[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Thermalcake pisze:Ehh... programy live będą w tym samym małym studiu co TzG i MT. Szkoda, bo liczyłem na miejsce, w którym zbierze się duża publiczność - jak na castingach w Zabrzu.

https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/8774/x-factor
Transcolor Studio jest nawet troche wieksze niz Fountain Studios w Londynie gdzie Angielski The X Factor jest nagrywany, wiec nie powiedzialbym ze to male studio. 1,500mkw to duze studio. Jezeli uzyja ten sam projekt scenografii co w Anglii, to bedzie wygladac jak wielkie studio... bo takie daje wrazenie jego ksztalt - a miesci sie w miejscu mnieszym niz polski X Factor.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego na stronie www do sprzedawania biletów, w miejscu, gdzie pisze - data i czas - wpisano 21:30?? O co niby chodzi?
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

sybic pisze:A czy jako widz, muszę się interesować z jakiego kraju pochodzi?
Występuje w polskim programie, gdzie obowiązującym językiem jest język polski. Ja, jako widz wymagam pewnego poziomu, tak jak pewnego poziomu wymagali kiedyś ode mnie nauczyciele.
A jeśli ten gostek nie umie po polsku to niech się nauczy!
Jest jeszcze inne wyjście – niech TVN walnie w X-Faktorze, na początku czy na końcu programu, tłustymi literami informacje nt. pochodzenia kraju i gdzie wychował się CZESŁAW MOZIL z prośbą o wyrozumiałość, skierowanych do widzów. Jeśli by coś takiego było, zapewne bym przeczytał i z wyrozumiałością oglądał ów program. A tak... ten człek mnie tylko drażni, szczególnie jak poucza innych, sam nic nie umiejąc.

Z innej beczki. A czy pamięta ktoś Brian'a Scotta?
Głos RMF FM. Edward Miszczak ówczesny dyrektor tego radia, kiedyś w wywiadzie powiedział, że daje Brajanowi rok na poprawę języka. "Jeśli dalej będzie jak będzie, czyli tak, że słuchacze będę wiedzieli to co on właśnie ma zamiar powiedzieć" (tak jakoś się wyraził) pożegna się ze stacją. No i pożegnał się...
Z tym gostkem trzeba zrobić to samo... ba... w ogóle nie powinien być przyjmowany, bo trudno zrozumieć ten jego bełkot.
Tylko nie wiem jak Ty, ale ja widzę zasadniczą różnicę między radiem a telewizją... Ale takich różnić nie każdy może dostrzec...
A 'bełkot' Czesława, bardzo przyjemny. Jury w ogóle dla mnie bardzo trafione. Widac obecnie, ze Maja bardzo się zmienia. Gratuluję też prowadzącego - w końcu jest to postać, która nie będzie przytłaczać uczestników, to samo z jurorami. Kazdy jest mimo wszystko wyraźisty i trafiony. Za to TVNowi gratuluję.
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

sb pisze:Transcolor Studio jest nawet troche wieksze niz Fountain Studios w Londynie gdzie Angielski The X Factor jest nagrywany, wiec nie powiedzialbym ze to male studio. 1,500mkw to duze studio. Jezeli uzyja ten sam projekt scenografii co w Anglii, to bedzie wygladac jak wielkie studio... bo takie daje wrazenie jego ksztalt - a miesci sie w miejscu mnieszym niz polski X Factor.
To zmienia postać rzeczy. W takim razie dlaczego tak mało powierzchni jest wykorzystywane przy tych programach live?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

mojpierwszyraz pisze:Tylko nie wiem jak Ty, ale ja widzę zasadniczą różnicę między radiem a telewizją... Ale takich różnić nie każdy może dostrzec...
Wyobraź sobie, że ja też...Radio słucham więcej niż oglądam TV.
Radio może być swobodne, na luzie, lub wręcz dowolne. Dlatego zwolnienia Brajana do dziś nie rozumiem. Trzymanie tego Czesia w X-faktor tez nie rozumiem. To już lepiej byłoby Kononowicza zatrudnić ;) Podobny urok, podobny styl wypowiadania się i to coś - X-factor :)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: X FACTOR

Post autor: pixie »

Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Nic tylko czekać na bootcamp i wyniki oglądalności.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Thermalcake pisze:Nic tylko czekać na bootcamp i wyniki oglądalności.
Myślę , że 5 mln będzie !
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

studio MBTM takie jakieś troche jak z X factor nie uważacie?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: X FACTOR

Post autor: Greg Haus »

peterq90 pisze:studio MBTM takie jakieś troche jak z X factor nie uważacie?
Nawet bardzo trochę
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Greg Haus pisze:
peterq90 pisze:studio MBTM takie jakieś troche jak z X factor nie uważacie?
Nawet bardzo trochę
Mimo wszystko, Polsat wczoraj mnie zaskoczył, pozytywnie... chociaż sam format indentyczny jak Mam TALENT co mnie niesamowicie drażniło...
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

mojpierwszyraz pisze:
Greg Haus pisze:
peterq90 pisze:studio MBTM takie jakieś troche jak z X factor nie uważacie?
Nawet bardzo trochę
Mimo wszystko, Polsat wczoraj mnie zaskoczył, pozytywnie... chociaż sam format indentyczny jak Mam TALENT co mnie niesamowicie drażniło...
Scena prawie identyczna jak w X FACTORZ'e ! To plagiat !!! Nie trzymają się formatu . Przez to ten program zyskał nowych barw i jest naprawdę dobry , ale formatu się nie trzymają !!!!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Cały ten format Must be the Music jest bardzo podobny do X Factor / Got Talent. Zresztą wydaje mi się, że zarzucano mu już plagiat w wersji brytyjskiej.
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: X FACTOR

Post autor: blarol »

Prawdopodobnie jedną z zagranicznych gwiazd w X factorze, będzie Mat Pokora. Był dziś o nim materiał w DDtvn, a po nim napomknęli, że Mat odwiedzi Polskę w maju.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: X FACTOR

Post autor: mfdtv4 »

Toż to ci dopiero gwiazda... Kończ waść wstydu oszczędź.... :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości