Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..ehhh..jedna jej relacja przysparza wiĂŞcej emocji niÂż ponad godzinny koncert rozmanĂłw :lol2:
GratulujĂŞ obi - widzĂŞ, Âże nasze proroctwo siĂŞ sprawdziÂło - dojrzaÂłeÂś :lol2: :brawa:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:NaprawdĂŞ tak bardzo Wam siĂŞ moje capsy podobajÂą? :lol2:
Bardziej nawet niÂż Agata? :lol2:
MoÂże postawmy to tak :lol2: MyÂślĂŞ, Âże duÂża w tej wspaniaÂłoÂści capsĂłw zasÂługa Agatty :lol2: Chyba nie masz mi za zÂłe takiej odpowiedzi? :lol2:

No nie wiem :mhm: Mi te capsy od not that kind nawet z Paw³em bardzo podobaj¹ :lol2: A¿ siê baÌ zaczynam do czego to mo¿e dojœÌ w przysz³oœci :shock: :lol:
PiĂŞkne sÂą 8) Capsy :D I piĂŞkna jest 8) Agatka :P
A te ostatnie jeszcze piêkniejsze ni¿ pierwsze :lol2: Oczywiœcie gradacja piêknoœci, to zas³uga tylko i wy³¹cznie uœmiechu, którym je Agatta ozdobi³a :)
..widocznie lubi Piotrusia :)
Bo PiotruÂś nigdy nie przekrĂŞciÂł jej nazwiska, a Ania ... owszem :devil:
..bo gdyby o uÂśmiech do fanĂłw szÂło to i za pierwszym razem by siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła :neutral:
Nie widzĂŞ powodĂłw, dla ktĂłrych miaÂłaby siĂŞ do nas uÂśmiechaĂŚ :devil:
Agata moze i odpoczela od pracy, ale na pewno nie wypoczela ogolnie :) . Szkolenie tez bywa ciezkie.
Gal, jak zaczynasz coÂś pisaĂŚ, to koĂącz proszĂŞ, bo wiesz jakie wzburzenie w naszych szarych komĂłrkach takim tekstem niedokoĂączonym, niepeÂłnym powodujesz :hyh:
W b³êdzie byliœmy twierdz¹c, ¿e Agata le¿y sobie gdzieœ na pla¿y do góry brzuchem, ze zmian¹ na ... od czasu do czasu ... na brzuchu? :lol2:
No powiedz jak wiesz, nie bÂądÂź taki skryty :plus: Zaskarbisz sobie tym naszÂą sympatiĂŞ i uznanie :) Co takiego Agatka prĂłbuje w sobie jeszcze ''wyszkoliĂŚ'' :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:GratulujĂŞ obi - widzĂŞ, Âże nasze proroctwo siĂŞ sprawdziÂło - dojrzaÂłeÂś :lol2: :brawa:
..aleÂż nie musiaÂłem..to juÂż dawno temu siĂŞ staÂło :lol2:
..teraz tylko to odnotowaÂłem po prostu :lol2:
Black pisze:
Agata moze i odpoczela od pracy, ale na pewno nie wypoczela ogolnie :) . Szkolenie tez bywa ciezkie.
Gal, jak zaczynasz coÂś pisaĂŚ, to koĂącz proszĂŞ, bo wiesz jakie wzburzenie w naszych szarych komĂłrkach takim tekstem niedokoĂączonym, niepeÂłnym powodujesz :hyh:
W b³êdzie byliœmy twierdz¹c, ¿e Agata le¿y sobie gdzieœ na pla¿y do góry brzuchem, ze zmian¹ na ... od czasu do czasu ... na brzuchu? :lol2:
No powiedz jak wiesz, nie bÂądÂź taki skryty :plus: Zaskarbisz sobie tym naszÂą sympatiĂŞ i uznanie :) Co takiego Agatka prĂłbuje w sobie jeszcze ''wyszkoliĂŚ'' :>
..no co za czÂłowiek :neutral:
..ciĂŞÂżki gatunek czÂłowieka :hmm:
..zacznie coÂś pisaĂŚ..nie dkooĂączy :hmm:
..a przecieÂż my tacy wszechwiedzÂący chcemy byĂŚ :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:GratulujĂŞ obi - widzĂŞ, Âże nasze proroctwo siĂŞ sprawdziÂło - dojrzaÂłeÂś :lol2: :brawa:
..aleÂż nie musiaÂłem..to juÂż dawno temu siĂŞ staÂło :lol2:
..teraz tylko to odnotowaÂłem po prostu :lol2:
Tym niemniej gratulacje zÂłoÂżyĂŚ naleÂżaÂło :lol: :brawa:
obieÂżyÂświat pisze:
Black pisze:
Gal pisze:Agata moze i odpoczela od pracy, ale na pewno nie wypoczela ogolnie :) . Szkolenie tez bywa ciezkie.
Gal, jak zaczynasz coÂś pisaĂŚ, to koĂącz proszĂŞ, bo wiesz jakie wzburzenie w naszych szarych komĂłrkach takim tekstem niedokoĂączonym, niepeÂłnym powodujesz :hyh:
W b³êdzie byliœmy twierdz¹c, ¿e Agata le¿y sobie gdzieœ na pla¿y do góry brzuchem, ze zmian¹ na ... od czasu do czasu ... na brzuchu? :lol2:
No powiedz jak wiesz, nie bÂądÂź taki skryty :plus: Zaskarbisz sobie tym naszÂą sympatiĂŞ i uznanie :) Co takiego Agatka prĂłbuje w sobie jeszcze ''wyszkoliĂŚ'' :>
..no co za czÂłowiek :neutral:
..ciĂŞÂżki gatunek czÂłowieka :hmm:
..zacznie coÂś pisaĂŚ..nie dkooĂączy :hmm:
..a przecieÂż my tacy wszechwiedzÂący chcemy byĂŚ :lol:
a to ci dopiero :o Takiego newsa siĂŞ nie spodziewaÂłem :o Agatta i szkolenie :o BoÂże :o Jestem pewien, przeczucie mi to podpowiada, Âże musiaÂło ono, to szkolenie, mieĂŚ zwiÂązek z pracÂą, bo skÂądinÂąd Ăłw tajemniczy Gal mĂłgÂł mieĂŚ informacje :mhm: Chyba, Âże... Gal to... chyba Âże... nie, nie to wykluczone chyba raczej :> A wiĂŞc, jeÂśli szkolenie ''zakÂładowe'', bez wzglĂŞdu na to, w jakim charakterze, ktoÂś chce, by Agatta byÂła jeszcze bardziej perfekcyjna :o
WyobraÂżacie to sobie? :o
Bo ja pĂłki co nie :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no dobra..zostawmy to szkolenie..bo bie¿¹ce sprawy nagl¹

..jak widaĂŚ nastolatki ginÂą teÂż w Wielkopolsce :rozglada:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..dopytanie przez PawÂła :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 07 lip 2007, 18:32 przez obieżyświat, łącznie zmieniany 1 raz.
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

nie ma zadnego newsa. szkolenia sie zdazaja i co jakis zcas, dla roznych osob, odbywaja. a czlowiek uczy sie cale zycie :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ale szczegó³y prosimy :D
..skÂąd wiesz :?: :D
..czy widziaÂłeÂś AgatkĂŞ..moÂże z niÂą rozmawiaÂłeÂś :?:
..na czym to szkolenie polega..czemu sÂłuÂży itp. :?:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

nie wymagaj za wiele.
szkolenie zawsze sie przydaje, mozna nauczyc sie wielu rzeczy, nawet gdy ejst sie tak dobra reporetrka jak agata.

i by rozwiac watpliwosci: nie jestem agata :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Gal pisze:nie wymagaj za wiele.
szkolenie zawsze sie przydaje, mozna nauczyc sie wielu rzeczy, nawet gdy ejst sie tak dobra reporetrka jak agata.
Zw³aszcza, ¿e praca na terenie regionu ró¿ni siê od pracy w Warszawskim m³ynie :D Niejeden pracownik tvn24 ju¿ tak mówi³ :D
Miejmy jednak nadziejĂŞ, Âże to szkolenie czymÂś bardzo pozytywnym zaowocuje w przyszÂłoÂści i nie bĂŞdzie to tylko integracja zespoÂłu, ale coÂś bardziej konkretnie w AgattĂŞ wymierzonego :D
i by rozwiac watpliwosci: nie jestem agata :D
Nie miaÂłem tego na myÂśli :lol2: Raczej to, Âże moÂżesz byĂŚ np. jej znajomym :lol2:
..no dobra..zostawmy to szkolenie..bo bie¿¹ce sprawy nagl¹

..jak widaĂŚ nastolatki ginÂą teÂż w Wielkopolsce :rozglada:
Có¿ za stwierdzenie :>
Ja bym siĂŞ skupiÂł raczej na niespodziewanej dla mnie relacji :D Totalne zaskoczenie :o O tej porze Agatty nigdy jeszcze przyjemnoÂści widzieĂŚ nie miaÂłem :o
widaĂŚ jakieÂś wakacyjne zmiany :D
Relacja... có¿ :D Znowu wspania³a. Z dwóch czêœci z³o¿ona. Pierwsza konkretnie o o zaginionych nastolatkach, a druga czêœÌ ogólna o wakacyjnych zaginiêciach :]
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
Gal pisze:nie wymagaj za wiele.
szkolenie zawsze sie przydaje, mozna nauczyc sie wielu rzeczy, nawet gdy ejst sie tak dobra reporetrka jak agata.
Zw³aszcza, ¿e praca na terenie regionu ró¿ni siê od pracy w Warszawskim m³ynie :D Niejeden pracownik tvn24 ju¿ tak mówi³ :D
Miejmy jednak nadziejĂŞ, Âże to szkolenie czymÂś bardzo pozytywnym zaowocuje w przyszÂłoÂści i nie bĂŞdzie to tylko integracja zespoÂłu, ale coÂś bardziej konkretnie w AgattĂŞ wymierzonego :D
..pewnie Âże szkolenie siĂŞ przydaje :)
..cz³owiek uczy siê przez ca³e ¿ycie bo chce iœÌ do przodu :)
..skoro Agatka na takie szkolenie siĂŞ udaÂła to znaczy Âże nie zamierza poprzestaĂŚ na tym co robi teraz :)
..cudownie - teraz tylko czekaĂŚ na efekty :)
..bo wierzyĂŚ mi siĂŞ nie chce by ktoÂś mĂłgÂł pozwoliĂŚ Agatce na to by nie zaszÂła wyÂżej :nie:
..a wiĂŞc wspaniale Âże wiemy juÂż wiĂŞcej na temat pracy Agatki :D
..dziĂŞki za informacje ;)
Có¿ za stwierdzenie :>
Relacja... có¿ :D Znowu wspania³a. Z dwóch czêœci z³o¿ona. Pierwsza konkretnie o o zaginionych nastolatkach, a druga czêœÌ ogólna o wakacyjnych zaginiêciach :]
..moÂżemy pomĂłc :)
..ktokolwiek widziaÂł..ktokolwiek wie :arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

..bo wierzyĂŚ mi siĂŞ nie chce by ktoÂś mĂłgÂł pozwoliĂŚ Agatce na to by nie zaszÂła wyÂżej :nie:
Ja bym to widziaÂł tak: hop siup i Agatta lÂąduje na fotelu prezenterskim :lol2:
Szczyt moich marzeù :P Mam nadziejê, ¿e osi¹galny dla Agatty... nie w ogóle, tylko w miarê szybkim czasie :D ¯ebyœmy mieli jasnoœÌ :D
Agatta ma wszelkie cechy, od A do Z, ktĂłrych potrzebuje wyÂśmienity prezenter pÂłci ÂżeĂąskiej :D :brawa: Inteligentna, pomysÂłowa, z wyobraÂźniÂą, piĂŞknie interpretuje tekst mĂłwiony, a co tu dopiero mĂłwiĂŚ o pisanym :D PisaĂŚ o wyglÂądzie i ogĂłlnej prezencji, czy juÂż nie potrzeba? :lol2: Ech, myÂślĂŞ, ze ni potrzeba ;)
Ale mo¿e najpierw, dla spokoju, mo¿e powinna przejœÌ drogê reportersk¹ ulicami Warszawy :D A dopiero póŸniej dalsze awansy :D
..moÂżemy pomĂłc :)
..ktokolwiek widziaÂł..ktokolwiek wie :arrow:
Gdybym widziaÂł... ;( Gdybym wiedziaÂł ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Marni z Was buntownicy :lol: Okazuje siĂŞ, Âże ja wytrzymaÂłam najdÂłuÂżej :rozglada:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Macie wiĂŞcej tego tajemniczego ''czegoÂś'' w oczach :lol2: MoÂże przy wiĂŞkszej iloÂści capsĂłw, uda Wam siĂŞ to ''coÂś'' zdefiniowaĂŚ :lol2:
Co najwy¿ej przyczyniacie siê do tego, ¿e w coraz wiêkszy ob³êd popadamy i popadamy :szalony:
Black Jack '62 pisze:Te oczy s¹ jak otch³aù, do której raz wpadasz i ju¿ siê nie wydostajesz :lol2: Jeœli mogê jeszcze od siebie dorzuciÌ w kontekœcie magiczne, tajemnicze, niezdefiniowane "coœ" w Jej ... g³osie :szalony: intryguje mnie od pocz¹tku i z coraz wiêksz¹ si³¹ :szalony:

Ob³êdu wzrokowego ju¿ dziœ tu na forum doœwiadczyliœcie :lol2: Wiêc nie pozostaje mi nic innego jak o Wasz ob³êd s³uchowy siê zatroszczyÌ :lol2: :arrow:

http://www.sendspace.com/file/ik4wgs
http://www.sendspace.com/file/0zizti

Trzeciej nie mam :uhh: CapsĂłw teÂż nie bĂŞdzie :uhh: PrzegapiÂłam serwis prowadzony przez mojego ulubionego, mam wiĂŞc dwa powody do smutku :uhh: Dobrze, Âże obi czuwaÂł :tanczy:
Black Jack '62 pisze: No nie wiem :mhm: Mi te capsy od not that kind nawet z Paw³em bardzo podobaj¹ :lol2: A¿ siê baÌ zaczynam do czego to mo¿e dojœÌ w przysz³oœci :shock: :lol:
:o Dolega nam prawie to samo :rozglada:

[ Dodano: Sob Lip 07, 2007 11:20 pm ]
WrĂłciÂła ona, a wraz z niÂą powrĂłciÂło "tak naprawdĂŞ" :rozglada: Nie z takÂą czĂŞstotliwoÂściÂą jak kiedyÂś, ale pojawiÂło siĂŞ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Agatta ma wszelkie cechy, od A do Z, ktĂłrych potrzebuje wyÂśmienity prezenter pÂłci ÂżeĂąskiej :D :brawa: Inteligentna, pomysÂłowa, z wyobraÂźniÂą, piĂŞknie interpretuje tekst mĂłwiony, a co tu dopiero mĂłwiĂŚ o pisanym :D PisaĂŚ o wyglÂądzie i ogĂłlnej prezencji, czy juÂż nie potrzeba? :lol2: Ech, myÂślĂŞ, ze ni potrzeba ;)
..mĂłj informator napisaÂł mi jeszcze coÂś takiego o Agatce :D :arrow:
'jest bardzo mila i wesola osoba. i jeszcze ladniejsza niz na wizji. na dodatek skromna. bylaby swietna prezenterka.'
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

..a wiĂŞc pewne kwestie dotyczÂące Agatki i jej cech w piĂŞkne koÂło nam siĂŞ zamykajÂą :tanczy:
..i coraz to nowi ludzie utwierdzajÂą nas w przekonaniu Âże nasze podejrzenia sÂą i byÂły od zawsze sÂłusznymi :tanczy:
..wielu z nas doÂświadczyÂło Âże Agatka jest miÂła i wesoÂła :lol2:
..to Âże jest jeszcze Âładniejsza niÂż na wizji Black i jego kolega lekarz (ten z CzĂŞstochowy) juÂż teÂż pisali :lol2:
..skromna to fakt - nie zgodziÂła siĂŞ na duÂży wywiad ;)
..zawsze z dystansem podchodzi do naszych pochlebstw..etc. ;)
..i nikt z nas nie ma wÂątpliwoÂści co do tego Âże byÂłaby naprawdĂŞ ÂświetnÂą prezenterkÂą 8)
Ob³êdu wzrokowego ju¿ dziœ tu na forum doœwiadczyliœcie :lol2: Wiêc nie pozostaje mi nic innego jak o Wasz ob³êd s³uchowy siê zatroszczyÌ :lol2: :arrow:
..no to teraz mamy ju¿ ob³êd stu procentowy :lol2:
..troskliwa to Ty jesteÂś od zawsze :lol2:
..dziĂŞki :*
Dobrze, Âże obi czuwaÂł :tanczy:
..zdarzy mi siĂŞ :lol2:

..a jak myÂślicie - dzis moÂżemy liczyĂŚ na AgatkĂŞ :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Alchemik pisze:
..bo wierzyĂŚ mi siĂŞ nie chce by ktoÂś mĂłgÂł pozwoliĂŚ Agatce na to by nie zaszÂła wyÂżej :nie:
Ja bym to widziaÂł tak: hop siup i Agatta lÂąduje na fotelu prezenterskim :lol2:
Szczyt moich marzeù :P Mam nadziejê, ¿e osi¹galny dla Agatty... nie w ogóle, tylko w miarê szybkim czasie :D ¯ebyœmy mieli jasnoœÌ :D
Agatta ma wszelkie cechy, od A do Z, ktĂłrych potrzebuje wyÂśmienity prezenter pÂłci ÂżeĂąskiej :D :brawa: Inteligentna, pomysÂłowa, z wyobraÂźniÂą, piĂŞknie interpretuje tekst mĂłwiony, a co tu dopiero mĂłwiĂŚ o pisanym :D PisaĂŚ o wyglÂądzie i ogĂłlnej prezencji, czy juÂż nie potrzeba? :lol2: Ech, myÂślĂŞ, ze ni potrzeba ;)
Ale mo¿e najpierw, dla spokoju, mo¿e powinna przejœÌ drogê reportersk¹ ulicami Warszawy :D A dopiero póŸniej dalsze awansy :D
..moÂżemy pomĂłc :)
..ktokolwiek widziaÂł..ktokolwiek wie :arrow:
Gdybym widziaÂł... ;( Gdybym wiedziaÂł ;(
ProponujĂŞ inne spojrzenie na sprawĂŞ.

Jest jeszcze wiele osĂłb w tym kraju, ktĂłrych nie fascynuje Âślepy pracoholizm. I tak jest w tym przypadku. Zamiast wkrĂŞcaĂŚ siĂŞ w wir caÂłodniowej warszawskiej harĂłwki, spotkaĂą z politykami itd. Wybiera siĂŞ przyjemniejszÂą pracĂŞ w tv lokalnej by byĂŚ bliÂżej ludzkich problemĂłw a po pracy mieĂŚ jeszcze siÂły spotkaĂŚ siĂŞ z rodzinÂą czy znajomymi.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ooooo :o Witamy znĂłw u nas :brawa:
W pe³ni siê z pani¹ zgadzamy, wszak jesteœmy ludŸmi straszliwie pro-rodzinnymi i pro-towarzyskimi, ale niestety cechuje nas te¿ straszliwy egocentryzm w d¹¿eniu do przyjemnoœci ;) To ca³y paradoks z³o¿onoœci naszych... ''osobowoœci" :lol2: I tak oto chcielibyœmy, aby ludzie, tematy, rzeczy, które nam tej przyjemnoœci dostarczaj¹, nie oddalali/-³y siê od nas na zbyt d³ugo i zbyt daleko ;)
Kiedy dzieje siê inaczej nasz egocentryzm strasznie cierpi :rozglada: Ale zapewniam pani¹, ¿e walczymy z nim i oddajemy naszym przyjemnoœciom (tutaj p. Agatta) realne prawo do wypoczynku i bijemy siê w piersi zadoœÌ czyni¹c, by zag³uszyÌ nasz¹ zaborczoœÌ :) Jednoczeœnie bardzo mocno ubolewamy nad faktem, i¿ nie dane nam jest skradaÌ tych chwil, które skradaj¹ po godzinach pracy ludzie z otoczenia Agatty ;( Có¿, nie ka¿dy rodzi siê szczêœciarzem ;)
Jest jeszcze wiele osĂłb w tym kraju, ktĂłrych nie fascynuje Âślepy pracoholizm.
Myœli pani, ¿e Agatta do tych osób siê zalicza :> W sumie to, do tej pory w³aœnie tak¹ da³a nam siê poznaÌ :lol2: Proszê tego negatywnie nie odbieraÌ :stop: Chodzi mi w tym miejscu tylko i wy³¹cznie o tê nasz¹ œlep¹ zaborczoœÌ, która szepce nam do uszu, byœmy g³oœno ¿¹dali: wiêcej, wiêcej Agatty w tvn24 :ban: I si³¹ rzeczy rodzi siê w nas frustracja, w obliczu niezaspokojenia tylko tymi dwoma, trzema relacjami, które pojawiaj¹ siê na antenie Tvn24, kiedy my chcielibyœmy j¹ ogl¹daÌ niemal non stop :neutral:
MoÂże nam coÂś pani na to poradziĂŚ? :) WidzĂŞ ÂżeÂś jest pani osobÂą znacznie bardziej zrĂłwnowaÂżonÂą, z dystansu patrzÂącÂą na to, co dzieje siĂŞ tu i w telewizji :)
Te oczy s¹ jak otch³aù, do której raz wpadasz i ju¿ siê nie wydostajesz :lol2: Jeœli mogê jeszcze od siebie dorzuciÌ w kontekœcie magiczne, tajemnicze, niezdefiniowane "coœ" w Jej ... g³osie :szalony: intryguje mnie od pocz¹tku i z coraz wiêksz¹ si³¹ :szalony:
Ob³êdu wzrokowego ju¿ dziœ tu na forum doœwiadczyliœcie :lol2: Wiêc nie pozostaje mi nic innego jak o Wasz ob³êd s³uchowy siê zatroszczyÌ :lol2: :arrow:
Och :lol2: Tak siĂŞ zasÂłuchaÂłem, iÂż dopiero wpis obieÂżyÂświata sprowadziÂł mnie na ziemiĂŞ :lol: I on wÂłaÂśnie uÂświadomiÂł na nowo, do czego tak naprawdĂŞ sÂłuÂży forum :lol2: A wiĂŞc, Âżeby rozwijaÂł siĂŞ wÂątek muszĂŞ ponownie zabraĂŚ gÂłos w dyskusji :lol: W koĂącu do tego Alchemik zostaÂł stworzony :lol2:
DÂżastina, dziĂŞkujĂŞ, Âże po raz kolejny umoÂżliwiÂłaÂś ponowne odsÂłuchanie tych relacji :* PeÂłen podziw i wyrazy uznania dla Agatty za to, Âże tylko raz posiÂłkowaÂła siĂŞ notatkÂą przy okazji wymieniana wszystkich tych placĂłwek zdrowia, wojewĂłdztw, liczb, cyfr, sum zadÂłuÂżenia, itp. :brawa:
Black, z tÂą otchÂłaniÂą nieco przesadziÂłeÂś. To znaczy chodzi mi o to, Âże otchÂłaĂą od wiekĂłw kojarzy siĂŞ raczej z przepaÂściÂą...
Ostatnio zmieniony niedziela 08 lip 2007, 11:34 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 19 gości