Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

No jakoś nie widziałem ostatnio, żeby prowadzący ciągle przerywał gościowi i wstawiał mu swoje zdanie na siłę. Poza tym, gdybyście przeczytali na FB co napisał, to byście wiedzieli, że został zaproszony do studia żeby przedstawić sprawę z punktu widzenia producenta telewizji internetowej, a nie dyskutować z Sokołowskim czy ACTA jest zła, czy dobra.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Laki13 pisze:Poza tym, gdybyście przeczytali na FB co napisał
matik pisze:który wszystkie swoje żale wylewa na facebooku, jakby nie mógł wtedy na antenie
Mówi Ci to coś? Bo chyba jasno wynika, że czytałem to co napisał na facebooku
Laki13 pisze:został zaproszony do studia żeby przedstawić sprawę z punktu widzenia producenta telewizji internetowej, a nie dyskutować z Sokołowskim czy ACTA jest zła, czy dobra.
A to o ACTA nie można dyskutować z punktu widzenia + i - dla producenta telewizji internetowej? Bo o tym jednak rozmowa przez większość czasu była, a więc zgodna z tematem rozmowy. A reszta rozmowy jednak wynikała z tej pierwszej części. Tłumaczenia Gonciarza są dla mnie śmieszne, bo gdyby było tak jak napisał, to czemu na antenie nie zgłosił problemu, że został zaproszony do rozmowy na inny temat? Po prostu w trochę śmieszny sposób próbuje odciągnąć fakt nie przygotowania się zbytniego do rozmowy moim zdaniem. I z wieloma kwestiami z Gonciarzem i ja się nie zgodzę.
Laki13 pisze:No jakoś nie widziałem ostatnio, żeby prowadzący ciągle przerywał gościowi i wstawiał mu swoje zdanie na siłę.
No takiej sytuacji to i ja nie widziałem, ale...
Laki13 pisze:No jakoś nie widziałem ostatnio, żeby prowadzący ciągle przerywał gościowi
taką i owszem. W szczególności jak rozmowa tyczy się polityki. Zależy od rangi gościa i czasu przeznaczonego na rozmowę.
I z mojej strony na ten temat to chyba wszystko, bo niestety, ale chyba nie zawsze zwracasz uwagę na argumentację.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: JacanTVN24 »

Może ktoś z Was wstawić kilka pierwszych minut Poranka z Marta Kuligowską w roli prowadzącej? :)
konradpaluszek

Re: Poranek TVN24

Post autor: konradpaluszek »

Witam mam takie pytanie... czy prowadzący mogą odpisywac z adresu kontakt24@tvn.pl ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

No i od dziś Poranek w wirtualnej rzeczywistości. Tylko niech ten stół poprawią, bo chwilami prześwituje
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Poranek TVN24

Post autor: a-j-p »

Niedobrze się robi jak się ten sztuczny twór ogląda ....
I w ogóle bardzo źle się to ogląda ....
Jeśli już tak bardzo chcą virtuala to niech zlecą jego wykonanie profesjonalnej firmie, a nie jacyś pseudo graficy taki badziewie robią, że się rzy**ć chce jak na to COŚ się patrzy...

Real to jest real (co pokazuje dzisiejszy przykład).
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek TVN24

Post autor: epsztajnek »

Tylko nie mówcie, że tak ma wyglądać Poranek przez najbliższe pół roku :D25 :D25 :D25 :D24 :D24 :D24
Mam cichą nadzieję , że to tylko w związku z wydarzeniami z Sosnowca.
Jutro się przekonamy do końca.

A może to i lepiej ?
Moja nagrywarka to już staruszka , jak na sprzęt elektroniczny , i musi się oszczędzać :D
spn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 20:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: spn »

Brzydactwo.

Podobno studio wirtualne tvn24 jest jednym z najnowocześniejszych. Można w takim razie przypuszczać, że to graficy się nie wykazali. :/ Programy na żywo bardzo dużo tracą, gdy są nadawane z wirtualnego studia. A z drugiej strony myślę, że minie parę dni i przyzwyczaimy się do tej wersji tvn24. Oby po zakończeniu zmian w studiu nie tylko Fakty, ale również cały program tvn24 był nadawany z prawdziwego studia.
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

epsztajnek pisze:Tylko nie mówcie, że tak ma wyglądać Poranek przez najbliższe pół roku :D25 :D25 :D25 :D24 :D24 :D24
Mam cichą nadzieję , że to tylko w związku z wydarzeniami z Sosnowca.
Trudno, żeby przenosili stół tylko po to, żeby zrobić wydanie specjalne. Trzeba się pogodzić i przyzwyczaić, ewentualnie przełączyć na Polsat News lub TVP Info :)

W studiu realnym aktualnie stół Faktów: http://www.tvn24.pl/webcam/cam1.jpg
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

Czy Dzień na żywo też wirtualny?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

rogi pisze:Czy Dzień na żywo też wirtualny?
Tak.
Było kadrowanie takie samo jak w poranku, lecz zmieniono tło na to ze ścianą z ekranami. Poza tym studio to samo.
I tak przez pół roku. XD
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Peter Parker pisze:
epsztajnek pisze:Tylko nie mówcie, że tak ma wyglądać Poranek przez najbliższe pół roku :D25 :D25 :D25 :D24 :D24 :D24
Mam cichą nadzieję , że to tylko w związku z wydarzeniami z Sosnowca.
Trudno, żeby przenosili stół tylko po to, żeby zrobić wydanie specjalne. Trzeba się pogodzić i przyzwyczaić
A ta oprawa stołu przypadkiem nie jest wirtualna? Widać jak prześwituje w niektórych miejscach, jakby był przezroczysty...
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

matik pisze:
Peter Parker pisze:
epsztajnek pisze:Tylko nie mówcie, że tak ma wyglądać Poranek przez najbliższe pół roku :D25 :D25 :D25 :D24 :D24 :D24
Mam cichą nadzieję , że to tylko w związku z wydarzeniami z Sosnowca.
Trudno, żeby przenosili stół tylko po to, żeby zrobić wydanie specjalne. Trzeba się pogodzić i przyzwyczaić
A ta oprawa stołu przypadkiem nie jest wirtualna? Widać jak prześwituje w niektórych miejscach, jakby był przezroczysty...
Stół jest prawdziwy, prześwituje bo odbija się na nim zielony kolor, na który komputer nakłada grafikę. :ech:
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Poranek TVN24

Post autor: Pavloo »

Poranek dziś ze zwykłego studia ;)

Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości