Kupki psie :D

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Kupki psie :D

Post autor: kamuii »

Do rozwa¿ania na ten temat natchn¹³ mnie material w Wydarzeniach :D

Mianowcie czy macie pieski i po nich sprzÂątacie ? a jeÂśli nie macie psa to gdybyÂście mieli to czy byÂście sprzÂątali ?
I wreszcie jeÂśli sprzÂątacie :D to czy macie specjalny sprzĂŞt ?

Ja mam psa model wielorasowy z 10 letnim przebiegiem :devil:
Nigdy po nim kupy nie sprzÂątneÂłam i nie zamierzam tego robiĂŚ ... :D
Czasem specjalnie nawet po trawniku przejde jak ktoÂś siĂŞ piekli :D

Ju¿ mówiê dlaczego... otó¿ p³ace podatek na psa oraz podatek z którego utrzymywane s¹ s³u¿by porz¹dkowe :] wiêc uwa¿am ¿e bezczelnoœci¹ jest wymaganie od w³asciciela psa by po nim sprz¹ta³...

Powiem jeszcze ze tak jak nie zamierzam pÂłaciĂŚ nigdy abonamentu tak tez nie zamierzam pÂłaciĂŚ nigdy podatku za psa... narazie robi to mama. A to dlatego ze jest to dyskryminujÂący wÂłascicieli psĂłw podatek. Gdzie np. jest podatek od posiadania kota ???
Android <3
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja mam 3 letniego niezbyt du¿ego mieszaùca. Rzadko po nim sprz¹tqam bo zazwyczaj chodze z nim do parku nawet w zime (mam blisko). Tam ma du¿¹ "toalete". U mnie w miescie chcieli wprowadziÌ nawet toalety dla psów (powsta³y dwie) ale nawet bezpaùskie psy tam na zajrza³y. Nie by³y opró¿niane zbyt czêsto i ogolnie z higien¹ byli na bakier. Je¿eli moj pies juz nie wytrzyma i musi zlatwic sie w miescie to sprz¹tam(mieszkam w samym centrum wiec pelno strazy wko³o).
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Hehe - kamuii kolejny dobry temat. :D

Ja naszczĂŞÂście nie mam takiego problemu z psem, bo nie mam go (ale kiedyÂś miaÂłem ok 3 ;) ) nawet gdybym miaÂł to bym tak jak Ty po nim nie sprzÂątaÂł. :] Nie wyobraÂżam sobie sprzÂątania po nim na dworze. :? Ble...

Natomiast denerwujÂące jest to jak siĂŞ gdzieÂś idzie i trzeba omijaĂŚ te odsÂłoniĂŞte kupy, ktĂłre niedawno byÂły zagrzebane w Âśniegu. Mam z tym spory problem, bo jak idĂŞ do szkoÂły to przez pola jest tego mnĂłstwo tam wÂłasnie biegajÂą i srajÂą psy... :neutral: NaszczĂŞÂście jeszcze nie musiaÂłem czyÂściĂŚ butĂłw... :spiewa: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A ja mam szczĂŞÂście. Mam w miarĂŞ duÂży dom, duÂże podwĂłrko, pies zrobi co chce w ogrĂłdku, uÂżyÂźni ziemiĂŞ pod kwiatki :lol: . Jak juÂż sprzÂątam, to tylko wtedy gdy mĂłj pies nie zdÂąrzy na dwĂłr. Wtedy biorĂŞ papier toaletowy do rĂŞki i biorĂŞ rĂŞkÂą. Na szczĂŞÂście mam psa rasy Yorkshire Terrier i te kupeczki sÂą na tyle maÂłe, Âże mogĂŞ sobie na to pozwoliĂŚ. ChociaÂż dla mnie to i tak bee. :grymas:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo coÂś na ten temat. :devil: :devil: :devil:

pochanke - fan zamieÂściÂł w temacie o StyÂśce zdjĂŞcie :

Obrazek

:devil: :devil: Ciekawe czy pani Justyna sprzÂąta po swoich pieskach jak wyjdzie poza swojÂą posesjĂŞ :?: :lol: :) :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek 28 mar 2006, 20:45 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
Ja naszczĂŞÂście nie mam takiego problemu z psem, bo nie mam go (ale kiedyÂś miaÂłem ok 3 ;) ) nawet gdybym miaÂł to bym tak jak Ty po nim nie sprzÂątaÂł. :] Nie wyobraÂżam sobie sprzÂątania po nim na dworze. :? Ble...

Natomiast denerwujÂące jest to jak siĂŞ gdzieÂś idzie i trzeba omijaĂŚ te odsÂłoniĂŞte kupy, ktĂłre niedawno byÂły zagrzebane w Âśniegu. Mam z tym spory problem, bo jak idĂŞ do szkoÂły to przez pola jest tego mnĂłstwo tam wÂłasnie biegajÂą i srajÂą psy... :neutral: NaszczĂŞÂście jeszcze nie musiaÂłem czyÂściĂŚ butĂłw... :spiewa: :D
Widzisz pawell, Ty byÂś nie sprzÂątaÂł, sÂłuÂżby miejskie nie sprzÂątajÂą i niestety tak tak to wyglÂąda potem jak wyglÂąda :P

Ale swojÂą drogÂą odnoÂśnie sprzÂątania po psiakach mam podobne zdanie jak kamuii-skoro chcÂą podatek to niech sprzÂątajÂą :)
kamuii pisze:Gdzie np. jest podatek od posiadania kota ???
a gdzie podatek od posiadania kanarka ?? :P
pawell pisze:Ciekawe czy pani Justyna sprzÂąta po swoich pieskach jak wyjdzie poza swojÂą posesjĂŞ
myÂślĂŞ, Âże pieski Justyny biegajÂą po swoich Âśmieciach :P nie wychodzÂą daleko :devil: chyba, Âże na spacer :devil: a wtedy to juÂż nie wiem :devil:
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Stolce na betonie

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: Ja mam psa model wielorasowy z 10 letnim przebiegiem :devil:
Nigdy po nim kupy nie sprzÂątneÂłam i nie zamierzam tego robiĂŚ ... :D
Czasem specjalnie nawet po trawniku przejde jak ktoÂś siĂŞ piekli :D

Ju¿ mówiê dlaczego... otó¿ p³ace podatek na psa oraz podatek z którego utrzymywane s¹ s³u¿by porz¹dkowe :] wiêc uwa¿am ¿e bezczelnoœci¹ jest wymaganie od w³asciciela psa by po nim sprz¹ta³...

Powiem jeszcze ze tak jak nie zamierzam pÂłaciĂŚ nigdy abonamentu tak tez nie zamierzam pÂłaciĂŚ nigdy podatku za psa... narazie robi to mama. A to dlatego ze jest to dyskryminujÂący wÂłascicieli psĂłw podatek. Gdzie np. jest podatek od posiadania kota ???
No to Kamuii rzeczywiÂście pokazaÂłaÂś klasĂŞ :ech: :x :evil:

Nie jestem jakimÂś wielkim voyagerem ale gdy byÂłem w Niemczech czy Austrii nie widziaÂłem ani jednej kupy na trawniku.Tam po prostu przez myÂśl nikomu by nie przeszÂło Âżeby nie sprzÂątaĂŚ po swoim czworonogu.Nie dlatego Âże sÂą tam wysokie kary.Tam po prostu sÂą cywilizowani ludzie dla ktĂłrych oczywistoÂściÂą jest fakt Âże po swoim psie czy kocie trzeba sprzÂątaĂŚ.Ludzie natomiast pÂłacÂą ogromne podatki za posiadanie psa i nikt nawet nie pomyÂślaÂł Âżeby z tego powodu pozwalaĂŚ swojemu psu sadzaĂŚ stolce na trawnikach czy betonie :evil:

Proponujê ci ogl¹dn¹Ì kultow¹ (wg mnie) scenê z "Dnia Swira".Kiedy to Adaœ Mia³czyùski sra pod oknem s¹siadki która pozwala³a siê za³atwiaÌ swojemu psu pod oknem bohatera filmu.
kamuii pisze:Czasem specjalnie nawet po trawniku przejde jak ktoÂś siĂŞ piekli :D
RĂŞce opadajÂą.Nawet brak mi siÂł by to skomentowaĂŚ.
kamuii pisze:... otó¿ p³ace podatek na psa oraz podatek z którego utrzymywane s¹ s³u¿by porz¹dkowe :] wiêc uwa¿am ¿e bezczelnoœci¹ jest wymaganie od w³asciciela psa by po nim sprz¹ta³...
Ja pĂłjdĂŞ twoim tropem tylko nieco dalej.PrzecieÂż pÂłacimy na MPO.Wypierdalajmy worki ze ÂśmieĂŚmi z balkonĂłw.JeÂśli nam siĂŞ zachcĂŞ a w okolicy nie bĂŞdzie WC sadÂźmy stolce na chodnik, zraszajmy parki.Na basenie pÂłacimy za bilet wiĂŞc teÂż moÂżemy sikaĂŚ do wody a nawet siĂŞ zaÂłatwiĂŚ.Zaraz powiesz , no tak ale to nie chigieniczne przecieÂż inni w nim pÂływajÂą.A po chodnikach to nie chodzÂą ludzie ? Chigienicznie jest kiedy dzieci bawiÂą siĂŞ kupkami wszystkich ras Âświata :?:

I jeszcze jedno jak to sobie wyobraÂżasz Âże MPO po kaÂżdym piesku bĂŞdzie sprzÂątaĂŚ tak ?

Nie akceptuje tego pod Âżadnym pozorem.MiaÂłem nawet w domu awanturĂŞ o to, bo gdy znajomi moich rodzicĂłw nie posprzÂątali po piesku to siĂŞ na nich przypatrzyÂłem a gdy siĂŞ spytali o co chodzi to im powiedziaÂłem co na ten temat myÂślĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a gdzie podatek od posiadania kanarka ??
No wiesz Kanarki nie stwarzaja zagroÂżenia na ulicy i nie robiÂą tam kup oraz z nich nie korzystajÂą ;) i nie szczekajÂą

SiedzÂą sobie w swoich klatkach :]
Nie jestem jakimÂś wielkim voyagerem ale gdy byÂłem w Niemczech czy Austrii nie widziaÂłem ani jednej kupy na trawniku.
To proponuje jeszcze wycieczke do Paryza albo NYC :] moÂże trzeba poszerzyĂŚ ÂświatopoglÂąd :x
Gwarantuje Ci ze np. w ParyÂżu jest kupa na kupie pomimo ze sÂą tam specjalne kosze na to...
A syf panujÂący w NY np. jest nie do opisania ;)
Co do niemiec czy austrii to raczej sprawa tego ze oni ogĂłlnie uwielbiajÂą porzÂądek i ich miasteczka sÂą wypieszczone :D
No to Kamuii rzeczywiÂście pokazaÂłaÂś klasĂŞ
Mnie za to dobi³a Twoja wypowiedz :] masz wogóle psa i sprz¹tasz po nim ??? jeœli tak to gratuluje... to tak jak byœ zatrudnia³ pomoc domowa i sam gotowa³ i sprz¹ta³ :/ nie rozumiesz tego ze p³¹cisz za to by zosta³oto zrobione za CIEBIE ???
Droge teÂż sobie sam z kilofem i mÂłotem Âłatasz :> ?
JeÂśli nam siĂŞ zachcĂŞ a w okolicy nie bĂŞdzie WC sadÂźmy stolce na chodnik, zraszajmy parki.Na basenie pÂłacimy za bilet wiĂŞc teÂż moÂżemy sikaĂŚ do wody a nawet siĂŞ zaÂłatwiĂŚ.Zaraz powiesz , no tak ale to nie chigieniczne przecieÂż inni w nim pÂływajÂą
Salladynie czy Ty na pewno w Polsce mieszkasz :> ?
Nie widziaÂłeÂś nigdy SzczajÂącego kolesia pod scianÂą i ludzi zaÂłatwiajacych siĂŞ do basenu :> ?

Hmmm... ciekawe. Wiesz sÂądze ze co niektĂłrzy nie oddajÂą stolca na trawnik tylko dlatego Âże trzeba by siĂŞ byÂło rozebraĂŚ. Inaczej na pewno by to robili.

Ja jestem dok³adnie tego samego zdania co i Ty ¿e po psie trzeba sprz¹taÌ !!!! ale nie jeœli p³¹ce za niego podatek w dodatku dyskryminujacy mnie.
I jeszcze jedno jak to sobie wyobraÂżasz Âże MPO po kaÂżdym piesku bĂŞdzie sprzÂątaĂŚ tak
TAK :] nie tylko MPO ale osiedlowe sprzÂątaczki z ADM...
JeÂżeli moj pies juz nie wytrzyma i musi zlatwic sie w miescie to sprzÂątam(mieszkam w samym centrum wiec pelno strazy wkoÂło).
MĂłj lubi robiĂŚ kupe pod policjÂą :D:D
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze: No wiesz Kanarki nie stwarzaja zagroÂżenia na ulicy i nie robiÂą tam kup oraz z nich nie korzystajÂą ;) i nie szczekajÂą

SiedzÂą sobie w swoich klatkach :]
No wÂłaÂśnie :D dlatego teÂż jak narazie o ile siĂŞ dobrze orientujĂŞ jest tylko podatek od posiadania psa :devil: kota czy innych zwierzÂąt domowych jeszcze nie dopadÂła machineria podatkowa :P

A kanarek to niby co ?? gorszy jaki ?? :devil: zwiaĂŚ z klatki nie moÂże ?? :D
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłasnie koty mam na myÂśli

Pies wychodzi , zaÂłatwia siĂŞ , szczeka
kot - wychodzi zaÂłatiwia sie , miauczy :]

Na jedno wychodzi... wÂłasciciele kota tez powinni pÂłaciĂŚ :]
Android <3
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mam psa z trzyletnim przebiegiem (SHIH -TZU) ale narazie to dorwali mnie za brak smyczy :devil: za kupy jeszcze nie :spiewa: mam swoje sprawdzone trasy :devil:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja po swoim psie teÂż nie sprzÂątam i zgadzam siĂŞ z kamuii :devil:

a za smycz to tylko uwage mi zwracajÂą ale mojej koleÂżance wlepili kare za to , Âże jej pies na smyczy nie ma kagaĂąca :uau: wiĂŞc nie wiadomo jakÂą bĂŞdÂą mieĂŚ schize gdy spotkasz straÂż miejskÂą albo policjĂŞ XD
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja mam problem ze swoim psem bo ma krĂłtki pysk -SHIH TZU i jak spotkam mÂłodego policjanta to za cholerĂŞ nie mogĂŞ go przekonaĂŚ Âże nie ma na takie psy kagaĂącĂłw.

kilka razy miaÂłem ciepÂłe chwile jak mĂłj pies robiÂł kupĂŞ obok samochodu straÂży miejskiej jak ci wypoczywali albo coÂś notowali czy coÂś jedli :shock:
Ale ÂświĂŞta zasada Âże naj ciemniej jest pod latarniÂą i tym razem miaÂła racjĂŞ bytu :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości