[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ezzat ma zdecydowanie najbardziej wyrobiony głos... głos który niestety pasuje jeno do kotleta.
Takich głosów na weselach i dancingach jest na pęczki.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Występy z gwiazdami chyba rozdały karty, Tanita pociągnęła Ezzata na dno, jej występ był żenujący -i kto tu był gwiazdą? chyba Ezzat. Występ Klaudii i Ewy fenomenalny i to może się okazać przepustką do wygranej. Hyży dla mnie od początku do końca sredni i przewidywalny.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Z tych premierowych piosenek to chyba najlepsza już Klaudii. Występ Wojtka i Tanity - dramat! Okropna piosenka, którą dodatkowo zmasakrowała Tanita. I w ogóle co ona miała na sobie?! Za to występ Klaudii I Edyty - mega :D Jednak cały czas chciałbym, żeby wygrał Grzegorz, chociaż nie zdziwię się jeśli wygra Klaudia.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Jak zobaczyłam Tanitę to krzyknęłam w myślach "UBIERZCIE TĘ KOBIETĘ!", ale i tak uważam że komentarze Kuby po tym występie były nie na miejscu.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

A ja pomyślałem - jejku, toż ona teraz jest młodsza niż 20 lat temu :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Patricia potwierdziła, że będzie czwarta edycja show.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Wszyscy dotychczasowi zwycięzcy mieli już za sobą udział w produkcjach tvn-owskich, produkowanych przez Fremantle Media. Dziwne.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tzn. w czym niby brali udział?

Świetny występ Klaudii i Edyty, gratulacje.

A kolejna edycja zapowiedziana na "niedługo", dziwne że nie powiedzieli dokładnie kiedy, czyli pewnie nie wiadomo kiedy.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Loska - Mam Talent.
Podsiadło - X Factor i Mam Talent.
Gawor - Mam Talent.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Występ Tanity i Ezzata :D15 , ta kobieta wcale nie śpiewała "lepszy głos miała jak mówiła"... ŻENADA

Nie przywiązujcie się do tego, że Kazadi zapowiedziała kolejną edycję, z Tańcem z Gwiazdami było tak samo, Gąsowski pod koniec zapowiadał kolejną edycję.

Wracając do programu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pomysł z autorskimi piosenkami-bomba, gra świateł-bomba, tradycyjnie niestety zbombali dźwięk "wokale", zbyt krótki czas antenowy "ciągły pośpiech" i oczywiście masakryczny występ Tanity "jak można skopać własną piosenkę?".

Dzisiejszy finał oceniam na dobre 4. :brawa:
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Aaa myślałem że chodzi o jeszcze jakieś inne programy. A tak btw, taki występ jaki był na końcu powinien mieć miejsce z taką oprawą w każdym odcinku.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Jezu już myślałem że wygra Grzegorz :hmm: Cała ta edycja rozsypała się przez małżeństwo Hyżych, ludzie zamiast patrzeć na wokale, skupili się na tym aby ta para doszła razem do finału. Widać było że fani Mai do końca głosowali, jak Ezzat mógł zająć dopiero trzecie miejsce.
Podsumowując była to chyba najsłabsza z edycji, Kuba niestety skupił się na rywalizacji a nie na wyborze najlepszego wokalisty, Czesław też jakoś w tej edycji nie mógł złapac wiatru w żagle. Niech ten dzisiejszy świetny występ Ewy Górniak będzie wstępem do tego aby została czwartym jurorem w kolejnej edycji jeśli powstanie. Za Wojewódzkiego też bym widział kogoś innego np. Metza bo w x-factor chciałbym wysłuchać technicznych uwag o wokalach a nie bzdur i durnych uwag Kuby -to nie mam talent!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Bedzie 4 edycja, bo tak zapowiedziała Patrycja, ale jeśli to dopiero wiosną 2014 roku, na jesień nie ma co liczyć!!!!!!
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Jak Wy sobie wyobrażacie Edytę i Tatianę za jednym stołem jurorskim? Takie przepaści. Tatiana miła, pozytywna kobieta, ale mówię jej po tej edycji "Do zobaczenia". Kubie też, gdyż liczę na jego powrót do "Mam talent!". "X Factor" to format, w którym nie ma miejsca na jednego członka jury górującego we własnej opinii nad resztą.

Wrzucam coś, co dodałam też w wątku X-Factor - Edycje zagraniczne. Moje wymarzone panele na rok 2014 :D :

Obrazek
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Nayma pisze:Jak Wy sobie wyobrażacie Edytę i Tatianę za jednym stołem jurorskim? Takie przepaści. Tatiana miła, pozytywna kobieta, ale mówię jej po tej edycji "Do zobaczenia". Kubie też, gdyż liczę na jego powrót do "Mam talent!". "X Factor" to format, w którym nie ma miejsca na jednego członka jury górującego we własnej opinii nad resztą.

Wrzucam coś, co dodałam też w wątku X-Factor - Edycje zagraniczne. Moje wymarzone panele na rok 2014 :D :

Obrazek
Czy ty myślisz, że TVN przeznaczy jakieś większe pieniądze na jury? :lol: Nie ta stacja, teraz będą szukać tylko oszczędności. Wątpię, że w ogóle kolejna edycja wniesie jakiegoś nowego jurora... fakt faktem, jeśli chcą mieć widownię na poziomie, jest to konieczne

Obrazek

Źródło: http://www.facebook.com/AntyXFtvn
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości