pewno nie chciałaby z nim zapowiadać pogody :D :D Fajny ten nasz redaktor…
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: dynamitri »

Jarosław Kuźniar - zdecydowanie mój ulubiony prowadzący w TVN24. Genialny, wprost uwielbiam rozpoczynać dzień w jego towarzystwie. Moim zdaniem - zjada Kubusia Poradę na śniadanie absolutnie

;]

Straszny luz, odchylenia od standardowego spodobu prowadzenia, docinki i zabawne komentarze które wyglądają na mistrzowską wprost improwizację na żywo (jeśli nie są, to tym bardziej pogratulować daru przekonywania ;]). Za każdym razem jak oglądam "Poranek" z Kuźniarem to nie chcę żeby się kończył bo co chwila czymś innym prowadzący mnie rozbawia :tanczy: :brawa:
Jak dla mnie - geniusz, wspaniałe połączenie standardowego serwisu informacyjnego i morning show a'la "Dzień Dobry TVN" na przykład, wszystko w idealnych proporcjach i poprawnie wymieszane :)

Wspaniały początek dnia w jego towarzystwie, głównie dla niego wykupuję internetowy abonament w TVN24 :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Pan redaktor Kuźniar niewątpliwie jest jedyny w swoim rodzaju i też oczka mi sie szybciej z rana otwieraja jak widzę, że to on prowadzi Poranek. Bo jak jest Kuźniar to wiadomo, ze będzie się dzialo. :lol2:
Dziś też łatwiej się wstawało. A po 10-tej miała miejsce zabawna sytuacja. Na ekranie, z którego był widok na katowicki Spodek, ktoś przespacerowal się po studio. Na co Jaro: A kto tam? Lepiej pokażmy mapę zanim ktoś tam znowu się pojawi.. i w śmiech. :rozglada:
Obrazek

Dynamitri, polecam blog Pana redaktora, a szczególnie ostatni wpis bardzo ciekawy. Trochę pokarcil swoich kolegow dziennikarzy, Lisowi najbardziej się oberwalo, ale moim zdaniem jak najbardziej slusznie. :arrow: http://jarekkuzniar.blogspot.com/
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Jej jej jej… Jak milo się czyta takie piękne wpisy :D aż humor mi się poprawił bo wyjęliście mi w ust i wszystko tak pięknie o Jarku napisaliście. SuperB. A swoja drogą przyłączam się do tego, iż rano wstaje się o wiele lepiej kiedy jeszcze z zamkniętymi oczami włączam TVN24 i widzę Jarka :D & Krzysztofa to już jestem rozbudzona na maxa :P. No ale wpis dynamitri cudowny…
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze: Trochę pokarcil swoich kolegow dziennikarzy, Lisowi najbardziej się oberwalo, ale moim zdaniem jak najbardziej slusznie
Tu akurat się zgodze podobnie jak Ty.Trochę ugryzł swoich kolegów po fachu,ale mowiąc szczerze przy ostatnim wydaniu 'Teraz My' i rozmowie z Gowinem nie mogłem wysiedzieć :stop:

A tak co do Jarka jeszcze.Dziś była pewna nieprzyjemna wymiana zdań pomiedzy Nim a kolegą Wasilewskim :shock:
"Sam kończysz moje zdania i bijesz sobie brawo..' :spiewa: Ostro 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To jakaś nowość ze strony Pana Redaktora. Do tej pory wypowiadał się krytycznie jedynie o politykach. Teraz o kolegach (?) po fachu. Słusznie się oberwało. Zwłaszcza Lisowi. Facet coraz bardziej pokazuje, że jest niezdecydowany, a słowa i czyny są zupełnie czymś innym. :neutral:
'Sam kończysz moje zdania i bijesz sobie brawo..'
Oczywiście na forum tvn24.pl wszyscy chwalą i dziękują Wasilewskiemu. Nie wiedzą tylko, że Panowie, gdy tylko zaczyna się reklama, podają sobie ręce. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jak bym tak pierwszy raz ogladał dzisiaj Jarka to bym powiedział,że jest poważnym zdystansowanym panem :rozglada: Dobrze,że nie starszym :lol2: Oczywiście pare żarcików przemycił.Widać,że dobrze mu się współpracuje z Mają :tanczy:

Ale cóż się dziwić tej powadze,skoro rozmawiał z kapłanem czy Grzegorzem Turnauem :spiewa:
A tak poza tematem,fajne miał buty :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

A jakie były te buty ;> bo nie mialam niesttey okazji widziec Jarka i jego butów oczywiscie :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 14 gości