Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WidzieliÂście Pochanke w 'Faktach' o 16? WypowiadaÂła siĂŞ w materiale o tvn24.pl, mĂłwiÂła o swoim blogu. WyglÂądaÂła jakby siĂŞ naĂŚpaÂła. :shock: :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Justyna ma chyba nowy fryz ale brzydko

Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

piotrek888 pisze:Justyna ma chyba nowy fryz ale brzydko
... chciaÂłes powiedzieĂŚ Âże Justyna brzydko wyglÂąda? :shock:

FAKTY 20.03.2007 - wtorek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Wto Mar 20, 2007 7:58 pm ]
Justyna napisaÂła dziÂś:
CzekajÂąc na...
DziĂŞkujĂŞ za piĂŞkne sÂłowa, ciepÂłe zdania, ironiczne komentarze/ takie lubiĂŞ najbardziej / i szereg uwag. UwaÂżnie czytam, bo to bardzo wciÂąga, ale wÂłaÂśnie musze siĂŞ stÂąd wydobyĂŚ. Czeka w domu Zuzka. Ma 10 lat, ale konsekwentnie udaje Âże juÂż 11.

I rĂłwnie konsekwentnie liczy minuty upÂływajÂące od zakoĂączenia FaktĂłw. Im wiĂŞcej minie zanim dojadĂŞ, tym gorzej dla mnie. Bo Zuzka czeka. I czeka Zuzki angielski. I trzy gÂłodne psy – labrador / zwykle najgÂłodniejszy/, owczarek i Kluska – ale bez pakietu – to tylko przypadkowa zbieÂżnoœÌ nazwisk, a moÂże imion. Kluska jest wielorasowa i znaleziona. DostaliÂśmy jÂą z gwarancjÂą , Âże nie uroÂśnie. WaÂży 45 kilo, ale termin gwarancji juÂż min¹³, wiĂŞc nie moÂżemy jej reklamowaĂŚ. I koty czekajÂą. Dwa. Dwie – bliÂźniaczki – teÂż politycznie nie zamierzone, bo sprzed wyborĂłw. I ryby czekajÂą, ale na szczĂŞÂście nie majÂą gÂłosu. CaÂłe towarzystwo zwykle czeka gÂłodne. Przede wszystkim kontaktu ze mnÂą.

I to jest w tym wszystkim najfajniejsze.

Czego i paĂąstwu ÂżyczĂŞ. pochanke
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pochanke - fan pisze:
piotrek888 pisze:Justyna ma chyba nowy fryz ale brzydko
... chciaÂłes powiedzieĂŚ Âże Justyna brzydko wyglÂąda? :shock:
Wg mnie okropnie. DuÂżo lepiej jej w dÂłuÂższych wÂłosach.
NajlepszÂą fryzurĂŞ miaÂła na poczÂątku pracy w tvn24. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Kobieta zmienn¹ jest niczym piórko na wietrze, wci¹¿ siê zmienia, ozdabia ... skróci³a w³osy, oj tam, odrosn¹ ale nie mów ¿e wygl¹da brzydko - nie obra¿aj jej. Justyna jest piêkn¹ kobiet¹ :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Przepraszam, Justyna nie wyglÂąda brzydko. ;) Po prostu wg mnie lepiej jej w odrobinĂŞ dÂłuÂższych wÂłosach. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

no ... od razu lepiej to zabrzmiaÂło ;) :brawa:

[ Dodano: Sro Mar 21, 2007 8:42 pm ]
FAKTY 21.03.2007 - Âśroda

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Mar 22, 2007 7:44 pm ]
FAKTY 22.03.2007 - czwartek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

+ kolejny wpis na blogu :D

[ Dodano: PiÂą Mar 23, 2007 7:50 pm ]
FAKTY 23.03.2007 - piÂątek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Wto Mar 27, 2007 7:23 pm ]
24 godziny, 27.03.2007, 17:30

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: PiÂą Kwi 27, 2007 9:41 pm ]
... by³o mi³o, ale siê skoùczy³o, zawieszam swoj¹ dzia³alnoœÌ na forum ... nie wykluczone ¿e tu powrócê ... ale to i tak nikogo nie ...

Justyna na wizji 2 tyg. z rzêdu, a tu ciiiiiszzzzzaaaaa ... có¿ poradziÌ ? :neutral:

nie ma komu capsĂłw wstawiaĂŚ, gdy ich zabraknie, nikt nie zauwaÂży nawet ;)

pozdrawiam cieplutko :)

ciÂągle wierny fan :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

20.00 - specjalne, niemal pó³godzinne wydanie M24H ze studia biznesowego. O 20:30 Justynê zast¹pi³ Grass.

ObrazekObrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:20.00 - specjalne, niemal pó³godzinne wydanie M24H ze studia biznesowego. O 20:30 Justynê zast¹pi³ Grass.

Specjalne wydanie popo³udniowego M24 zaczê³o sie ju¿ o 17.00 i prowadzi³a je niezawodna Styœka, gdy przed 18 okaza³o siê, ¿e jeszcze nie bêdzie og³oszony wyrok TK, to specjalne wydanie trwa³o nadal, o godzinie 18.30 przenieœli siê w³aœnie do tego studia biznesowego i jeszcze parê minut po 19.00 Justyna prowadzi³a rozmowy z goœÌmi ( w tym czasie na TVN spokojnie lecia³y Fakty), po czym parê minut po 19 lecia³ prawie godzinê obraz z TK, po czym wrócili do studia, by podsumowaÌ to dzisiejsze wydarzenie. Chyba nikt siê dzis nie spodziewa³ tego, a tym bardziej Justyna, ¿e z popo³udniowego M24 zrobi siê taki maratonik :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kurde! :? Mia³em dziœ iœÌ razem ze swoj¹ mam¹ na zakupy do Galerii Mokotów. Jak zwykle postawi³em na swoim i nie poszed³em. :/ Teraz ¿a³ujê, bo mama powiedzia³a mi, ¿e w Albercie w dziale miêsnym spotka³a... Justynê Pochanke. Taki jestem na siebie z³y... Ehh.. :( Mówi³em mamie, ¿e mog³a chocia¿ wzi¹Ì dla mnie autograf, ale 'nie', bo Pochanke by³a tam prywatnie i nie chcia³a jej przeszkadzaÌ...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

WyglÂąda na to, Âże Justyna Pochanke zrezygnowaÂła z pisania bloga na portalu tvn24.pl. Od kilku dni nie ma juÂż tam ani dotychczasowych postĂłw, ani nowych, ani w ogĂłle Justyny w dziale "Blogi". Dziwne :mhm: , no ale trudno...
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

We wczorajszym Dzienniku, mozna byÂło przeczytaĂŚ opinie Justyny Pochanke w kwestii poÂświĂŞcania swojego zycia dla dobra dziecka. A konkretniej sprawa dotyczyÂła Polki, mieszkajÂącej zdaje siĂŞ w Szkocji, ktĂłra w 6 miesiÂącu ciÂązy dowiedziaÂła siĂŞ, Âże ma nowotwĂłr i zadecydowaÂła, Âże dla zdrowia nienarodzonego dziecka nie podda siĂŞ chemioterapii, w skutek czego krĂłtko po narodzinach dziecka, zmarÂła :? Bardzo ciekawa opinia Justyny, niestety jej wypowiedÂż byÂła dosyĂŚ dÂługa, a nie miaÂłam czasu by przepisywaĂŚ, i skan mi siadÂł ostatnio :? ale moÂże uda siĂŞ Wam wyszperac gdzieÂś tÂą wypowiedz na stronie Dziennika.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No tak - pochanke-fan przestaÂł pisaĂŚ i wÂątek o Justynie spadÂł tak nisko - prawie 2 miesiÂące bez postu. CĂłz trzeba to bĂŞdzie zmieniĂŚ - postaram sie o to :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam nadziejĂŞ, Âże za od poniedziaÂłku Justyna pojawi siĂŞ w "Faktach", bo Durczok juÂż w tygodniu prowadzi je 3 tydzieĂą z rzĂŞdu. :? :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kaskostka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2007, 10:31

Post autor: kaskostka »

nie uwzacie ze justyna,albo odeszÂła ,albo zostaÂła wyrzucona,dlamnie jest to dziwne,ze najpierw zlikwidowano jej blog na tvn24, a teraz juz od poczatku lipca nie prowadzi faktĂłw??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości