Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Niestety po trzecim dniu pobytu papieÂża w Turcji upadÂły ,nawet marzenia o specjalnym wydaniu FaktĂłw !!!

Kajdanowicz prowadziÂł Fakty od piÂąku ubieglo tygodnia do dzisiejszego czwartku !!!!
Czy Durczok juz w ogĂłle nie bĂŞdzie prowadziÂł FaktĂłw !!!!
Albo wzi¹³ wolne ale znowu szykuje sie jakas rewolucja w Faktach !!!!
NOWA ERA W TVN
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

to przegiĂŞcie,Âże Kajdan ma w tygodniu Fakty i aÂż tyle!juÂż bym wolaÂł Pochanke w tym czasie!w ogĂłle teÂż nie wiem o co chodzi,jestem zdezorientowany,jutro pewnie Marciniak :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dziwnie to wszystko wyszÂło... :?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Pomocy...Niech by juÂż zdelegalizowali tÂą mÂłodzieÂż wszechpolskÂą bo to co siĂŞ dzieje, te imprezy neofaszystowskie z udziaÂłem czÂłonkĂłw LPR to juÂż przechodzi ludzkie pojĂŞcie...
niepradopodobnie ¿a³osne s¹ te¿ komentarze pana G. co do tej sprawy... natychmiast powinni odwo³aÌ jego jak i zlikwidowac ca³¹ tê jego partiê,,,

A reportaÂż o AIDS w Etiopii mnie po prostu przeraziÂł...
nie mogĂŞ tego w ogĂłle zrozumieĂŚ Âże coÂś takiego siĂŞ dzieje na Âświecie podczas gdy my sobie tu w Polsce tak spokojnie Âżyjemy...(nie tylko w Posce rzecz jasna...)
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

onet.pl pisze:"Faktom" TVN coraz bliÂżej do "WiadomoÂści"
"Faktom" w TVN-ie przybyÂło w listopadzie br. 148 tys. widzĂłw w porĂłwnaniu z tym miesiÂącem ub.r. "Fakty" sÂą trzecie na liÂście oglÂądalnoÂści telewizyjnych programĂłw informacyjnych, ale jako jedyne zanotowaÂły wzrost widowni.
NajwiĂŞkszÂą widowniĂŞ – Âśrednio 5,7 mln osĂłb – miaÂły w listopadzie ”WiadomoÂści” TVP 1, ale byÂła ona o 216 tys. mniejsza niÂż w rok temu. SpadÂł teÂż Âśredni udziaÂł programu w rynku: z 38,19 proc. do 36,31 proc.

Drugi na liÂście ”Teleexpress” (TVP 1) straciÂł Âśrednio 265 tys. widzĂłw. Jego widownia wyniosÂła 5,5 mln osĂłb, a udziaÂł w rynku 47,19 proc. (w 2005 r. – 49,47 proc.).REKLAMA Czytaj dalej


”Fakty” miaÂły w listopadzie Âśrednio 4,4 mln widzĂłw, a ich udziaÂł w rynku wyniĂłsÂł 29,29 proc. (2005 r. – 28,78 proc.). ”Wydarzenia” Polsatu oglÂądaÂło Âśrednio 3,1 mln osĂłb (224 tys. mniej niÂż rok temu), a ich udziaÂł w rynku wyniĂłsÂł 20,85 proc. (2005 r. – 22,86 proc.).

”PanoramĂŞ” w TVP 2 o 18.30 oglÂądaÂło Âśrednio 2,5 mln widzĂłw (spadek o 26 tys.; udziaÂły w rynku: 17,82 proc. – 2006 r., 18,47 proc. – 2005 r.), natomiast wydanie o 22.30 – 1,7 mln (w ub.r. nadawana o 22 ”Panorama” przyciÂągaÂła 2,3 mln widzĂłw), przy 16,97 proc. udziaÂłu w rynku (2005 r. – 18,52 proc.). Dane - AGB Nielsen Media Research.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

onet.pl pisze:"Fakty" sÂą trzecie na liÂście oglÂądalnoÂści telewizyjnych programĂłw informacyjnych, ale jako jedyne zanotowaÂły wzrost widowni.
to chyba najlepiej o czymÂś Âświadczy..............
onet.pl pisze:NajwiĂŞkszÂą widowniĂŞ – Âśrednio 5,7 mln osĂłb – miaÂły w listopadzie ”WiadomoÂści” TVP 1, ale byÂła ona o 216 tys. mniejsza niÂż w rok temu.
póki co Gawryluk nadal prowadzi najpopularniejszy dziennik w Polsce,no i dobrze.niech go prowadzi,póki jeszcze utrzymuje t¹ popularnoœÌ,bo pózniej moze byÌ ró¿nie.
onet.pl pisze:Drugi na liÂście ”Teleexpress” (TVP 1) straciÂł Âśrednio 265 tys. widzĂłw.
a przyczyniÂły siĂŞ do tego nie tylko realia jakie panujÂą w tv publicznej...ale prowadzÂący OrÂłoÂś.po tej wpadce,po prostu Âżenada....

JakoÂś mnie te dane nie dziwiÂą,ciekawe hm, :brawa: dla FaktĂłw! :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

ArtykuÂł w Naszym Dzienniku

Post autor: sarna »

Obrazek

Ten artykuÂł byÂł na ostatniej stronie Naszego Dziennika - nr 281 (2691) Sobota-Niedziela 2-3 grudnia 2006
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dzisiejsze Fakty byÂły jak dla mnie dobre.

Relacja live Grzegorza Kajdanowicza -Âświetna (przypomniala jak afery jednych rujnuja a drugim dajÂą mozliwosc wybicia na scenie politycznej)
Oraz jak zawsze bardzo dobry material Jakuba Sobieniowskiego!



ZaskoczyÂła mnie natomiast informacja z polsatowskich WydarzeĂą.
OtĂłz wczorajsze wydanie polsatowskiego "dziennika " ogladaÂło 4 300 00 ,
WiadomoÂści 4 900 000 a Fakty tylko 3 700 000 widzĂłw !
MoÂże to byc rozumiane w dwojaki sposĂłb :
-po pierwsze wczorajsza widownia byÂła wzmocniona przez MikoÂłajkowy blok reklamowy (Âżywcem podobna inicjatywa do TVP tylko Âże 6 grudnia -ten Polsat nic wÂłasnego juz nie potrafi wymyÂśleĂŚ ),
-po drugie - szef Wydarzen- Tomasz Lis, powoli ale jak widac z sukcesem wzmacnia pozycje programu informacyjnego Polsatu

Jest to sytuÂłacja niezbyt dobra dla TVN-u. Jednak w dalszym ciagu ta widownia (tylko na przykladzie -jak na razie ostatnich dn) jest Faktom odbierana.
Nasuwa sie wiĂŞc pytanie czy taka tendencja wzwyÂżkowa WydarzeĂą siĂŞ utrzyma.

Moim zdaniem szefowie TVn-u powinni sie zastanowiÌ czy nie sciagn¹Ì z powrotem Tomasz Lisa ( nawet za wielk¹ stawkê )

Lepiej byÂłoby mieĂŚ pierwszego polskiego anchora po swojej stronie !!!
NOWA ERA W TVN
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Faktycznie dobre. W takich "kryzysowych" sytuacjach wolĂŞ ogladaĂŚ Fakty bo wiĂŞcej mĂłwiÂą na dany temat. WiadomoÂści siĂŞ dzisiaj nie popisaÂły. :nie: Justyna jako profesjonalistak dobrze sobie poradziÂła, jak zwykle zreszta. WolĂŞ jÂą po stokroĂŚ od gwiazdora Kamila.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

DziÂś 25 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Nie zapomniano o niej w programach informacyjnych.




PokuszĂŞ sie o ocenĂŞ dwĂłch programĂłw - FaktĂłw i WiadomoÂści bo WydarzeĂą nie oglÂądaÂłem


Najpierw Fakty.
Wydanie dzisiejsze prowadzone przez Durczoka ze studia .3 materiaÂły z zwiazku z rocznicÂą (Kajdanowicza , Kolendy -Zalwskiej i Tomka Sianeckiego )
Niestety brak ³¹czeù na ¿ywo.Dzis zamiast zjazdów kamerowych dwa przerywniki -jak zwykle œwietne.
OgĂłlnie jak dla mnie program sÂłaby jak na Fakty

A teraz WiadomoÂści.
Prowadzone na ¿ywo z Katowic z Kopalni Wujek przez Gawryluk.6 materia³ow dotycz¹cych dzisiejszego wydarzenia i to bardzo dobrych materia³ów ( Gadomskiego, S³apka - by³ych reporterów Faktów,Ociepy ,Wajdy , Karnowskiego, i Lewandowskiej ) 3 ³¹czenia na ¿ywo z reporterami.

Dla mnie dzisiejsze Wiadmosci by³y najlepsze jakie kiedykolwiek ogl¹da³em . Niestety Fakty Durczoka sie je popisa³y , ¿adnych ³¹czen i tylko ogólnie o rocznicy (nie wspomne o serwisie zagranicznym )
WiadomoÂści byÂły wszĂŞdzie i wszystko -dobrze zrelacjonowaÂły .

Dzis totalna poraÂżka FaktĂłw Tvn-u! I samego Durczoka !!!



Mam proÂśbĂŞ mĂłgÂłby mi ktos opisaĂŚ jak o rocznicy mowiÂły Wydarzenia .
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Niestety brak ³¹czeù na ¿ywo
A do czego byÂły Ci one potrzebne?
OgĂłlnie jak dla mnie program sÂłaby jak na Fakty
A jak dla mnie wymierzone bardzo dobrze.
A teraz WiadomoÂści.
Prowadzone na Âżywo z Katowic
No tak, przecieÂż program spoza studia Âświadczy o jego ostatecznej jakoÂści. Moim zdaniem dziÂś nie byÂło koniecznoÂści robienia programu spoza studia.
6 materia³ow dotycz¹cych dzisiejszego wydarzenia i to bardzo dobrych materia³ów ( Gadomskiego, S³apka - by³ych reporterów Faktów,Ociepy ,Wajdy , Karnowskiego, i Lewandowskiej )
Nie bêdê kwestionowa³ ich jakoœci, ale 6 to zdecydowanie (!) za du¿o. Owszem, rocznica to bardzo wa¿ny temat, ale oprócz tego dzieje siê du¿o, aktualnych wydarzeù, o kórych nie mo¿na zapominaÌ. Mówisz, ¿e by³o 6 materia³ów. A ja ju¿ po 3 czu³êm w "Faktach" nasycenie, bo by³y to materia³y d³ugie, rzeczowe i bardzo dobre. Kajdanowicz, Kolenda-Zaleska i Sianecki odwalili kawa³ dobrej roboty.
(nie wspomne o serwisie zagranicznym )
A ty ciÂągle swoje. ByÂła sprawia UE-Polska-Rosja? ByÂła, a czy dziaÂło siĂŞ jeszcze coÂś godnego uwagi? Chyba nie. ChociaÂż mĂłgÂłby byĂŚ krĂłtki materiaÂł CzerwiĂąskiej albo chociaÂż live z IngÂą RosiĂąskÂą, trochĂŞ krĂłtko to ujĂŞto.
Dzis totalna poraÂżka FaktĂłw Tvn-u! I samego Durczoka !!!
A¿ ¿al mi czytaÌ takie g³upoty. Bla, bla, bla. Ci¹gle to samo. Reasumuj¹c, gdyby Fakty by³y codziennie prowadzone z zagranicy i by³o 10 materia³ów na ten sam temat, to by³byœ zachwycony. Ale ja nie! :?

Aczkolwiek z tym, Âże serwis zagraniczny trzeba poprawiĂŚ, oczywiÂście siĂŞ zgodzĂŞ. Ale znowu bez przesady, nie zawsze dzieje siĂŞ coÂś istotnego.

Aha, i sprawdÂź jak dokÂładnie nazywa siĂŞ Kasia Kolenda, bo masz z tym problem.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Reklama FaktĂłw

Post autor: cfc_champion »

Na onecie: Obrazek pojawi³a siê reklama Faktów TVN. Chcia³em zaznaczyÌ, ¿e - o ile dobrze pamiêtam - Fakty nigdy nie mia³y takiej "bezokazyjnej" reklamy, tzn. jak np. Durczok przychidzi³ do Faktów, czy zmieniano godzinê emisji FP to by³a, ale taka niezale¿na to nie. Wiadomoœci, Wydarzenia, Teleexpress, czy Panorama mia³y na billboardach. No ale - dobra produkcja jest reklam¹ sam¹ dla siebie :D . Mo¿e po prostu Fakty bed¹ prowadzi³y jak¹œ kampanie. Zobaczymy...
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Dzisiaj s³ysza³em tak¿e reklamê FAKTÓW TVN w Radiu Zet i Polskim Radiu 1 . Bardzo mnie cieszy , ¿e Fakty TVN maj± reklamê .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

B³êdy w grafiku?

Post autor: cfc_champion »

Nie rozumiem - czy w Faktach nie ma jakiegoÂś regularnego grafiku prezenterĂłw. Wczoraj P. Marciniak zapowiadaÂł, Âże w tym tygodniu bĂŞdzie J. Pochanke, a byÂł K. Durczok, jakieÂś dwa miesiÂące wczeÂśniej Kajdan zapowiadaÂł K. Durczoka, a byÂła J. Pochanke. Czy ktoÂś to moÂże wytÂłumaczyĂŚ?
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no có¿,pe³ny spontan ;) a tak na serio,to myœlê,¿e mog³o to byÌ spowodowane 25rocznic¹ stanu wojennego,bo np Pochanke musia³a niedaleko tego czasu przygotowaÌ exclusive M24h z Bartoszewskim :hmm: z reszt¹ istnieje mnogoœÌ przyczyn.........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości