Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

honey39leo pisze:Możecie mi wszyscy do jasnej cholery powiedzieć,co jeszcze robicie tu na forum pana Durczoka,skoro On taki be.. i do kitu????!No,co?
Ja np. to
Obrazek
honey39leo pisze:Poza tym jak można kogoś osądzać,widząc Go tylko na antenie!
Właśnie wtedy ujrzeliśmy, jaki jest poza anteną :!:
honey39leo pisze:Przyczepiliście się do tego Jego upier... stołu jak rzep do psiego ogona!
Gdyby wtedy nie okazało się, że jest gburem, to do dziś mówilibyśmy, że wygrał walkę z rakiem i napisał niezłą książkę.
honey39leo pisze:to co zrobił na onecie.pl wczoraj było boskie i rewelacyjne-czapki z głów!Kolejny raz pokazał,że potrafi i jest w tym boski
Przyjrzałem się temu wczoraj i nie znalazłem żadnej boskiej ingerencji :aniol:
Tytuły artykułów "krzyczały" jak zwykle i układ ich był po staremu (przykładowo rubryka Wiadomości jak zwykle składała się z kolejności: info z Polski, Świata, ciekawostka ze świata nauki, życie społeczne, i na koniec jakiś szczyt głupoty) nihil novi..
honey39leo pisze:jak Ci się podoba Anita to napisz do niej prywatnie
Chciałabyś.. :racja:
Ale przyznaje, od kiedy Jej nie ma, czegoś mi brak.. ;(
mam nadzieję że kiedyś powróci, bo na dłuższą metę nie wyobrażam sobie tego forum bez niej (jej posty wprawiały mnie w dobry nastrój)
nouze pisze:No i co z Ciebie za kolega, co?
She's mine !!! :lol2:
Jakby Ci nie wyszło z Honey, pamiętaj że powinna być jeszcze Emilly :tanczy:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Śmieszne bardzo,choć nie wiem co ma znaczyć!! :P :lol2:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Wiecie co nie wiem,o co Wam chodzi na faceci na tym blogu,ale chyba Was wszystkich pogieło,żeby nie powiedzieć poj.....!I incognito i jakiś inszy gostek,a weźcie Wy mnie wszyscy w d...pocałujcie!Dopieprzyliscie się to do mnie to do Anity,a won do roli wszyscy!Musicie mieć problem ze samym sobą oboje i tyle!Szczęście,że żadnej lasce w głowie nie zawróciliście,bo miałaby przej....!Sorki za słowa,ale mi nerwy puściły! :twisted: Wiesz incognito,czy Anita,czy Honey,czy Emily-ty musiałeś nieźle dostać wpieprz od tych wszystkich lasek,że tak ich nienawidzisz!Tamten drugi pewnie też,niezły agregat!Zresztą właściwie g...mnie to obchodzi,mam własne problemy i ojczulka skurwiela,żebym czachę sobie zawracała jakimiś popaprańcami jak Wy!Spadówa ode mnie koleżki i tyle! :twisted: Znajdźcie sobie inne laski-Waszego polotu,a może głupoty!Nie mam ochoty z Wami pisać!Dotarło bezmózgowcy-mam nadzieję!Narka! :hmm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

Daj mi chociaż ostatnią szansę!!! Ja się zmienię!
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

honey39leo pisze:Dopieprzyliscie się to do mnie to do Anity
Anitki w to nie mieszaj. Do niej akurat nic nie mam.
Czasem jak człowiekowi kogoś brakuje, traci zmysły, a wtedy robi (pisze) bzdury.
Ja tylko TESKNIĘ :!:
Aaauuuuuuu!!!
Ostatnio zmieniony wtorek 25 sty 2011, 17:26 przez incognito, łącznie zmieniany 1 raz.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

A gdzie jest ta Emily? Honey, co z nią zrobiłaś? Pewnie jest ładniejsza i jej zazdrościsz!
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Wiesz co nouze,jesteś jakiś do d...!Nie mam ochoty gadać z takim dupkiem jak ty! :evil: Jak się obaj z incognito przyssaliście do mnie,to powiedziałam dość-spadówa! :evil: Nie znam żadnej Emily,co Wy obydwaj ciągle to samo wkoło Macieju-odwaliło Wam czy co???? :twisted: Nie ma nikogo ciekawszego ostatnio na tym forum,co można normalnie pogadać,bo z Wami skończyłam-bezmózgi! :P :evil: A propo normalnych gości,to mam pytanie,może bardziej do lasek:Czy zgadzają się z wynikami forum,szczególnie w kategorii-Mister srebrnego ekranu!???Bo ja bym bardziej widziała na tym miejscu pana Kamila! :tanczy: Ewentualnie Marcina Żebrowskiego,albo Krzysztofa Skórzyńskiego!Co Wy na to???No na pewno nie Kuźniar-nadęty bufon! :twisted: Aha czy ktoś wie może jak dyżury ma pan Kamil w Faktach w przyszłym tygodniu,czy może Fakty po Faktach??? :mhm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

honey39leo pisze:Wiesz co nouze,jesteś jakiś do d...!Nie mam ochoty gadać z takim dupkiem jak ty! :evil: Jak się obaj z incognito przyssaliście do mnie,to powiedziałam dość-spadówa! :evil: Nie znam żadnej Emily,co Wy obydwaj ciągle to samo wkoło Macieju-odwaliło Wam czy co???? :twisted: Nie ma nikogo ciekawszego ostatnio na tym forum,co można normalnie pogadać,bo z Wami skończyłam-bezmózgi! :P :evil: A propo normalnych gości,to mam pytanie,może bardziej do lasek:Czy zgadzają się z wynikami forum,szczególnie w kategorii-Mister srebrnego ekranu!???Bo ja bym bardziej widziała na tym miejscu pana Kamila! :tanczy: Ewentualnie Marcina Żebrowskiego,albo Krzysztofa Skórzyńskiego!Co Wy na to???No na pewno nie Kuźniar-nadęty bufon! :twisted: Aha czy ktoś wie może jak dyżury ma pan Kamil w Faktach w przyszłym tygodniu,czy może Fakty po Faktach??? :mhm:
1.Jak nie masz ochoty rozmawiać z nouze to tu nie pisz w ogóle. Forum to rozmowa
2.Wyniki Mistera Srebrnego Ekranu jak najbardziej ok, Kamil Durczok się nie nadaje na ten zaszczytny tytuł
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

honey39leo pisze:Jak się obaj z incognito przyssaliście do mnie
:twisted: Arrrr... arrrr... w każdej chwili, słoneczko. :twisted: Ale bez incognito :stop:
I nie przeszkadza mi że się nie malujesz, bo jesteś cała dziewczyna jak malowana! :buzi: Słuchaj, wielokrotnie podkreślałaś że jesteś ze Śląska, a ja mam taką niegrzeczną fantazję. Otóż marzy mi się że taka prawdziwa, charakterna śląska dziołcha łoi mnie wielką chochlą do klusków, a jo ino w batkach, hm? Honey? :?:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Info do nouze,chcę oznajmić wszem i wobec,że począwszy od dziś nie gadam z tobą na żaden temat!!! :x Dotarło,mam nadzieję!Nie mam zamiaru wylecieć z tego forum przez ciebie,bo jeszcze trochę fajnych ludzi tu jest! :P I to z nimi będę rozmawiać!KPW!Mam nadzieję :aniol:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

Honey! Wykasowali ci ostatniego posta, to skandal! Ale nie martw się rybko - zapamiętałem go i umieszczę za ciebie jeszcze raz. Nie dziękuj. :buzi:
honey39leo pisze:Witam wszystkich! :tanczy: :brawa: Hejka nołze mój ty radosny ptaszku, świntuchu jeden nienasycony! :D Ciebie i incognito bym schrupała jak sucharka. :D :tanczy: Ale jaką tam chochlą, co ty pier..lisz :shock: ja to bym muszki nie skrzywdziła, taka jestem delikatna i dziewczęca :aniol: :buzi: . Chyba że Kuźniara tego popaprańca :x , jemu bym na pewno brykietem ze szpadla w oczy rzuciła :x . Pan Kamil za to, no no no! :D :tanczy: Znowu uśmiechnięty w Faktach :) :) Dodaje mi energii na cały tydzień. :brawa: :tanczy: A mi jest teraz dużo pozytywnej energii potrzeba, bo pokłóciłam się z przyjaciółkami - Anitką i Emily ;( , czasem w ogóle się do mnie nie odzywają :mhm: . Nie wiem co te laski sobie myślą, ale pan Kamil jest cały dla mnie :x :P , a jak komuś to nie pasi to wypad z tego forum ciołki. KPW!? :tanczy: I wcale nie ma taakieeeeego brzucha, jak tamten dupek pokazywał :nie: :x :x . Nawet jak ma to ja i tak go uwielbiam takiego okrąglutkiego bałwanka :D :tanczy: , a nie jakieś chuchro które bym zgniotła. :grozi: A powiem wam jeszcze że rączki mam jak bochny chleba i jak złapię za to i owo to nie ma przebacz :xx: . O! A wiecie co ma Kuźniar? On ma taaaką narośl zamiast głowy Hahahahahahaha!!! :lol: :lol: :lol: Fajno się godo, ale muszę lecieć bo mam ważne egzaminy :roll: :hmm: , a mnie jeden psor na uczelni ostatnio z jakimś facetem pomylił :x :evil: . No poj.b za przeproszeniem, a ja taka laska i ognista lala :tanczy: :tanczy: . Ale chuj z nim bo to sztywniak. Narka!!!
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Wiesz co Tobie to lekarz jest potrzebny już,choć nie wiem czy to nie za późno już!Nie chcę mi się komentować tego co wczoraj napisałeś,bo to przechodzi wszelkie ludzkie rozumowanie! :nie: Może i jesteś obcykany w komputerze i wszystko potrafisz wykombinować i przekręcić,ale za to do gadki to frajer jesteś i tyle!Kto mnie zna i mądrze myśli,a jest paru takich będzie wiedział,że ja czegoś takiego nigdy bym nie napisała,a reszta co da się nabrać nie jest warta uwagi-jak ty!Wypisuje się z tej strony,choć lubię pana Kamila,ale dopóki ty tu będziesz,mnie tu nie będzie! :spiewa: Wrócę jak znikniesz z tej strony,a najlepiej z całego forum koleś!Do nie zobaczenia!
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

Nouze, podam Cię do Światowej Federacji Hackerów za samowolne ujawnienie naszych możliwości. Odbiorą Ci tytuły za wszystkie Twoje dokonania. Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

Fabian pisze:Odbiorą Ci tytuły za wszystkie Twoje dokonania. Obrazek
Arghhh, wszystkie? Oł noł! :devil:

Najważniejsze że:
honey39leo pisze:Wypisuje się z tej strony,choć lubię pana Kamila,ale dopóki ty tu będziesz,mnie tu nie będzie!
Dziękuję ci rumiana bułeczko, buźka! :buzi:
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Kamil Durczok

Post autor: xyz »

honey39leo pisze:!Wypisuje się z tej strony,choć lubię pana Kamila,ale dopóki ty tu będziesz,mnie tu nie będzie!
Myślałam że to nigdy nie nastąpi.. 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości