[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Za tydzieĂą Magda MoÂłek i Jolanta PieĂąkowska poprowadzÂą 'DzieĂą Dobry TVN' z Krakowa. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ogl¹da³am dziœ DDTVN przez jak¹œ godzinê i odnios³am wra¿enie, ¿e Magdzie Mo³ek powoli prowadzenie programu na wspó³ê z Jolant¹ Pieùkowsk¹ wychodzi bokiem. No mo¿e to trochê przesadozne stwierdzenie, ale w czym rzecz, chodzi o to, ¿e pani Jola praktycznie wogóle nie dopuszcza Magdy do g³osu. Wnikliwy widz pewnie zauwa¿y³, dowidzia³ i dos³ysza³, ¿e w pewnym momencie nawet Madzia z wrodzon¹ sobie klas¹ napomnknê³a z delikatnym sarkazmem parê s³ów o tym ( w trakcie rozmowy z polsk¹ modelk¹ o Nowym Jorku). I tu siê z ni¹ zgadzam :) Dopuœcie Mo³ek do g³osu!! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN po raz kolejny udowadnia, ¿e jest coraz mniej innowacyjna... Przyk³adem tego jest dodanie w "Dzieù Dobry TVN" mo¿liwoœci pozdrawiania swoich bliskich na ekranie, za pomoc¹ smsów. WidaÌ, TVN zobaczy³a, jakie zyski przynosz¹ Polsatowi pozdrowienia emitowane podczas "Jak Oni œpiewaj¹" i sami chcieli dorobiÌ kilka groszy do produkcji najdro¿szego w Polsce morning show. Ale gdzie ta innowacyjnoœÌ ?? Przecie¿ to ju¿ by³o...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dobrze, ale nie Âżartuj proszĂŞ, Âże to Polsat byÂł tak innowacyjny, bo to TVP co roku w Sylwestra daje takÂą propozycjĂŞ.
A co do TVN, mam nadziejê ¿e czym prêdzej wy³¹cz¹ te ¿a³osne SMSy.
Tak samo powinien zrobiĂŚ Polsat. Takie SMSy w programie typu JoÂŚ wyglÂądajÂą ÂżenujÂąco. WyobraÂżacie sobie coÂś takiego w "TaĂącu z gwiazdami"? Rozumiem raz do roku w Sylwestra, ale nie co tydzieĂą.
Moja opinia tyczy siê i Joœ i DDTVN. Powinno to znikn¹Ì, bo Ÿle to wygl¹da. Wsiowo.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Marcin pisze:Dobrze, ale nie Âżartuj proszĂŞ, Âże to Polsat byÂł tak innowacyjny, bo to TVP co roku w Sylwestra daje takÂą propozycjĂŞ.
Zreszt¹ tak zwane "mi³osne SMSy" od widzów - dla nich samych - wyœwietlane by³y na przyk³ad podczas trwania programu "Tylko mi³oœÌ", który realizowano w drugiej po³owie 2002 roku (emisja jesieni¹, przypomnê, ¿e pocz¹tkowo w niedziele, a potem w œrody). Zatem po co "wyskakiwaÌ" z rzekomym brakiem innowacyjnoœci TVN? :neutral:
Tak czy siak owe "pozdrowienia" nie przeszkadzajÂą mi zupeÂłnie , w ostatniÂą sobotĂŞ nawet ich nie zauwaÂżyÂłem w czasie nadawania przez Polsat "Jak Oni ÂśpiewajÂą". W ten sam dzieĂą, w porannym "DzieĂą Dobry TVN" w oczy rzuciÂło siĂŞ to niesamowicie (wiadomo dlaczego), ale w niedzielĂŞ juÂż byÂło OK.

W ogĂłle to przez poprzednie tygodnie preferujĂŞ duet paĂą w DD TVN, chodzi oczywiÂście o JolĂŞ i MagdĂŞ (ta druga potrafiÂła "zachwyciĂŚ" wczoraj - w wyÂścigu z Romanem Polko, oglÂądajÂący wiedzÂą o co chodzi :lol: ), jakoÂś niespecjalnie bawiÂą mnie juÂż Âżarty Kingi i Marcina . Poza tym udanie "zrobione" wydania z Krakowa w pierwszy weekend miesiÂąca - pozytywne odczucia odnoÂśnie audycji only.

Na koniec wyniki oglÂądalnoÂści majowych odcinkĂłw "DzieĂą Dobry TVN" - data emisji: widownia (udziaÂły) :arrow:
05.05: 0,964 mln (21,10 proc.)
06.05: 1,278 mln (17,88 proc.)
12.05: 0,982 mln (20,22 proc.)
13.05: 1,465 mln (21,69 proc.)
19.05: 0,730 mln (17,29 proc.)
20.05: 1,191 mln (19,26 proc.)
Dane oczywiÂście za AGB Nielsen Media Research :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 maja 2007, 15:57 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To rzeczywiÂście tragicznie wyglÂąda. Teksty typu "Kocham Cie kotku" itp. sÂą straszne. To czysta komercja... JuÂż wolalem Âżeby pogoda dla miast tam wrociÂła . Mam nadziejĂŞ, Âże to zlikwidujÂą. w JoÂŚ teÂż to Âźle wyglÂąda - ale tam pasek jest mniejszy i czarny - mniej siĂŞ rzuca w oczy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kajetan pisze:Tak czy siak owe "pozdrowienia" nie przeszkadzajÂą mi zupeÂłnie , w ostatniÂą sobotĂŞ nawet ich nie zauwaÂżyÂłem w czasie nadawania przez Polsat "Jak Oni ÂśpiewajÂą". W ten sam dzieĂą, w porannym "DzieĂą Dobry TVN" w oczy rzuciÂło siĂŞ to niesamowicie (wiadomo dlaczego), ale w niedzielĂŞ juÂż byÂło OK.
Ja teÂż tak mam. ;) Czy to pozdrowienia czy pogoda to dla mnie bez znaczenia. Niech dajÂą na tym pasku co tylko sobie chcÂą i tak ja ich nie czytam. Skupiam siĂŞ na materiaÂłach i rozmowach. Z kolei inaczej jest na kanaÂłach informacyjnych, bo tam paski czytam zawsze. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kinga BurzyĂąska, reporterka, to poraÂżka w kaÂżdym calu. Niewielu dziaÂła mi na nerwy tak jak ona. Psuje wszystko, co jej powierzÂą. Spotkanie z Marcinkiewiczem i jeszcze nie powiedziaÂła niczego mÂądrego. CiÂągle dopytywaÂła o to, dlaczego lody ktĂłre wÂłaÂśnie je sÂą najlepsze. SkÂąd oni tĂŞ lalĂŞ wytrzasnĂŞli?!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Kinga BurzyĂąska, reporterka, to poraÂżka w kaÂżdym calu. Niewielu dziaÂła mi na nerwy tak jak ona. Psuje wszystko, co jej powierzÂą. Spotkanie z Marcinkiewiczem i jeszcze nie powiedziaÂła niczego mÂądrego. CiÂągle dopytywaÂła o to, dlaczego lody ktĂłre wÂłaÂśnie je sÂą najlepsze. SkÂąd oni tĂŞ lalĂŞ wytrzasnĂŞli?!
Czytasz mi w myslach? W³aœnie o tym chcia³em napisac. Ona nie nadaje sie nawet na prowadz¹c¹ programy w tvn gra. Nie umie wogóle rozmawiaÌ. Po licznych wpadkach, gdy rozmawia³a z Del¹giem w stajni - myœla³em, ¿e ja zdejm¹. A tu dalje ona. Z Marcinkiewiczem rozmowa by³a jedynie o lodach. Nawet rodzinny nie umia³a dobrze przedstawiÌ. Ona musi odejœÌ! :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta pani nie reprezentuje sobÂą jakiegokolwiek dziennikarskiego poziomu, tylko siĂŞ uÂśmiechaÂła i o te lody dopytywaÂła. Dlaczego sÂą najlepsze? Marcinkiewicz: No sÂą najsmaczniejsze i juÂż. Ona: No ale dlaczego? :roll: Kto jÂą w ogĂłle na wizjĂŞ wpuÂściÂł? PoÂłoÂżyÂła wszystkie swoje dotychczasowe misje. Jeszcze mam w pamiĂŞci jej rozmowĂŞ z DaĂącem. To jest poziom krytyczny, to mniej niÂż zero.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Marcin pisze:Kinga BurzyĂąska, reporterka, to poraÂżka w kaÂżdym calu. Niewielu dziaÂła mi na nerwy tak jak ona. Psuje wszystko, co jej powierzÂą. Spotkanie z Marcinkiewiczem i jeszcze nie powiedziaÂła niczego mÂądrego. CiÂągle dopytywaÂła o to, dlaczego lody ktĂłre wÂłaÂśnie je sÂą najlepsze. SkÂąd oni tĂŞ lalĂŞ wytrzasnĂŞli?!
teÂż zgadzam siĂŞ w 100%-ach pierwszy jej wywiad w ddtvn to chyba byÂł z siatkarzami(lub szczypiornistami) i to byÂła poraÂżka na maksa jednym dawaÂła mĂłwiĂŚ do mikrfonu drugim nie..i te bezsenowne pytania. MyÂślaÂłam , Âże po tym pierwszym razie juÂż jÂą zdiĂŞli bo jej nie byÂło przez jakiÂś czas ale teraz wrĂłciÂła :x

dawno nie widziaÂłam Agnieszki Cegielskiej ... :mhm: ktĂłrÂą bardzo lubie 8)
a ten nowy o pogody teÂż jest dobry ale nie pamiĂŞtam jak siĂŞ nazywa :spiewa:

[ Dodano: Sob Cze 09, 2007 9:21 am ]
Marycin wyjechaÂł do Brazyli :uhh: Kinga mĂłwiÂła , Âże sÂłuÂżbowo ciekawe po co :roll:
SoÂłtysik prowadzi z KingÂą .
wolĂŞ w normalnym wydaniu :roll: :nie:

[ Dodano: Sob Cze 09, 2007 9:21 am ]
nie ma go w DD tvn
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Mimo, Âże nie przepadam za Mellerem (choĂŚ bardzo go lubiÂłem za czasĂłw "Agenta"), to musze przyznaĂŚ, Âże milej siĂŞ go oglÂąda od tego SoÂłtysika... On jest straszny !

Poza tym, moja mama da³a mi z czymœ do myœlenia. Czy nie uwa¿acie, ¿e u Kingi pojawi³ siê lekko zaokr¹glony brzuszek ? ByÌ mo¿e to tylko z³udzenie, ale mo¿e to byÌ równie¿ ci¹¿a. Tylko z kim ? :mhm:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

BoÂże przecierz ona nie jest w ciÂązy jak 2 tyg temu nie byÂło to chyba teÂż teraz nie jest .JuÂż tyle razy byÂło zadawane to pytanie :x ona ma tunike i jÂą to pogrubia nie moje wina , Âże ja tak ubierajÂą :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A wiecie moÂże, dlaczego Marcina nie byÂło dzisiaj w programie? Co siĂŞ z nim staÂło? Nie oglÂądaÂłam od poczÂątku i nie wiem...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości