Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:(...) No a pominiĂŞcie informacji o morderstwie tej dziewczyny ktĂłrej zdjĂŞciami byÂł chyba oklejony kaÂżdy zakÂątek Krakowa to jest juÂż po prostu szczyt wszystkiego.Tak siĂŞ skÂłada Âże to jest koleÂżanka mojej koleÂżanki.Ja chodzĂŞ do Liceum ktĂłre jest poÂłoÂżone o okoÂło 800-1000 metrĂłw od miejsca jej porwania.
Dok³adnie tak - zastanawiam siê czym siê ró¿ni dzisiejsza informacja o zabiciu tego ch³opaka w Warszawie od tej makabry z Krakowa. Nie twierdzê, ¿e ten ch³opak by³ winny œmierci-bo nikt nigdy na smierÌ nie zas³u¿y³.Ale materia³ by³ wg mnie jednoznacznie zrobiony jako sugestia, ¿e ten zabójca by³ "rzekomo" szanta¿owany przez grupê do której nale¿a³ ten 17latek.
Ale ta dziewczyna zostaÂła zamordowana przez swojego chÂłopaka, przez osobĂŞ wydawaÂłoby siĂŞ bliskÂą.
I na pierwszÂą sprawĂŞ miejsce w Faktach siĂŞ znalazÂło...na drugÂą juÂż nie...Smutne...
salladyn pisze:ChciaÂłbym Âżeby "Fakty" jednak mĂłwiÂły o tym co jest waÂżne a nie o tym co jest waÂżne dla Pana Kajdanowicza czy innych przygotowywujÂących program. :x
MĂłwiÂły o wszystkim co jest waÂżne a nie informowaÂły wybiĂłrczo...
ZIMA
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

W Faktach g³ównych brakuje mi takiego 3 minutowego skrótu z wiadomoœciami z Polski (w popo³udniowych czasami jest coœ takiego). Coœ na wzór informacji z zagranicy.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Dzisiaj bardzo mi podobaÂło siĂŞ krĂłtka wypowiedz premiera na temat zmian w rzÂądzie ( wÂłaÂściwie jego milczenie ) pokazana na koĂącu faktĂłw . Mam nadziejĂŞ , ze w Faktach zawcze bĂŞdzie coÂś Âśmiesznego i krĂłtkiego na zakoĂączenie programu , tak jak wczoraj pokazanie min politykĂłw podczas przemĂłwienia Prezydenta . :tanczy:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No ta wypowiedÂź Kazia byÂła bardzo na miejscu:D

Mnie coraz bardziej podobajÂą siĂŞ reportaÂże MaĂŚka Mazura. KiedyÂś jak lataÂł helikopterem po caÂłej polsce :D I dziÂś sam poczÂątek, gdy pokazywaÂł obraz sejmu od nocy do poranka:D Dobre to byÂło...
....w świecie Faktów....
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Moim zdaniem p.Marciniak pope³ni³ du¿y b³¹d przy zapowiadaniu materia³u o zamachu na papie¿a. Otó¿ powiedzia³ on, ¿e to kardyna³ Ruini powiadomi³ wiernych o œmierci Jana Paw³a w zesz³ym roku a przecie¿ wiadomo, ¿e to dziêki arcybiskupowi Leonardo Santi (nie jestem pewna nazwiska) dowiedzieliœmy siê o tym. Wed³ug mnie "ten" temat jest zbyt powa¿ny by pope³niaÌ gafy.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

W dzisiejszym wydaniu brak jakochkolwiek informacji o ¿¹daniach Leppera. Wydaje mi sie to doœÌ wa¿ne gdy¿ populistyczna partia chce mieÌ udzia³ we wszystkich resortach a Andrzej Lepper powoli ods³ania swoj¹ prawdziw¹ twarz.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ale dzisiaj ostro "pojechali". Najpierw material o rzekomych naciskach w sprawie umorzenia œledztwa w sprawie Rutkowskiego, a potem opis "balangi" lekarzy! Dobrze, ¿e upubliczniaj¹ takie sprawy. Dzisiaj zespó³ Faktów dobrze siê spisa³. Czasem jednak maj¹ przeb³yski œwietnoœci. :brawa:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

RzeczywiÂście te ostatnie medyczne materiaÂły sÂą jednym z wiĂŞkszych sukcesĂłw "FaktĂłw" w ostatnich miesiÂącach. Najpierw szkolenie firmy Roche i ich zasady postĂŞpowania z lekarzami, a teraz balangi na promie w ramach szkoleĂą. [/i]
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Fuckty

Post autor: salladyn »

Coraz mniej podoba mi siê dobór materia³ów we Faktach.

News dnia >>>

Autokar z dzieĂŚmi rozbiÂł siĂŞ x rannych x zabitych.
Ostatnio najwaÂżniejszym materiaÂłem u nich byÂł materiaÂł o detektywie Rutkowskim :shock:

Takie tematy za najwaÂżniejsze uwaÂża "Fuckt".BojĂŞ siĂŞ Âże juÂż niedÂługo zobaczĂŞ Durczoka ktĂłry bĂŞdzie zapowiadaÂł Âże:

RafaÂł Maserak zdradza MaÂłgorzatĂŞ Foremniak, o tym dziÂś w Fucktach.

Wiem, trochĂŞ to wyolbrzymiam ale widaĂŚ Âże "Fakty" zaczynajÂą siĂŞ nieco tabloidyzowaĂŚ co mnie niepokoi.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

salladyn - tematy najwaÂżniejsze mylisz z zapowiadanymi w forszapanie jako pierwszej. Zazwyczaj zdarza siĂŞ, Âże ten zapowiadany sprzed ekranu jest gdzieÂś w Âśrodku programu, bo jest on po prostu nie tyle najwaÂżniejszy, co ciekawy. :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nie mylê Marcinie.Wiem o tym.Dziœ te¿ tak by³o.Nie mniej jednak to doœÌ tania zagrawka by zwabiÌ widzów do programu :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TeÂż to zauwaÂżyÂłem, Âże jest wiĂŞcej takich tematĂłw w programie. :?

I na dodatek wczoraj ponownie wypadÂł jeden material z "FaktĂłw" choĂŚ jeszcze ÂśmiaÂło mogli go daĂŚ, bo byÂła godzina 19:25 i tutaj na poczÂątku Âźle Durczok mĂłwi "A co jeszcze przez najbliÂższe 30 minut w "Faktach"". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja nie rozumiem tego jak mo¿na najpierw wybraÌ materia³y do programu, a potem okazuje siê, ¿e nie ma dla nich miejsca. Czy ju¿ taki ba³agan panuje w trakcie przygotowaù do "Faktów"? Nie dobrze to wygl¹da. A co do materia³ów - Durczok mówi³, ¿e nie chce doprowadziÌ do "tabloidyzacji" "Faktów" ale coraz czêœciej i wiêcej jest takich materia³ów.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

salladyn pisze:Nie mylê Marcinie.Wiem o tym.Dziœ te¿ tak by³o.Nie mniej jednak to doœÌ tania zagrawka by zwabiÌ widzów do programu :?
Ale ten zapowiadany stamtÂąd temat to ma byĂŚ wÂłaÂśnie takie uderzenie, ktĂłrego widz siĂŞ nie spodziewa, coÂś co mogÂą zoabczyĂŚ tylko w "Faktach". JeÂżeli Durczok zapowie sprzed ekranu problemy w sÂłuÂżbie zdrowia, to nie przyciÂągnie tak wielu widzĂłw, gdy zapowie film, przedstawiajÂący np. "szkolenia lekarzy". To musi byĂŚ coÂś uderzajÂącego, a zarazem niekoniecznie musi to byĂŚ temat nr 1. OczywiÂście z tabloidowymi tematami nie moÂżna przesadzaĂŚ, ale one wcale nie muszÂą takie byĂŚ. Durczok mĂłwiÂł, Âże chce, by czekajÂąc przed 19 widz zastanawiaÂł siĂŞ "czym tym razem Fakty uderzÂą". I ten wÂłaÂśnie zapowiadany materiaÂł to takie uderzenie, a nie kolejne znane wszystkim doniesienia z Sejmu. Nawet jeÂśli danego dnia Sejm jest najwaÂżniejszy, to niekoniecznie musi byĂŚ "uderzajÂący", bo o nim pewnie wszyscy wiedzÂą. Ale oczywiÂście nie moÂżna zapominaĂŚ, Âże "Fakty" to nie "Uwaga!" - z tym siĂŞ zgadzam.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

khornik pisze:A co do materia³ów - Durczok mówi³, ¿e nie chce doprowadziÌ do "tabloidyzacji" "Faktów" ale coraz czêœciej i wiêcej jest takich materia³ów.
Ale jeszcze panujÂą nad tym. BywaÂły juÂż takie wydania w ktĂłrych na poczÂątku dawali ciÂągle o tym kto kogo zadÂźgaÂł i nie poszedÂł siedzieĂŚ.
Te nowe Fakty mnie nudzÂą, wcale nie sÂą takie zaskakujÂące jak Durczok zapowiadaÂł. CiÂągnÂą siĂŞ i brakuje czegoÂś co by program rozdzieliÂło na 2 czĂŞÂści- tÂą waÂżnÂą i tÂą mniej istotnÂą, z materiaÂłami Sianeckiego, Mazura, etc. OczywiÂście powtĂłrzĂŞ siĂŞ, Âże powinni przywrĂłciĂŚ (i to jak najszybciej) flesz miĂŞdzynarodowy. Teraz Fakty majÂą takie samo tempo co WiadomoÂści- materiaÂły lecÂą jeden za drugim- nie ma punktu przeÂłomowego w Âśrodku programu, no chyba, Âże moÂże nim byĂŚ ta zapowiedÂź w formie urwanego materiaÂłu. :twisted:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości