Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

epsztajnek pisze:Czyżby Joanna wywalczyła sobie wolne piątki ? :mhm: :rozglada:
Dokładnie to samo sobie pomyślałem. Ciekawe czy również poniedziałki :mhm:

Ale może za to częściej będzie się pojawiać w DnŻ. A może udała się w "teren" żeby samemu przygotować jakiś materiał?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

A ja tak sobie myślę, że może to Joasia do tej pory była za często a nie teraz za rzadko.Wiem to nie mówie ja :shock: Spokojnie, chodzi mi o to, że jakby tak się rozglądnąć choćby po tvnowskim podwórku to naprawdę ciężko o osobę z szeroko pojętej pierwszej czy nawet drugiej linii ognia, która by pojawiała się tak sumiennie w każdy dzień roboczy jak Asia dotychczas. A może to resztki urlopu,a może...Joasia może nie lubi piątku...w pracy...a wolno Jej! :lol2: Ale w poniedziałek to bym Ją baaardzo chciał już zobaczyć :rydzyk:
Jacek-t pisze:A może udała się w "teren" żeby samemu przygotować jakiś materiał?
No, dobrze by było :rydzyk: :rydzyk: ,teren by się ucieszył i widzowie też ;).
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:A ja tak sobie myślę, że może to Joasia do tej pory była za często a nie teraz za rzadko.Wiem to nie mówie ja :shock: Spokojnie, chodzi mi o to, że jakby tak się rozglądnąć choćby po tvnowskim podwórku to naprawdę ciężko o osobę z szeroko pojętej pierwszej czy nawet drugiej linii ognia, która by pojawiała się tak sumiennie w każdy dzień roboczy jak Asia dotychczas.
Prawda, że pojawiała się bardzo regularnie ale za to godziny pracy miała, jak na działającą 24/7 telewizję miała/ma bardzo komfortowe :D Ani wstawania w środku nocy, tak jak prowadzący poranki, ani powrotów do domu po północy (chyba że z jakiejś imprezki :lol2: ) jak prowadzący DpD, ani pracy w weekendy. Więc źle nie miała :rozglada: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Prawda, że pojawiała się bardzo regularnie ale za to godziny pracy miała, jak na działającą 24/7 telewizję miała/ma bardzo komfortowe :D Ani wstawania w środku nocy, tak jak prowadzący poranki, ani powrotów do domu po północy (chyba że z jakiejś imprezki :lol2: ) jak prowadzący DpD, ani pracy w weekendy. Więc źle nie miała :rozglada: .
Dawniej też Jej nie było lekko, bywało i tak, że w najextremalniejszych czasach trzy razy w tygodniu po dyżurze do północy po 7 następnego dnia już reporterowała. Więc teraz na pewno ma spokojniej. :aniol: Ale pewno niepotrzebnie się zastanawiamy, w zasadzie to nic nowego, że Joasia przedłuża sobie weekend. A poza tym to nie mamy pewności czy nie robi czegoś innego pozaantenowo.Na przykład lektoruje do "Mai w ogrodzie" :tanczy: Tak więc ja jestem ostrożny, z Joasią nigdy tak do końca nie wiadomo jak to jest ;) :aniol: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Ja się dopiero dowiedziałem, że Joanna to jest z T.Marcem :shock:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

Lepiej późno niż wcale. :lol2: Pytanie czy nie za późno jednak, bo kto wie może to już przedawniona sprawa... :mhm:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Ja się dopiero dowiedziałem, że Joanna to jest z T.Marcem :shock:
To i tak jesteś nieźle poinformowany bo ja się o tym dowiaduję od ciebie. Czyli wygląda na to, że ten Olo co miał "ręce które od wieków topią" nie przetrwał próby czasu :roll: .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Nika pisze:Pytanie czy nie za późno jednak, bo kto wie może to już przedawniona sprawa... :mhm:
Po portalu "szpiegowskim" można powiedzieć, że kwitnie :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Po portalu ''szpiegowskim'' można niewiele powiedzieć, bo ostatnie zdjęcia zostały zamieszczone parę miesięcy temu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Lipiec to nie tak odległy termin.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 pisze:Ja się dopiero dowiedziałem, że Joanna to jest z T.Marcem
Wierni fani Joanny mieli przykazane trzymać język za zębami :grozi:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Tak? Nie wiedziałem. Dołączyłem tu w trakcie, więc o takiej praktyce nie słyszałem.
qaz791
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 12 wrz 2009, 19:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: qaz791 »

Witam jestem nowy na tym forum i wszystkich was witam . Jak widzę bardzo popularna jest tu Panna Kryńska i fajnie bo jest fajną dziennikarką , chodź chyba nie docenianą przez tvn , miejmy nadzieję że sie to zmieni , Od razu rzuca sie w oczy że macie bzika na jej punkcję i to bardzo :P Ale spoko wasza sprawa ,natomiast co jest bardzo nie fajne w tym wszystkim to to że zaczynacie tu grzebać w jej życiu prywatnym , przecież to nie wasza sprawa z kim ona sie spotyka . O ile rozumiem że jest osobą publiczną i niby jest jakieś przyzwolenie na obserwowanie osoby publicznej to jednak widzę tu pewną rozbieżność . Oto oglądacie ją , robicie screny jej poczynań na ekranie , to na pewno dla niej miłe jest , bo nie wierzę by na forum nie wchodziła , natomiast interesowanie się jej związkami czytaj jej uczuciami jest straszne !! I apeluje do was kochajcie ją , obserwujcie jej karierę , dopingujcie jej karierę ale od jej życia prywatnego trzymajcie się daleko bo nawet nie wiecie jak bardzo możecie jej tym przykrość zrobić . Pozdrawiam wszystkich
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Spoko, qaz, tylko jeden młody się wyrwał :lol2: ale został dyskretnie , na boku upomniany ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Jeżeli tak to po prostu usuńcie mojego tamtego posta i poboczne nawiązujące do tego i po sprawie. Pozdrawiam i sorry jeżeli kogoś uraziłem!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości