Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehhh raczej nie schodze z uczelni i zaliczeĂą :/
jedne juÂż za mnÂą :P
Jeszcze wiele przede mna :]
Na narty to siĂŞ bĂŞdĂŞ miaÂła czas wybraĂŚ jak Âśnieg stopnieje :evil2:
A gdzie nam znowu Michaek zagin¹³ ? najpierw YoTomasz teraz on :/
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii, piêkna postawa, jestem pe³en podziwu i zrozumienia - myœlê tu oczywiœcie o tym, ¿e na czas egzaminów wy³¹czasz siê z ¿ycia wirtualnego. ChoÌ nie ukrywam, ¿e bardzo mi wtedy Ciebie i Twoich komentarzy brakuje :sad: Ale... trzeba pamiêtaÌ o tym, co najwa¿niejsze, czyli w skrócie : nauka, to do potêgi klucz'' :D To podstawa :D

Anity oczywiœcie dziœ nie by³o, bo by³o z kolei do przewidzenia :? Na kilka godzin, przed wyjœciem z domu, w³¹czy³em tak na wszelki wypadek, magnetowid. Z tego, co mnie mog³o zainteresowaÌ, odnotowa³em teraz tylko 2 reklamy: jedna, to reklama faktów, druga, to reklama ''Damy Pik''. I taka jest rzeczywistoœÌ, smutna rzeczywistoœÌ, ¿e Anita istnieje na antenie tvn24 tylko w reklamie. Ciekawym bêdzie zjawisko, kiedy zaprzestan¹ emisji reklam :evil:
Bardzo interesuje mnie, czy w tĂŞ ÂśrodĂŞ, ktĂłra przed nami, obudzimy siĂŞ z AnitÂą w poranku, i czy we czwartek i piÂątek zaserwujÂą nam na podwieczorek AnitĂŞ w popoÂłudniowych :roll: Wszak ciĂŞÂżko napracowaÂła siĂŞ w zeszÂłym tygodniu... 3 dni pracy, to dla Anity istny maraton, ktĂłry na pewno jÂą wyczerpuje i powoduje, Âże musi tydzieĂą... dwa tygodnie ÂładowaĂŚ akumulatory, Âżeby mĂłc znowu pojawiĂŚ siĂŞ na wizji :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kamuii, trzymamy kciuki :D

Black - TwĂłj awatar :shock: Ty romantyku ;(
Klimat psujÂą jednak te myÂślniki :wink: :lol:

,,Niezbadana euforia'' :roll: Fakt :D Najpierw têsknimy, póŸniej cieszymy siê tak widokiem Anity, ¿e serduszka chc¹ nam wyskoczyÌ z klatek :D Œwietny sposób na podniesienie poziomu adrenaliny, i chyba mogê tak napisaÌ, nigdy siê nie znudzimy Anit¹ :D Nie ma na to najmniejszych szans :D

A kiedy jÂą zobaczymy znowu? Kto, to wie?! Ale przecieÂż jesteÂśmy przetrenowani w oczekiwaniu :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MiÂło byÂłoby jÂą jutro w poranku zobaczyĂŚ, przecieÂż nieraz pojawiaÂła siĂŞ we wtorki... i w Âśrody..., raz za razem :roll: JuÂż zapomniaÂłem jak to byÂło, widzieĂŚ AnitĂŞ 4 razy w tygodniu...
W najgorszym przypadku znowu zniknie na caÂły tydzieĂą... albo i dÂłuÂżej...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

"nauka, to do potĂŞgi klucz" tak a jak wszystkie zbieÂżesz to zostaniesz woÂźnym :/

Hehehe nie no ju¿ muszê was tutaj z b³êdu wyprowadziÌ moja chwilowa nieobecnosÌ by³a tylko spowodowana moim wyjazdem na zaliczenia
A nie jakimÂś szczegĂłlnym przeuczeniem zawsze dbam o zdrowie :evil2:

Ale sesja dopiero za miesiÂąc narazie wszystkie zaliczenia zdobyte
z egzaminami niestety nieco gorzej bedzie coÂś czujĂŞ :/
Black Wy sobie na umiwerku teÂż tak popijacie ? :D
Bo widzÂąc to co siĂŞ dzieje tam gdzie ja studiuje to alkochol wÂśrĂłd doktorantĂłw itp leje siĂŞ gĂŞsto :evil2:

Dziêki za trzymanie kciuków Funcky trzymaj jeszcze miesi¹Ì :D

Co zaÂś do Anity to mam nadziejĂŞ ujrzeĂŚ jÂą dzisiaj w poranku na pewno kiedyÂś musi siĂŞ tam przecieÂż pojawiĂŚ :D

NO PROSZE !!! rewelacje KAMUII zdajÂą siĂŞ mieĂŚ potwierdzenie :>
JeÂśli to prawda to po raz kolejny nie uwieÂżyliÂście moim tajnym informacjÂą :D ja sobie to wszystko zapisuje :evil2:
Po ponad oœmiu latach nadawania programu informacyjnego telewizji TVN, ,,Fakty'' maj¹ zmieniÌ porê emisji. S¹ to nie oficjalne informacje jakie uda³o nam siê zdobyÌ. Zmiana pory emisji ,,Faktów'' ma byÌ spowodowana spadaj¹c¹ ogl¹dalnoœci¹ na rzecz ,,Wydarzeù''. ,,Fakty mia³yby byÌ nadawane piêtnaœcie minut póŸniej. Ale Ci, którzy ogl¹dali do tej pory o 19 ,,Fakty'' nie maj¹ siê o co martwiÌ. O godzinie 19:00 bêdzie nadawany program ,,Studio Fakty'', codzienna rozmowa z jednym z polityków. Jest prawdopodbnie mo¿liwe to, ze ,,Fakty'' bêd¹ prowadziÌ dwie osoby, co ma zwiêkszyÌ dynamikê programu. Bêd¹ równie¿ zmiany w studiu, które ju¿ kiedyœ mogliœmy zobaczyÌ. ,,Fakty'' popo³udniowe nie ulegn¹ ¿adnej zmianie. Kiedy zmiany w ,,Faktach''? To ju¿ siê nied³ugo wyjaœni.
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Fakty bojÂą siĂŞ WydarzeĂą, a nie bojÂą siĂŞ WiadomoÂści i wlezÂą na poczÂątek programu :> To trochĂŞ dziwne :?
Nawet jeÂśli szykujÂą siĂŞ jakieÂś zmiany w Faktach, to ja nie wiÂązaÂłabym nadziei na jakikolwiek zwiÂązek z tym faktem Anity - ona ma przecieÂż co robiĂŚ, realizuje swoje Âżyciowe wyzwanie, tzw. DamĂŞ Pik :twisted:

I znowu przeliczyliÂśmy siĂŞ co do dzisiejszego dyÂżuru Anity w Poranku. OczywiÂście zamiast niej byÂł tradycyjnie (juÂż chyba moÂżna tak pisaĂŚ) Porada :/

:idea: A moÂże by ktoÂś tak zaproponowaÂł Poradzie prowadzenie autorskiego programu pt. :roll: dajmy na to, np. Walet Pik :evil2:
kamuii pisze:"nauka, to do potĂŞgi klucz" tak a jak wszystkie zbieÂżesz to zostaniesz woÂźnym :/
Przy odrobinie szczĂŞÂścia :wink: :lol: :lol:
O trzymanie kciukĂłw nie musisz siĂŞ martwiĂŚ - jestem w tym wprawiona :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky to przeciez musi byÌ prawda :D przecie¿ chyba nie s¹ a¿ tak g³upi beszczelni i zkoteryzowani zeby daj¹c kolejne 2 osoby do Faktów pomin¹Ì Anitê :[ :evil:
To niemoÂżliwe ja siĂŞ nie zgadzam :<
Z reszt¹ jeœli przesun¹ godzinê to niepowinni ju¿ eksperymetnowaÌ z jakimiœ nowymi, i ryzykowaÌ . A wielkoœÌ Anity i jej doswiadczenie jest niezaprzeczalna :]
Tak Funcky ona teraz tworzy to arcydzieÂło ale moÂże znajdzie weekend wolny na poprowadzenia FaktĂłw wszak sama na pewno wie ze to byÂło by dla jej kariery niezbĂŞdne. Rozumiem ze DP jest jako autorski program dla iej nobilitacjÂą... ale to za FAKTY ma szanse na kolejnego Wiktora.... a chociaz nie bo one juÂż dawno obsadzone ale chociaz na uznanie ;)
Porada to mĂłgÂł by prowadziĂŚ nowy program pod tytuÂłem "wyzysk" albo "pracocholik" :D
O trzymanie kciukĂłw nie musisz siĂŞ martwiĂŚ - jestem w tym wprawiona
To super :]
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

chyba nie s¹ a¿ tak g³upi beszczelni i zkoteryzowani zeby daj¹c kolejne 2 osoby do Faktów pomin¹Ì Anitê
No nie mĂłw, Âże nie znasz zagrywek TVN-u :lol: :lol: :wink:
Dobrze Kamuii, po pierwsze, sk¹d Ty masz te rewelacje? Po drugie, ja bardzo ucieszy³abym siê, gdyby Anita wróci³a do g³ównych - w przeciwieùstwie do Blacka.
Ale to na prawdĂŞ wydaje mi siĂŞ maÂło realne, bo jak sama zauwaÂżyÂłaÂś, tylko w bardzo optymistycznym kontekÂście: stacja jest skoteryzowana :twisted: Âże na miejsce, ktĂłre Ty przewidujesz dla Anity, jest caÂła masa innych prezenterĂłw!
Tak Funcky ona teraz tworzy to arcydzieÂło ale moÂże znajdzie weekend wolny na poprowadzenia FaktĂłw
Anita mo¿e i by znalaz³a ten czas, ale wiesz przecie¿ dobrze, ¿e jej czasem steruj¹ inni, którzy mog¹ go na Fakty nie znaleŸÌ :[ Popatrz jakim problemem jest zastanie Anity w Porankach, albo w popo³udniowych - nie ma jej tam czêœciej, ni¿ jest. A wiêc zadaniem Anity w TVN jest teraz znikaÌ jak najczêœciej, a nie istnieÌ na wizji :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Po drugie, ja bardzo ucieszy³abym siê, gdyby Anita wróci³a do g³ównych - w przeciwieùstwie do Blacka.
:shock: :shock: Jak to to Blacky nie chce Anity w g³ównych :> ? od kiedy !!!!! ????
Funcky to jes info które wysz³uka³ Przemek w jakijœ lokalnej gazecie ale poniÌ wiarygodnej bo ju¿ przewidzia³a odejscie Olejnik z TVN :] z reszt¹ te pog³oski ju¿ dawno kr¹¿a ;)
Co do reszty masz racjĂŞ :] to niestety nie Anita decyduje
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie chcê by Anita wróci³a do g³ównych od momentu, kiedy j¹ z nich usunêli. To miejsce od tego czasu bardzo Ÿle mi siê kojarzy. Tzn. zawsze Ÿle mi siê kojarzy³o: z propagand¹, brakiem obiektywizmu, itd., ale za czasów Anity by³o inaczej. Niestety trwa³o to krótko. Poza tym widok niektórych reporterów na pewno nie podzia³a³by na mnie pozytywnie, wiêc wola³bym nie byÌ zmuszany do ogl¹dania tego programu. Myœlê, ¿e mogê byÌ spokojny o to, ¿e nigdy wiêcej nie bêdê mia³ okazji ku temu. Fakty g³ówne, to zawsze lepiej sytuowane miejsce od popo³udniowych faktów, ale ja by³bym zadowolony, gdyby Anita, owszem awansowa³a do newsów, ale nie koniecznie w charakterze prowadz¹cej schematyczny a¿ do bólu program informacyjny :? A tak w ogóle, to o czym tu dyskutowaÌ :?: Nie po to wywalono Anitê z g³ównych, ¿eby j¹ tam znowu wsadzaÌ :? Poza tym w tvn króluje zasada, ¿e 2 razy nie wchodzi siê do tej samej wody... A Anicie dano bardzo mocno do zrozumienia, ¿e w g³ównych jej nie chc¹ :!:
Jest prawdopodbnie moÂżliwe to, ze ,,Fakty'' bĂŞdÂą prowadziĂŚ dwie osoby, co ma zwiĂŞkszyĂŚ dynamikĂŞ programu.
kamuii pisze:ja sobie to wszystko zapisuje
Wybacz... ooo Kamuii, ale my jak niewierny Tomasz, pĂłki nie zobaczymy, nie uwierzymy :lol: Ale jeÂśli Twoje informacje odnajdÂą odzwierciedlenie w rzeczywistoÂści, to jakoÂś Ci te chwile z ''niewiarÂą'' zrekompensujĂŞ :wink:
kamuii pisze:ale to za FAKTY ma szanse na kolejnego Wiktora....
Hmmm... to myslisz, ¿e jedyn¹ ''tvnowo-newsowo-wiktorow¹'' zmienniczk¹ Pochanke jest Anita :?: :> Eeee... :wink: a co z ma³ym Rymusiem :?: Siedzi w tych faktach i siedzi, a ¿adna nagroda, ¿adne specjalne wyró¿nienie go nie spotka³o :lol: Swoj¹ drog¹, ca³y czas nie mogê siê nadziwiÌ, jaki¿ to cud siê sta³, ¿e w 2003r. tvn kupi³ Anicie Wiktora :roll: :roll:

Ale wymagania... Dzisiaj nawet reklamy z AnitÂą nie byÂło :evil: Ciekawe, czy chociaÂż jutro bĂŞdzie :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ach dziêkuje kamuii, ¿e siê o mnie martwisz, ale na szczêœcie wróci³em. Ta nieobecnoœÌ by³a spowodowana oczywiœcie realizacj¹ w³asnego programu autorskiego. :twisted: A teraz na serio to by³em po prostu na nartach, a jakiœ z³oœliwy elektryk odci¹³ mi w dzieù wyjazdu pr¹d i tym samym nie pozwoli³ sie po¿egnaÌ. Anita w Faktach :?: Te¿ jestem niedowiarkiem. Ale nie wyobra¿am sobie takiego duetu. Justynka prowadzi studio i zaraz widzê na tym samym krzeœle Anitê :twisted: :twisted: :twisted:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Witamy zatem po przerwie :D
Ta Twoja - poniek¹d sensacyjna - wiadomoœÌ Kamuii, da³a mi sporo do myœlenia. A mój sceptycyzm, przynajmniej w kwestii pojawienia siê dwóch prowadz¹cych w Faktach, ³agodnieje. Co do reszty, to kto wie :roll: Przecie¿ TVN s³ynie z ,,poronionych'' pomys³ów :? Wiêc czemu Fakty mia³aby ta pomys³owoœÌ omin¹Ì? Mo¿e tylko nie dopatrywa³abym siê zmian w porze emisji i chêci ucieczki polsatowskim Wydarzeniom prosto w paszczê Wiadomoœci :wink:
WracajÂąc zaÂś do ,,podwĂłjnych'' FaktĂłw, czemu nie? To akurat dobry pomysÂł. Tak dla przykÂładu, bardzo podoba mi siĂŞ niemiecki ,,codziennik'' HEUTE JOURNALL, w ktĂłrym to dzienniku wystĂŞpuje dwoje prowadzÂących. Z tym, Âże jeden ma powaÂżniejsze zadanie i przedstawia tzw. Themen des Tages, a drugi, tu juÂż rola mniej waÂżna, przedstawia w poÂłowie programu rubrykĂŞ zwanÂą In Ăźberblick. No i tutaj widzĂŞ zadanie, jakie z pewnoÂściÂą chĂŞtnie powierzono by Anicie :twisted:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

A mnie coÂś optymizm na zmiany w Faktach bierze :) tzn. Âże "Wasza" Anita wrĂłci :) Ma kobieca intuicja to mĂłwi :D ChoĂŚ rozsÂądek podpowiada mi, Âże Pochanke + Werner = bomba i wÂątpiĂŞ, by na tĂŞ bombĂŞ sobie TVN pozwoliÂł...
Ja byĂŚ moÂże bĂŞdĂŞ miaÂła okazjĂŞ obejrzec "DamĂŞ Pik" w lutym :) To wtedy skomentujĂŞ. LiczĂŞ, Âże nie bĂŞdĂŞ czasu zaÂłowaÂła.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PrĂŞdzej wyburzÂą PaÂłac Kultury, niÂż Anita wrĂłci do glĂłwnych :]

Ale do rzeczy :D
Uffffffff.... sÂłychaĂŚ, jak kamieĂą spadÂł mi z serca :?: :D
Anita jednak by³a w poranku, a mia³em takie z³e przeczucia, ju¿ nawet œni³o mi siê, ¿e budzê siê o 6-stej, a tam Porada... :/ Ale po zerkniêciu na zegarek okaza³o siê, ¿e jest dopiero 3 rano :wink: A wiêc mniej wiêcej godzina, w której budzi siê Anita :wink: Gdy ju¿ faktycznie nasta³a 6-sta, nie kto inny tylko Anita przywita³a siê z widzami :wesoly: I od razu w duszy gra :wesoly: Oczywiœcie przy pierwszym spotkaniu nie obesz³o siê bez zgrzytów :/ Marynara :/ Ta co w zesz³ym tygodniu - zgni³ozielona :/ Spodnie w tej samej tonacji, ale znacznie lepiej siê prezentowa³y :D Fryzurkê te¿ Anita mia³a niczego sobie :D Make up ... staranny, ale szkoda, ¿e ten fiolet wokó³ oczu Anity by³o widaÌ tylko przy zbli¿eniach kamery :/ Ogólnie rzecz bior¹c Anita bardzo ³adnie wygl¹da³a :p
No a póŸniej.... hmmm... no niestety, dostalem w³aœnie sms-a, muszê wczeœniej wyjœÌ, ale na pewno wiêcej wra¿eù opiszê po powrocie, bo jest co :D Np. ma³¿eùskie sms-y :hyhy:
Funcky na pewno mnie nie uprzedzi, bo miêdzy 9.10, a 9.30 wywioz³em j¹ na poci¹g :evil2: A wiem, ¿e wróci póŸniej ni¿ ja :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze:Funcky na pewno mnie nie uprzedzi, bo miêdzy 9.10, a 9.30 wywioz³em j¹ na poci¹g :evil2: A wiem, ¿e wróci póŸniej ni¿ ja :D
Chyba, Âże interesy zaÂłatwi siĂŞ szybciej, niÂż siĂŞ to wczeÂśniej zakÂładaÂło i wrĂłci siĂŞ do domu, duÂżo wczeÂśniej :evil2:
Ale nie martw siê nie zrobiê Ci tego, nie odbiorê przyjemnoœci szczegó³owego, acz wybiórczego zrelacjonowania dzisiejszego Poranka :D
Anita w Porankach czuje siê chyba jak goœÌ, przynajmniej ja odbieram jej wystêpy w porannym paœmie i w ogóle ca³ym paœmie TVN24 jako te o charakterze z go³a goœcinnym, niemal¿e audiencji :? :twisted:
WiĂŞc moÂże ustosunkujĂŞ siĂŞ do Twojej wczeÂśniejszej wypowiedzi:
OgĂłlnie rzecz biorÂąc Anita bardzo Âładnie wyglÂądaÂła :p
PrzyznajĂŞ, to prawda, ale ta marynarka :? To juÂż przegiĂŞcie, a jeszcze wczoraj ÂżartowaliÂśmy, Âże jeÂśli Anita bĂŞdzie w Poranku, to na pewno bĂŞdzie miaÂła na sobie tĂŞ wÂłaÂśnie marynarkĂŞ :?
W Sporcie po raz pierwszy widziaÂłam Sergiusza Ryczela :D No, no - niezÂły ,,zakup'' :wink: Ale Anita i tak lepiej czuÂła siĂŞ chyba w towarzystwie Damiana Kurasia, ktĂłry...... ups wchodzĂŞ w kompetencje Blacka :wink:
W trakcie Poranka na pasku lecia³a informacja o porannym goœciu i przewija³o siê przy okazji nazwisko Jêdrzejowskiej, w pierwszej chwili myœla³am, ¿e narozrabia³a :evil2: . Dopiero póŸniej po³apa³am siê o co chodzi :wink: Niestety Ania nie da³a siê umówiÌ na spacer z Anit¹ przed dziewi¹t¹, jaka szkoda ;( :/
A.I.W.L.I.S pisze:A mnie coÂś optymizm na zmiany w Faktach bierze tzn. Âże "Wasza" Anita wrĂłci :smile:
P³onne nadzieje :sad: Przestaùcie ju¿ proszê roztrz¹saÌ te plotki, bo ¿a³oœÌ serce przenika, kiedy cz³owiek sobie uœwiadomi, jak Anita jest marginalizowana, a jak powinna w rzeczywistoœci byÌ traktowana :sad: :twisted:

ps i jeszcze konkurs na dziÂś! :D Z kim spokrewniona jest, niejaka Iza KoÂźmiĂąska? :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości