[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Faktycznie ten pierwotny napis jest nie ciekawy. A "rozmiar" kolorĂłw jest chyba zalezny od dÂługoÂści wyrazĂłw, u niech jest poprostu dÂłuÂższy pierwszy wyrac.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a dzisiaj byÂł wemitowany 600 odcinek "Na WspĂłlnej". :] :P :D

No i znalazÂłem krĂłciutki wywiad z RenatÂą Dancewicz. :P

A takÂże na tej i na tej stronie sÂą zdjĂŞcia aktorĂłw, ktĂłrzy grajÂą w tym serialu. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anula00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 12:45
Kontakt:

Post autor: anula00 »

Ciekawa nowinka..;)

"Na WspĂłlnej": Tragedia Kingi i MichaÂła

W serialu "Na WspĂłlnej" nie brakuje dramatycznych zwrotĂłw akcji. Niedawno Izabela dowiedziaÂła siĂŞ o bliskiej znajomoÂści swojego narzeczonego ze zmarÂłym tragicznie mĂŞÂżem, teraz Kinga straci dziecko.

Kinga (Ilona Wroùska), ¿ona Micha³a Brzozowskiego (Robert Kudelski), odkry³a, i¿ jest w ci¹¿y. W najbli¿szych odcinkach "Na Wspólnej", które na antenê trafi¹ w marcu, kobieta poroni. Nakrêcenie tych scen, jak czytamy na ³amach dziennika "Fakt", by³o dla aktorki szczególnie trudne, gdy¿ sama spodziewa siê dziecka.

Wroùska d³ugo walczy³a ze scenarzystami o to, by zmienili fabu³ê. Przeróbki nie by³y ju¿ jednak mo¿liwe. Niemniej, fani serialu mog¹ byÌ spokojni. Producenci zadecydowali, i¿ Kinga znów zajdzie w ci¹¿ê, tym razem ze szczêœliwym fina³em.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

SkÂąd ta nowinka :?: Gdzie tak pisaÂło :?:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:SkÂąd ta nowinka :?: Gdzie tak pisaÂło :?:
http://film.onet.pl/0,0,1265843,wiadomosci.html
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo to jeszcze nie wiecie o rekordzie "Na WspĂłlnej". :D

tvn.pl pisze:Rekordowy wynik serialu Na WspĂłlnej!

Na najpopularniejszej ulicy w Polsce padÂł kolejny rekord! 21 lutego serial obyczajowy "Na WspĂłlnej" zgromadziÂł ponad 4,5 milionowÂą widowniĂŞ, przy udziale w rynku na poziomie 27,6%.(...)

Wiecej TU


:D :D Normalnie super wynik :roll: wkrĂłtce moÂże bĂŞdzie 5 mln i dalej bĂŞdzie coraz wiecej i wiĂŞcej widzĂłw tego serialu. :wesoly: :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anula00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 12:45
Kontakt:

Post autor: anula00 »

A jak..wkoncu Wspolna to najlepszy serialik..;)
Dagmara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 18:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dagmara »

To, ze Ilona Wronska jest w ciazy to juz od dawnawiedziala do tego z jej serialowym kolega Grzegorzem Zieba (wylecialo mi z glowy jego prawdziew nazwisko). Ale ciekawe jak oni to zamierzaja rozegrac, skoro niedlugo u Kingi bedzie widac brzuszek, czyzby na te kilka miesiecy przestala grac??
Daga
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja widze przysz³oœÌ "Na Wspólnej" bardzo kolorowo, w przysz³ym roku pewnie otrzymaj¹ TeleKamere bo "M jak Mi³oœÌ" odpad³o z gry. Do rozdania tych nagród przekroczymy ogl¹dalnoœc 5 milionów :!:
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dagmara pisze:To, ze Ilona Wronska jest w ciazy to juz od dawnawiedziala do tego z jej serialowym kolega Grzegorzem Zieba (wylecialo mi z glowy jego prawdziew nazwisko).
Leszek Lichota
Dagmara pisze:Ale ciekawe jak oni to zamierzaja rozegrac, skoro niedlugo u Kingi bedzie widac brzuszek, czyzby na te kilka miesiecy przestala grac??
Kinga ponownie zajdzie w ci¹¿ê.
Dagmara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 18:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dagmara »

No wiem, ze ponownie zajdzie w ciaze ale to uz troche naciagane bedzie bo po poronieniu tak szybko sie nie zachodzi. Poza tym ona juz teraz jest w 3 miesiacu to lada moment bedzie brzuch widac. A zakladajac, ze w rzeczywistosci trzeba te 3 miesiace odczekac po poronieniu to zeby znow brzuszek zaczeloby widac to za 6 miesiecy czyli w rzeczywistosci powinna rodzic. Namieszalam troche. Ale pozyjemy zobaczymy. To tylko film a oni w TV wszystko potrafia zrobic.
Daga
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: waldekzaw »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Experss pisze:Najpierw z nim taĂączyÂła, teraz go pocieszy
Na WspĂłlnej, poniedziaÂłek-czwartek, godz. 20.55, TVN

Niebawem do obsady "Na Wspólnej" do³¹czy Edyta Herbuœ (25 l.). Modelka "Super Expressu" w drugiej edycji "Taùca z gwiazdami" by³a partnerk¹ Kuby Weso³owskiego (21 l.). I znowu maj¹ byÌ par¹!(...)
Wiecej TU
Kolejna tancerka w serialu - po WiÂśniewskiej ona. :roll: Hm... zobaczymy jak sobie poradzi. :roll: Wiemy Âże graÂła juÂż w innych serialach m.in. "Kryminalni", ale niestety jej tam nie pamiĂŞtam - moÂże w nowej serii?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Na wspĂłlnej

Post autor: salladyn »

pawell pisze:Kolejna tancerka w serialu - po WiÂśniewskiej ona. :roll:
NieszarÂżowaÂłbym z tym mianem tancerki ktĂłre daÂłeÂś mandarynie :twisted: Ona taĂączy (mowiÂąc najÂłagodniej )Âśrednio.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Na wspĂłlnej

Post autor: pawell »

salladyn pisze:
pawell pisze:Kolejna tancerka w serialu - po WiÂśniewskiej ona. :roll:
NieszarÂżowaÂłbym z tym mianem tancerki ktĂłre daÂłeÂś mandarynie :twisted: Ona taĂączy (mowiÂąc najÂłagodniej )Âśrednio.
No wÂłasnie chodziÂło mi o to Âże taĂączy tak sobie :twisted: :D ale jednak robi to lepiej niÂż...

...niÂż wszyscy wiemy co. :twisted: :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości