[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wiadomości

Post autor: Nika »

Ewenement. Oglądałam drugi dzień z rzędu Wiadomości od dechy do dechy. I podobało mi sie jeszcze bardziej niz wczoraj. Piotr ma niezwykły talent w zjednywaniu sobie widza, co tam amerykański akcent, który i tak notabene już jest o wiele słabszy niżeli 2 miesiace temu, posluchajcie jak on dobrze moduluje glos, adekwatnie do treści. Podobalo mi sie tez to łączenie z ekranem no i zwrócił moją uwagę jeden z reporterów, chyba Marcin Szczepaniak się zwie (jeżeli coś kręce to poprawcie), ma facet swój styl i dość ciekawie sie zapowiada.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: pop »

Marcin Szczepański.

Nie jest - jak to napisał Piotrek - "za mocno" na polskie realia. Jest normalnie, nie widzę w tym nic złego. Już chyba na stałe zacznę oglądać "Wiadomości"...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

POpieram pisze:Nie jest - jak to napisał Piotrek - "za mocno" na polskie realia. Jest normalnie, nie widzę w tym nic złego. Już chyba na stałe zacznę oglądać "Wiadomości"...

Nie było nigdy wcześniej w historii telewizji w Polsce takiego programu informacyjnego, że prowadzący cały czas biega po studio i to jest trochę dziwne. Lisowa będzie siedziała zobaczymy jak to będzie wyglądać :roll:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wiadomości

Post autor: epsztajnek »

i zwrócił moją uwagę jeden z reporterów, chyba Marcin Szczepaniak się zwie (jeżeli coś kręce to poprawcie), ma facet swój styl i dość ciekawie sie zapowiada
Marcin Szczepański ( syn Jarosława Szczepańskiego ) ciekawie się zapowiada już od paru ładnych lat :devil:
Widać, że nie śledzisz programów informacyjnych "made in TVP" :hahaha:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wiadomości

Post autor: Nika »

Hahaha! Wcale tego nie ukrywam, że nie śledziłam przedtem Wiadomości, więc dla mnie ten Pan jest "odkryciem". Byś wczytał się lepiej w poprzednie posty to może byłoby to bardziej jasne dla Ciebie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wiadomości

Post autor: object »

Nie jest - jak to napisał Piotrek - "za mocno" na polskie realia. Jest normalnie, nie widzę w tym nic złego. Już chyba na stałe zacznę oglądać "Wiadomości"...
a ja wręcz przeciwnie... Też oglądałem ,,Wiadomości" od dechy do dechy wczoraj i przedwczoraj, ale tylko z ciekawości. To stanie jest dobre na 2-3 razy, ale teraz wydaje mi się to strasznie irytujące i zdecydowanie gorsze niż było więc z powrotem ograniczę się tylko do oglądania obiektywnych ,,Wydarzeń" którym udziwnianie programu nie jest potrzebne do ratowania się. Serwis ma być obiektywny i rzetelnie informować. Prezenterzy nie muszą stać, biegać czy tańczyć w studiu :nie:

Może Hania bardziej mnie zachęci.... Zobaczymy.

Na razie ,,Wiadomości" nie zdobyły widza w mojej postaci :nie:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

W mojej też nie zdobyły są bardzo sztuczne
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: pop »

piotrek888 pisze:Lisowa będzie siedziała zobaczymy jak to będzie wyglądać :roll:
Bzdura. Nikt nie będzie siedział. Taka jest nowa formuła programu, więc wszyscy muszą się na nią zgodzić. Przecież żaden prezenter - nawet Hanna Lis - nie ubzdura sobie, że jemu ta formuła nie odpowiada i woli... siedzieć.

Zdjęcia z e-fakt.pl:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Jeszcze nie dawno Hanna Lis mówiła o tym, że nie będzie chodziła po studiu tylko siedziała za stołem :roll: sama się nie może zdecydować
DawidInfo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 18:19

Re: Wiadomości

Post autor: DawidInfo »

W sumie jak wsztscy bedą stać, to po wprowadzeniu nowej formułu niech zlikwidują stół, bo odkąd WIADOMOŚCI prowadzi Kraśko to tylko Sport jest na siedząco. Wie ktos kto czy Wysocka będzie w weekend w Wiadomościach???
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Wysockiej już nie będzie, wyjeżdża za granicę do męża który jest ambasadorem
asec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 20:56

Re: Wiadomości

Post autor: asec »

piotrek888 pisze:Wysockiej już nie będzie, wyjeżdża za granicę do męża który jest ambasadorem

w czerwcu Wysocka ma ponoć 5 dyżurów, podobnie jak Wyszyńska. Kulczycki 4.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem nie jestem pewien ale czytałem o tym, że Dorota nie będzie już prowadzić wiadomości
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przed chwilą w programie Macieja Mazura zarzucono ''Wiadomościom'' kopiowanie belek, czcionki i jej rozmiaru oraz napisu ''na żywo'' z TVN24 i chodzenia po studio na wzór ''Publicznej.tv''.
asec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 20:56

Re:

Post autor: asec »

kamilo pisze:Przed chwilą w programie Macieja Mazura zarzucono ''Wiadomościom'' kopiowanie belek, czcionki i jej rozmiaru oraz napisu ''na żywo'' z TVN24 i chodzenia po studio na wzór ''Publicznej.tv''.

chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nad tą nową formułą w TVP pracowali od czasu pojawienia się "publicznej.tv"? z tego co wiem Kraśko już w lutym powiedział, że nie będzie czytał na siedząco...

A tak poza tym to dziś Wiadomości znów były do bani... NUDA!!!!!! Chyba odkryłem od czego to zależy! Jest koleś, wydawca- Sławomir Slamach lub Stelmach... to on takie gnioty produkuje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości