TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: grero89 »

Zaczynają przeglądać na oczy. Mają różne poglądy, to normalne. Poza tym chcą być obiektywni. Ale skoro sam Miszczak stwierdził, że TVN jest tubą PO to nic dziwnego, że niektórym zaczyna robić się za ciasno..
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: arrow2 »

grero89 pisze:Ale skoro sam Miszczak stwierdził, że TVN jest tubą PO to nic dziwnego, że niektórym zaczyna robić się za ciasno..
Miszczak powiedział tylko powszechnie znaną rzecz, że widzowie tvn to głównie wyborcy PO i pokazywanie w tvn PO w negatywnym świetle powoduje odpływ widzów, jak miało to miejsce w przypadku programów Szymona Majewskiego. Myślę, że podobny odpływ słuchaczy miałoby Radio Maryja gdyby nagle zaczęło negatywnie mówić o PiS. Tak to już jest, USA też to przerabiało, że główne media mają określony profil liberalny albo konserwatywny i skupiają wokół siebie zwolenników danej opcji politycznej.
:arrow: dwa
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: r_r16 »

Ja przestałem oglądać Majewskiego, bo jego żarty zwyczajnie przestały mnie śmieszyć - nie mówię tylko o żartach politycznych, ale o wszystkich. Sam program z prowadzącym na czele stał się żałosny - brak pomysłu na show sprowadziło je do żałośnie głupich, nieśmiesznych pytań i zadań dla gości oraz durnych, nieśmiesznych skeczy.
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Praca w TVN24.

Post autor: myszka2011 »

filipek24 pisze: To tylko rok mniej niż ja, ale wszyscy mówią, że te parę lat szybko zleci ;) Ja z kolei wolałbym pracę reportera lub prezentera, więc mam kilka lat by poczynić jakieś kroki ku temu ;)
Jednego Ci zazdroszczę, mieszkasz w mieście gdzie jest oddział TVN24, ja do najbliższego mam ok. 75 km , a mimo to wszyscy mnie już w katowickim TVN24 znają ;P :)
A czy możesz zdradzić w jaki sposób poznałeś załogę TVN-u w Katowicach? Może ktoś z Twoich krewnych lub znajomych tam pracuje?
filipek24 pisze: To zależy. W Katowickim TVN24 znają mnie już PRAWIE wszyscy. Wszyscy reporterzy, szef oddziału, większość operatorów i inżynierzy wozu satelitarnego. Z częścią załogi jestem po imieniu, strasznie sympatyczni ludzie ;)
Jeśli chodzi o Warszawę, to poznałem osobiście kilku reporterów, prezenterów no i prezenterki :D Z kilkoma osobami jestem w kontakcie za pośrednictwem m.in. portali społecznościowych :)
To może zdradź nam proszę jak można poznać załogę TVN-u, też bym chciała zobaczyć jak wygląda taka praca....
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Praca w TVN24.

Post autor: 3405t »

Praca w TVN24 to by było coś. Prowadzić serwisy informacyjne i Dzień po dniu...
konradraszewo

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: konradraszewo »

Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: sybic »

Dziwne, że tylko w eNce się pojawi. Przecież to nie jest kanał filmowy, tylko informacyjny...
Moim zdaniem powinien się znaleźć we wszystkich platformach.
No chyba, że pryszcze Kuźniara są tak cenne, że tylko do oglądanie w eNce.
konradraszewo

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: konradraszewo »

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: 3405t »

Czy TVN24 HD będzie w UPC? Za odpowiedź dziękuje. :D
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: shortise »

Czy czołówki programów tvn24 (serwis, poranek,15 na żywo, szkło, dzień po dniu) są przystosowane do HD? Fakty po południu i Fakty po Faktach raczej mają czołówki przystosowane, bo były zmieniane 3.10, ale inne programy?
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: skorupa2006 »

Na pewno cała grafika TVN CNBC jest w HD i nawet jest w takiej jakości generowana, jednak na satelitę idzie SD. W sumie to szkoda, bo ten kanał ma wyjątkowe możliwości do przejścia na HD. Tak samo jak TVN Meteo. Co do TVN24 - wątpię, aby czołówki, które kilka lat temu były nieudolnie dostosowywane do 16/9 (np. czołówka Kropki nad i) były dostępne w HD. Przecież niektóre są nieostre i rozpikselizowane w SD...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: mojpierwszyraz »

Nie chcę nic sugerować, ale z moich prywatnych donosów wynika, iż TVN24 nadal pracuje nad odświeżonym logo, grafiką, muzyką i całą tą otoczką i możliwe, że właśnie data 1.12.2012 będzie pretekstem do rozpoczecia emisji "nowego" TVN24.
tvn - latem programowo najgorsza!
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: avatar »

mojpierwszyraz pisze:Nie chcę nic sugerować, ale z moich prywatnych donosów wynika, iż TVN24 nadal pracuje nad odświeżonym logo, grafiką, muzyką i całą tą otoczką i możliwe, że właśnie data 1.12.2012 będzie pretekstem do rozpoczecia emisji "nowego" TVN24.
Do tej pory lubiłem takie zmiany ale od premiery nowych Faktów boję się każdej zmiany w TVN'ie. :ech:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:Nie chcę nic sugerować, ale z moich prywatnych donosów wynika, iż TVN24 nadal pracuje nad odświeżonym logo, grafiką, muzyką i całą tą otoczką i możliwe, że właśnie data 1.12.2012 będzie pretekstem do rozpoczecia emisji "nowego" TVN24.
Kombinują również z obecną oprawą graficzną, bo od ponad tygodnia żółta belka jest zmodyfikowana:
OBECNA
Obrazek
DAWNA
Ogólnie rzecz biorąc, nie nastawiam się na nową oprawę. Sądzę, że obecna zostanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości