Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Tadla wrĂłciÂła do gry :)

Grafik chyba ustalony.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

kto ma byĂŚ pani redaktor,ten jest ;) wiĂŞc wszystko jest na swoim miejscu,tak jak byĂŚ powinno. :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Brawo. RW pierwsza klasa :brawa: Ten wywiad z Adamczykiem, no, no. Super sÂą programy, gdy nie ma w nich polityki w nadmiarze- tak jak w M24. Bleee. Nie wiecie, czy Beatka wraca do DNÂŻ? CoÂś dÂługo jej tam nie byÂło. RW rzadko oglÂądam. DziÂś byÂł super. :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

mi te¿ siê podobaj¹ RW w wykonaniu Beaty.przekona³em siê do niej,chocia¿ bez zachwytu ;) Mo¿e skoro przez wiêkszoœÌ tyg.mia³a RW,to mo¿e równie¿ dostanie Dn¿,najlepiej z Ani¹ Jot. - stare dobre czasy.chocia¿ teraz to nie by³oby to samo,bo RP przewa¿nie mr Trawa prowadzi i ju¿ ¿adnej uczty kinomana nie ma :( w ogóle dó³,¿e nie ma ¿adnych duetów :evil: pamiêtam jak w Faktach wyemitowali materia³ o wpadkach.Beata z Ani¹ Jot.nieŸle siê z czegoœ uœmia³y,a najbardziej Beata :) to by³o zdaje siê po wizji ju¿ :mhm: musz¹ siê lubiÌ,to widaÌ :) :) trudno,trzeba siê pogodziÌ z nowym stajlem,z nowym grafikiem...Jak dla mnie czegoœ brakuje Dn¯,podsumowania z podwójnym powerem :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Masz racjĂŞ, widaĂŚ, Âże siĂŞ lubiÂą. Poza tym znajdujĂŞ pewne podobieĂąstwa, majÂą bardzo podobne rysy twarzy. Beata farbuje wÂłosy na inny kolor. Ciekawe jakie obie majÂą naturalny, ale chyba ciemny, bo pasuje do nich. Pasmo idealne dla obu paĂą to DzieĂą na ÂŻywo. CzujÂą siĂŞ tam jak ryby w wodzie. KalczyĂąska jakoÂś mi tam nie pasuje. A Beata ostatnio piĂŞknie wyglÂąda. I znĂłw zaczĂŞÂła siĂŞ uÂśmiechaĂŚ :D
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Annie Jot najlepiej wy³¹cznie w czarnych w³osach, i to zdaje siê naturalny kolor. I niech tak zostanie :szalony:

Czy Beata Tadla jest podobna z rysĂłw twarzy do Anny ?

MoÂże odrobinĂŞ. TeÂż jestem zdania Âże najlepszy dnÂż to Beata i Anna.

Wchodzi na wizjĂŞ KalczyĂąska i jak mĂłwi Aveo wszytko szlag trafia co budowaÂło siĂŞ na wizji.....zero uczty kinomana :szalony:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

hehe, uczta kinomana byÂła wtedy kiedy RW prowadziÂła Beata z ÂŁukaszem. To najbardziej radosna para w TVN24. No ale juÂż nie ma duetĂłw :/
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wg mnie najlepszym duetem byÂł Knapik z AnitÂą,super! :tanczy: podobaÂło mi siĂŞ teÂż kiedy Knapik byÂł w RW z AniÂą Jot.,a mowa szÂła o waranie z Kioto :lol:

Beata podobna do Ani Jot.?oj njeee :> moÂże kiedy Ania miaÂła krĂłtkie wÂłosy,ale wtedy Beaty jeszcze nie byÂło ;)
Z tym burzeniem to ju¿ chyba norma w Dn¯.Godz.10 pojawia siê moja ulubiona prezenterka,wiêc ju¿ mniej wiêcej wiadomo,¿e Beata bêdzie o 'wpó³do'.wracam ok 14.30 i wiem,¿e sobie ju¿ capsów nie porobiê,bo po sejmie Kalcza siê pojawia i serdecznie zaprasza :evil: jakby to by³o zaproszenie od serca,to mog³aby oddaÌ cugle Ani :evil:

jutro jest pi¹tek,wiêc obstawiam Beatkê w Dn¯,Aniê Jot. w RW obowi¹zkowo w mundurku ;) a Kalczê z Beatk¹ o 'wpó³do' :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

przypadkiem znalazÂłem na www ten wywiad z BeatÂą, nie sprawdzaÂłem na forum ... jesli to juz bylo prosze o usuniĂŞcie posta :)

6 paÂździernika 2006 r.

Na poczÂątku byÂło radio...

Radio by³o od 1991 roku, a wiêc przez 15 lat. Najpierw Radio Legnica, potem Eska Warszawa, Super FM, w koùcu Radio Plus. Na pocz¹tku bieganie z mikrofonem: Sejm, rz¹d, wybory, tworz¹ce siê i upadaj¹ce koalicje, wiele widzia³am z bliska; póŸniej praca w newsroomie- serwisy informacyjne. Cudowne czasy- nikt nie zwraca³ uwagi na makija¿, ubranie, fryzurê... Mia³am byÌ aktork¹, przynajmniej o tym marzy³am przez ca³¹ m³odoœÌ. Radio jednak wci¹gnê³o mnie tak mocno, ¿e nie chcia³o d³ugo puœciÌ...

Jest Pani rĂłwnieÂż lektorkÂą w filmach dokumentalnych.

Filmy dokumentalne dubbingujĂŞ od lat, duÂża frajda i doskonaÂła odskocznia od codziennoÂści. Ostatnio, niestety, nie mam juÂż na to czasu.

ByÂło radio, dubbing przyszÂła telewizja. SkÂąd pomysÂł na prowadzenie "Klubu mÂłodej mamy" w TVN Style?

Do TVN Style trafi³am dziêki znajomej- dziœ przyjació³ce, której wiele zawdziêczam. Mia³a produkowaÌ program dla matek i zapyta³a, czy nie poprowadzi³abym takiego magazynu. Pomyœla³am, ze to dobry sposób na poznanie telewizji. Jestem osob¹, która uwielbia uczyÌ siê nowych rzeczy. Pojawi³a siê okazja, wiêc z niej skorzysta³am, choÌ doskonale wiedzia³am, ¿e taki program nie jest do koùca "z mojej bajki".

Prowadzenie takiego programu wymaga na pewno duÂżej wiedzy o dzieciach.

Kiedy jest siĂŞ matkÂą, nic, co dotyczy dzieci nie jest obce. MĂłj syn ma teraz 6 lat. W wielu przypadkach kierowaÂłam siĂŞ wÂłasnym doÂświadczeniem, w innym zdawaÂłam na specjalistĂłw. CaÂła wiedza, ktĂłrÂą zdobyÂłam dziĂŞki programowi jest bardzo cenna.

13 paÂździernika mija rok od Pani debiutu w TVN24. PoczÂątki byÂły zapewne trudne.

Oj, by³y... Tym bardziej, ¿e wrzucono mnie od razu na g³êbok¹ wodê. Nagrywanie trzech programów raz w miesi¹cu to nie to samo, co "bycie na widelcu". Program na ¿ywo jest potê¿nym stresem. Tak du¿ym, ¿e zdarza siê zapomnieÌ w³asne imiê. A w Dniu Na ¯ywo jesteœmy w ogniu wydarzeù, one dziej¹ siê dok³adnie w tym samym czasie, w którym o nich mówimy. Czêsto jesteœmy zaskakiwani, nie ma czasu na przygotowywanie pytaù, kiedy dzieje siê coœ wa¿nego- trzeba o tym rozmawiaÌ natychmiast- ze stra¿akiem, policjantem, prokuratorem, politykiem czy komentatorem. Im wiêcej siê dzieje, tym bardziej czujê, ¿e to praca dla mnie.

Jak ocenia Pani swĂłj rok w TVN24?

Przede wszystkim ciÂągle nie wierzĂŞ, Âże to juÂż rok! Nadal myÂślĂŞ o sobie: NOWA. CiÂągle brakuje mi pewnoÂści siebie, choĂŚ szefowie twierdzÂą, Âże zrobiÂłam duÂży postĂŞp. To byÂł rok ciĂŞÂżkiej pracy, poznawania sztuki telewizyjnej, poznawania ludzi i uczenia siĂŞ siebie. Zdecydowanie najwaÂżniejszy rok w caÂłej mojej dziennikarskiej pracy.

KtĂłre z dotychczasowych zajĂŞĂŚ (radio, dubbing, TVN Style, TVN24) byÂło (jest) dla Pani najprzyjemniejsze?

Zale¿y co rozumiemy przez przyjemnoœÌ. Jeœli za jej miarê przyjmiemy satysfakcjê, to zdecydowanie serwisy w TVN24! Najprzyjemniejszy jest odzew od widzów i mi³e listy, które otrzymujê. Poza tym ta praca, jak ¿adna inna, daje du¿o mo¿liwoœci rozwoju, a na to stawiam przede wszystkim w ¿yciu. Ka¿dy dzieù, ka¿da rozmowa w studiu to nowe doœwiadczenie i wiedza.

WróÌmy do TVN24. Kiedyœ powiedzia³a Pani, ¿e praca w serwisach na ¿ywo to ¿ywio³. Miewa Pani czasem takie momenty, podczas tzw. "szycia z g³owy", ¿e chce Pani coœ przekazaÌ widzom, ale brakuje Pani s³ów?

I w³aœnie tego czêsto nie mogê zrozumieÌ. Na co dzieù nie mam problemów z pos³ugiwaniem siê poprawn¹ polszczyzn¹. Kiedy jest siê na wizji- zasób s³ów nagle jakby ogranicza³ siê do minimum. Zawsze wiem, co mam powiedzieÌ, zdarza siê jednak, ¿e ubranie tego w s³owa ju¿ nie jest takie ³atwe. Na szczêœcie te momenty s¹ rzadkie. Czêœciej zastrzyk adrenaliny powoduje, ze zaczynamy czerpaÌ z bardzo g³êbokich pok³adów wiedzy, czasem takich, o których istnieniu ju¿ zapominamy...

Czy ma Pani jak¹œ receptê, wskazówkê dla osób chc¹cych "uprawiaÌ" dziennikarstwo?

Dziennikarstwo nie jest ³atwym zawodem, ale bardzo po¿ytecznym. Poczucie misji przechyla szalê w stronê plusów. Niestety jest to praca, której nie zostawia siê w redakcji. Trzeba byÌ na bie¿¹co non stop. Ogl¹daÌ wszystkie programy informacyjne i publicystyczne, czytaÌ gazety, rozmawiaÌ z komentatorami, poznawaÌ ró¿ne opinie. Nawet w czasie wakacji. Ja w³aœnie wróci³am z urlopu. W tych dniach wybuch³a afera z taœmami Beger. Myœli Pan, ¿e spa³am spokojnie?

Pani m¹¿, Rados³aw Kietliùski równie¿ jest dziennikarzem. Trudno siê ¿yje dwojgu dziennikarzy w jednym domu?

To nam pomaga! Uczymy siê nawzajem od siebie bardzo du¿o. Potrafimy dyskutowaÌ do bia³ego rana. Czasem mocno siê sprzeczamy, bo naprawdê du¿o nas od siebie ró¿ni- jeœli chodzi o pogl¹dy. To, co nas ³¹czy, to na pewno pryncypia i to jest wa¿ne. Uwielbiam rozmawiaÌ z moim mê¿em, bo to bardzo m¹dry cz³owiek. Poza tym mamy dla siebie tak ma³o czasu. Te trzy godziny dziennie staramy siê wype³niÌ czymœ naprawdê przyjemnym.

Czy ma Pani sprecyzowane plany na przysz³oœÌ? Czy gdyby producenci np. 10 edycji "Taùca z gwiazdami" z³o¿yli by Pani propozycjê wystêpu, jakby Pani odpowiedzia³a? A mo¿e ju¿ by³a taka propozycja?

JeÂśli mogÂłabym robiĂŚ do koĂąca Âżycia to, co teraz, byÂłabym wdziĂŞczna losowi. Wiem jednak, Âże wiek ma tu decydujÂące znaczenie i w pewnym momencie trzeba bĂŞdzie oddaĂŚ pole mÂłodszym, lepszym... Staram siĂŞ jednak o tym nie myÂśleĂŚ. A Taniec z Gwiazdami jest dla gwiazd. Ja za takÂą siĂŞ nie uwaÂżam. Gdyby propozycja padÂła- rozwaÂżyÂłabym jÂą, bo UWIELBIAM taĂączyĂŚ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jakoÂś nie wyobraÂżam sobie Beatki taĂączÂącej z gwiazdami,ale...ciekawie by byÂło :hmm:

wczoraj i dziÂś niezdarte trio w DnÂŻ:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dziÂś:

Obrazek

Beata ma dy¿ur o 'wpó³do' oprócz 14.30...jeszcze tylko trzeba rozgryŸÌ,czy ktoœ wczeœniej j¹ zmienia z tych o 'wpó³d' :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pewnie jak ogl¹dalnoœÌ tvn bêdzie spada³a to wyst¹pi :spiewa: :spiewa:
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

zazwyczaj jest tak ze ogladalnosc rosnie w Âłikendy, a w dni tygodnia spada. a jak wiadomo beata urzeduje wlasnie w dni tygodnia, wiec chyba wszystko jest oki
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

RadosÂław KietliĂąski jest mĂŞÂżem Beaty :shock: A to dopiero sensacja :o :lol: Jestem zszokowana :shock: No trudno, muszĂŞ siĂŞ z tym oswoiĂŚ :D
A skoro juÂż tu jestem, to nie mogĂŞ nie napisaĂŚ, Âże Beata naleÂży do grupy moich absolunie ulubionych dziennikarzy stacji TVN24. Ma swĂłj styl. Ale styl to nie wszystko, sam styl nie wystarczy ;) Jest swobodna na wizji, Âświetnie odczytuje tekst, ale myÂślĂŞ, Âże w jej zapowiedziach znajduje siĂŞ teÂż wiele niezaplanowanych wstawek, a poprzez to stajÂą siĂŞ one jeszcze ciekawszymi :) Za najwiĂŞkszy atut Beaty uwaÂżam jednak jej podejÂście do rozmĂłwcy. Bez wzglĂŞdu na to, czy to jest kobieta, mĂŞÂżczyzna, polityk, psycholog, policjant, ÂżoÂłnierz, czy w koĂącu reporter, zawsze ma w podorĂŞdziu trafne pytania, ktĂłre czyniÂą rozmowĂŞ, czy teÂż relacjĂŞ ciekawszymi :)
WÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu. CieszĂŞ siĂŞ, Âże tak czĂŞsto pojawia siĂŞ w ''Dniu na Âżywo'' :brawa:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

No,no...Fiu, fiu, ale Beacie siĂŞ posypaÂły komplementy. Trudno siĂŞ z nimi nie zgodziĂŚ, bo to rĂłwnieÂż moja ulubiona prezenterka TVN24. To prawda, Âże jest oryginalna i ma swĂłj styl, to bardzo waÂżne w tej pracy. ObserwujĂŞ teÂż, jak z dnia na dzieĂą siĂŞ rozwija i to rzeczywiÂście niesamowity postĂŞp. Mam wraÂżenie, Âże kiedyÂś siĂŞ baÂła rozmĂłw, teraz jest zupeÂłnie swobodna, dla mnie absolutny NUMER 1 :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ma bardzo przyjemnÂą dla ucha barwĂŞ gÂłosu -proszĂŞ niezapominaĂŚ Âże Beata jest rĂłwnieÂż lektorem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 18 gości