[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

No i już coraz blizej nasz Festival :):)... już się nie mogę doczekać ! Jestem bardzo ciekawy scenografii :D
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: piotrek888 »

A mnie ciekawi kto pojawi się obok Magdy Mołek :mhm: zapowiadano, że mają się pojawić inne gwiazdy
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

W drugim dniu Magda ma prowadzić SF z partnerem - jak narazie nie wiadomo, kto nim będzie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Mnie osobiście równiez ciekawi bardzo scenografia. Ciekawe kiedy zaczną się prace w operze leśniej, no i czy nasi 'specjalni wysłannicy z trójmiasta' znów zrobią kilka zdjęci i nakręcą filmy :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Greg Haus pisze:Mnie osobiście równiez ciekawi bardzo scenografia. Ciekawe kiedy zaczną się prace w operze leśniej, no i czy nasi 'specjalni wysłannicy z trójmiasta' znów zrobią kilka zdjęci i nakręcą filmy :)
Hehe już na pewno są tam, lada dzień trzeba zacząć próby. No właśnie, w poprzednich latach mieliśmy zdjęcia od kogoś z wybrzeża, jeśli nas czytasz to prosimy o tegoroczne fotki hehe ;)
//////////
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: marjan »

Scenografia? Specjalni wysłannicy z Trójmiasta? Proszę bardzo. :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak na razie to scena wygląda według mnie tak sobie, ale podobne wrażenie miałem jak widziałem zeszłoroczną scenografie w trakcie montażu, więc jak już wszystko zmontują i zapalą się światła to całość będzie wyglądała dużo lepiej. :D
Widać, że jeszcze sporo jest do zrobienia. Na wszystkie te srebrne panele po lewej i prawej stronie sceny będą jeszcze zamontowane te białe walce, które są na razie rozłożone na całej widowni i kilka z nich stało też na scenie. Na widowni leżała też jeszcze jedna srebrna kula (taka jak te dwie na scenie), tylko nie mam pojęcia, gdzie ją docelowo umieszcza. :mhm: Co do samej sceny to wydaje się bardzo mała i jeśli będą występowały zespoły z dużą ilością sprzętu to będzie im trochę ciasno. :P Te czarne płachty materiału z tyłu pewnie będą robiły za rozgwieżdżone niebo. Wydaje mi się że widziałem tam jakieś nieduże lampki, niestety na zdjęciach tego nie widać.
No nie zanosi się w tym roku na to, że będzie mała scena na przeciwko głównej sceny. Jak na razie jest tylko wiata, gdzie są rozstawione konsolety. Jak dla mnie, to duży minus, no bo gdzie niby ma siedzieć jury? Za sceną, a może na widowni... :nie:

Wybiorę się jeszcze do Opery Leśnej w czwartek, albo piątek, kiedy będą próby i może nagram jakieś filmy. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Jak na życzenie ! - Dziękujemy. Scenografia zapowiada się innowacyjnie :D
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Jeszcze raz dzięki za fotki :)

A co do sceny. Jak narazie jestem zadwolony i nie wygląda to wcale źle. Szykuje nam się super oprawa w tym roku i w dodatku z połączeniem światła, dźwięku no i gwiazd da nam super pokaz :) Kule, które widzimy bardzo pasują do festivalu a szczególnie do dnia drugiego ! Niestety nie wiadomo co z tym "zaściankiem jury" Umieszczony jest na widowni ;/ i bedzie to brzydko wygladalo. Miejmy nadzieję ze sie coś zmieni.

Myślę, że w piątek dowiemy się kto poprowadzi festival wraz z Magdą :)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: piotrek888 »

Podobają mi się te schody
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: prze_kw »

Nie podobają mi się te białe półkola, ale wiadomo że to inaczej będzie wyglądac wieczorem, oświetlone. :)
Liczą się tylko Fakty.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Wow dzięki za zdjęcia! Nie spodziewałem się, że tak szybko się pojawią :)

Scena jest na pewno świeża. Nie podoba mi się kształt podłogi, zawsze od strony widowni było po prostu półkole a teraz są takie jakby wystające ząbki... A zauważyliście, że pod dachem nad scena zawiesili jakieś czarno-białe materiały? A telebim po lewo jest bardzo duży (większy niż na poprzednich festiwalach) i bardzo ciekawy ma kształt :) Te cztery łuki na środku wyglądają nieźle. Schody też w porządku. Ogólnie sporo dekoracji będzie po bokach! A może właśnie gdzieś z boku, np po prawo, zrobią miejsce dla jury? hmm mnóstwo jest jeszcze elementów do zainstalowania... A widzicie te mnóstwo reflektorów w głębi na ostatnim zdjęciu?
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

widzimy widzimy :P
no scena troche przypomina przewody pokarmowe :P ale jak sie zaswieci to bedzie łaaadnie tvn bardzo łądnie gra światłem i nie ma tu zbytnio czego oceniac bo to nie wszystko, scena jak zawykle innowacyjna, bez schematu żadngo, innowacyjna, rozbuowana- czyli bedzie dawala efekt ogromniastej, fajnie :)
TVN innowacja i nowoczesność...
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: marjan »

Rok temu scenografia była inspirowana morzem (tym, co żyje w morzu). Scena w tym roku, jak dla mnie wygląda na inspirowaną kosmosem: kule dyskotekowe - planety, te białe łuki - orbity planet, albo coś w tym stylu no i to rozgwieżdżone niebo, o którym już pisałem. :)
Może powiedzą coś o scenografii w Dzień Dobry TVN. :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Przewód pokarmowy, kosmos... heh a mi to od początku przypomina pająka... te cztery łuki na środku sceny to niby jego przednie nogi hehe :D Tylnych niby nie widać
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Moje pierwsze skojarzenie -gigantyczny pająk! :D Scena jak narazie nie wygląda imponujące - tak, jak w zeszłym roku. A w zeszłym roku okazała si.ę wspaniała. Mam nadzieję, że w tym roku również tak będzie. Strasznie podobają mi się te schody i dwie kule obok nich. Rzeczywiście scena wydaje się trochę mała, ale to może takie wrażenie po prostu. Wszystko okaże się już w sobotę. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości