[TVN] Niania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fajny byÂł dzisiejszy odcinek kolejnej serii. NieÂźle siĂŞ ubawiÂłam. A sama koĂącĂłwka, co pokazali jak zostawili aktorĂłw podwieszonych w trakcie nagrywania filmu BOMBA!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Hej ma ktos moÂże odcinki Nianii 1 sezon na kompie i moglby mi nagrac?? Moge nawet zaplacic, bardzo mi zalezy piszcie na alexander16@o2.pl PLISSSSSSSS
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w dzisiejszym wydaniu "Co za tydzieĂą" pokazywali juÂż przygotowania do III serii "Niani". :shock: Dopiero poczÂątek II a oni juÂż robiÂą przy III. :D To byÂło zwiÂązane coÂś ze scenariuszem takÂże pokazywali aktorom odcinki z oginalnej wersji... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Kiedys na oficjalnej stronie Nianii byÂł konkurs i do wygrania byÂło 20 zaproszeĂą na plan serialu. 10 lutego dostaÂłem maila ,Âże wygraÂłem odpisaÂłem i do dzisiaj nic!? Troche to dzwine ale jak czytalem regulamin pisalo ze zwyciescy wygraja wycieczki na plan III serii nianii wiec moze teraz odpiszÂą. A III seria Niani jest pewna i zageszczac bedzie sie miĂŞdzy Maksem a FraniÂą.
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

III serii :roll: to pewnie wkrótce Ci odpisz¹ bo dopiero s¹ przygotowania scenariusza itp. a nagrywanie odcinków pewnie bedzie póŸniej. ;)

A wczoraj w "Telewizji od kuchni" na TVN Style byÂły kulisy "Niani" niestety nic Wam nie napiszĂŞ, bo nie oglÂądaÂłem. :] :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Skoro wydano MagdĂŞ M. na DVD tak samo powinno siĂŞ staĂŚ z NianiÂą. Fajnie by byÂło mieĂŚ te odcinki na DVD i moÂże jeszcze jakieÂś dodatki !! Ale pewnie w umowie licencyjnej nie byÂło mowy o DVD i moÂże muszÂą mieĂŚ na nie pozwolenie. :mhm:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Lex_2005 pisze:Skoro wydano MagdĂŞ M. na DVD tak samo powinno siĂŞ staĂŚ z NianiÂą. Fajnie by byÂło mieĂŚ te odcinki na DVD i moÂże jeszcze jakieÂś dodatki !! Ale pewnie w umowie licencyjnej nie byÂło mowy o DVD i moÂże muszÂą mieĂŚ na nie pozwolenie. :mhm:
Szkoda, bo to bardzo fajny serial :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiaj zmiany w koùcówce "Niani" - zamiast dodatkowej sceny pokaz prób do scen choÌ widaÌ, ¿e trochê wyre¿yserowany, a odcinek ogólnie fajny - powoli wszystko zmierza do po³¹czenia Franii i Maksa.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DziÂś wzruszajÂący odcinek, mniej Âśmiechu, wiĂŞcej sÂłodkiej Zuzi (wiersz na koĂącu- Âświetny). Serial utrzymuje fformĂŞ , cieszĂŞ siĂŞ , ze bedie 3 sezon
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

A na kĂącu pojawiÂł sie reÂżyser serialu . :tanczy:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Nom wyglÂądaÂł jak Spielberg w tych okularach!!!! :devil: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Czy ktoÂś ma nagrany wczorajszy odcinek bo niestety nie widzialem.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

GĂłrniak w "Niani" :?: :roll:
Onet pisze:Edyta GĂłrniak podpisaÂła kontrakt, dziĂŞki ktĂłremu moÂżna jÂą bĂŞdzie zobaczyĂŚ na planie filmowym.

Nie ujawniono jeszcze, o jakÂą produkcjĂŞ chodzi, lecz nieoficjalnie mĂłwi siĂŞ, Âże piosenkarka zagra w serialu "Niania".
Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie to (o ile zagra w "Niani") tylko jednorazowa rola tak jak jest to z innymi gwiazdami, ktĂłre goÂścinnie wystĂŞpujÂą w tym serialu... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wp.pl napisaÂł:
Wed³ug nieoficjalnych jeszcze informacji Edyta Górniak pojawi siê w serialu "Niania". Piosenkarka ma wcieliÌ siê w rolê gwiazdki, która zdecyduje siê na operacjê plastyczn¹. Z zabanda¿owan¹ twarz¹ trafi do rezydecji Maksymiliana Skalskiego, by dojœÌ do siebie w komfortowych warunkach i przede wszystkim z dala od wœcibskich reporterów.
Jak wyczytaliœmy na forum dyskusyjnym Edyty Górniak (http://www.edytagorniak.pl), Skalski za ¿adne skarby œwiata nie bêdzie chcial ujawniÌ ciekawskiej Frani Maj, kim jest niecodzienny goœÌ w jego pa³acu, twierdz¹c , ¿e baby to plotkary i nie potrafi¹ trzymaÌ jêzyka za zêbami. W koùcu jednak ulegnie i to¿samoœÌ gwiazdy przestanie byÌ dla szalonej niani zagadk¹.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

We wtorek o 22:30 kolejna odsÂłona kulis "Niani" w "Telewizji od kuchni" na TVN Style. :)

A w pewnym artykule wyczytaÂłem, Âże w jednym z odcinkĂłw bĂŞdÂą "Rozmowy w toku", w ktĂłrych bĂŞdzie uczestniczyĂŚ Frania Maj. :> OczywiÂście goÂścinnie wystÂąpi Ewa Drzyzga. :P To chyba dopiero w 3 serii lub jeszcze w 2 - nie wiem dokÂładnie... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości