Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Frazes »

Mi się podobały dyskusje z "Wernerową" o plaży w Rzeszowie i z "Cegiełką" o lazurze nieba nad Warszawą :D .

Teraz napiszę chyba dość kontrowersyjne hasło, ale po obserwacji tego jak Pan Marcin prowadzi "Poranki" dochodzę właśnie do tego wniosku: "ŻEBROWSKI ZA KUŹNIARA !!!" :D
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Efcia »

Frazes pisze:Mi się podobały dyskusje z "Wernerową" o plaży w Rzeszowie i z "Cegiełką" o lazurze nieba nad Warszawą :D .

Teraz napiszę chyba dość kontrowersyjne hasło, ale po obserwacji tego jak Pan Marcin prowadzi "Poranki" dochodzę właśnie do tego wniosku: "ŻEBROWSKI ZA KUŹNIARA !!!" :D
Ja pozwolę nie zgodzić się z powyższą tezą! :grozi: Żebrowski za Poradę!!! :D
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Frazes »

Czyli dobrze przewidziałem, że moje hasło będzie kontrowersyjne, ale jednak przy nim zostanę i liczę, że ktoś mnie popsze :D !

Kuźniar czasem ma ten swój humor za ostry (za bardzo "House`owy" :D ) i nieraz nawet może kogoś urazić (nie mówię, że celowo), a Żebrowski i Porada są jednak delikatniejsi...
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: fanka rymana »

Frazes ja Cię popieram.Jakos nie przepadam za Kuzniarem.A Żebrowskiego i Porade owszem :lol2:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: sylwiagfan »

Ciekawe jak Marcin uklada swoje wlosy. Strzelam ze uzywa karbownicy :devil:

Obrazek
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

A ja wszystkich trzech panów lubie..ale jakoś Marcina..chyba najbardziej i chciałabym widzieć go w poranku częściej. Tyle, że i tak wakacje się już kończą, a ja idę do szkoły na 6:30. Więc i tak nie będe miała możliwości oglądania ; (

sylwiagfan pisze:Ciekawe jak Marcin uklada swoje wlosy. Strzelam ze uzywa karbownicy :devil:

Obrazek
Też o tym myślałam, haha. Ale..on ma raz w miare proste te włosy (np. dzisiaj) a czasem jak ma dłuższe to takie..troszeczke kręcone [?]
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: queen ana »

"Nie no..te dzisiejsze dialogi Marcina z Katarzyną o krokodylach i disneylandzie mnie zabijają :lol2: hahaha"

pixie Jeśli zmartwychwstałeś/aś, to może podzielisz się tymi tekstami z żyjącymi? :rydzyk:
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

queen ana pisze:"Nie no..te dzisiejsze dialogi Marcina z Katarzyną o krokodylach i disneylandzie mnie zabijają :lol2: hahaha"

pixie Jeśli zmartwychwstałeś/aś, to może podzielisz się tymi tekstami z żyjącymi? :rydzyk:
hahaha, zmartwychwstałam.
Katarzyna Werner przedstawiła skrót informacji i była mowa o kobiecie, która hoduje w domu krokodyle. Było pokazane jak się z nimi bawi, a Marcin - dziwie się, że sam sb takiego nie kupiłem Katarzyna - taak, jest taki uroczy -chodziłbym z nim na spacery, - tak i mógłbyś też z nim spać -no..i sąsiedzi byliby zadowoleni. Potem pokazywali pogode w każdym mieście..I był pokazany krajobraz w górach..A prowadzący - Kasia zobacz! W sam raz na spacery z krokodylami! - Masz racje, ale widzowie - pamiętajcie o obrożach!-Dlaczego?-a bo tak i palić też nie wolno.-a to szkoda ;( Potem po godzinie znowu serwis, znowu o krokodylach Tym razem w serwisie mówili, że owa pani zamieniła męża na krokodyle. A prowadzący - ale mąż jak widać nie stracił a zyskał.. Kasia-kto woli. A Marcin - nie wiadomo,,moze pani woli taką skórę do głaskania po karku. Potem była mowa o specjalnych strojach w disneylandzie..A katarzyna-> Marcin, ale zabierzesz mnie tam? -Tak zabiore cie. -Ale na pewno? -Tak. -A długo jeszcze? -nie, troszeczkę.. To tyle z tego co pamiętam, może ktoś jeszcze coś doda ;P
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: queen ana »

queen ana pisze:Masz racje, ale widzowie - pamiętajcie o obrożach!-Dlaczego?-a bo tak i palić też nie wolno.-a to szkoda ;(
Rozwiniesz o co tu cho, bo nie bardzo jarzę? :roll: :rozglada:
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

queen ana pisze:
queen ana pisze:Masz racje, ale widzowie - pamiętajcie o obrożach!-Dlaczego?-a bo tak i palić też nie wolno.-a to szkoda ;(
Rozwiniesz o co tu cho, bo nie bardzo jarzę? :roll: :rozglada:
Marcin chce wybrać się na spacer z krokodylem, Kasia potwierdza, że to dobry pomysł i mamy pamiętać o obrożach..dla krokodyli. A o tym paleniu to nie za bardzo wiem o co jej chodziło.


Hmm, Marcin dziś przyznał, że nie za bardzo orientuje się w muzyce współczesnej :D
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Czekam na "PiŚ", bo dzisiejszy Poranek po części przespałem :neutral:
A co do wczorajszego poranka, to mnie podobały się wybory piłkarza do reklamowania giełdy ;)
Lubię takie luźne rozmowy :D Dzięki dialogom ekipy TVN CNBC możemy się wiele dowiedzieć o dziennikarzach TVN24 :D
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

filipek24 pisze:Czekam na "PiŚ", bo dzisiejszy Poranek po części przespałem :neutral:
Jesteś pewien, że dzisiejszy program poprowadzi Marcin? Zapowiadał to w Poranku?
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Fuxiasty pisze:
filipek24 pisze:Czekam na "PiŚ", bo dzisiejszy Poranek po części przespałem :neutral:
Jesteś pewien, że dzisiejszy program poprowadzi Marcin? Zapowiadał to w Poranku?
Zazwyczaj w piątki prowadzi ;)
Lorie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 22 sie 2010, 21:50

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Lorie »

Zobaczcie ten filmik... nieźle się uśmiałam :) Myślałam, że rozwali go to na łopatki, ale Marcin zachował zimną krew :D
http://www.tvn24.pl/2314023,28378,0,29, ... wideo.html
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Lorie pisze:Zobaczcie ten filmik... nieźle się uśmiałam :) Myślałam, że rozwali go to na łopatki, ale Marcin zachował zimną krew :D
http://www.tvn24.pl/2314023,28378,0,29, ... wideo.html
haha, dobre. Chciałabym go kiedyś zobaczyć jaki jest na codzień :lol2: haha

nie to ja dziękuje..
przechodzimy to normalności..
:lol2: :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości