[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

jurorzy wszędzie zachwycają się nowa kategoria (!) zespoły LIVE muzyczno-wokalne :( oby to nie była oddzielna kategoria :(
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Mam wrażenie ,że nowe krzesła przy stole są bardzo podobne do tych z MBTM , albo mi się wydaje , przez przypadek to zauważyłem czytając artykuł o stanie zdrowia Kory
---
Nie , jednak trochę się różnią , ale są bardzo podobne , Już myślałem ,że się wymienili TZG za krzesła :)
Ostatnio zmieniony sobota 11 sty 2014, 12:25 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Największym zaskoczeniem chyba absolutnie będą zespoły :)

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 10696.html
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajnie, że jest dużo dobrych zespołów, ale ja jednak mam wątpliwości jak program z nimi będzie wyglądał. Bo ciężko mi przewidzieć co się stanie jak w dogrywce będzie np. zespół i taka Maja Hyży. Chyba, że dzięki temu że najpewniej młodzież dostanie Ewa i Czesław będzie w finale 6 dobrych wokalistów, a nie 3 małżeństwa.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

wczoraj farna śpiewała na scenie x'a , dzisiaj wszyscy jurorzy tańczyli na scenie , a ewa farna do innego juz występu twerk'owała ;d wszystko udokumentowane na instagramie oczywiscie wsród różnych użytkowników :)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ten występ spokojnie zobaczymy w całości w TV ;).
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: X FACTOR

Post autor: tevon »

Byłem 10.01 na castingu i faktyczne PoMau dali czadu, szczególnie gdy śpiewali z Ewą ;) Było jeszcze kilka świetnych wykonów.. Ale to już zobaczycie w telewizji ;)

Mam takie pytanie - czy żeby zdobyć miejsce na widowni bootcampu trzeba wysłać drugiego sms'a do TVN? Niby wpuszczają wszystkich jak leci.. Ale wolę mieć pewność bo kawałek do Zabrza to ja mam..
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Znalazłem filmik z wejścia jury :) - https://www.youtube.com/watch?v=Qs66A3tTiZY
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

tevon pisze:Byłem 10.01 na castingu i faktyczne PoMau dali czadu, szczególnie gdy śpiewali z Ewą ;) Było jeszcze kilka świetnych wykonów.. Ale to już zobaczycie w telewizji ;)

Mam takie pytanie - czy żeby zdobyć miejsce na widowni bootcampu trzeba wysłać drugiego sms'a do TVN? Niby wpuszczają wszystkich jak leci.. Ale wolę mieć pewność bo kawałek do Zabrza to ja mam..
Nic nie musisz wysyłać - spokojnie wejdziesz bez niczego. Wpuszczają wszystkich jak leci i nikt nie sprawdza nazwisk, czy wejściówek.

Co do zespołów - rozumiem, że w programie na żywo będą one grały covery? Bo jeśli nie, to będzie to nie fair w stosunku do pozostałych uczestników, którzy nie mają swojego repertuaru. Ktoś pisał, że czarnym koniem może być Sold my Soul - akurat byłem na widowni podczas ich występu. OK - są świetni, grają muzykę, które mnie osobiście nie pociaga, ale obiekywnie przyznaję, że są świetni. Jednak nie wyobrażam sobie takiego zespołu - grającego typowego, starego, bardzo mocnego rocka w odcinku, w którym tematem będzie muzyka filmowa, lub np. jak w drugiej edycji - disco.

Nie podoba mi się też to, że pojawiające się zespoły są ściśle niszowe. W ciągu dwóch dni castingowych na których byłem, zespołów popowych było bardzo mało. A to jest program rozrywkowy i o muzyce rozrywkowej. To nie jest Must Be The Music, gdzie każdy gra, co chce. Tu trzeba się podporządkować, a coś mi się wydaje, że zespoły rockowe, czy metalowe będą miały z tym problem i po prostu się nie wpasują w konwencję programu.

Ale z oceną wstrzymam się do końca tej edycji. Zobaczymy jak to wyjdzie. Patrząc na sukces MBTM, zespoły wokalno-instrumentalne to faktycznie może być strzał w dziesiątkę. Oby tylko jakoś to się wpisało ładnie w formułę X Factora i jej nie zepsuło.

@tevon pytał o wejście na casting jurorski. Ja za to mam pytanie do kogoś, kto był już kiedyś na bootcampie. Drugi dzień jest otwarty dla widowni. Jednak bootcamp nagrywany jest w teatrze co daje dużo mnie miejsc, niż w Domu Muzyki i Tańca. Jak jest tam z wejściem? Dużo osób czeka, aby wejść na widownię? Da radę tak "z ulicy"?
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: X FACTOR

Post autor: tevon »

^^

Czyli, że 23-25 styczeń to jest eliminacja do bootcampu tak ;)? No ja właśnie chcę iść 23 i nie wiedziałem czy trzeba coś wysłać itd.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

23-25 to dalszy ciąg castingów jurorskich. Bootcamp odbędzie się 3 i 4 lutego (przy czym pierwszy dzień - bez publiczności - a drugi - już z publicznością).
r_r16 pisze:Co do zespołów - rozumiem, że w programie na żywo będą one grały covery?
Skoro każdy z programów na żywo na ustaloną tematykę, to raczej tak.
r_r16 pisze:Nie podoba mi się też to, że pojawiające się zespoły są ściśle niszowe. W ciągu dwóch dni castingowych na których byłem, zespołów popowych było bardzo mało. A to jest program rozrywkowy i o muzyce rozrywkowej.
Ale to też jest program muzyczny, a polski rynek muzyczny to nie rynek zachodni. Zresztą Dawid Podsiadło (mimo, że nie śpiewa utworów typowo rozrywkowych) odniósł gigantyczny sukces na rynku muzycznych. Jego płyta pokryła się chyba już potrójną platyną, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko - i to przy artystach, którzy niedawno rozpoczęli swoją karierę.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Trzeciak pisze:23-25 to dalszy ciąg castingów jurorskich. Bootcamp odbędzie się 3 i 4 lutego (przy czym pierwszy dzień - bez publiczności - a drugi - już z publicznością).
Bootcamp w Warszawie 4-5 lutego
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:Zresztą Dawid Podsiadło (mimo, że nie śpiewa utworów typowo rozrywkowych) odniósł gigantyczny sukces na rynku muzycznych. Jego płyta pokryła się chyba już potrójną platyną, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko - i to przy artystach, którzy niedawno rozpoczęli swoją karierę.
A skoro już o nim wspomniałeś, to zapowiada się czwarta platyna, bo płyta aktualnie jest na 2. miejscu znów na liście sprzedaży i nic nie zapowiada, żeby szybko spadła. A potem będzie przecena itd., więc nie wiem czy nie uda się do diamentu dostać ale to już będzie bardzo trudne.

A co do zespołów, to będzie to strzał w 10, u nas nie ma boomu na boysbandy, więc ta kategoria była bez sensu. Jeśli TVN UMIEJĘTNIE wykorzysta potencjał z . jurorem i zespołami, to będzie sukces. Głównie mam na myśli wiecznie zły dźwięk i krótki czas antenowy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

To kto wie, czy Dawid Podsiadło nie wygra nawet tegorocznego koncertu "TOP" podczas "Top Trendów"? ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości