Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

nouze pisze:
matik pisze: Kto o zdrowych zmysłach rezygnował by z pewnej posady w Faktach na rzecz Wiadomości, z których mogłaby zostać wyrzucona po paru miesiącach?
Wyższa pensja, odpowiednie zapisy w kontrakcie, TVP na pewno ma czym kusić :mhm:
I plama w CV w postaci pracy w TVP. Pokażcie mi ile osób spośród odchodzących z programów informacyjnych w TVP pozostaje w pierwszym szeregu dziennikarstwa. Zdecydowana większość ma problem ze znalezieniem dobrej pracy bo ciągnie się za nimi opinia dziennikarzy pracujących dla konkretnej opcji politycznej. Co więc z tego, że w TVP młody dziennikarz dostaje na starcie prawie dwa razy tyle co w TVN, robi dwa razy mniej bo każda ekipa to 4 osoby a na miejscu ma montażystów i dźwiękowców, którzy zrobią za niego cały materiał. Co z tego, skoro przychodząc każdego dnia do pracy zastanawia się, z której strony będą naciski polityczne i jak długo ktoś wyżej zdecyduje o jego zwolnieniu bo komuś coś się nie spodobało. Taki urok TVP ;)
Zatem mam nadzieję, że to zwykła plotka bo szkoda by mi było pani Beaty.
:arrow: dwa
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Beata Tadla

Post autor: telepatrzydlo »

vinci48 pisze:A czy Holandia to taka cieplejsza
Tak? To niespodzianka, pozytywna, bo skoro TVN kopiuje z zachodu wszystko jak leci to jeszcze nic straconego. :D11 Zmyliły mnie arabskie "robczaki" w jednym z opisów.
A w ogóle te rozterki miłosne zakrawają na epidemię, Tadla, Popek, Richardson, która następna? Tym celebrytkom normalnie w pupach się poprzewracało! (skądinąd zgrabnych) :D22

arrow2 - chłopie, z której choinki żeś się urwał? Poczytaj trochę jak powstawał TVN i jacy ludzie maczali w tym swoje brudne paluszki a dopiero później zabieraj głos, padam ze śmiechu na plecy czytając wypowiedzi kompletnych ignorantów o tym jak bardzo upolityczniona jest Publiczna, a Niebiescy to niby ostoja obiektywizmu i profesjonalizmu. :lol:
Nieważne w jakiej telewizji sie pracuje, wytyczne idą zawsze z jednego źródła (polecam zapoznać sie w czyich rękach są polskojęzyczne główne media), widać to po powtarzanych materiałach i ich tonie niezależnie od kanału (TVP/N , Polsat), jak i kilku innych aspektach, których rozwijać nie będę bo zbiera mnie na mdłości. Rotacje kadrowe to ruchy pozorne, w zasadzie bez znaczenia, pomijając stan konta danej "gwiazdy".
Multiprogramowa pralka Frania pierze mózgi 24/7 bez namaczania (obecnie zapuszczono tryb płukania szarych komórek ws. Iranu i Grecji). Autentycznie żal mi ludzi wyrabiających sobie światopogląd z korporacyjnych mediów masowej manipulacji, bo bezwiednie robią sobie krzywdę, ale oczywiście wolna wola. :D24
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Dodaj jeszcze coś o rządzie światowym i Żydach czekających na właściwy moment :D A dla uwiarygodnienia swojej wypowiedzi daj cytat z niezależnej.pl i jeszcze wskaż jedyne niezależne medium w tym kraju ;)
:arrow: dwa
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Beata Tadla

Post autor: telepatrzydlo »

Zabawne, ale zapomniałeś o dodaniu magicznego określenia "teorie spiskowe", bez tego ośmieszenie faktów będzie niepełne. :D
Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, bo raz że nie ten wątek a dwa - każdy ma swój rozum. Jeśli używa go do zaklinania rzeczywistości to jego problem. Niezależna.pl jest tylko z nazwy a źródła informacji jeszcze istnieją, podawania na tacy nie będzie bo reklama im niepotrzebna. Kto zainteresowany prędzej czy później na nie trafi.
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

Marcin pisze:
Allahakbar pisze:Teraz jeszcze tylko pokazać cycki i celebrytka pełną gębą :D8 :D23
Obrazek

Jeśli jesteś głodny, to proszę.
Dla przypomnienia;D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

Obrazek
zyciegwiazd.onet.pl

Obrazek
pomponik.pl

Obrazek

Obrazek
fakt.pl

Obrazek
vipnews.pl

Obrazek
idolo.pl
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 lut 2012, 21:10 przez rat123, łącznie zmieniany 2 razy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arrow2 pisze:Pokażcie mi ile osób spośród odchodzących z programów informacyjnych w TVP pozostaje w pierwszym szeregu dziennikarstwa.
Durczok, Miecugow, Gugała, Lis... Wielu obecnych prezenterów TVP Info... Większość dziennikarzy telewizyjnych miała przygodę z TVP.
Zdecydowana większość ma problem ze znalezieniem dobrej pracy bo ciągnie się za nimi opinia dziennikarzy pracujących dla konkretnej opcji politycznej.
Za takimi ludźmi jak bracia Karnowscy to może i opinia się ciągnie, ale wszyscy byli prezenterzy "Wiadomości" non stop są gdzieś w obiegu. :D A jeśli nie są, to rzeczywiście albo się tak mocno skompromitowali, albo tego nie chcą, albo zmienili branżę.
Zatem mam nadzieję, że to zwykła plotka bo szkoda by mi było pani Beaty
Z drugiej strony nie ma opcji, żeby się jeszcze bardziej wybić. "Fakty" są już całkiem zabetonowane, "Wydarzenia" też. A Kraśko jako szef "Wiadomości" zrobi pewnie wszystko, by nie dopuścić do nacisków politycznych.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re:

Post autor: arrow2 »

Camilo pisze:
arrow2 pisze:Pokażcie mi ile osób spośród odchodzących z programów informacyjnych w TVP pozostaje w pierwszym szeregu dziennikarstwa.
Durczok, Miecugow, Gugała, Lis... Wielu obecnych prezenterów TVP Info... Większość dziennikarzy telewizyjnych miała przygodę z TVP.
Zdecydowana większość ma problem ze znalezieniem dobrej pracy bo ciągnie się za nimi opinia dziennikarzy pracujących dla konkretnej opcji politycznej.
Za takimi ludźmi jak bracia Karnowscy to może i opinia się ciągnie, ale wszyscy byli prezenterzy "Wiadomości" non stop są gdzieś w obiegu. :D A jeśli nie są, to rzeczywiście albo się tak mocno skompromitowali, albo tego nie chcą, albo zmienili branżę.
Zatem mam nadzieję, że to zwykła plotka bo szkoda by mi było pani Beaty
Z drugiej strony nie ma opcji, żeby się jeszcze bardziej wybić. "Fakty" są już całkiem zabetonowane, "Wydarzenia" też. A Kraśko jako szef "Wiadomości" zrobi pewnie wszystko, by nie dopuścić do nacisków politycznych.
Miecugow, Gugała, Lis... No fajnie, tylko to było 15 lat temu, trochę inna telewizja. A gdzie są reporterzy Wiadomości z ostatnich kilku lat, którzy opuścili tę redakcję?
Kraśko nie dopuści do nacisków? No z pewnością. "Opierał się" im przez wszystkich prezesów tvp z ostatnich lat, dzięki czemu zachował stanowisko ;)
A co do Tadli - ona chyba nie może narzekać, bo przez kilka lat de facto osiągnęła największy awans z debiutującej serwisantki do prowadzącej główne wydania Faktów.
Poza tym jeszcze wczoraj czytałem, że Kraśko namawia Lis na powrót do Wiadomości.
:arrow: dwa
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arrow2 pisze: Miecugow, Gugała, Lis... No fajnie, tylko to było 15 lat temu, trochę inna telewizja.
OK. Durczok jest szefem "Faktów", Gawryluk pracuje w "Wydarzeniach", Leśkiewicz jet wydawcą TVN24, Kulczycki i Holecki pozostają twarzami TVP Info...
Lis jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce, Gugała rządzi w "Wydarzeniach" i Polsat News, a Miecugow w TVN24.
A gdzie są reporterzy Wiadomości z ostatnich kilku lat, którzy opuścili tę redakcję?
Większość się tam trzyma od lat, miernoty odchodzą i nikt o nich nie pamięta.
Część byłych pracuje w Polsacie (Długosz, Ociepa, Górska), część w TVN24 (Tracz), część zajęła się czymś innym...
Z reporterów bardziej rokujących, to zmarnował się chyba tylko Marek Pyza, bo czasami trafiam na niego w "Uważam Rze", jak broni absurdalnych tez. Zważywszy, że był świetnym dziennikarzem TOK FM i TV Puls, to rzeczywiście jest to upadek...
Kraśko nie dopuści do nacisków? No z pewnością. "Opierał się" im przez wszystkich prezesów tvp z ostatnich lat, dzięki czemu zachował stanowisko
Stanowisko zachował chyba dzięki temu, że jest rozpoznawalny, ma spore doświadczenie i nikogo lepszego na jego miejsce i tak by nie znaleźli. :D
Skoro były czystki po PiS w telewizji, to już na pewno by się nim zajęli.
A co do Tadli - ona chyba nie może narzekać, bo przez kilka lat de facto osiągnęła największy awans z debiutującej serwisantki do prowadzącej główne wydania Faktów.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. A skoro jest szansa? ;)
Poza tym jeszcze wczoraj czytałem, że Kraśko namawia Lis na powrót do Wiadomości.
Tak, też wyczytałem taki nagłówek, ale jak się zagłębiłem w treść, to stanęło na tym, że Kraśko jedynie od lat utrzymuje kontakt z Hanną, a samodzielnie i tak nikogo zatrudnić nie może.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

No to jeszcze raz - Gugała, Lis i Miecugow odeszli z Wiadomości dawno temu, to były inne czasy i program może nie był 100% niezależny, ale na pewno nie był tak upolityczniony jak w ostatnich latach, choćby dlatego, że ówcześni dziennikarze bronili się by nie stać się drugim Dziennikiem.
Leśkiewicz dostał szansę powrotu do poprzedniego miejsca pracy, tak jak np Kunica. I obaj bardzo musieli o taką szansę prosić.
Gawryluk to dla mnie jest fenomen bo nie nadaje się do informacji w ogóle, widocznie Polsat potrzebował mieć twarz, która pociągnie Wydarzenia.
Kulczycki i Holecki :D są cały czas w TVP i podlegają tym samym naciskom.
Co do reporterów - którzy z nich to faktycznie pierwszoplanowi reporterzy, mogący być wzorem warsztatu, charakterystyczni, rozpoznawani po nazwisku?
Kraśko... trzeba by się popytać o kim w środowisku mówi się, że potrafi zmieniać kolano do klęczenia wraz ze zmianą władzy po wyborach ;)

No a Tadla, wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale potem to jedzenie może ci się długo czkawką odbijać ;) Tadla w TVN jeszcze nie osiągnęła wszystkiego a jednak łatwiej jest coś osiągnąć w gronie ludzi życzliwych, których się dobrze zna. A Beata Tadla jest jedną z najbardziej lubianych osób w tvn (nie mówię o widzach). Rzucanie tego dla "kariery" w tvp, która jak pokazuje życie bywa bardzo krótka, to spore ryzyko.
:arrow: dwa
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

Obrazek
newspix.pl

Obrazek

Obrazek
jetskirace.pl
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Można Beatę Tadlę określić królową popołudnia w TVN24 :D 5 dni w FPP należą do niej! :D
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Dziś jakoś nie podobna do siebie 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 14 gości