Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja natomiast popieram Sianeckiego w caÂłej rozciÂągÂłoÂści. Co prawda jestem za zrĂłwnaniem statusu kobiet i mĂŞÂżczyzn jednak za absurdalne uwaÂżam propozycje minister ÂŚrody.
ÂŻyjemy w kraju, ktĂłry chce uchodziĂŚ za demokratyczny, ale co raz bardziej przypomina paĂąstwo socjalistyczne.
Po raz kolejny politycy chcÂą wprowadziĂŚ kolejne regulacje, tym razem, jak majÂą nazywaĂŚ siĂŞ pieski w podrĂŞcznikach dla dzieci.
Ludzie na mi³oœÌ Bosk¹ niech o tym czy psiak to bêdzie Azor czy Antosia decyduje autor, pisarz, a nie polityk...
...Zreszt¹ id¹c dalej tokiem rozumowania Pani ministerki, to mo¿e trzeba bêdzie przepisaÌ wiele ksi¹¿ek, które s¹ lekturami szkolnymi? tam ci¹gle tylko faceci i faceci, Gustaw, Kordian, Konrad, Makbet, Hamlet...przecie¿ i tak Kopernik by³a kobiet¹ wiêc wszystko jest mo¿liwe...

W Polsce gdzie bezrobocie siĂŞga 18% ministrowie zajmujÂą siĂŞ takimi gÂłupotami, SKANDAL przez gigantycznie duÂże S.

Ps.
Dziêki minister Œrodzie zrozumia³em dlaczego wiêkszoœÌ skrajnej lewicy [mówiê g³ównie o Kobietach] jest antychrzeœcijaùska, otó¿ jak wiadomo Bóg jest rodzaju mêskiego i pewnie minister Œroda prêdzej by siê utopi³a w ³y¿ce wody ni¿ by mia³a siê modliÌ do 'faceta' - przepraszam jeœli kogoœ urazi³em t¹ z³oœliwoœci¹, ale nie ukrywam, nie lubiê tej ministerki.

Pps.
No no, choĂŚ raz mam podobne zdanie co Fusiak, no, no, no...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety nie widziaÂłem tego materiaÂłu i wiedzĂŞ na temat wczorajszych FaktĂłw czerpiĂŞ z Waszych wypowiedzi, ale:

1) Wszystkim krytykom pomysÂłu minister ÂŚrody zalecam trochĂŞ umiaru, zwÂłaszcza osobom mĂłwiÂącym, Âże to beznadziejny pomysÂł, a rzÂąd powinien zajmowaĂŚ siĂŞ czyÂś innym. Nota bene zwracam uwagĂŞ na wyksztaÂłcenie i tytuÂł naukowy pani minister - uwierzcie, ona wie co mĂłwi. MaĂŚkuw mĂłwi siĂŞ "ministra", a nie ministerka :arrow: odsyÂłam do sÂłownika.
2) Nie chcê sie chwaliÌ, ale na temat podrêczników (nie tylko od historii) wiem troszeczkê wiêcej ni¿ niektórzy uczestnicy tej dyskusji. Otó¿ sprawa polega na tym, ¿e praktycznie wiêkszoœÌ podrêczników do klas pocz¹tkowych szko³y podstawowej oraz czêœÌ podrêczników do ¿ycia w rodzinie lansuje "klasyczny" (w z³ym znaczeniu) model rodziny, a tym samym jeszcze mocniej zakorzenia tkwi¹ce w ludzkich umys³ach stereotypy. Nie wiem czy wiecie, ale istnieje coœ takiego jak gender studies badaj¹ce kulturow¹ to¿samoœÌ p³ci. Chodzi o to, aby podrêczniki do pierwszej klasy podstawówki nie lansowa³y wzoru, wed³ug którego dziewczynki lubi¹ bawiÌ siê lalkami, a tylko ch³opcy mog¹ zdobywaÌ w swych zabawach œwiat, aby nie by³o tam obrazków na których ma³a Marysia pomaga mamie zmywaÌ naczynia, a w tym samym czasie ma³y Janek bawi siê kolejk¹. Czemu Marysia nie mo¿e skakaÌ pod drzewach i bawiÌ siê klockami?. (Klocki œwietnie wp³ywaj¹ na rozwój dziecka!!!!!) Potem roœnie nam t³um przekonanych o swych wartoœciach facetów, którzy nawet koszuli wyprasowaÌ nie potrafi¹ (To oczywiœcie drobna koloryzacja.) W podrêcznikach wydawanych w Europie Zachodniej ju¿ od dawna ch³opcy i dziewczynki wspólnie bawi¹ siê na podwórku, wspólnie pomagaj¹ w domu. Tam obie strony robi¹ karierê - w Polsce jedna, a druga wed³ug przykazaù koœcio³a rodzi i wychowuje dzieci. Niestety Polsce wci¹¿ stosujemy wzory z XX - to lecia miêdzywojennego. Co do podrêczników dla zajêÌ przygotowuj¹cych do ¿ycia w rodzinie - w czêœci z nich wci¹¿ znajduj¹ siê informacjê, ¿e np homoseksualizm to grzech i choroba. S¹ tam równie¿ inne fascynuj¹ce fragmenty - np. szkodliwoœÌ sztucznej antykoncepcji i prezerwatywy jako wymys³ szatana. Zreszt¹ wiêkszoœÌ z nich pisano z pomoc¹ koœcielnego "b³ogos³awieùstwa". Tutaj nie chodzi równie¿ o zmienianie lektur typu Kordian czy Hamlet (wiec darujcie sobie te kiepskie ¿arty). Nie chodzi równie¿ o podzia³ jab³ek.... Wszystkich zainteresowanych odsy³am do poszukania sobie informacji na temat gender.
Zniesmaczony jestem rĂłwnieÂż wczorajszym SzkÂłem kontaktowym - widaĂŚ, Âże panowie nie mieli juÂż o czym mĂłwiĂŚ, wiĂŞc niczym maÂłe dzieci zdecydowali siĂŞ na drobne uszczypliwoÂści wzglĂŞdem ÂŚrody (pani, a potem ministra)

3) Tak Fusiak masz racje - najlepsze podrêczniki wydaje WSiP, Znak oraz PWN, reszta razi liczb¹ b³êdów merytorycznych. Niestety masz racje mówi¹c, ¿e teraz liczy siê iloœÌ, a nie jakoœÌ.
4) ZauwaÂżyÂłem, Âże niektĂłrzy z Was krytykujÂąc paniÂą minister nie potrafiÂą oddzieliĂŚ faktĂłw od wÂłasnych opinii...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

doktorfaustus1 pisze:
4) ZauwaÂżyÂłem, Âże niektĂłrzy z Was krytykujÂąc paniÂą minister nie potrafiÂą oddzieliĂŚ faktĂłw od wÂłasnych opinii...
biorÂą przykÂład z Sianeckiego.... to jednak smutne, Âże dziennikarze w Polsce teÂż prezentujÂą taki niski poziom wiedzy na temat omawianych spraw i posÂługuja sie gÂłownie stereotypami
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

MaĂŚkuw mĂłwi siĂŞ "ministra", a nie ministerka odsyÂłam do sÂłownika.
Celowo u¿y³em tego sformu³owania aby podkreœliÌ œmiesznoœÌ tej sytuacji.
A nie zgadzaĂŚ sie oczywiÂście moÂże, ale warto byÂłoby wyjaÂśnic dlaczego. Mowienie "nie, bo nie", "nie, bo to gÂłupie" to poziom przedszkolaka, wszechpolaka albo polskiego programu informacyjnego
Tak? to proszĂŞ o choĂŚ jeden argument w tej sprawie....
Ja wcale nie biorĂŞ przykÂładu z Sianeckiego, mam swĂłj rozum i w przeciwieĂąstwie do co nie ktĂłrych staram siĂŞ go uÂżywaĂŚ samodzielnie, a nie powtarzaĂŚ tylko jakieÂś frazesy matek przeÂłoÂżonych.

Dlatego te¿ uwa¿am, ¿e ca³a sprawa z stereotypowym postrzeganiem kobiet jest idiotyczna. Aktualnie kobiety mog¹ [chyba] wszystko, tak samo jak mê¿czyŸni, a to czy kobieta zarabia na tym samym stanowisku mniej pieniêdzy ni¿ facet równie¿ wydaje mi siê œmieszne, mo¿e rzeczywiœcie tak jest, ale czy na pewno wszêdzie?. Oczywiœcie mam rozumieÌ, ¿e takiemu stanu rzeczy winne s¹ ksi¹¿ki zbójeckie? Ludzie, tak na prawdê ma³a wagê przywi¹zuj¹ do czytanego tekstu, a szkoda bo jeœli byœmy siê zachowywali po czêœci tak jak nam radz¹ m¹dre ksiêgi to by³y istny raj na ziemi. Œmiem zatem s¹dziÌ, ¿e nie w ksi¹¿kach do Polskiego tkwi problem kobiet...
Podsumowuj¹c jestem przeciwny wszelkim dodatkowym regulacjom w kwestii zrównania kobiet i mê¿czyzn. Projekty takie jak ten z ksi¹¿kami, czy te¿ inne jak np. zagwarantowania kobietom iluœ tam miejsc na liœcie wyborczej uwa¿am za ZBENDNE! Jeœli ktoœ jest dobry w tym co robi, to nie potrzebuje specjalnych warunków traktowania [ mam na myœli kobiety ]. Np. Pani H. Suchocka zosta³a premierem i czy jakaœ ustawa minister Œrody jej w tym pomog³a? NIE!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

zadra pisze:
mikasur pisze:KaÂżdy jest zaleÂżny od "wÂłasnych przesÂądĂłw i granicy myslenia". Siano nie jest tu wyjatkiem. Ale mnie chodziÂło o sam program informacyjny, Âże jest niezaleÂżny w sensie, Âże moÂże siĂŞ nie zgadzaĂŚ z p. ÂŚrodÂą.
Program informacyjny jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim ma INFORMOWAÆ, a w³asne fobie i uprzedzenia dobrze byloby gdyby zostawi³ na boku.

A nie zgadzaĂŚ sie oczywiÂście moÂże, ale warto byÂłoby wyjaÂśnic dlaczego. Mowienie "nie, bo nie", "nie, bo to gÂłupie" to poziom przedszkolaka, wszechpolaka albo polskiego programu informacyjnego
OK. Ma informowaÌ. Ale czy to oznacza, ze maja byÌ to suche sprawozdania? W takim razie po co ktoœ wymyœli³ stud-up, w którym dzienniakrz ma swym komentarzem podsumowaÌ materia³? Jeœli podoba Ci sie infprmowanie w stylu: "Dziœ p. minister Magdalena Œroda zwo³a³a konferencjê prasow¹ z uwagi na brak równouprawnienia w podrêcznikach szkolnych kobiet i mê¿cztyzn" KONIEC (samo to zdanie ju¿ brzmi œmiesznie), to cofnij siê kilka lat wstecz lub w³¹cz TVP :lol:

I nie zgadzam sie z tym, ze Sianecki argumentowaÂł "nie, bo nie, bo to gÂłupie" jak napisaÂłeÂś powyÂżej. SÂą o wele istotniejsze sprawy niÂż takie cos i to wÂłaÂśnie argumentowaÂł.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚkuw nie bĂŞdziemy musieli walczyĂŚ o prawa kobiet, jeÂśli prawa czÂłowieka i obywatela bĂŞdÂą w tym kraju przestrzegane.
DochodzĂŞ do wniosku, Âże Ty chyba Âżyjesz w innym Âświecie - w Âświecie, w ktĂłrym prawo jest przestrzegane, kobiety bez kÂłopotu znajdujÂą pracĂŞ i otrzymujÂą odpowiednie wynagrodzenie. Zapraszam na ÂŚlÂąsk...
Tak masz racjê mówi¹c, ze ludzie nie czytaj¹ ksi¹¿ek - z ma³y wyj¹tkiem - w szkole podstawowej ogl¹daj¹ elementarze. A tam ilustracje ze stereotypowym podzia³em ról w rodzinie - tatuœ z gazet¹ przed TV, ewentualnie klei model samolotu z synkiem, mamusia z córk¹ myje gary....
PS to mĂłj ostatni post w tym temacie. Szkoda nawet o tym mĂłwiĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: PS to mĂłj ostatni post w tym temacie. Szkoda nawet o tym mĂłwiĂŚ.
jak fajnie :jupi:

zadra pisze:
doktorfaustus1 pisze:
4) ZauwaÂżyÂłem, Âże niektĂłrzy z Was krytykujÂąc paniÂą minister nie potrafiÂą oddzieliĂŚ faktĂłw od wÂłasnych opinii...
biorÂą przykÂład z Sianeckiego.... to jednak smutne, Âże dziennikarze w Polsce teÂż prezentujÂą taki niski poziom wiedzy na temat omawianych spraw i posÂługuja sie gÂłownie stereotypami
zadra. ceniÂłem i wiele razy zgadzaÂłem z Twpoimi poglÂądami, ale nei pozwole Siana obraÂżaĂŚ i zarzucaĂŚ mu brak inteligencji. TeÂż nie popieram jego wczorajszej postawy, ktĂłrÂą zreszto powtĂłrzyÂł w programie SZKÂŁO KONTKATOWE o czym pisaÂłem wyÂżej.

Maciekw pisze:Aktualnie kobiety mogÂą [chyba] wszystko, tak samo jak mĂŞÂżczyÂźni, a to czy kobieta zarabia na tym samym stanowisku mniej pieniĂŞdzy niÂż facet rĂłwnieÂż wydaje mi siĂŞ Âśmieszne, moÂże rzeczywiÂście tak jest, ale czy na pewno wszĂŞdzie?
wÂłaÂśnie...chyba. ByÂły prowadzone nie jeden badania, ktĂłe wskazywaÂły Âże kobiety na stanowiskach kierowniczych sa daaaleko. W wiĂŞkszoÂści firm nie ma zachowanego parytetu.
Osobiscie znam przypadek, gdy zwolniono po wielu latach mojÂą starszÂą koleÂżanke, ktĂła kilka lat pracowaÂła dla radia oddajac swe Âżycie w nie, i po zmianie szefa i ona zostaÂła zmieniona, bez wiĂŞkszego tÂłumaczenia. Teraz chodzi po sÂądach.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

zadra pisze:Ja proponujê, ¿eby¶ jednak jak chcesz sie o czym¶ wypowiadaæ MIA£ O TYM CHOÆ MINIMALN¡ WIEDZ¡.
WidzĂŞ, Âże Pani KoleÂżanka wyspecjalizowaÂła siĂŞ w obraÂżaniu ludzi. Szkoda, tylko, Âże robi to zupeÂłnie bezpodstawnie.
Wracaj¹c jednak do tej, swoistej aluzji - otó¿ wydaje mi siê, ¿e mam "choÌ minimaln¹ wiedz¹" o sprawie,, w której siê wypowiadam. Pewnie dlatego, ¿e ka¿dego dnia mam stycznoœÌ z trzema przynajmniej podrêcznikami. Tak wiêc, na przysz³oœÌ, radzê siê bardziej zastanowiÌ przed pope³nieniem kolejnej gafy. :devil2:
zadra pisze:biorÂą przykÂład z Sianeckiego.... to jednak smutne, Âże dziennikarze w Polsce teÂż prezentujÂą taki niski poziom wiedzy na temat omawianych spraw i posÂługuja sie gÂłownie stereotypami
PosÂługujÂą siĂŞ stereotypami? A ja myÂślĂŞ, Âże jest dokÂładnie odwrotnie. Ty zaÂś - wedÂług mnie - w tym momencie starasz siĂŞ nowy stereotyp stworzyĂŚ: o rzekomej nierzetelnoÂści dziennikarzy. Skoro jednak zdobyÂłaÂś siĂŞ w swojej wypowiedzi na taki osÂąd, to proszĂŞ o uargumentowanie: w czym, w ostatnim materiale, Tomasz Sianecki ukazaÂł swĂłj, jak to okreÂśliÂłaÂś, "niski poziom wiedzy nt. omawianej sprawy".

A TERAZ JAKO MODERATOR:
Nie pisze siĂŞ dwĂłch pod rzÂąd w tak krĂłtkim odstĂŞpie czasu, Zadra! To niedopuszczalne - traktuj to nie tylko jako ostrzeÂżenie, ale i jako zaproszenie do tego, jakÂże piĂŞknego, miejsca.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Powiem tak materiaÂłu nie widzialam... wiem ze Fakty sÂą homofobiczne a z Kajdanowiczem szowinistyczne ale....

ÂŚroda to wariatka :? ktĂłra czepia siĂŞ reklam i wszelkich innych gÂłupot a nie reaguje tam gdzie ma... http://info.onet.pl/1115076,11,item.html
ta kobieta ma nierĂłwno pod sufitem i jest przewraÂżliwiona !!!
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

WogĂłle stanowisko peÂłnomocnika ds. rĂłwnouprawnienia kobiet i mĂŞÂżczyzn to jeden wielki Âśmiech. A akcje podejmowane przez ÂŚrodĂŞ to wyraz rozpaczy, Âże nie ma co robiĂŚ a trzeba.

A kobiety wbrew pozorom nie sÂą takie sÂłabe, bezbronne, dyskryminowane, ciemiĂŞÂżone przez meÂżczyzn jak organizacje feministyczne, z przedstawicielkÂą ZadrÂą oddelegowanÂą na nasze forum, to przedtswiajÂą. PracowaÂłem raz w miejscu, gdzie w 20 osobowym zespole byÂło 17 kobiet i 3 facetĂłw. Oj jacy my byliÂśmy biedni. Normalna sexmisja!! Jak "siostry" poczujÂą, Âże sÂą w kupie to Âświat zaczyna traciĂŚ swoje racjonalne podstawy. :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Maciek pisze:
zadra pisze:Ja proponujê, ¿eby¶ jednak jak chcesz sie o czym¶ wypowiadaæ MIA£ O TYM CHOÆ MINIMALN¡ WIEDZ¡.
WidzĂŞ, Âże Pani KoleÂżanka wyspecjalizowaÂła siĂŞ w obraÂżaniu ludzi. Szkoda, tylko, Âże robi to zupeÂłnie bezpodstawnie.
Wracaj¹c jednak do tej, swoistej aluzji - otó¿ wydaje mi siê, ¿e mam "choÌ minimaln¹ wiedz¹" o sprawie,, w której siê wypowiadam. Pewnie dlatego, ¿e ka¿dego dnia mam stycznoœÌ z trzema przynajmniej podrêcznikami. Tak wiêc, na przysz³oœÌ, radzê siê bardziej zastanowiÌ przed pope³nieniem kolejnej gafy. :devil2:
zadra pisze:biorÂą przykÂład z Sianeckiego.... to jednak smutne, Âże dziennikarze w Polsce teÂż prezentujÂą taki niski poziom wiedzy na temat omawianych spraw i posÂługuja sie gÂłownie stereotypami
PosÂługujÂą siĂŞ stereotypami? A ja myÂślĂŞ, Âże jest dokÂładnie odwrotnie. Ty zaÂś - wedÂług mnie - w tym momencie starasz siĂŞ nowy stereotyp stworzyĂŚ: o rzekomej nierzetelnoÂści dziennikarzy. Skoro jednak zdobyÂłaÂś siĂŞ w swojej wypowiedzi na taki osÂąd, to proszĂŞ o uargumentowanie: w czym, w ostatnim materiale, Tomasz Sianecki ukazaÂł swĂłj, jak to okreÂśliÂłaÂś, "niski poziom wiedzy nt. omawianej sprawy".

A TERAZ JAKO MODERATOR:
Nie pisze siĂŞ dwĂłch pod rzÂąd w tak krĂłtkim odstĂŞpie czasu, Zadra! To niedopuszczalne - traktuj to nie tylko jako ostrzeÂżenie, ale i jako zaproszenie do tego, jakÂże piĂŞknego, miejsca.
nie byÂło mnie przez kilka dni, wiĂŞc odpisujĂŞ dopiero teraz. DziĂŞkjujĂŞ za upomnienie, ale wydaje mi siĂŞ, Âże jako moderator masz wiĂŞksze zmartwienia niÂż moje dwie wypowiedzi pod rzad.
Jako moderator powinno ciĂŞ raczej intersowaĂŚ rzeczywiste chamstwo, choĂŚby twoje, o tu: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php?t=872

Twoje czepianie siê literówki jest zwyczajnie ¿a³osne i doœÌ dobrze pokazuje chêÌ przyczepienia siê i brak argumentów. Wiêc od razu napisze, ¿e takze w przysz³osci mog¹ mi siê zdarzyÌ literówki i œledzenie ich i donoszenie o ich pope³nieniu to raczej kiepski news :!:

Co do twojej minimalnej wiedzy na temat podrĂŞcznikĂłw to fakt, Âże coÂś ci sie wydaje jeszcze o niczym nie swiadczy podobnie jak trzymanie podrĂŞcznikĂłw reku. W ogĂłle to, Âże ktoÂś trzyma coÂś w reku jeszcze o niczym nie Âświadczy, a na pewno o jego wiedzy na ten temat.

Szkoda, Âże w twoim poÂście nie ma argumentĂłw na ktĂłre moÂżna odpowiedzieĂŚ. Co do Sianeckiego to Âświadcetwem jego niewiedzy i posÂługiwania siĂŞ stereotypami byÂł wÂłasnie materiaÂł o podrĂŞcznikach i konferencji ÂŚrody. Jesli ktoÂś rĂłwny status rozumie w ten sposob, ze najwiĂŞkszym problemem sa imiona zwierzÂąt to po prostu w ogĂłle nie powinien siĂŞ na ten temat wypowiadac.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

Dziœ w Faktach by³ reporta¿ o rozpoczêciu siê procesu trzech nastolatków z Pabianic o zamordowanie bez ¿adnego powodu 13-letniego Damiana Rogulskiego. Z jednym ze zyrodnialcó mia³em nieprzyjemnoœÌ chodziÌ do jednej klasy. :? Niech gnij¹ na Smutnej do koùca ¿ycia. Materia³ £apiùskiego by³ nawet o tym dobry, choÌ nigdy za nim nie przepada³em.

Dzisiaj jak reporter TVN24 krêci³ w Pabianicach materia³ o wypadniêciu z okna 16-miesiêcznej dziewzcynki z okna kamienicy to niechc¹cy moja przyjació³ka napatoczy³a siê w kadr. Cikekawe czy j¹ wytn¹. :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tak na marginesie przepraszam za sÂłabego capsa (zÂły moment) bo czekaÂłem aÂż BoguÂś siĂŞ jakoÂś uÂśmiechnie ale niestety siĂŞ nie doczekaÂłem i musiaÂłem zrobiĂŚ tak jak jest..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak czytaj¹c takiego newsa mo¿na siê uœmiechn¹Ì? Gdyby siê uœmiechn¹³, to chyba bym telewizor przez okno z nerwów wyrzuci³.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Jak czytaj¹c takiego newsa mo¿na siê uœmiechn¹Ì? Gdyby siê uœmiechn¹³, to chyba bym telewizor przez okno z nerwów wyrzuci³.
moÂże nie chodziÂło mi o uÂśmiech tylko o normalnÂą minĂŞ - nie takÂą jakÂą ma na tym capsie..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości