Dorota Gardias

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: epsztajnek »

Koledzy, doskonale rozumiem wasze problemy techniczne ( też w tym siedzę ) ale od tego są osobne wątki. ( "na każdy temat" ) To już przestaje być zwykła dygresja.
Od moderatora:
Zgadzam się. Dlatego ciąg dalszy dyskusji o problemach technicznych proponuję kontynuować w tym wątku --> viewtopic.php?f=4&t=3521&start=15
Nika.
kaśka:):)

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: kaśka:):) »

czy ma ktoś może filmik z Dorotką w poranka TVN24 kiedy to Jarek Kuźniar był w sweterku? Pozdrawiam :):)
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: LethalOne »

.



Taniec z Gwiazdami - odc. 2


LINK - http://www.mediafire.com/download.php?kigldmmaenj



Obrazek


Obrazek





.
Obrazek
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: m0nika111 »

Nie możecie wrzucać tego na inny serwer np. plikus.pl. Tam przynajmniej nie ma limitow i wiecej ludzi moze skorzystac.:)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: sybic »

snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: snajper »

Dorotka w dzisiejszym tańcu zgarnęła wszystkie punkty :D

Do północy postaram się dołączyć wersję ruchomą - właśnie sie uploaduje
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Nika »

Rzuciłam dziś okiem na te potańcówki, no i cóż nasza kochana pogodynka Doris tam po prostu wymiata! :D Konkurencję zostawia daleko w tyle. Oby tak dalej to zakończy tę przygodę z Kulą i Porsche. Ano i chyba rzeczywiście dobry partner-trener jej się trafił.
Coś ostatnio nie używa swojego małżeńskiego nazwiska... :mhm:
rekinek8

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: rekinek8 »

A ja się martwie, czy pani Dorota dotrwa do finału... bo czy to możliwe wygrać wszystkie odcinki? :mhm:

Pani Dorota twardo stąpa po ziemi zresztą to widać, że Dorota i Andrej to profesjonaliści. Mężowego nazwiska nie używa pewnie z ograniczeń czasu antenowego... :D
Neuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 17 mar 2009, 02:15

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: Neuro »

Witam starych wyjadaczy. Testowałem na TzG swoją nową kartę TV, rozgryzam też powoli VirtualDub.
Na razie wrzucę tylko klatki z śliczną Doti.

Obrazek
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: sybic »

snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: snajper »

Jakby mi nie zerwało transferu przy 99% było by wcześniej


Odcinek 3
Taniec : Tango

Trening:

Trochę historii :-)

Obrazek

i współczesność

Obrazek

http://rapidshare.com/files/212330835/d ... rening.avi

Taniec

Obrazek

Obrazek

http://rapidshare.com/files/212335833/d ... taniec.avi

Oceny Jury

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Stale poprawiam jakość wrzucanych przeze mnie materiałów (szczegółne podziękowania dla LethalOne za cenne uwagi
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: LethalOne »

Ja niestety nie moglem zgrac tego wiec fajnie ze znalazly sie osoby ktore to zrobily :)

Tak sobie przegladnalem te nagrania i

Neuro - bardzo zamazany obraz [ nawet napis " na zywo " jest nieostry ] - nie wiem jaka masz karte i zrodlo ale na razie jest kiepsko. Jakosc fatalna. Napisz do mnie PM to moze cos wymyslimy.
Skad wziales 576x321? :shock: Nie ma takiego czegos. Px musi byc podzielne przez 8.

sybic - dobrze przyciete pasy, nic lepszego sie z twojego obrazu juz nie wyciagnie, po prostu takie masz zrodlo, ale ja bym jednak naciskal na te 624x352 albo 576x320 :) , twierdzisz ze to pogorsza jakosc ale, nie zgodze sie z tym, a tak czy siak u ciebie to nie ma znaczenia przy tej jakosci
Birate audio 160 jest niepotrzebny - nie ma zadnej roznicy miedzy tym a 128 - a przy 100 mb pliku to zawsze kilka MB mniej. Dla audiofili i tak za malo 8)
Tej slabej jakosci, ostrosci i migotania sie nie poprawi niestety...

Snajper - pasy dobrze przyciete, ale nie uzywaj DivX tylko XviD - zwieksz birate bo jakosc nie jest najlepsza. U ciebie sytuacja jest o wiele lepsza niz u sybica bo dostajesz bardzo dobry obraz zrodlowy, mimo ze z DVB-T to jakosc taka jak z satelity czyli najlepsza :) wiec tylko kwesia dobrej obrobki
Zmien sampling na 480000 a nie 44100.


Ale widze ze sie zebrala grupka osob ktore beda mogly zgrywac materialy wiec super :brawa:

pozdr
Obrazek
snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: snajper »

Dorzucam jeszcze "zaległy" filmik z ocenami jury występu Dorotki

http://rapidshare.com/files/212469599/d ... _oceny.avi

Wczoraj miałem jakies problemy z łączem, dlatego jest nieco opóźniona wstawka
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Dorota Gardias-Skóra

Post autor: sybic »

@LethalOne
Do 624x352 może się nagnę, bo róznica niewielka. Co zaś się tyczy birate audio to ja widzę różnice miedzy 128 a 160, bez problemu i na ślepym teście (gdy osoba trzecia przełącza mi źródła, a ja nie wiem na jakie). Nie wiem tylko czy na materiale audio z TVN. Widzę różnicę między źródłem z CD i dlatego zwykłem dawać większe bitrate – tak z definicji ;) Akurat jestem audiofilem. Mp3 uważam za nieporozumienie... 160 to i tak za mało. Ale to osobny temat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości