Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

salladyn pisze:teraz bêdê wytyka³ wszystkie b³êdy Anity w dziale o Justynie
WiĂŞc trzeba na Ciebie wyczuliĂŚ moderatora, bo w gruncie rzeczy bĂŞdziesz pisaÂł nie na temat :evil2:
Black Jack pisze: PiĂŞĂŞĂŞĂŞknaaaaa, inteligentnaaaa, , bÂłyskotliwaaaa, wspaniaÂłaaaaa :!: :p :p :p
I tak non stop, do znudzenia :wink:
Ale, skoro to prawda :D Fryzura, zwÂłaszcza w zapowiedzi po reklamach, jakby Anita wysiadÂła z cabrioletu :lol: Nie, no ÂżartujĂŞ, Âładna :D

ps Nie pochwaliÂłeÂś siĂŞ, Âże rÂączka ,,tylko'' zwichniĂŞta? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie pochwaliÂłem siĂŞ, bo miaÂłem nadziejĂŞ, Âże to bĂŞdzie zÂłamanie :wink: DÂłuÂżej bym sobie ''pochorowaÂł'' :wink: SpodobaÂło mi siĂŞ leÂżenie do 10-tej, siedzenie w kapciach non stop przed telewizorem :wink: Dzisiaj nawet widziaÂłem reklamĂŞ ''Damy Pik'', tĂŞ informujÂącÂą juÂż o konkretnej bohaterce :D
O, o, o i nasza Dama Pik siĂŞ wÂłaÂśnie pojawiÂła w studio, na swoim stanowisku :D Rozmawia przez telefon :D Zobaczymy jak dzisiaj bĂŞdÂą wyglÂądaÂły przygotowania do faktĂłw :D
Ale w Wa-ie ÂśnieÂżyca :!: Anita jeszcze do domu nie dotrze po pracy :D Ehhh... jej Alfa to na pewno typ 4x4 8)


*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

FUNCKY :brawo: :smiech: genialny komentarz :D

Black powiem Ci Âże zÂłamanie jest nawet lepsze bo dÂłuÂżej trwa ale siĂŞ zrosnie i po kÂłopocie a z zwichniĂŞciem albo skrĂŞceniem (teraz nie pamiĂŞtam ktĂłre )rĂłznie moÂże byĂŚ :/ ale jak nie masz przy tym ponadrywanych sciĂŞgien to bedzie git ;) no i jak mĂłwisz krĂłtsze l-4 :/

Black mam nadzieje ze z tÂą zwichniĂŞta rekÂą nie jeÂździsz tÂą swojÂą LagunÂą bo jak opisywaÂłeÂś w jaki sposĂłb zmieniasz kierunki to zaczynam siĂŞ martwiĂŚ o swoj albo Funcky przyszÂły samochĂłd :evil2:

Hehe to super Âże jest :] moze uda mi siĂŞ obejrzeĂŚ ;)
SwojÂą droge biedny porada przez ten urlop Pati i chorobe Anity siedzi w tym poranku juz z 2 tyg ;)
Tak sobie myÂślĂŞ oglÂądajÂąc ostatie poczynania Anity czy by nie miznieĂŚ nazwy wÂątku na "CiĂŞÂżki los fanĂłw Anity Werner" prawda ze adekwatny ? :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oj ;( ciĂŞÂżki, ciĂŞÂżki :/ :sad:
DziĂŞki za sÂłowa otuchy Kamuii :wink: Staraj siĂŞ tak dalej, a moÂże Launa bĂŞdzie Twoja :wink:

Bardzo interesujÂące te przygotowania popoÂłudniowych :wink:
Anita rozmawia przez telefon, klika w klawiaturkê, wychodzi ze studia, wraca z jakimœ napojem, a za ni¹ dwóch kolegów :lol: PóŸniej w k¹ciku znowu z kimœ rozmawia, bardzo energicznie gestykuluj¹c. Ma na sobie bardzo ³adn¹ bluzkê w kolorze: wrzos (jeœli mój mêski punkt widzenia mnie nie myli :roll: ) - tyle zd¹¿y³em wy³apaÌ, czasami mia³em na to tylko parê sekund :D
WidziaÂłem teÂż nowÂą reklamĂŞ popoÂłudniowych. Utrzymana jest w tym samym klimacie, co tamta, ale sÂąinne ujĂŞcia Anity, ktĂłra poprawia marynarkĂŞ, stojÂąc za tÂą faktowÂą mĂłwinicÂą :D

Dziêki mnie ogl¹dalnoœÌ tvn24 w tym tygodniu bêdzie wy¿sza :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wierzê Black, ¿e przeszed³eœ przez wszystkie serwisy :lol: Mnie siê to nigdy jeszcze nie uda³o :D
KrĂłcej to ju¿ chyba nie da³oby siê tych faktĂłw przedstawiæ :?
Anita skoñczy³a prawie minutê przed siedemnast¹ :?
Ja nie zromumiem nigdy, po co, ¿eby przygotowaæ taki krĂłtki program, siedzieæ w pracy od rana?
Marynarkê te¿ Anita mog³a jak¹œ lepsz¹, czyt. ³adniejsz¹ wynieœæ z szafy.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi dzisiejsze Fakty bardzo siê podoba³y. :]

I co chesz od tej marynarki, bardzo ³adna przecie¿ by³a. Anita by³a uœmiechniêta, szczêœliwa, a mo¿e tylko mi siê wydawa³o. :) No i zaprosi³a na jutro na 16:45. :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

No to mamy jutro Fakty z Anit¹.
Jak tankowaæ to w Rzeszowie.
Nie wiem Black jak ty choinkê zamierzasz ubraæ z t¹ r¹czk¹, a chyba coœ takiego Funky obieca³eœ kilka dni temu. :wink:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ludzie, b³agam Was, nie k³Ăłæcie siê ju¿!
Ile¿ mo¿na "dyskutowaæ" o tym, kto o wiêkszych pierdo³ach rozmawia na forum!
I Anita, i Justyna s¹ œwietnymi dziennikarkami. Nie potrafiê powiedzieæ ktĂłra z nich jest lepsza, bo to zupe³nie odmienne style dziennikarstwa. Nie ka¿dy z nich mo¿e ka¿demu odpowiadaæ.

Anita - spokojna, opanowana w bojowych momentach. Ka¿d¹ informacjê podaje z wielkim wyczuciem, co pokaza³a podczas relacji we wrzeœniu 2004 r. Wtedy pokaza³a prawdziw¹ klasê. Za to szczegĂłlnie j¹ ceniê. Wiadomoœci, o ktĂłrych mĂłwi ciê¿ko nie zrozumieæ. Stara siê przykuæ uwagê tylko do informacji, a odci¹gl¹æ od siebie.

Justyna - wulkan emocji, piekielnie dociekliwa, o nieco piskliwym, ale podkreœlaj¹cym dociekliwoœæ g³osie. Ka¿dy przekazany przez ni¹ news wrywa siê w pamiêæ. Bardzo interesuj¹ca postaæ. Nie pozwala siê nudziæ podczas programu.

Myœlê, ¿e Anita marnuje siê w "Faktach popo³udniowych", najlepiej by³oby, gdyby Anita wrĂłci³a do weekendowych, a Justyna zosta³a tu gdzie jest. Nienaturalne by³oby, gdyby np. Pochanke, zawodowa dziennikarka prowadzi³a "Fakty" w sobotê i niedzielê, a Anita, znacznie m³odsza od Justyny - od poniedzia³ku do pi¹tku.

P.S. Anita w "Faktach" o 16.45.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Myœlê, ¿e Anita marnuje siê w "Faktach popo³udniowych"
Chyba odkrycie roku.
(...)najlepiej by³oby, gdyby Anita wrĂłci³a do weekendowych, a Justyna zosta³a tu gdzie jest.
Lepsze by³oby to ni¿ popo³udniowe.
(...)a Anita, znacznie m³odsza od Justyny - od poniedzia³ku do pi¹tku.
To siê zwie dyskryminacja ze wzglêdu na wiek. Wiem chyba o co ci chodzi. Mo¿na by³o, ¿e ma wieksze doœwiadczenie. reszt¹ konietom sie wieku nie wypomina.
Wybacz mi te z³oœliwoœci, ale jakiœ taki humorek dzisiaj mam.:twisted: Witamy A.I.W.I.S.'ie. MĂłg³byœ to roszyfrowaæ, jesli to coœ w ogĂłle znaczy.
le¿ mo¿na "dyskutowaæ" o tym, kto o wiêkszych pierdo³ach rozmawia na forum!
Te¿ mam tego dosyæ, ale to nie my najczeœciej zaczynamy ta "dyskusjê.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Nie wierzĂŞ Black, Âże przeszedÂłeÂś przez wszystkie serwisy :lol: Mnie siĂŞ to nigdy jeszcze nie udaÂło :D
UdaÂło siĂŞ, udaÂło :D Kiedy masz motywacjĂŞ jest to Âłatwiejsze w realizacji, a ja motywacjĂŞ posiadam :tak: :] I jak to zwykÂło siĂŞ mĂłwiĂŚ w takich sytuacjach :roll: Potrzebna jest siÂła konsekwencji i uporu :lol:
No có¿, kiedy serwisy mia³a Jêdrzejowska, patrzy³em wy³¹cznie na to, co dzieje siê za jej plecami, po 2,3 serwisie w³¹czy³em ''mute'' i sz³o jak po maœle :ewil2:
Serwisy z AniÂą KalczyĂąskÂą oglÂądaÂłem z przyjemnoÂściÂą (zwÂłaszcza rozmowĂŞ z J.M. Nowakowskim :ewil2: ), a najbardziej interesowaÂł mnie zjazd kamer w trakcie skrĂłtĂłw, kiedy to miaÂłem niemal panoramiczny widok na stanowisko Anity i na niÂą - w rzeczy samej :p

Funckyrella pisze:Ja nie zromumiem nigdy, po co, Âżeby przygotowaĂŚ taki krĂłtki program, siedzieĂŚ w pracy od rana?
Pewnie, ze tego nie rozumiemy, bo zarówno ja, jak i z pewnoœci¹ Ty, bylibyœmy w stanie taki program przygotowaÌ w 15 minut + wizyta w garderobie i u stylisty, to jakieœ 20 minut, co ³¹cznie daje 35 minut na przygotowanie programu :wink:
KrĂłcej to juÂż chyba nie daÂłoby siĂŞ tych faktĂłw przedstawiĂŚ :?
Niestety, to zawsze mnie najbardziej wkurzaÂło :/
Marynarkê te¿ Anita mog³a jak¹œ lepsz¹, czyt. ³adniejsz¹ wynieœÌ z szafy.
MyÂślĂŞ, Âże marynarka nie byÂła zÂła, moÂże ta koszula po niÂą nie najlepiej pasowaÂła :roll:

Na poczÂątku faktĂłw takie, smutne wieÂści: tu utopienie, tam morderstwo ;(
Ale póŸniej ju¿ sportowo - Formu³a 1, i w koùcu œwi¹tecznie :D

Hmmm... ciekawe, czy, a jeÂśli tak, to kiedy polecÂą jakieÂś Âżyczenia w tvn24. W tamtym roku Anita miaÂła spory udziaÂł w tych Âżyczeniach ÂświÂąteczno - noworocznych. Ciekawe, czy moÂżemy marzyĂŚ o podobnym, w tym roku :roll:
MiaÂłem nadziejĂŞ, ze dzisiaj moÂże jakiÂś splot upolujĂŞ, a tu nic :/



Michaek pisze: Nie wiem Black jak ty choinkĂŞ zamierzasz ubraĂŚ z tÂą rÂączkÂą, a chyba coÂś takiego Funky obiecaÂłeÂś kilka dni temu :wink:
Widzisz, nawet nie zareagowaÂłem na Twoje pytanie, jakbym chciaÂł siĂŞ wykrĂŞciĂŚ nawet od tego :? :wink:
A to nie prawda :D Bo choinkê ubiorê, choÌbym mia³ zwichn¹Ì drug¹ rêkê :/
W tym roku nasza choinka (¿ywa :!: ) bêdzie niewysoka, przystrojona okolicznoœciowymi bombkami :D Na ka¿d¹ bêdzie naklejona poszczególna postaÌ z tvn24 :evil2: Anita bêdzie anio³kiem :p Ju¿ zaj¹³em siê realizacj¹ projektu :D
Tylko kto bĂŞdzie ''czubkiem'' :?: :lol:

DziĂŞki za capsy :D
Obrazek
Tak uroczej miny, to jeszcze u Anity chyba nigdy nie widziaÂłem :p

*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze:
Michaek pisze: Nie wiem Black jak ty choinkĂŞ zamierzasz ubraĂŚ z tÂą rÂączkÂą, a chyba coÂś takiego Funky obiecaÂłeÂś kilka dni temu :wink:
Widzisz, nawet nie zareagowaÂłem na Twoje pytanie, jakbym chciaÂł siĂŞ wykrĂŞciĂŚ nawet od tego :? :wink:
A to nie prawda :D Bo choinkê ubiorê, choÌbym mia³ zwichn¹Ì drug¹ rêkê :/
W tym roku nasza choinka (¿ywa :!: ) bêdzie niewysoka, przystrojona okolicznoœciowymi bombkami :D Na ka¿d¹ bêdzie naklejona poszczególna postaÌ z tvn24 :evil2: Anita bêdzie anio³kiem :p Ju¿ zaj¹³em siê realizacj¹ projektu :D
Tylko kto bĂŞdzie ''czubkiem'' :?: :lol:
Kwestiê ,,czubka'' - choinkowego - te¿ co prawda trzeba rozstrzygn¹Ì, ale mnie bardziej interesowa³oby, kogo uczynisz Herodem ? :lol:
:/ Takiej bombki chyba nie mamy :wink: Chyba siê st³uk³a w zesz³ym roku :/ A mo¿e to by³a figurka ze ¿³obka :roll:
Black Jack pisze: DziĂŞki za capsy :D
Tak uroczej miny, to jeszcze u Anity chyba nigdy nie widziaÂłem :p
CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże Anita podobnym wzrokiem przeszyÂłaby Ciebie, gdyby CiĂŞ oczywiÂście mogÂła przed sobÂą ujrzeĂŚ :lol: :wink:
Na powaÂżnie, to byÂła ta Âświetna mina Anity po materiale o choinkach, zresztÂą zapowiedÂź teÂż byÂła bombowa :D
Zgadzam siĂŞ z Marcinem :D MyÂślĂŞ, Âże marynarka nie byÂła zÂła, moÂże ta koszula po niÂą nie najlepiej pasowaÂła :roll:
To ja muszĂŞ zgodziĂŚ siĂŞ z Wami :D Faktycznie marynarka Âładna, bluzka, ktĂłrÂą Anita zaÂłoÂżyÂła pod niÂą teÂż, tylko nie koniecznie powinny obydwa ciuszki wystĂŞpowaĂŚ w duecie :wink: Wczoraj nowa bluzka koszulowa, dzisiaj znowu nowa :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Podobno Anita beirze udziaÂł w ÂświÂątecznych przerywnikach w... TVN! Wydaje mi siĂŞ, Âże rzuca ÂśnieÂżkÂą, niczym Kinga Rusin i Marcin Meller, czy Kryminalni. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obieca³am wam update i macie ;D doda³am dzia³y dama pik i rajdy a dodam te¿ reszte artyku³ów od Blacka ;) ale musicie sobie poodœwierzaÌ stronki :D
Michaek a co Ty planujesz ? uchyl trochĂŞ tajemnicy ???

Black to skoro 1 postaĂŚ z tvn 24 to StyÂśka tez na choince bĂŞdzie :> ?
ChoĂŚ Ty to pewnie wolaÂł byÂś Anite pod choinkĂŞ dostaĂŚ :D

Fajnie dzisiaj w faktach wyglÂądala :D
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

AleÂż ty Michaek ciĂŞty...jak Anita w rozmowie z Lepperem :lol:
michaek pisze: Witamy A.I.W.I.S.'ie. MĂłgÂłbyÂś to roszyfrowaĂŚ, jesli to coÂś w ogĂłle znaczy.
OK. To jest taka mix od mojego najcudowniejszego, najwredniejszego imienia na Âświecie! :lol:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

AleÂż ty Michaek ciĂŞty...jak Anita w rozmowie z Lepperem
KaÂżde porĂłwnanie do Anity traktuje jako komplement. Ale ciĂŞty jĂŞzyk tylko dzisiaj.
Podobno Anita beirze udziaÂł w ÂświÂątecznych przerywnikach w... TVN! Wydaje mi siĂŞ, Âże rzuca ÂśnieÂżkÂą, niczym Kinga Rusin i Marcin Meller, czy Kryminalni.
Ciekawe w kogo :twisted: :twisted:
Michaek a co Ty planujesz ? uchyl trochĂŞ tajemnicy
No có¿. Planuje dodaÌ kilka dzia³ów, przepisaÌ lub zeskanowaÌ wszystkie artyku³y które posiadam i siê troche skryptami pobawiÌ. I jeszcze ma³a niespodzianka, ale ona tajemnic¹ pozostanie, bo nie chce zapeszaÌ. Mam to do 28 stycznia, a nowy, lepszy wyglad strony do marca(tez 28) Powinienem ze wszystkim zd¹¿yÌ. A troche pracy jest.
Jako choinkowego "czubka" proponowaÂł bym tych ktĂłze sÂą rzeczywiÂście na gĂłrze. Sz. P. Walter. Pan P.(domyÂśl siĂŞ o kogo chodzi. Pan J.
A kto bĂŞdzie stojakiem. KiedyÂś mojÂą choinkĂŞ podpieraÂły takie fajne krasnoludki moÂże by tam postac zmieniĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb i 23 gości