Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bardzo fajny projekt - tylko czamu powtarza sie dwa razy TVN ?? :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tvn music fajnieby bylo jakby zrobili :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

Greg Haus pisze:Bardzo fajny projekt - tylko czamu powtarza sie dwa razy TVN ?? :D
niewiem coÂś mi siĂŞ pochechÂłaÂło . :D :D
Co? Co? CO? no CO ?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: PiÂą Lip 06, 2007 5:34 pm ]
Obrazek
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

MoÂżna wiedzieĂŚ w jakim programie robisz e cudeĂąka??
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

ProszĂŞ o ocenĂŞ mojej nowej pracy, tym razem to oprawa graficzna Polsatu. Nie chciaÂłem robiĂŚ zupeÂłnie nowej, ale chciaÂłem uzyskaĂŚ takÂą, jaka jest obecnie (no oczywiÂście nie dokoĂąca to wyszÂło). DaÂłem jednak od siebie kilka nowych rzeczy.

oprawa w pliku .ppt (PowerPoint)
Oprawa graficzna tv Polsat

UWAGA!!!
1. Do otwarcia prezentacji niezbĂŞdny jest ten kod: k11m869lyf Kod ten naleÂży wpisaĂŚ w pierwszym okienku, ktĂłre wyskoczy.
2. W drugim jest miejsce na wpisanie kodu umo¿liwiaj¹cego edycjê, ale tego nie podajê :) Tam nale¿y wcisn¹Ì przycisk 'Tylko do odczytu'

I jeszcze moje starsze prace:
oprawa tvn
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

qmate pisze:ProszĂŞ o ocenĂŞ mojej nowej pracy, tym razem to oprawa graficzna Polsatu. Nie chciaÂłem robiĂŚ zupeÂłnie nowej, ale chciaÂłem uzyskaĂŚ takÂą, jaka jest obecnie (no oczywiÂście nie dokoĂąca to wyszÂło). DaÂłem jednak od siebie kilka nowych rzeczy.

oprawa w pliku .ppt (PowerPoint)
Oprawa graficzna tv Polsat

UWAGA!!!
1. Do otwarcia prezentacji niezbĂŞdny jest ten kod: k11m869lyf Kod ten naleÂży wpisaĂŚ w pierwszym okienku, ktĂłre wyskoczy.
2. W drugim jest miejsce na wpisanie kodu umo¿liwiaj¹cego edycjê, ale tego nie podajê :) Tam nale¿y wcisn¹Ì przycisk 'Tylko do odczytu'

I jeszcze moje starsze prace:
oprawa tvn
noo stary profeska mnie sie podoba bardzo fajna :) a te oprawy z tvn cos nie bujajÂą
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

qmate pisze:oprawa w pliku .ppt (PowerPoint)
Oprawa graficzna tv Polsat
A ja niestety nie potrafiĂŞ tego otworzyĂŚ. W koĂącu nie wszyscy uÂżywajÂą przedrogiego PowerPointa...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

corner pisze:
qmate pisze:oprawa w pliku .ppt (PowerPoint)
Oprawa graficzna tv Polsat
A ja niestety nie potrafiĂŞ tego otworzyĂŚ. W koĂącu nie wszyscy uÂżywajÂą przedrogiego PowerPointa...
no ale jest popularny
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:ProszĂŞ o ocenĂŞ mojej nowej pracy, tym razem to oprawa graficzna Polsatu. Nie chciaÂłem robiĂŚ zupeÂłnie nowej, ale chciaÂłem uzyskaĂŚ takÂą, jaka jest obecnie (no oczywiÂście nie dokoĂąca to wyszÂło). DaÂłem jednak od siebie kilka nowych rzeczy.

oprawa w pliku .ppt (PowerPoint)
Oprawa graficzna tv Polsat

UWAGA!!!
1. Do otwarcia prezentacji niezbĂŞdny jest ten kod: k11m869lyf Kod ten naleÂży wpisaĂŚ w pierwszym okienku, ktĂłre wyskoczy.
2. W drugim jest miejsce na wpisanie kodu umo¿liwiaj¹cego edycjê, ale tego nie podajê :) Tam nale¿y wcisn¹Ì przycisk 'Tylko do odczytu'

I jeszcze moje starsze prace:
oprawa tvn
stary, jak twoja oprawa tvn wyszÂła fatalnie tak polsatu wyszÂła ci po prostu znakomicie. sam kiedyÂś prĂłbowaÂłem zrobiĂŚ oprawe polsatu ale wychodzi mi tylko tvn. GRATULUJE!!!!!!
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

r_r16 pisze:stary, jak twoja oprawa tvn wyszÂła fatalnie tak polsatu wyszÂła ci po prostu znakomicie. sam kiedyÂś prĂłbowaÂłem zrobiĂŚ oprawe polsatu ale wychodzi mi tylko tvn. GRATULUJE!!!!!!
A kiedy widziaÂłeÂś mojÂą oprawĂŞ TVN, bo od dawna juÂż nie ma jej na starym serwerze, a widzĂŞ, Âże od niedawna jesteÂś na tym forum. Jak coÂś podajĂŞ linki do tej mojej oprawy TVN, bo stare nie dziaÂłajÂą:

czêœÌ 1
czêœÌ 2

Polecam ponadto czcionkĂŞ Calibri :)

Aha i dziĂŞki za tĂŞ ocenĂŞ.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:
r_r16 pisze:stary, jak twoja oprawa tvn wyszÂła fatalnie tak polsatu wyszÂła ci po prostu znakomicie. sam kiedyÂś prĂłbowaÂłem zrobiĂŚ oprawe polsatu ale wychodzi mi tylko tvn. GRATULUJE!!!!!!
A kiedy widziaÂłeÂś mojÂą oprawĂŞ TVN, bo od dawna juÂż nie ma jej na starym serwerze, a widzĂŞ, Âże od niedawna jesteÂś na tym forum. Jak coÂś podajĂŞ linki do tej mojej oprawy TVN, bo stare nie dziaÂłajÂą:

czêœÌ 1
czêœÌ 2

Polecam ponadto czcionkĂŞ Calibri :)

Aha i dziĂŞki za tĂŞ ocenĂŞ.
koÂło miesiĂŞca temu widziaÂłem jÂą w temacie "oprawa graficzna tvn" czy jakoÂś tak. teraz jest tam tez prĂłbka mojego dziela.

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 5:58 pm ]
no i na zarejstrowany jestem od niedawna ale forum obserwuje juz od jakiegos czasu
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

przydalby sie odsiweÂżona oprawa tvn-u ale cos mi sie wydaje ze nie bedzie...
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

powinni zmieniac, ale jesli tego nie zrobia bedziemy strasznie cierpiec. a dlaczego? bo niektorzy wmowili sobie ze oprawa sie zmieni.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no wÂłasnie kto puscil plote o oprawie na 10 lat??? wrr
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości