Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ÂŁukasz pisze: MaÂło prawdopodobne aby mieszkaÂł pod takim adresem i to jeszcze numer 1. Ekspert od spraw kryminalnych by tak nie zrobiÂł
A mo¿e dorobi³ siê ju¿ jakiejœ willi s¹siaduj¹cej ze skrzy¿owaniem? :D Mo¿e nie mieszka w blokowisku? Ale raczej faktycznie nie jest to jego adres, ale sk¹dœ on chyba jest (w necie nie znalaz³em takiego zestawienia). Ksi¹¿ka kodów mówi, ¿e w Warszawie dla Koralowej obowi¹zuje kod 02-967. 01-229 to ul. Wolska od 51 do 93 :D
ÂŁukasz pisze: a jeÂśli chodzi o samo ABW i domeny, to czy wysyÂłaÂłeÂś mu maila na ten temat albo masz taki zamiar?
Nie wysyÂłaÂłem i nie mam takiego zamiaru.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim skromnym zadniem rozsÂądni ludzie, wiedzÂą, Âże wszystkie strony rzÂądu, ministerstw etc majÂą w nazwie gov.pl. DziĂŞuje Michale za zwrĂłcenie uwagi na problem.
Ja natomiast ogl¹da³em Fakty 31 grudnia 2004r i bardzo nie podoba³o mi siê podsumowanie mijaj¹cego roku, autorstwa G. Kajdnaowicza. Nie wysli³ siê - wygl¹da³o to jak kalendarium przygotowane przez maturzyste - tj jedno zdanie (np wejœcie Polski do Unii) i dwa zdjêcia. Mo¿e uczy³ sie dopiero montowaÌ materia³y filmowe? Kto wie? Pamiêtam, ¿e rok temu mieli nawet dobry przegl¹d. Ale w tym roku tak¿e wiadomoœci nie zachwyci³y. W czwartek dobry przegl¹d wydarzeù w Polsce zrobi³ Jarek Kuœ, w pi¹tek przegl¹d wydarzeù zagranicznych zrobi³y Monika sieradzka i Kasia Nowicka - moim zdaniem mog³y bardziej siê postaraÌ i wybraÌ formu³e koncentryczn¹, kr¹¿¹c¹ wokó³ wydarzenia, a nie iœÌ po miesi¹cach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi siê podoba³o - krótko i konkretnie. Chyba po raz pierwszy chwalê to co zrobi³ Kajdanowicz :) Uwa¿am, ¿e jest coraz lepszy. Jeœli ktoœ chcia³ bardzo szczegó³owego i sporego podsumowania to mia³ TVN24 - praktycznie w ka¿dym serwisie podsumowaywano co innego - w jednym wydarzenia Polski, w drugim spoza Polski, w jeszcze innym wojnê w Iraku, w jeszcze innym zmar³ych, ponadto inne programy podsumowywa³y mijaj¹cy rok - E-life, czy Ca³y ten œwiat.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mi takÂże nie (podobnie jak doktorkowi) nie podobaÂło siĂŞ podsumowanie roku w Faktach. WogĂłle, wydanie z 31 grudnia byÂł bardzo sÂłabe.
Kajdanowicz, ktĂłry specjalnie dla widzĂłw przygotowaÂł streszczenie 2004 roku nie postaraÂł siĂŞ. Wg mnie byÂł to materiaÂł na "odwal siĂŞ". Rok temu podsumowanie byÂło o wiele lepsze: osobno z Polski, osobno ze Âświata.

OglÂądaÂłem WIADOMOÂŚCI, podsumowanie byÂło dobre.

Najbardziej jednak podobaÂło mi siĂŞ podsumowanie "WydarzeĂą" POLSATU. Nie byÂło co prawda chronologicznie, ale tak, jak to widzowie odebrali (po kolei: co wg sondaÂżu widzowie zapmaiĂŞtajÂą najbardziej). WyczerpujÂące zdania, dobrze streszczono mijajÂący rok.
Zbulwersowany nieco byÂłem w piÂątkowych Faktach materiaÂłem Knapika. MateriaÂł przez caÂły dzieĂą moÂżna byÂł oglÂądaĂŚ w TVN24 :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Podsumowania w TVN zawsze robiÂł Marcin PawÂłowski i zawsze o tym informowano (Lis czy on sam). Nie pamiĂŞtam czy zrobiÂł je jeszcze rok temu, bo jakoÂś do poczÂątku 2004 juÂż go nie byÂło.

W Faktach mi siĂŞ podobaÂło, krĂłtko, sprawnie, a i tak byÂło tego duÂżo. Znacznie wiĂŞcej zmiesciÂł waÂżnych informacji niÂż w innych serwisach.

Wydarzenia - nie za bardzo mi siĂŞ podobaÂło. To Âże widzowie decydowali co jest wazne a co nie, przekÂładanie to raz sondami, raz napisanym procentem i niechronologiczne przedstawianie spraw byÂło beznadziejne.

Wiadomoœci - jakoœ dziwne by³o to podsumowywanie ju¿ w czwartek. Ale niech im bêdzie, ¿e pó³ pi¹tkowych Wiadomoœci zajêliby gdyby robili to na raz. Oba mi siê podoba³y, ale nie zapad³y jakoœ w pamiêÌ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W³aœnie - chyba nie trzeba robiÌ chronologicznie. Np bardzo podoba³oby mi siê podsumowanie "bez komentrarza" - tj same bardzo dobre zdjêcia i dŸwiêk danego wydarzenia. Przecie¿ tyle sie wydarzy³o, a o wiêkszoœci mówiÌ normalnie siê nie da³o - po co s³owa, gdy ju¿ obraz jest sugestywny - np Bies³an. Kajdanowicz nie zrobi³ niczego ciekawego. Coœ takiego móg³ nawet maturzyta zrobiÌ. Có¿ to za k³opot notowaÌ w kalendarzu najwiêksze wydarzenia w roku i potem przeczytaÌ liste? Tak w³aœnie wygl¹da³ materia³ Kajdanowicza.

Rok 2004 byÂł wyjÂątkowym. O ile z 2002 czy 2003 z czasem bĂŞdĂŞ pamiĂŞtaÂł nie wiele, to jednak 2004 pozostanie na dÂługo w mej pamiĂŞci - ze wzglÂądu na UniĂŞ, BiesÂłan oraz Waldka Milewicza.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Szczerbol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:14
Lokalizacja: stolica!!!!!

Post autor: Szczerbol »

Czasami stendapery sÂą fatalne. Kto je wymyÂśla? Dramat. za Lisa byÂły lepsze!
Z nudów to i człowiek telewizję ogląda!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Grzesioo pisze:Co takiego wg. Ciebie jest ÂżenujÂącego w tym co tutaj zamieszczam?

Ja uwaÂżam to za ÂświetnÂą zabawĂŞ. ToteÂż sam kiedyÂś zrobiÂłem maÂły fotomontaÂż, ktĂłry Kubs uznaÂł za ÂżenujÂący.
Zastanawiam siĂŞ wiĂŞc, czy Twoje rĂłwnieÂż zalicza do tej kategorii :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przed chwilÂą swĂłj materiaÂł w "Faktach" miaÂła K. Kolenda-Zaleska, na belce nie byÂło juÂż napisane obok jej nazwiska "TVN24", a na zakoĂączenie materiaÂłu powiedziaÂła
Katarzyna Kolenda-Zaleska, Fakty

Wynika z tego, Âże podobnie jak PaweÂł PÂłuska przeszÂła z TVN24 do ekipy faktowcĂłw i bĂŞdzie siĂŞ czĂŞÂściej pojawiaĂŚ w TVN?

A moÂże to ja coÂś przeoczyÂłem (FaktĂłw o 19:00 codziennie nie oglÂądam) i moÂże te informacje sÂą juÂż od dawna znane? (-:
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja teÂż zauwaÂżyÂłem to dzisiaj :) Przed chwilÂą w temacie o Kolendzie-Zaleskiej daÂłem nowego posta na ten temat :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Dziœ zauwa¿y³em pewn¹ zmianê w g³ównym wydaniu Faktów.
A mianowicie: zawsze gdy zaczynaj¹ siê Fakty po krótkiej ramówce graficznej prezenter jest odwrócony trochê w prawa stronê [dla telewidzów] i mówi np.: Dobry wieczór Paùstwu, Bogdan Rymanowski zapraszam na Fakty we wtorek - i dopiero po tym odwraca siê dok³adnie do œrodkowej kamery, z boku wyœwietlany jest headline i zaczyna czytaÌ pierwsz¹ wiadomoœÌ a dziœ od pocz¹tku zaczêli od œrodkowej kamery... i za chwilê w tym samym ujêciu normalnie przeszed³ do odczytywania informacji, ale widzê, ¿e ró¿nie oni to robi¹ bo czasami najpierw w œrodkowej pozycji a póŸniej zaraz na pierwsz¹ wiadomoœc kamera zmienia siê i prezenter jest ustawiony na tle du¿ego monitora
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

szymcio9 pisze:Przed chwilÂą swĂłj materiaÂł w "Faktach" miaÂła K. Kolenda-Zaleska, na belce nie byÂło juÂż napisane obok jej nazwiska "TVN24", a na zakoĂączenie materiaÂłu powiedziaÂła
Katarzyna Kolenda-Zaleska, Fakty

Wynika z tego, Âże podobnie jak PaweÂł PÂłuska przeszÂła z TVN24 do ekipy faktowcĂłw i bĂŞdzie siĂŞ czĂŞÂściej pojawiaĂŚ w TVN?

Czy teraz odk¹d KasiaKolenda-Zaleska ma jedynke w FAKTACH G£. to Tomek Sekielski zosta³ tym samym odsuniêty od materia³ów w Faktach. I pozostan¹ mu rozrywkowe rozmowy do poœmiania w Przeœwietleniu TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam pytanie - dzisiaj mia³emegzamin, na który uczy³êm siêodkilku tygodni i jakoœ nie by³o czasu na zobaczenie Faktów w sobotê i niedzielê. Czy ten zielony kolorpojawi³ siê na sta³e?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja widziaÂłem tylko migawke FaktĂłw weekendowych i to tylko w sobote. Wtedy byÂło cos w tle zielonego ale zaraz wyszedÂłem z domku i nie wiem o co chodzi.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

doktorfaustus1 pisze:Mam pytanie - dzisiaj mia³emegzamin, na który uczy³êm siêodkilku tygodni i jakoœ nie by³o czasu na zobaczenie Faktów w sobotê i niedzielê. Czy ten zielony kolorpojawi³ siê na sta³e?
A gdzie tam. Zielone tÂło, pojawiÂło siĂŞ przypadkiem, coÂś mieli z technikÂą. ByÂło przez chwilĂŞ, wiĂŞcej siĂŞ raczej nie pojawi :)

A w ten weekend Fakty jakieÂś ciekawsze. Renata Kijowska miaÂła materiaÂły w sobotĂŞ i niedzielĂŞ, to samo Nowicki i Woroch, ktĂłry teraz jest w Ramallah.
Dodam dla zainteresowanych, Âże RADIO ZET reklamuje FAKTY :D :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości