Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

wÂłoch pisze:Justyna prowadzi wydanie popoÂłudniowe.
:shock: :shock: ... siĂŞ porobiÂło :?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To chyba dobrze, ¿e Justyna prowadzi popo³udniowy magazyn. Przynajmniej nie stracili osobowoœci Bogdana Rymanowskiego. Lepszy wróbel w garœci, ni¿ go³¹b na dachu.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:i jakaœ tam radoœÌ 8) dla Fanów Justyny i serialu "Na Wspólnej" :D
Co mam przez to rozumieĂŚ? Ja tam nie jestem zadowolony chociaÂż oglÂądam NW bo Justyny prĂŞdko nie zobaczĂŞ.
Muszisz TVN_FANie zaktualizowaĂŚ sobie listĂŞ widzĂłw NW. :grozi:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:Co mam przez to rozumieĂŚ? Ja tam nie jestem zadowolony chociaÂż oglÂądam NW bo Justyny prĂŞdko nie zobaczĂŞ.
Muszisz TVN_FANie zaktualizowaĂŚ sobie listĂŞ widzĂłw NW. :grozi:
Jeju...Kamillll, Âże teÂż teraz nie ma w szkole przedmiotu : czytanie tekstu ze zrozumieniem :hmm:

Skoro jesteœ fanem i "Na Wspólnej" oraz oczywiœcie Justyny to do tej pory mia³eœ dylemat..Na Wspólnej czy M24 :lol: teraz tego dylematu mia³ nie bêdziesz (przynajmniej narazie :lol: ) a to, ¿e ze szkod¹ na osobê Justyny...có¿...takie ¿ycie :aniol:
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no tak, ale jak StyÂśka bĂŞdzie prowadzic magazyn o 17.30 to wiÂąze sie to, niestety z mniejszÂą widowniÂą. Wiekszosc ludzi o tej porze wraca dopiero z pracy. Mnie w sumie tez to nie jest na reke gdyz zazwyczaj o tej porze sie ucze...hehe. Mimo tego bede sie starac ogladac :D :D i ten popoÂłodniowy i ten o 21:D az do kolejnej "wizyty" Justyny w Faktach :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

emi pisze:no tak, ale jak StyÂśka bĂŞdzie prowadzic magazyn o 17.30 to wiÂąze sie to, niestety z mniejszÂą widowniÂą. Wiekszosc ludzi o tej porze wraca dopiero z pracy. Mnie w sumie tez to nie jest na reke gdyz zazwyczaj o tej porze sie ucze...hehe. Mimo tego bede sie starac ogladac :D :D i ten popoÂłodniowy i ten o 21:D az do kolejnej "wizyty" Justyny w Faktach :D
tak - zgadza siê M24 to zdecydowanie mniejsza ogl¹dalnoœÌ - choÌ ta dla Justyny nie jest najwa¿niejsza, Ona ma i tak swoje grono fanów :P ale czasem - tak jak np dziœ M24 nie ma o 17:30 i wtedy klops...Justyny Pochanke te¿ nie bêdzie :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Jeju...Kamillll, Âże teÂż teraz nie ma w szkole przedmiotu : czytanie tekstu ze zrozumieniem :hmm:
:roll: A kiedyÂś w ogĂłle byÂł taki przedmiot :?: :roll:
TVN_FAN pisze:Skoro jesteœ fanem i "Na Wspólnej" oraz oczywiœcie Justyny to do tej pory mia³eœ dylemat..Na Wspólnej czy M24 :lol: teraz tego dylematu mia³ nie bêdziesz (przynajmniej narazie :lol: ) a to, ¿e ze szkod¹ na osobê Justyny...có¿...takie ¿ycie :aniol:
Raczej niektĂłrzy dylematu i tak mogli nie mieĂŚ poprostu w soboty sÂą powtĂłrki wszystkich odcinkĂłw "Na WspĂłlnej" z tygodnia wiĂŞc moÂżna byÂło ze spokojem oglÂądaĂŚ StyÂśkĂŞ w magazynie. :roll: I chyba Kamil teÂż go nie ma, bo gdzies pisaÂł Âże nie ma TVN 24 (ja teÂż :evil: ale oglÂądam czasem w necie) ale nie wiem jak to teraz jest. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Jeju...Kamillll, Âże teÂż teraz nie ma w szkole przedmiotu : czytanie tekstu ze zrozumieniem :hmm:

Skoro jesteœ fanem i "Na Wspólnej" oraz oczywiœcie Justyny to do tej pory mia³eœ dylemat..Na Wspólnej czy M24 :lol: teraz tego dylematu mia³ nie bêdziesz (przynajmniej narazie :lol: ) a to, ¿e ze szkod¹ na osobê Justyny...có¿...takie ¿ycie :aniol:
Haha... i kto tu czyta ze zrozumieniem :lol: Tu na forum juÂż kilka razy powtarzaÂłem (w tym wÂątku chyba teÂż) Âże nie mam dostĂŞpu do TVN24. WiĂŞc dlatego wÂłaÂśnie prĂŞdko Justyny nie zobaczĂŞ. Teraz wszystko jasne? :)
Pewnie napiszesz ¿e nie ja jestem najwa¿niejszy bo s¹ te¿ inni widzowie (maj¹cy TVN24) ale jako cichy fan Justyny mogê apelowaÌ o to by stawia³a na szersz¹ publiczonœÌ i czêœciej siê przed ni¹ pokazywa³a (oczywiœcie z umiarem).
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: Haha... i kto tu czyta ze zrozumieniem :lol: Tu na forum juÂż kilka razy powtarzaÂłem (w tym wÂątku chyba teÂż) Âże nie mam dostĂŞpu do TVN24. WiĂŞc dlatego wÂłaÂśnie prĂŞdko Justyny nie zobaczĂŞ. Teraz wszystko jasne? :)
Pewnie napiszesz ¿e nie ja jestem najwa¿niejszy bo s¹ te¿ inni widzowie (maj¹cy TVN24) ale jako cichy fan Justyny mogê apelowaÌ o to by stawia³a na szersz¹ publiczonœÌ i czêœciej siê przed ni¹ pokazywa³a (oczywiœcie z umiarem).
Có¿...moja wina..ale widocznie nie czytam dok³adnie forum :P

Absolutnie nigdy bym nie napisa³, ¿e Ty nie jesteœ najwa¿niejszy-ka¿dy Fan jest wa¿ny. Ale jak odkrywczo wnioskujê to, ¿e Justyna bêdzie w M24 o 17:30 czy 21:00 to dla Ciebie ¿adna ró¿nica :P

[ Dodano: Wto Mar 14, 2006 9:26 pm ]
FANI JUSTYNY POCHANKE POBUDKA !! Czy to, ze nie ma jej na wizji znaczy, Âże nie ma oczym pisaĂŚ ?? czy tylko ten wÂątek odzywa jak Justyna Fakty prowadzi ?? !! ?? !!

Co jest :) !!
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

TVN_FAN pisze:[[ Dodano: Wto Mar 14, 2006 9:26 pm ]
FANI JUSTYNY POCHANKE POBUDKA !! Czy to, ze nie ma jej na wizji znaczy, Âże nie ma oczym pisaĂŚ ?? czy tylko ten wÂątek odzywa jak Justyna Fakty prowadzi ?? !! ?? !!

Co jest :) !!
:) ... o czym tu pisaĂŚ? mhm: , moÂże te zdjĂŞcia komuÂś chwile umilÂą?... jak mi ;)


Obrazek Obrazek


p.s. to Justyna kiedy na wizji ??[/list]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

UÂśmiech roku

Post autor: salladyn »

Jejku jak ona siĂŞ piĂŞknie uÂśmiecha :D Boginii piĂŞknoÂści :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:p.s. to Justyna kiedy na wizji ??
Pewnie w poniedziaÂłek w Faktach albo jak siĂŞ fartnie to w ktĂłryÂś M24 o 17:30 :lol: Trzeba cierpliwie czekaĂŚ mhm:
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Justyna Pochanke, o ktĂłrej do niedawna mawiano, Âże to taki Tomasz Lis w spĂłdnicy, dziÂś moÂże siĂŞ zrewanÂżowaĂŚ, Âże Tomasz Lis to Justyna Pochanke w spodniach. Klasa sama dla siebie. Taka sama, a jednak zawsze inna.

Ranking MaÂłgorzaty Domagalik cd tu> http://wiadomosci.onet.pl/1306499,720,kioskart.html
ze stycznia wiĂŞc moÂże znacie juÂż

[ Dodano: Czw Mar 16, 2006 8:04 pm ]
Justyny nie ma ... smutno bez niej, a wiĂŞc:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 1:47 pm ]
wypociny Justyny z "Twojego Stylu" 8)

http://img64.imageshack.us/img64/6075/01fq.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/3120/justyna2ex.jpg

niestety nie sÂą to skany ... ale przeczytaĂŚ siĂŞ da ;)

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 8:35 pm ]
Damy Warszawy:

Sto najbardziej wpÂływowych kobiet Warszawy:

Krystyna Janda, Zyta Gilowska i Justyna Pochanke to laureatki tegorocznego rankingu ¯ycia Warszawy na najbardziej wp³ywowe kobiety stolicy. Ranking Stu Dam Stolicy nasza gazeta przygotowuje co roku z okazji Dnia Kobiet. Wyró¿niamy w nim przedstawicielki p³ci piêknej, które osi¹gnê³y sukces, anga¿uj¹ siê w dzia³alnoœÌ charytatywn¹, kulturaln¹ lub naukow¹. Tylko trzy pierwsze miejsca s¹ numerowane. Resztê laureatek przedstawiamy w kolejnoœci alfabetycznej.

W tym roku na czele naszego rankingu znalazÂła siĂŞ Krystyna Janda. W czasach, gdy nie ma pieniĂŞdzy na kulturĂŞ, ona miaÂła odwagĂŞ otworzyĂŚ prywatny teatr, ktĂłry wystawia ambitny repertuar i jest doceniany zarĂłwno przez krytykĂłw, jak i widzĂłw. ÂŻeby speÂłniĂŚ swoje marzenie, sprzedaÂła dom i zainwestowaÂła ok. 1,5 mln zÂł.

Na drugim miejscu jest minister finansĂłw Zyta Gilowska. Kobieta, ktĂłra trzyma w rĂŞku kasĂŞ prawie 38 mln PolakĂłw. Eksperci dajÂą jej duÂże szanse na zwyciĂŞstwo w wyborach na prezydenta Warszawy.

Jako trzeciÂą wyró¿niliÂśmy JustynĂŞ PochankĂŞ, najbardziej dociekliwÂą dziennikarkĂŞ TVN i TVN24. W zeszÂłym roku otrzymaÂła tytuÂł Dziennikarza Roku, przyznawany przez miesiĂŞcznik „Press”.

W naszym rankingu mogliœmy wyró¿niÌ tylko sto kobiet. Wiemy jednak, ¿e wszystkie warszawianki s¹ wyj¹tkowe i wszystkim chcemy z³o¿yÌ najlepsze ¿yczenia z okazji Dnia Kobiet.

JUSTYNA POCHANKE
Dziennikarka TVN 24, prowadzÂąca „Fakty” w TVN. Niedawno zdobyÂła tytuÂł Dziennikarza Roku 2005 przyznawany przez miesiĂŞcznik „Press”. W zorganizowanym przez pismo plebiscycie gÂłosowali na niÂą koledzy po fachu z 72 redakcji. Zachwyca swoim charakterystycznym, niskim gÂłosem. CaÂły wolny czas (ktĂłrego ma niewiele) poÂświĂŞca cĂłreczce – Zuzi.

ÂŻycie Warszawy 2006-03-08
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kurde ale¿ ten w¹tek spad³ na dó³ :/

Heheh Kajdan wÂłasnie zapowiedziaÂł Justyne na jutro :jupi: :D:D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Kurde ale¿ ten w¹tek spad³ na dó³ :/
Jak nie ma o czym pisaĂŚ to niestety tak jest... :/
kamuii pisze:(...)Heheh Kajdan wÂłasnie zapowiedziaÂł Justyne na jutro :jupi: :D:D
Nareœcie bedzie :P ju¿ dawno jej nie widzia³em, a Kajdana mie³em ju¿ doœÌ. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości