Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oj TVN_FAN'ie nie szybko ta wiosna bĂŞdzie dzisiejszy "Fakt" pisze Âże nie ma byĂŚ jej wcale (w kwietniu 2 st. C). :twisted: :lol: A czarny jest OK - piĂŞknie w nim wyglÂąda. :p :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Oj Pochanke- fanie od walenia mÂłotkiem to ja tu jestem :evil2:
ProszĂŞ mi tu nie ograniczaĂŚ wymiany poglÂądĂłw rotfl
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Oj TVN_FAN'ie nie szybko ta wiosna bĂŞdzie dzisiejszy "Fakt" pisze Âże nie ma byĂŚ jej wcale (w kwietniu 2 st. C). :twisted: :lol: A czarny jest OK - piĂŞknie w nim wyglÂąda. :p :D
Dobra...wygl¹da w czarnym piêknie ale na litoœÌ...ile mo¿na ?? !!

A co do wiosny...có¿ te¿ to czyta³em i nie myœla³em tu o wioœnie za oknem tylko tej kalendarzowej.

I mam nadziejĂŞ, Âże jak dzieĂą bĂŞdzie coraz dÂłuÂższy i jak w porze emisji FaktĂłw na polu bĂŞdzie jeszcze jasno to strĂłj Justyny bĂŞdzie teÂż jasny :lol:

I z tÂą nadziejÂą trwam :P (bez podtekstĂłw :) )
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Oj Pochanke- fanie od walenia mÂłotkiem to ja tu jestem :evil2:
Oj terraX jesteÂś teÂż od zmieniania nazw tematĂłw - ja Ciebie Âładnie poprosiÂłem abyÂś zmieniÂła 2 no ale mnie olaÂłaÂś... :nie: Âładnie. :evil2: A temat o czarnym kolorze ubrania StyÂśki jest juÂż nudny - StyÂśka ubiera siĂŞ w co chce... :D nic na do tego. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

terraX pisze:Oj Pochanke- fanie od walenia mÂłotkiem to ja tu jestem :evil2:
ProszĂŞ mi tu nie ograniczaĂŚ wymiany poglÂądĂłw rotfl
... chciaÂłem troszkĂŞ ciszej, mÂłotek trochĂŞ za gÂłoÂśny ... ;), ale temat kolor czarny - czy inny, trochĂŞ nudny jest
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:Oj terraX jesteÂś teÂż od zmieniania nazw tematĂłw - ja Ciebie Âładnie poprosiÂłem abyÂś zmieniÂła 2 no ale mnie olaÂłaÂś... :nie: Âładnie. :evil2: A temat o czarnym kolorze ubrania StyÂśki jest juÂż nudny - StyÂśka ubiera siĂŞ w co chce... :D nic na do tego. :]
PamiĂŞtam. Szymona- i co jeszcze? W kwestii czarnego- Bartkowi siĂŞ nie podoba ten kir, wiĂŞc o tym pisze. Nie broĂącie mu. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:PamiĂŞtam. Szymona- i co jeszcze?
I SÂądowniczy show w TVN chciaÂłem abyĂŚ zmieniÂła na SÂąd karny... :]

terraX pisze:W kwestii czarnego- Bartkowi siĂŞ nie podoba ten kir, wiĂŞc o tym pisze. Nie broĂącie mu. :wink:


AleÂż nikt mu nie broni... :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nudny ?? No nie wiem... . Skoro coÂś mi siĂŞ juÂż od paru miesiĂŞcy nie podoba to nie mogĂŞ o tym napisaĂŚ ?? To, Âże jestem wiernym fanem JP to nie znaczy, Âże jestem bezkrytyczny :? potrafiĂŞ trzeÂźwo patrzeĂŚ nawet na JustynĂŞ.

Dlatego bĂŞdĂŞ pisaÂł co mi siĂŞ nie podoba a skoro dla Was ten temat jest nudny to nie odpisujcie. To tyle.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN'ie spokojnie... :wink: :P To juÂż od Ciebie zaleÂży co chcesz pisaĂŚ ja Ci niczego broniÂł nie bĂŞdĂŞ, ale uwaÂżam Âże ten temat (kolory) jest nudny i to jest moje zdanie... :] I mi tam obojĂŞtne w jakim kolorze dziÂś, jutro w czwartek jest StyÂśka, bo to nie jest najwaÂżniejsze - waÂżne jest to Âże jest i dobrze prowadzi nam "Fakty". :P :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...)I mi tam obojĂŞtne w jakim kolorze dziÂś, jutro w czwartek jest StyÂśka, bo to nie jest najwaÂżniejsze - waÂżne jest to Âże jest i dobrze prowadzi nam "Fakty". :P :D :wink:
Mimo wszystko swojego zdania siĂŞ bĂŞdĂŞ trzymaÂł - do Justyny bardziej pasuje kolor zÂłoty - jak do zÂłotej dziennikarki i kobiety - a te ponure czarne i bure kolory niech zostawi innym. Kandydatek napewno wiele byÂłoby :P 8)

A co do prowadzenia Faktów ?? Có¿ kiedy Ona je Ÿle poprowadzi³a ?? :P Nigdy :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

TVN_FAN pisze:do Justyny bardziej pasuje kolor zÂłoty - jak do zÂłotej dziennikarki
dyskusja wraca, dobra ;)

nie, jak ju¿ to delikatny ró¿, delitatny b³êkit ... bia³y . Z³oty pasuje na jak¹œ galê, za bardzo oficjalny - ju¿ lepiej br¹z ;) itp itd. dyskutujemy dalej ? :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:(...)I mi tam obojĂŞtne w jakim kolorze dziÂś, jutro w czwartek jest StyÂśka, bo to nie jest najwaÂżniejsze - waÂżne jest to Âże jest i dobrze prowadzi nam "Fakty". :P :D :wink:
Podtrzymuje zdanie Pawlla. Dla mnie te dyskusje w dziale "ZaÂłoga TVN" i tak dla mnie wielkiego sensu nie majÂą. "Oh! DziÂś Justyna w czarnym, a jutro bĂŞdzie w biaÂłym. O BoÂże". :lol: :lol:
Pepto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 21:39

Post autor: Pepto »

Capsy z archiwum :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Fakty" - 11.07.2005
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Stysia dziÂś: ... :super:

Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś StyÂśka daÂła fajny komentarz do obrazu o tym ostatnim - "Ferrari jest niezwykle rzadkim samochodem teraz bĂŞdzie jeszcze rzadszym" (coÂś takiego i nie wiem czy napisaÂłem dobrze ferrari :roll: ) :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości