Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kamil Durczok o wczorajszej wpadce:
Jestem wÂściekÂły. Jak kaÂżdy kto bardzo chciaÂł by inauguracja wypadÂła jak najlepiej. A jednak nie wyszÂło.
Kompletny baÂłagan w realizacji na poczÂątku programu. A potem tak trudno zatrzeĂŚ pierwsze wraÂżenie... (...) Bardzo zaleÂżaÂło mi na dobrym starcie w dniu w ktĂłrym rusza strona internetowa. Na tym, aby na Forum dobrych opinii byÂło wiĂŞcej niÂż tych zÂłych. No i nie udaÂło siĂŞ.
ÂŹrĂłdÂło :arrow: blog Kamila Durczoka

Od razu widaĂŚ, Âże denerwujÂą go wpadki w 'Faktach'. No i wcale siĂŞ nie dziwĂŞ - w Âżadnym innym programie informacyjnym nie zdarzajÂą siĂŞ one tak czĂŞsto, jak wÂłaÂśnie w 'Faktach'.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Teraz w "Faktach" bĂŞdÂą siĂŞ bawiĂŚ w zakÂładanie barierek po jednej stronie studia. :? DziÂś juÂż to widzieliÂśmy i wyglÂąda to...ÂżaÂłoÂśnie tym bardziej, Âże widaĂŚ jeszcze koniec tych barierek. :hmm: Powinni dodaĂŚ jeszcze z jeden kawaÂłek ÂżebyÂśmy mieli zÂłudzenie, Âże to siĂŞ ciÂągnie, ale trzeba przyznaĂŚ, Âże lepsze sÂą barierki niÂż te szyny co zostaÂły na podÂłodze, a najlepiej jakby juÂż zainstalowali nowe... :)
W³aœnie - to wczoraj wyglada³o strasznie! Osobiœcie wola³bym by by³o tam jak w reczcie studia - takie ma³e murki bia³e, które s³u¿¹ jedynie temu by kamery nie wypda³y z poza ko³a. Wtedy prowadz¹cy mog³by staÌ obok ekranu tylnoprojekcyjnego, bez barierki ( Tak jak Marciniak w niedzile), albo mo¿na daÌ taki stolik jak ma KuŸniar w poranku i podaczs fleshu, go œciagn¹c... :P
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Ja poprostu bym prezentera przestawiÂł w inne miejsce.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na przyk³ad miko gdzie byœ go przestawi³? Ja prezentera zostawi³bym w spokoju niech siedzi przy tym stole, a zmieni³ trochê forszpan. Widzieliœcie ten na BBC WORLD? - myœlê, ¿e podobny móg³by byÌ w "Faktach" (czyli zapowiedŸ 2 materia³ów, prezenter siê przedstawia, kolejna zapowiedŸ 2 materia³ów i czo³ówka). :roll: Forszpan powinien byÌ szybki, dynamiczny (taki jak na BBC WORLD), a ten czasami tak siê wlecze... :uhh: Dziêki w³aœnie tej zapowiedzi na stoj¹co - a jak dadz¹ jeszcze jak¹œ wypowiedŸ lub d³u¿szy obraz (co siê zdarza) do pierwszego zapowiadanego materia³u to ju¿ w ogóle. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MoÂże dziÂś z okazji Pryma Arpilis fakty poprowadzi ktoÂś inny tak jak w DDT... Albo bĂŞdzie jakaÂś ( choĂŚ to nie wÂłaÂściew sÂłowo) kaczka dzienniakarsk :P
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Wczoraj w 2 rocznicĂŞ Âśmierci Jana PawÂła Wielkiego mielismy okazjĂŞ oglÂądaĂŚ szczegolne wydanie FaktĂłw.

Na samym poczÂątku zaskocznie bo flagowy dziennik TVN-u poprowadziÂł Kamil Durczok a nie Justyna Pochanke. Niewiem skÂąd taka zmiana. Dzisiejsze tak specjalne wydanie moÂżna zaliczyc do udanych.
Bardzo ³adnie pokazane wszystkie miejsca zwi¹zane z dzisiejsz¹ rocznic¹ . Dobrze komponowalo sie to b³êkitne tlo z tymi wszystkimi miejscami .
Szkoda ¿e mielismy - tylko- 2 ³¹czenia ; z Kasi¹ Zalewska z Watykanu ( liczy³em na fenomenenalnego Jacka Pa³asiùskiego - by³ w wydaniu Faktów popo³udniowych) i z Paw³em P³usk¹ z placu Pi³sudzkiego w Warszawie.
Zabrak³o ³¹czeù z repotrerami Wadowic i z Krakowa- z Franciszkaùskiej 3 !
Okolicznoœciowy emblemat œwietnie sie wkomponowa³ w podpisy beleki w ca³oœÌ- cieszy³ oko.

Nie byÂło dzis zjazdĂłw kamerowych ,ale moglismy za to oglÂądaĂŚ to co jest firmowÂą wizytowkÂą FaktĂłw - obrazy i muzyka a takÂże jak Polacy oddali hoÂłd papieÂżowi.

Serdeczne dziĂŞki za dzisiejsze wydanie i za relacje w TVN 24.




Ps. Niewiem jak Wydarzenia ale Fakty byÂły duÂżo lepsze niÂż WiadomoÂści.
NOWA ERA W TVN
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Fakty byÂły naprawde piekne. Prawie caÂłe o JP II... Tylko jedne materiaÂł Kasi SÂławiĂąskiej o Ukrainie i 2 streszczenia Durczoka.

SzczegĂłlnie koĂącĂłwka mi sie podobaÂła...
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Wczorajsze fakty byÂły naprawdĂŞ piĂŞkne . ÂŁÂączenia na Âżywo z miastami bliskimi Janowi PawÂłowi II . ( np. KrakĂłw , Wadowice , Watykan ) . Oby wiĂŞcej tak wspaniaÂłych wydaĂą FaktĂłw TVN !
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Wiktor Bater odchodzi z TVN.

Post autor: Camilo »

Ze stacj¹ rozstaje siê po porozumieniu stron. Wg ''SE'' stacja nie by³a zadowolona z jego pracy. Mówi siê nieoficjalnie, ¿e Bater od d³u¿szego czasu nie przepracowywa³ siê, a jak ju¿ wzi¹³ siê za coœ - to to spartaczy³. Na razie nie wiadomo, kto go zast¹pi w Moskwie. Nieoficjalnie mówi siê o Pawle P³usce, które teraz przebywa na Ukrainie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jest juÂż temat o p.Wiktorze >>> viewtopic.php?t=619
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dzisiejsze 'Fakty'... szkoda je w ogĂłle oceniaĂŚ. :? Chodzi mi oczywiÂście o realizacjĂŞ, a nie o materiaÂły. :] WizytĂłwki wyskakiwaÂły w nieodpowiednich momentach i ze zÂłymi podpisami. Poza tym dwa razy byÂła wpadka z ozdobnikami. No i coÂś, czego chyba jeszcze nigdy na Âświecie nie byÂło: Âźle zmontowany stand up Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. :lol: Nie wiem kto montowaÂł jej materiaÂł, ale wyszÂło to Âświetnie. :D Jedynie wÂąska Marcina Wrony byÂła na poziomie i bez wpadek. Tyle gaf w 'Faktach' juÂż dawno nie byÂło...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzieisjesze fakty byÂły Âświetne. SzczegĂłlenie poczÂątek i konieĂŚ. Szkoda tylko, Âże tak maÂło o stadionach powiedzieli - bo projekty wygladajÂą znakomicie.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Wczorajsze Fakty TVN oglÂądaÂło ponad 4 miliony 100 tysiĂŞcy widzĂłw . Dane wg AGB Polska . ByÂł to najlepszy wynik wczorajszych programĂłw informacyjnych !! GRATULACJE !! :tanczy:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szkoda tylko, Âże to takie pojedyĂącze przypadki. :roll: Wczoraj w "WiadomoÂściach" teÂż siĂŞ chwalili, Âże w ktĂłryÂś dzieĂą byli najlepsi. :roll:

WracajÂąc jeszcze do czwartkowego wyniku "FaktĂłw" - jest bardzo ciekawy szczegĂłlnie koĂącĂłwka - 4171666. :twisted: No taaa TVN to dzieÂło szatana wiĂŞc wszystko co w nim pokazywane teÂż jest szataĂąskie. :devil: :twisted: Nawet wyniki oglÂądalnoÂści o tym ÂświadczÂą. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości