Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

W 'sÂłodko-gorzkim' graÂła Anita,a tu jest temat o Madzi Sakowskiej :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WydawaÂło mi siĂŞ Âże tytuÂł tego filmu bĂŞdzie adekwatny do rozmowy jakÂą prowadzili obaj panowie
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jest jak najbardziej adekwatny :> Nie mogÂłem siĂŞ po prostu powstrzymaĂŚ,aby nie napisaĂŚ o Anicie,gdy zobaczyÂłem sÂłodko-gorzki :lol2: :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Doskonale pamiĂŞtam jak Anita Âślicznie wyglÂądaÂła -nie bardzo pamiĂŞtam o co chodziÂło w filmie ale jÂą ...... do koĂąca Âżycia nie zapomnĂŞ ,moÂżna siĂŞ byÂło zakochaĂŚ od pierwszego wejrzenia. Mam pytanie, Magda zajmowaÂła siĂŞ czymÂś wczeÂśniej przed dziennikarstwem???
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Przed dziennikarstwem byÂło dziennikarstwo :lol:

O Magdzie wiemy,¿e "by³a warszawsk¹ reporterk¹, czêsto nadawa³a relacje "na ¿ywo" do serwisów TVN24. W lipcu 2004r. odesz³a do RMF FM. Jednak po pó³rocznej pracy w RMF powróci³a na antene TVN24 (styczeù 2005r.)."A teraz prezenterka..Musia³a byÌ dobra,¿e TVN24 ponownie j¹ przyj¹³ :brawa: A tu jak by³a w 'szkle kontaktowym'.mia³a zrobiÌ wywiad z pos³em zawisz¹,który rozmawia³ sobie przez tel.,a biedna Madzia czekaa³a,czekaaa³a...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NiezÂłe miny robi :hahaha: :hahaha:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Miny robi fantastyczne :?
DziĂŞki za fotki :brawa: :brawa: :brawa:
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D BOSKA SAKOWSKA jest najpiĂŞkniejszÂą dziennikarkÂą a jakÂą ma bogatÂą mimikĂŞ :D

:brawa: DziÂąki AVEO za fotki :brawa:

:brawa: DziĂŞki , Âże przestaliÂście juÂż z tym sÂłodko gorzkim :brawa:

Magda przed TVNem byÂła reporterkÂą w Radio Plus kiedyÂś , gdzieÂś o tym czytaÂłem

:D SakowskÂą dziÂś od rana moÂżna podziwiaĂŚ na antenie TVN24 :D

:D POLECAM MI£O PO PATRZEÆ :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Tak jest jednÂą z tych prezenterek na ktĂłre zawsze jest miÂło popatrzeĂŚ.
Ciekawe dlaczego odesz³a z tvn24 do radia ,czy¿by k³ótnia albo sprawy finansowe-kto wie niechaj powie
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D PiĂŞkna Magda zachwyca od rana swojÂą nadzwyczajnÂą urodÂą : :D

Sakowska jest ÂświetnÂą dziennikarkÂą bo idealnie analizuje sytuacjĂŞ i kojarzy fakty a to pozwala na bÂłyskawiczne reagowanie podczas rozmĂłw . Magda jest dziennikarkÂą dociekliwÂą , nie boi siĂŞ rozmĂłwcĂłw i nie ustĂŞpuje im , przez to sprawia wraÂżenie zimnej ale to nie wada . UwaÂżam , Âże to ogromna zaleta poniewaÂż u Magdy wynika to z wiedzy , obycia z tematem oraz talentu dziennikarskiego a nie z wyuczonego do kamery sposobu bycia i nauczenia siĂŞ kilku pytaĂą. Sakowska po prostu wie o czym rozmawia :brawa: i spontanicznie bez lĂŞkĂłw i nadmiernego wyginania siĂŞ na prawo i lewo , bez zbĂŞdnego puszenia siĂŞ i wprowadzania sztucznych elementĂłw grozy odpytuje osiÂągajÂąc swĂłj cel :brawa:

:brawa: Magda potrafi pÂłynnie zmieniaĂŚ siĂŞ na wizji i z powaÂżnej , obwieszczajÂącej zÂłe wieÂści do pogodnej z wyjÂątkowo piÂąknym i radosnym uÂśmiechem przy wiadomoÂściach lekkich a robi to spontanicznie bez zgrzytu , co jest nie lada sztukÂą oglÂądajÂąc inne prezenterki , ktĂłre albo notorycznie siĂŞ cieszÂą i wydajÂą siĂŞ niezbyt normalne albo non stop podkreÂślajÂą jakie to one sÂą surowe i odgrywajÂą role powaÂżnych czasami niby to od niechcenia rzucajÂąc jakiÂś skÂąpy figlarny uÂśmieszek co jest tandetnym aktorstwem :hmm:

:D Polecam TVN24 teraz , kiedy wÂłaÂśnie prowadzi Boska Sakowska a przekonacie siĂŞ , Âże mam racjĂŞ :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

WyglÂąda na to,Âże Sakowska ma nowe imiĂŞ - Boska :>
WidziaÂłem jÂą dziÂś 'za dnia' i wydawaÂło mi siĂŞ,Âże prowadzi serwis normalnie.
W sejmie jest niezastÂąpiona.Ale Madzia nie jest dla mnie absolutem i uwaÂżam,Âże jako prezenterka do zastÂąpienia jest przez niektĂłre ze starszych koleÂżanek.Ale ja ciebie fuksi raczej nie przekonam mojÂą argumentacjÂą :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
alien
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 20:10

Post autor: alien »

Widze ze cenzura dziaÂła :]
ale i tak napisze to znowu i bede pisaĂŚ do skutku ... prosze usunÂąc capsy albo pdoaĂŚ zrĂłdÂło.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nie wiem jakie jest ÂźrĂłdÂło,ale wiem,Âże zrobiono mnie w trÂąbĂŞ.zdj.dostaÂłem pocztÂą.nie zaleÂży mi na tych zdj.,dla mnie mogÂą byĂŚ skasowane.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Starsze koleÂżanki narazie daja sobie radĂŞ-ale do czasu!!!!
Minki robi niesamowite wiec pod Âżadnym pozorem proszĂŞ ich nie kasowaĂŚ
Madzia jest boginiÂą minek i w tym jest najlepsza .
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:WyglÂąda na to,Âże Sakowska ma nowe imiĂŞ - Boska :>
WidziaÂłem jÂą dziÂś 'za dnia' i wydawaÂło mi siĂŞ,Âże prowadzi serwis normalnie.
W sejmie jest niezastÂąpiona.Ale Madzia nie jest dla mnie absolutem i uwaÂżam,Âże jako prezenterka do zastÂąpienia jest przez niektĂłre ze starszych koleÂżanek.Ale ja ciebie fuksi raczej nie przekonam mojÂą argumentacjÂą :P

:D Dobra Aveo niech :D Boska :D bĂŞdzie moÂże nie nowym ale drugim imieniem Magdy :D podoba mi siĂŞ twĂłj pomysÂł jest naprawdĂŞ znakomity :D

JeÂśli chodzi o przekonywanie to szanujĂŞ Twoje argumenty ale zupeÂłnie siĂŞ z nimi nie zgadzam a Ty jako Fan napewno mnie rozumiesz :D

:D Boska Sakowska :D

capsy s± super PROSZÊ ich nie niszczyæ :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Gie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 19 sie 2006, 09:29

Post autor: Gie »

MaÂłe porĂłwnanie, oryginaÂły i wycinanki aveo ...


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości