Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A co z Libanem?Myœla³em,¿e chocia¿ po œródszpanie - tak siê to nazywa?- pojawi siê zagranica i siê pojawi³a.Ukraina by³a i zagranica w Polsce te¿.Wspó³czujê tej kobiecie,któr¹ wsadzili w niew³aœciwy samolot.Kafkowska sytuacja..Fajny materia³,ale to nie amerykaùski film i nie ma obowi¹zku,¿eby Fakty koùczyÌ (prawie)zawsze ¿artem.Co by by³o,gdyby zakoùczy³y siê zdjêciami z wojny?Widzowie nie czuliby siê usatysfakcjonowani,¿e ktoœ im przypomina o wojnie,kiedy w Polsce s¹ wa¿niejsze problemy typu:w £om¿y 9 uczniów nie zgodzi³o siê na amnestiê...eh :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:w ÂŁomÂży 9 uczniĂłw nie zgodziÂło siĂŞ na amnestiĂŞ...eh :cry:
Warto podkresliĂŚ, Âże w samej ÂŁomÂży, ciekawe jak to w innych miastach jest? Pewnie rĂłwnie bardzo zaskakujÂąco- z jednej strony mnie to cieszy, sÂą jeszcze ludzie myÂślÂący i to wÂśrĂłd tych, ktĂłrym sie matura tegoroczna nie powiodÂła. Pomyslcie jaki to musiaÂłby byc policzek dla Giertycha, gdyby w taki sposĂłb zachowali siĂŞ niemal wszyscy ci maturzyÂści, ktĂłrzy podlegajÂą tej amnestii.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DziÂś byÂło lepiej,naaawet jak Marciniak prowadziÂł.DostaÂłem dokÂładnie to,co zamĂłwiÂłem 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Powoli nudz¹ mi siê Fakty. S¹ za bardzo "polskie" i w dodatku ztabloizydowane. Za to coraz bardziej podobaja mi siê Wiadomoœci, które wygrywaj¹ z Faktami pod wzglêdem atrakcyjnoœci prezentowanych materia³ów. :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

2gi dzieù z rzêdu w Faktach materia³,w którym Glemp wypowiada siê na temat 'Delegata'.Wczoraj powiedzia³,¿e wie kim on jest,ale nie powie.Dziœ te¿ mówi,¿e wie,ale nie powie.Mo¿e jeszcze jutro go poka¿¹ jak mówi,¿e wie - ale nie powie...Mêcz¹ce to trochê. :?

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 9:21 pm ]
DziÂś Glempa nie byÂło,ale inny duchowny,ktĂłremu ktoÂś grozi,Âże wie i chce powiedzieĂŚ..
A skoro jutro bĂŞdzie znĂłw Pochanke,to moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ kolejnej koloratki..Sprawa 'Delegata' dotyczy koÂścioÂła,ale ileÂż moÂżna :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale dziÂś wpadeczka graficzna w "Faktach":

Obrazek

Chodzi o tê flagê USA i napis 11 wrzeœnia, który zas³oni³ 3 ostatnie litery nazwiska Kajdanowicza. :D Ale póŸniej to zmienili, ale jak Grzegorz ju¿ siê ¿egna³ z Marcinem. :D :D Imiê zast¹pili G. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Tez widzialem ta wpadek - no i jeszcze ta flage ameryki pokazywali tylko podczas ³¹czeù i to po stronie Grzegorza a nie po stronie np. Kasi...która to by³a w Ameryce
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Obrazek

Hehe... :D
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ale chamscy - po gruboÂści i powieszchni tego sÂłupka wynika Âże wiadomosci maiaÂły 4 razy wiecej widzĂłw od faktĂłw - z 12 mil. .

Ciekawe czy telewizja publiczna bedzie od dziœ tak samo pokazywac s³upki PO, jako prowadzacej w sonda¿ach. Bo raczej jak PiS ma 20 % a Po 35% to wszytskie s³upki maja ta sama gruboœÌ :lol:

:) tonocy brzytwy sie trzyma :devil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ja spytam od kiedy widownia telewizyjna przedstawiana jest w jednostkach kwadratowych? Bo s³upki ró¿ni¹ siê i wysokoœci¹ i szerokoœci¹. W taki sposób mo¿na przedstawiaÌ ró¿nice w polu powierzchni, a nie w widowni. To ju¿ jest manipulacja, potêgowanie ró¿nicy :uhh: .
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

NiezaleÂżnie od przedstawionych graficznie wynikĂłw to jednak trzeba uczciwie przyznaĂŚ Âże Wiadomosci te 6 mln jednak miaÂły .

Ciekawy jestem teraz ruchĂłw Durczoka w Faktach .
Nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ gdy sie obcina w Faktach flash zagraniczny.
Nie pamiĂŞtam tylko jaki czas dawaÂł sobie Durczok aby regularnie wygrywaĂŚ z WiadomoÂściami ??
NOWA ERA W TVN
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Faktomaniak pisze:NiezaleÂżnie od przedstawionych graficznie wynikĂłw to jednak trzeba uczciwie przyznaĂŚ Âże Wiadomosci te 6 mln jednak miaÂły (...) Ciekawy jestem teraz ruchĂłw Durczoka w Faktach (...) Nie pamiĂŞtam tylko jaki czas dawaÂł sobie Durczok aby regularnie wygrywaĂŚ z WiadomoÂściami ??
Szczerze w¹tpiê w to by w najbli¿szym czasie "Fakty" mia³y pokonaÌ, albo chocia¿ zbli¿yÌ siê do "Wiadomoœci" w przypadku danych TNS OBOP, na które zawsze powo³uje siê Telewizja Polska. Wystarczy przywo³aÌ ogl¹dalnoœÌ z pierwszych trzech dni aktualnego tygodnia, widownia kolejno "Wiadomoœci" i "Faktów" (16-18.10):
PoniedziaÂłek: 5,814 mln i 3,392 mln
Wtorek: 5, 255 mln i 3,508 mln
ÂŚroda: 5, 249 mln i 3,278 mln
No w³aœnie.. Zreszt¹ jak sztandarowa pozycja TVN ma walczyÌ z programem informacyjnym TVP skoro wed³ug OBOPu ma³o która pozycja stacji Waltera regularnie gromadzi przed telewizory widowniê wy¿sz¹ ni¿ 3 miliony..? Mo¿naby dyskutowaÌ, która z firm: AGB Nielsen Media Research <specjalizuj¹ca siê w telemetrii w wielu krajach na œwiecie> czy TNS Obop prezentuje wiarygodniejsze dane, ja preferujê AGB ju¿ od dawna i wcale nie dlatego <to do zwolenników TNS>, ¿e audycje TVNu osi¹gaj¹ lepsze wyniki ni¿ w przypadku tej drugiej pracownii <zreszt¹ nie tylko TVNu, podobnie mo¿na mówiÌ o Polsacie i nawet TVP>. A¿ trudno uwierzyÌ, ¿e wszystkie najlepiej ogl¹dane pozycje tygodnia <patrz: zestawienia TOP15 na WM> poza jedn¹ <"Taùcem.." który i tak ma widowniê mniejsz¹ ni¿ w przypadku AGB> nale¿¹ do TVP 8)
Coœ jest na rzeczy, skoro AGB podaje, ¿e "Wiadomoœci" we wrzeœniu widzów straci³y, a OBOP, ¿e nie. To samo dotyczy udzia³ów TVP1 we wrzeœniu: wed³ug AGB strata widzów w porównaniu do analogicznego okresu 2005 roku, TNS Obop twierdzi, ¿e "Jedynka" widowniê zyska³a :?

Swoj¹ drog¹ nieraz ju¿ dane prezentowane na antenach TVP ró¿ni³y siê dosyÌ znacz¹co od tych prezentowanych na stronach TNS Obop. Najprostszy przyk³ad: czwartek, 28 wrzeœnia.
D. Gawryluk o 19:30 prezentuje planszĂŞ (i to zaraz po materiale politycznym), Âże dzieĂą wczeÂśniej \\' oglÂądaÂło 5,84 mln, TNS OBOP, Âże 5,47 mln 8)
A ta jakÂą pokazali wczoraj.. co tu komentowaĂŚ, manipulacja jak siĂŞ patrzy. ZresztÂą takich w TVP ostatnio wiĂŞcej. JakÂże zaskakuje fakt iÂż badanie o wiarygodnoÂści mediĂłw, ktĂłre przeprowadzono pod koniec sierpnia publikuje siĂŞ dopiero "dziÂś".. :devil:

Jeszcze dosÂłownie trzy zdania: Faktomaniaku, Durczok daÂł sobie 3 lata na wygranie z "WiadomoÂściami". WierzĂŞ, Âże siĂŞ uda, wszak dziennik TVN od poczÂątku historii TVN ani razu nie pojawiÂł siĂŞ na bilboardach czy w prasie <chodzi oczywiÂście o kampaniĂŞ reklamowÂą; w przeciwieĂąstwie do "WiadomoÂści.."> . DziwiĂŞ siĂŞ i pytam dlaczego - moÂże nastÂąpi to w najbliÂższym czasie?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Przesadzili z tym polem s³upka ogl¹dalnoœci Wiadomoœci :? . A za 2 i pó³ roku Fakty TVN napewno wygraj¹ z dziennikiem Jedynki :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Tego sÂłupka oglÂądalnoÂści 'wiadomoÂści' trudno byÂło nie zauwaÂżyĂŚ :] jestem zawiedziony,Âże Fakty miaÂły prawie o poÂłowĂŞ mniej.'wiadomoÂści' to jednak tradycja - skomentowaÂła moja babcia :D po czym usnĂŞÂła.... :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Od jakiegos czasu w ogĂłle nie oglÂądam FaktĂłw tylko przerzuciÂłam sie na WiadomoÂści i ... dobrze mi z tym. WidaĂŚ TVN znĂłw nie ma takiego dobrego programu informacyjnego. Brakuje mi Tomasza Lisa. Fajnie by byÂło gdyby prowadziÂł choĂŚby i Wydarzenia w Polsacie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość