Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..capsĂłw mam full ale nie ma najmniejszej potrzeby ich wrzucaĂŚ :lol:
Ale do kosza trochĂŞ szkoda wrzucaĂŚ :D Sentyment :lol2: !!

..ten fragment to byÂł zdecydowanie rarytas i gratka dla fanĂłw Agatki :jupi:
I z moim wyczuciem to go przegapiÂłem :hyh:
Serwis z bardzo uÂśmiechniĂŞtÂą AgatkÂą :D
A z jakiej to byÂło okazji ten naturalny uÂśmiech widaĂŚ , bo juÂż nie pamiĂŞtam :mhm: A chÂłopaki z reÂżyserki chyba z wraÂżenia bardzo maÂło belek dzisiaj umieszczali :devil: !! Pewnie mĂłwiÂła o zwyciĂŞstwie tenisistki albo o Âświecie kartofla :D ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Agata teraz to zupeÂłnie inny nowy typ kobiety :shock:
Jest taka dostojniejsza :D

Jestem za tym, Âżeby takie wspaniÂłe kobiety z klasÂą krĂłlowaÂły i rzÂądziÂły caÂłym TVNem :tanczy:

DraÂżni mnie jednak, Âże faceci tak emocjonalnie na niÂą reagujÂą :x
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:A z jakiej to byÂło okazji ten naturalny uÂśmiech widaĂŚ , bo juÂż nie pamiĂŞtam :mhm: A chÂłopaki z reÂżyserki chyba z wraÂżenia bardzo maÂło belek dzisiaj umieszczali :devil: !! Pewnie mĂłwiÂła o zwyciĂŞstwie tenisistki albo o Âświecie kartofla :D ??
Z dedykacjÂą... :lol:

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

marcinkowsky pisze:CoÂś wiĂŞcej o tym -proszĂŞ :rydzyk: !!
tu :
http://rapidshare.com/files/52855866/Vi ... TVN24_.avi
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:A z jakiej to byÂło okazji ten naturalny uÂśmiech widaĂŚ , bo juÂż nie pamiĂŞtam :mhm: A chÂłopaki z reÂżyserki chyba z wraÂżenia bardzo maÂło belek dzisiaj umieszczali :devil: !! Pewnie mĂłwiÂła o zwyciĂŞstwie tenisistki albo o Âświecie kartofla :D ??
Z dedykacjÂą... :lol:
dla dziewczyny z Pyrlandii :lol: ?? :lol: Czy dla nas :lol: ??

Bardzo podobaÂło mi siĂŞ jak Kuba i Zubi podczas pogody dopytywaÂł AgatkĂŞ po serwisie o potrawy z ziemniakĂłw :lol: NaprawdĂŞ szkoda , Âże nie byÂło jej sÂłychaĂŚ ;(

}{ypnosea pisze:DraÂżni mnie jednak, Âże faceci tak emocjonalnie na niÂą reagujÂą :x
Czemu mnie to nie dziwi :devil: ?? Ale masz nas na myœli , kolegów z redakcji , czy ogó³ :lol: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ech zaczĂŞÂło dziaÂłaĂŚ znĂłw :D

Uuuuu :uhh: notka :uhh:

A to co :lol2: ?? Tabula rasa :lol2: ??

sybic pisze:
marcinkowsky pisze:CoÂś wiĂŞcej o tym -proszĂŞ :rydzyk: !!
tu :
http://rapidshare.com/files/52855866/Vi ... TVN24_.avi
DziĂŞki :jupi: Notka siĂŞ ucieszy , Âże zrobiÂłeÂś robotĂŞ za niÂą :lol2: !! A ja jak siĂŞ cieszĂŞ :lol2: !!
Teraz bĂŞdĂŞ murem siedziaÂł i oglÂądaÂł caÂły Poranek od deski do deski -aby nic nie przegapiĂŚ :hmm: !!!
Bombowy fragment :szalony: !! No rozpieszczali nam AgatkĂŞ :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Chyba 10 razy prĂłbowaÂłam wysÂłaĂŚ i proszĂŞ na co zdaÂł siĂŞ trud :devil: Przynajmniej sobie kawĂŞ z rodzinkÂą wypiÂłam :P
sybic pisze:
marcinkowsky pisze:CoÂś wiĂŞcej o tym -proszĂŞ :rydzyk: !!
tu :
http://rapidshare.com/files/52855866/Vi ... TVN24_.avi
DziĂŞki, Âże mnie wyrĂŞczyÂłeÂś :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I to juÂż koniec na dziÂś :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Chyba 10 razy prĂłbowaÂłam wysÂłaĂŚ i proszĂŞ na co zdaÂł siĂŞ trud :devil: Przynajmniej sobie kawĂŞ z rodzinkÂą wypiÂłam :P
Nie martw siĂŞ -co siĂŞ odwlecze, to nie uciecze :D !! :tanczy: Zreszta juÂż siĂŞ o tym przekonaÂłaÂś :P I ja teÂż :P A to forum jest prorodzinne i sprzyja krzewieniu rodzinnych wiĂŞzi :lol:
DziĂŞki, Âże mnie wyrĂŞczyÂłeÂś :D
wiedzia³em , ¿e siê ucieszysz prezentem od sybica , bo na pewno namêczy³aœ siê przy robieniu capsów , choÌ domyœlam siê , jaka to przyjemnoœÌ :lol2: !! :tanczy:
I to juÂż koniec na dziÂś :D
Liczymy na to , ¿e ci¹g dalszy lada moment nast¹pi :tanczy: !! Œwietny caps na zakoùczenie :lol2: !! Agatka chyba siê cieszy³a , ¿e ju¿ koùczy :lol2: Bo pomimo , ¿e œwietnie jej posz³o , to pewnie ju¿ chcia³a sobie odpocz¹Ì :racja:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Black Jack '62 pisze:
Funckyrella pisze:Pytacie o Blacka :D Jest w amoku :D On nie dojdzie do siebie prĂŞdko :D Od rana majaczy: oddajcie mi mojÂą AgatkĂŞ!!! I rwie wÂłosy z gÂłowy :D
Niedobra, pojechaÂła do Warszawy i mnie zostawiÂła z tym zatraceĂącem :D
Okrutna ;( :D
Po zakoùczonym dy¿urze Agatki musia³em wyjœÌ na miasto i wszystko przemyœleÌ.
Uczucie dumy, zachwytu i poparcia dla tego, co zobaczyÂłem i usÂłyszaÂłem, przeplataÂło siĂŞ z uczuciem smutku, majÂącym zwiÂązek oczywiÂście z tym, Âże Agatka wyfrunĂŞÂła z poznaĂąskiego gniazdka, posmakowaÂła Âżycia na medialnych wyÂżynach i ... tu wolaÂłbym pĂłki co jeszcze nie koĂączyĂŚ zdania :D
Black, mo¿esz twierdziÌ, ¿e popularnoœÌ Agatki na forach nie mia³a wp³ywu na jej awans (bo pewnie nie mia³a :D ), ale swoj¹ tutaj obecnoœci¹ i dzia³alnoœci¹ niejako wbija³eœ sobie pi³kê do w³asnej bramki, robi¹c promocjê Agacie :D
wiedzia³em , ¿e siê ucieszysz prezentem od sybica , bo na pewno namêczy³aœ siê przy robieniu capsów , choÌ domyœlam siê , jaka to przyjemnoœÌ :lol2: !! :tanczy:
Ogromna przyjemnoœÌ i zaszczyt :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:Black, mo¿esz twierdziÌ, ¿e popularnoœÌ Agatki na forach nie mia³a wp³ywu na jej awans (bo pewnie nie mia³a :D ), ale swoj¹ tutaj obecnoœci¹ i dzia³alnoœci¹ niejako wbija³eœ sobie pi³kê do w³asnej bramki, robi¹c promocjê Agacie :D
No i w³aœnie dlatego teraz jest mu tak ciê¿ko :devil: Jest w kropce :D Z jednej strony wola³by, ¿eby Agata ca³y czas czeka³a na niego w Poznaniu :devil: A z drugiej, ¿eby robi³a medialn¹ karierê :D A jednego z drugim nie da siê po³¹czyÌ w ten sposób, ¿eby by³o bezboleœnie :D
Po dzisiejszym Poranku juÂż nie ma zÂłudzeĂą - Agatki tak chĂŞtnie do Poznania nie wypuszczÂą ;) A jeÂśli wypuszczÂą, to szybko znĂłw siĂŞ po niÂą zgÂłoszÂą :D
Teraz moÂżemy byĂŚ naprawdĂŞ dumni z tego, Âże juÂż jako reporterka do nas przemĂłwiÂła :P A teraz, z tej okazji, Âże jako prezenterka ma wiĂŞcej kwestii do wypowiedzenia, przemawia do nas jeszcze bardziej :DD No, ale mam nadziejĂŞ, Âże poreporteruje teÂż czasami ;)

Dzisiaj, juÂż strĂłj miaÂła Agatka lepszy :D I od razu prowadzenie Poranka szÂło prawie jak po maÂśle :brawa: Koledzy, zwÂłaszcza Jakub, juÂż nie mieli oporĂłw, by w pewnym sensie kokietowaĂŚ AgatkĂŞ, a tym samym dodawaĂŚ jej otuchy :P A Black, jak to Black - wychodziÂł z futra :devil: JadĂŞ tam, jeszcze raz i jadĂŞ!!! :devil: PiekliÂł siĂŞ zazdroÂśnik, jakby miaÂł jakieÂś powody i prawa ;) MusiaÂłam go tradycyjnie przetrzymywaĂŚ, bo gotĂłw byÂł do Warszawy jechaĂŚ :devil:
wiedzia³em , ¿e siê ucieszysz prezentem od sybica , bo na pewno namêczy³aœ siê przy robieniu capsów , choÌ domyœlam siê , jaka to przyjemnoœÌ :lol2: !! :tanczy:
Ogromna przyjemnoœÌ i zaszczyt :lol2:
Po Agatce - g³ównej inspiratorce, to Wam nale¿¹ siê najwiêksze brawa :brawa: Wyborna i rozleg³a kolekcja :brawa: Na tych capsach to nawet ca³kiem nieŸle marynary wygl¹daj¹ :D Gorzej na ¿ywo :devil:
A z jakiej to byÂło okazji ten naturalny uÂśmiech widaĂŚ , bo juÂż nie pamiĂŞtam :mhm:
Kwestia o RadwaĂąskiej, ktĂłra po zwyciĂŞstwie zabraÂła siostrĂŞ na zakupy, teÂż wywoÂływaÂła bardzo oÂżywionÂą reakcjĂŞ u Agatki :D Szkoda, Âże nie jestem jej siostrÂą :D MoÂże po powrocie z Warszawy zabraÂłaby mnie w przypÂływie radoÂści po udanym debiucie, na zakupy? :lol2:
Nie zagaduj mnie i nie zatrzymuj, bo Âżona caÂłkowicie siĂŞ na mnie obrazi :devil: Wystarczy, Âże musi znosiĂŚ moje peÂłne uwielbienia spojrzenia w kierunku Agatty :aniol:
Alchemik, czy Ty oby nie igrasz z ogniem, zÂłociutki? :devil:

S³ysza³am, ¿e Tvn24 ma zatrudniÌ jak¹œ obc¹ prezenterkê z poznaùskiej stacji :>
Cudze chwalicie, swego nie znacie :tanczy: Jak dobrze, Âże jednak poznali :D

Ps. Co do mojego nicka, to to co to tak dla picu dodaÂłam, Âżeby swojÂą ''zabawowÂą'' naturĂŞ uczÂłowieczyĂŚ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie mĂłw , Âże dziÂś Black teÂż w takim dzikim nastroju zbliÂżonym do ÂżaÂłobnego :lol: ??
Funckyrella pisze:Po dzisiejszym Poranku juÂż nie ma zÂłudzeĂą - Agatki tak chĂŞtnie do Poznania nie wypuszczÂą ;) A jeÂśli wypuszczÂą, to szybko znĂłw siĂŞ po niÂą zgÂłoszÂą :D
to nie ulega wÂątpliwoÂści i przyznam szczerze , Âże juÂż na to czekam :szalony:
Teraz moÂżemy byĂŚ naprawdĂŞ dumni z tego, Âże juÂż jako reporterka do nas przemĂłwiÂła :P A teraz, z tej okazji, Âże jako prezenterka ma wiĂŞcej kwestii do wypowiedzenia, przemawia do nas jeszcze bardziej :DD No, ale mam nadziejĂŞ, Âże poreporteruje teÂż czasami ;)
Dziwne , Âże nigdy jeszcze niczego w Âżyciu nie wygraÂłem :mhm: ?? Ale moÂże zacznĂŞ znowu jakiÂś hazardzik, bo widzĂŞ , Âże szczĂŞÂście zaczeÂło siĂŞ do mnie uÂśmiechaĂŚ :lol2:
MusiaÂłam go tradycyjnie przetrzymywaĂŚ, bo gotĂłw byÂł do Warszawy jechaĂŚ :devil:
mog³aœ go puœciÌ i to od razu :devil: Tak, ¿eby na poranek jeszcze zd¹¿y³ i ¿eby wtargn¹³ na wizjê i przy³o¿y³ Kubie przed kamerami :lol: !!
Po Agatce - g³ównej inspiratorce, to Wam nale¿¹ siê najwiêksze brawa :brawa: Wyborna i rozleg³a kolekcja :brawa:
notce , notce - nie nam :lol2:
Kwestia o RadwaĂąskiej, ktĂłra po zwyciĂŞstwie zabraÂła siostrĂŞ na zakupy, teÂż wywoÂływaÂła bardzo oÂżywionÂą reakcjĂŞ u Agatki :D Szkoda, Âże nie jestem jej siostrÂą :D MoÂże po powrocie z Warszawy zabraÂłaby mnie w przypÂływie radoÂści po udanym debiucie, na zakupy? :lol2:
ZgÂłoÂś siĂŞ do niej :D za takie dobre sÂłowa moÂże ciĂŞ zabierze :lol2: ZwÂłaszcza, Âże z kontuzjowanymi nadgartkami piszesz :D !! A wÂłaÂśnie jak tam one siĂŞ majÂą ?? :lol2: JuÂż chyba lepiej :lol2: ?/
S³ysza³am, ¿e Tvn24 ma zatrudniÌ jak¹œ obc¹ prezenterkê z poznaùskiej stacji :>
Cudze chwalicie, swego nie znacie :tanczy: Jak dobrze, Âże jednak poznali :D
Ano wÂłasnie, ten fakt , Âże ma byĂŚ nowa prezenterka w porankach tak jakby odbieraÂł nam w piÂątek jeszcze nadziejĂŞ na to , Âże to iÂż Agatka siedziaÂła 2 dni przy wydawcy, to znak , Âże zostanie prezenterkÂą :o !! A jednak zostaÂła :jupi: !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

marcinkowsky pisze:Nie mĂłw , Âże dziÂś Black teÂż w takim dzikim nastroju zbliÂżonym do ÂżaÂłobnego :lol: ??
ÂŁeee :D W gorszym :D JuÂż pisaÂłam o tym, Âże teraz juÂż Agatki nie zatrzyma ........ :nie:
Dziwne , Âże nigdy jeszcze niczego w Âżyciu nie wygraÂłem :mhm: ?? Ale moÂże zacznĂŞ znowu jakiÂś hazardzik, bo widzĂŞ , Âże szczĂŞÂście zaczeÂło siĂŞ do mnie uÂśmiechaĂŚ :lol2:
WeÂź lepiej w akcje zainwestuj :lol2: MoÂże przynajmniej dziĂŞki temu w bardziej ucywilizowanÂą mafiĂŞ siĂŞ wkrĂŞcisz :devil:
mog³aœ go puœciÌ i to od razu :devil: Tak, ¿eby na poranek jeszcze zd¹¿y³ i ¿eby wtargn¹³ na wizjê i przy³o¿y³ Kubie przed kamerami :lol: !!
Dwa razy nie mĂłw :D Przy najbliÂższej okazji tak zrobiĂŞ :D ZresztÂą :D Jak Agatka bĂŞdzie z KuÂźniarem w Poranku to...... lepiej, Âżeby nie zachowywaÂł siĂŞ tak wzglĂŞdem Agatki jak wzglĂŞdem innych prowadzÂących, bo i nie utrzymam Blacka :D
notce , notce - nie nam :lol2:
OK - notce :*
ZgÂłoÂś siĂŞ do niej :D za takie dobre sÂłowa moÂże ciĂŞ zabierze :lol2: ZwÂłaszcza, Âże z kontuzjowanymi nadgartkami piszesz :D !! A wÂłaÂśnie jak tam one siĂŞ majÂą ?? :lol2: JuÂż chyba lepiej :lol2: ?/
MyÂślisz, Âże byÂłaby taka miÂła :racja: A nadgarstki jak po zjeÂździe ze stromej i kamienistej gĂłrki z prĂŞdkoÂściÂą ok. 30 km/h majÂą siĂŞ caÂłkiem nieÂźle :devil:
Ano wÂłasnie, ten fakt , Âże ma byĂŚ nowa prezenterka w porankach tak jakby odbieraÂł nam w piÂątek jeszcze nadziejĂŞ na to , Âże to iÂż Agatka siedziaÂła 2 dni przy wydawcy, to znak , Âże zostanie prezenterkÂą :o !! A jednak zostaÂła :jupi: !! :szalony:
To mieliÂście prawo do tego, Âżeby byĂŚ zaskoczonymi :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ja teÂż juÂż sam nie wiem o co tak naprawdĂŞ chodzi Blackowi :lol:

..Funcky -Ty jesteÂś jego siostrÂą - chyba go najlepiej rozumiesz :D
..przetÂłumacz nam Blacka na polski jĂŞzyk :devil:
..i oczywiÂście wracaj do zdrowia :*

..a Black :> ..
..zamiast skakaĂŚ i cieszyĂŚ siĂŞ z takiego awansu Agatki..
..z tego Âże tak piĂŞknie sobie radzi..
..z tego ¿e teraz wiêksza widownia ma mo¿liwoœÌ podziwiaÌ Agatkê..

..to on tego nie chce uznaĂŚ :uhh:
..jest bardziej skomplikowany niÂż myÂślaÂłem :lol:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Mam ten fragment nagrany, wiĂŞc jak uporam siĂŞ z capsami, to postaram siĂŞ zrobiĂŚ filmik :D

Ale capsy juÂż mam, jakbyÂście chcieli? :D
chcieliby chcieli bo cholera przegapili :hmm: !! :x !! Po cholerê ja prze³¹cza³em :hmm: ??
Czekam na filmik, czekam :rydzyk:
..prosiÂł marcinkowsky :lol2:
..obiecaÂła notka :lol2:
..zapodaÂł sybic :lol2:

..kocham to forum :jupi:
..kocham ten filmik :jupi:
..kocham te capsy :jupi:

..spokojnie obi :stop: :lol2:

..myÂśleliÂście juÂż nad zmianÂą nazwy wÂątku :?: :D
..przypomniaÂło mi siĂŞ Âże kiedyÂś teÂż juÂż nad tym myÂśleliÂśmy ale coÂś nie wypaliÂło :mhm:
..a fajne propozycje wtedy padaÂły :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:Nie mĂłw , Âże dziÂś Black teÂż w takim dzikim nastroju zbliÂżonym do ÂżaÂłobnego :lol: ??
ÂŁeee :D W gorszym :D JuÂż pisaÂłam o tym, Âże teraz juÂż Agatki nie zatrzyma ........ :nie:
to mu podpowiedz , Âżeby przyrzÂądziÂł Agatce plyndze z cukrem -ponoĂŚ lubi :lol: !!
WeÂź lepiej w akcje zainwestuj :lol2: MoÂże przynajmniej dziĂŞki temu w bardziej ucywilizowanÂą mafiĂŞ siĂŞ wkrĂŞcisz :devil:
A jakie najlepiej kupiĂŚ :lol2: ?? tvnu akcji juÂż nie potrzebujĂŞ , bo widzĂŞ Âże i beze mnie podejmujÂą wÂłaÂściwe decyzje :brawa: !! :lol2:
Dwa razy nie mĂłw :D Przy najbliÂższej okazji tak zrobiĂŞ :D ZresztÂą :D Jak Agatka bĂŞdzie z KuÂźniarem w Poranku to...... lepiej, Âżeby nie zachowywaÂł siĂŞ tak wzglĂŞdem Agatki jak wzglĂŞdem innych prowadzÂących, bo i nie utrzymam Blacka :D
OOOOOO :o to juÂż zacieram rĂŞce na prawdziwy spektakl :devil: !!
MyÂślisz, Âże byÂłaby taka miÂła :racja: A nadgarstki jak po zjeÂździe ze stromej i kamienistej gĂłrki z prĂŞdkoÂściÂą ok. 30 km/h majÂą siĂŞ caÂłkiem nieÂźle :devil:
A ty to tak wyczynowo zjeÂżdÂżasz :lol: ?? Tylko Agatki nie zabieraj w geÂście odwdziĂŞczenia :lol: !!
To mieliÂście prawo do tego, Âżeby byĂŚ zaskoczonymi :D
i byliÂśmy :lol2: !!
..a Black :> ..
..zamiast skakaĂŚ i cieszyĂŚ siĂŞ z takiego awansu Agatki..
..z tego Âże tak piĂŞknie sobie radzi..
..z tego ¿e teraz wiêksza widownia ma mo¿liwoœÌ podziwiaÌ Agatkê..
Nie jesteÂśmy z Poznania to go nie zrozumiemy :D TakÂą ''etykietkĂŞ'' i ''pereÂłkĂŞ'' Warszawka podebraÂła Poznaniowi -Poznaniacy majÂą prawo czuĂŚ siĂŞ ograbieni :D A Warszawa ubogacona :lol2: !!
..kocham to forum :jupi:
..kocham ten filmik :jupi:
..kocham te capsy :jupi:

..spokojnie obi :stop: :lol2:
NieŸle zacz¹³eœ :D a¿ siê dziwiê , ¿e na A nie skoùczy³eœ :spiewa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: to mu podpowiedz , Âżeby przyrzÂądziÂł Agatce plyndze z cukrem -ponoĂŚ lubi :lol: !!
.. :lol: zapach jÂą przyciÂągnie :lol:

..jestem ciekawy , czego nowego jeszcze o Agatce siĂŞ dowiemy dziĂŞki tym weekendowym serwisom :tanczy:
OOOOOO :o to juÂż zacieram rĂŞce na prawdziwy spektakl :devil: !!
..niech lepiej nie robi Agatce poruty :devil:
..publicznie :spiewa:
Nie jesteÂśmy z Poznania to go nie zrozumiemy :D TakÂą ''etykietkĂŞ'' i ''pereÂłkĂŞ'' Warszawka podebraÂła Poznaniowi -Poznaniacy majÂą prawo czuĂŚ siĂŞ ograbieni :D A Warszawa ubogacona :lol2: !!
..PoznaĂą miaÂł AgatkĂŞ te.. :rozglada: kilkanaÂście lat :spiewa:
..teraz czas siĂŞ podzieliĂŚ z innymi :tanczy:
NieŸle zacz¹³eœ :D a¿ siê dziwiê , ¿e na A nie skoùczy³eœ :spiewa:
..nie wypadaÂło :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości