Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmmm dzis miala byc Styska, ale jednak jest Ryman. :? :| :>
Ciekawe co sie stalo :?: :roll: :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

DoœÌ niemi³a niespodzianka dziœ w Faktach...brak pani Justyny (chocia¿ ucieszy³ mnie widok Rymana, bo dawno go nie by³o :wink: )
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A mnie ucieszyl widok Rymana w "Faktach". :P :D Styska juz byla 6 dni zrzedu wiec teraz bedzie mala lub dluzsza przerwa. :] :D Ale myslalem ze jeszcze dzis Justyna bedzie i ze w piatek, sobote i niedziele bedzie Marciniak. No i od poniedzialku Ryman. :|
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Justyna Pochanke

Post autor: salladyn »

Mnie widok Rymanowskiego Âśrednio ucieszyÂł,widok Justynki poprawiÂłby mi humor.U mnie Justyna jest zawsze mile widziana. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

emi pisze:a moze StyÂśka wcale nie miaÂła ÂżaÂłoby...moze po prostu lubi czarny kolor :D JA uwaÂżam ze w czarnym jej do twarzy. Podkresla jej temperament...:)
Miejmy nadziejĂŞ, Âże nie miaÂła ÂżaÂłoby. Ale wiesz, dziwny jest ten czarny kolor przez taki dÂłuuugi okres :( JakÂże to byÂło niedawno - bodaj w lipcu i sierpniu po urlopie jak JustynĂŞ mogliÂśmy widywaĂŚ w piĂŞknej bieli czy jeszcze piekniejszym pasujÂącym do jej osobowoÂści zÂłocie :)
Ale moÂże te szare kolory to tylko na okres zimowy i juÂż na wiosnĂŞ wrĂłcÂą te wspaniaÂłe Âżakiety Justyny za ktĂłrymi przez tÂą czerĂą moÂżna byÂło siĂŞ juÂż normalnie stĂŞskniĂŚ.
No i dziœ to ju¿ 3 dzieù jak Justyny nie ma w tv. Có¿...miejmy wszyscy nadziejê, ¿e ta nieobecnoœÌ wyd³u¿y siê tylko do dni 4 i ju¿ w poniedzia³ek o godzinie 21 zobaczymy Justynê w TVN24 :) no bo Fakty chyba Rymanowski bêdzie dalej prowadzi³. :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:JakÂże to byÂło niedawno - bodaj w lipcu i sierpniu po urlopie jak JustynĂŞ mogliÂśmy widywaĂŚ w piĂŞknej bieli czy jeszcze piekniejszym pasujÂącym do jej osobowoÂści zÂłocie
Do osobowoÂści? Ja powiem raczej, Âże do wyglÂądu, bo co moÂżna powiedzieĂŚ o osobowoÂści pani Justyny? Nic przecieÂż :!:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Do osobowoÂści? Ja powiem raczej, Âże do wyglÂądu, bo co moÂżna powiedzieĂŚ o osobowoÂści pani Justyny? Nic przecieÂż :!:
Pisz¹c osobowoœÌ mia³em na myœli jej przenikliwoœÌ, jej pazur dziennikarski, jej talent i to, ¿e nie daje sobie "w kaszê napluÌ". No i ¿e potrafi³a siê "ustawiÌ" prywatnie jak twierdz¹ niektórzy szanowni u¿ytkownicy tego forum !! Czy¿ to nie jest oznaka jej mocnej osobowoœci ?? :wink:
Ostatnio zmieniony niedziela 27 lis 2005, 19:27 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 2 razy.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:No i Âże potrafiÂła siĂŞ "ustawiĂŚ" prywatnie jak twierdzÂą niektĂłrzy szanowni uÂżytkownicy tego forum !! CzyÂż to nie jest oznaka jej mocnej osobowoÂści ?? :wink:
Tak, niewÂątpliwie to oznaka geniuszu :evil2:
"W kaszĂŞ dmuchaĂŚ", ale o zwyczajach Âżywieniowych w domu JP wiadomo tylko tyle, Âże nie jada siĂŞ tam zapiekanek, hehe
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: Tak, niewÂątpliwie to oznaka geniuszu :evil2:
"W kaszĂŞ dmuchaĂŚ", ale o zwyczajach Âżywieniowych w domu JP wiadomo tylko tyle, Âże nie jada siĂŞ tam zapiekanek, hehe
No widzisz...jednak mia³em racjê :wink: A co do zapiekanek ?? Có¿ - dawno wiedzia³em, ze takie jedzenie jest niezdrowe :lol:
No i najwa¿niejsza wiadomoœÌ wieczoru :
JUÂŻ JUTRO JUSTYNA W FAKTACH !! :D
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No to siĂŞ doczekaÂłeÂś TVN_FANie- juÂż jutro pani PieczyĂąska w Faktach. :evil2:
TVN_FAN pisze:Có¿ - dawno wiedzia³em, ze takie jedzenie jest niezdrowe
Jak to rozumieĂŚ? :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No chyba nie nale¿y jeœÌ zapiekanek, bo Justyna ich nie je. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Zjesz zapiekanke nie bĂŞdziesz jak Justyna Pochanke
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukasz i Grzesioo chyba nie Âśledzicie dokÂładnie tego wÂątku ( :arrow: kilka stron wczeÂśniej), a moje pytanie do TVN_FAN: czy Ty nie jesz zapiekanek z konkretnego powodu, czy tylko tak? :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:
TVN_FAN pisze:Có¿ - dawno wiedzia³em, ze takie jedzenie jest niezdrowe
Jak to rozumieĂŚ? :lol:
No wiesz... :wink: Zapiekanki sÂą niezdrowe :P WolĂŞ tradycyjne polskie jedzenie. A wszystkie hamburgery, chese- i inne amerykaĂąskie "jedzenie" to daleko ode mnie. A poza tym bardzo dobrze sprawĂŞ zapiekane wyjaÂśnili ÂŁukasz i Grzesioo :D To po pierwsze
terraX pisze:czy Ty nie jesz zapiekanek z konkretnego powodu, czy tylko tak?
no wiesz...jakbym chcia³ odpowiedzieÌ na to pytanie to musia³bym tutaj epopejê forumow¹ napisaÌ - coœ na kszta³t "Pana Tadeusza 2"a moje wrodzone lenistwo mi nie pozwala :mrgreen: :shy: No ale nie schodŸmy coraz bardziej na "z³e" drogi bo zaraz nam tu "anio³ stró¿" napisze, ¿e to w¹tek Justyny Pochanke a nie zapiekanek :]
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁÂączÂąc siĂŞ w radoÂści z resztÂą bywalcĂłw tego wÂątku przedstawiam skromne wspomnienie - Âże tak powiem - z wakacji pt. J jak Justyna, P jak Pochanke. Odcinek 1. http://www.megaupload.com/?d=DZHWJYB8
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku, Google [Bot] i 13 gości