[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A moi faworyci to Diana i Tito :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Szkoda, ¿e wczoraj nie odpad³ Tito. Dzia³a mi ju¿ na nerwy, bo od pierwszego odcinka "kupuje" sobie widzów na mamê. Dobra rozumiem go, mo¿e kochaÌ swoj¹ mamusie, ale czy musi ca³y czas kiedy ma g³os na wizji o niej mówiÌ i sie ¿aliÌ jak za ni¹ têskni. Dla mnie to jest "branie" widzów na litoœÌ. I g³osy widowni ma ju¿ zapewnione do samego fina³u :x
Trzymam kciuki za DianĂŞ, Roofiego i GlebĂŞ. :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja tam bym chciaÂła zobaczyĂŚ jeszcze raz duet Roofiego i Saszy :rydzyk:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:You Can Dance w sobotê o 20:30? Ja mówiê nie. W œrodê tvn ma najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ze wsyztskich kana³ów chyba, a w sobotê by tak nie by³o, bo Jak Oni œpiewaj¹...
Racja - TVN jest obecnie liderem w czasie nadawania "You can dance". Ale - tak mi siĂŞ wydaje - Âże w sobotĂŞ program mĂłgÂłby osiÂągaĂŚ znacznie lepsze wyniki niÂż ok 2,6 mln widzĂłw. Wielu pewnie rezygnuje ze wzglĂŞdu na takÂą porĂŞ emisji, a w sobotĂŞ mogÂłoby byĂŚ to wczeÂśniej. Poza tym to dzieĂą wolny, wiĂŞc moÂżna by siĂŞ dobrze wyspaĂŚ. :lol:
Nika pisze:CieszĂŞ siĂŞ natomiast, Âże Natalia przetrwaÂła no i ...Gleba. I z chĂŞciÂą zobaczyÂłabym go znowu z NataliÂą w duecie, bo dzisiaj dali niesamowitego czadu.
Zgadzam siĂŞ oni wczoraj wykonali najlepszy taniec. :D I to oni powinni byĂŚ wczoraj bezpieczni.

Co do prowadzenia programu przez KingĂŞ - mam mieszane uczucia. Raz jest dobra, a raz przeciwnie. Rozumiem jednak, Âże jest to show na Âżywo, wiĂŞc sÂą emocje, stres...

W nastĂŞpnym tygodniu jeszcze "Âłatwo" bĂŞdzie kogoÂś poÂżegnaĂŚ, bo najsÂłabsi to Anna i RafaÂł "Tito" i myÂślĂŞ, Âże to oni opuszczÂą program w ÂśrodĂŞ. :roll: OczywiÂście to teÂż zaleÂży jak wykonajÂą swoje taĂące. ChoĂŚ w ostatnim odcinku nie byÂło jakoÂś super z ich strony jak powinno byĂŚ w 8. najlepszych tancerzy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

Szkoda ze odpadl gaua.. bo byl dobry.. tak mnie wkurza ten toti ze jak agustin powiedzial ze on przeszedl to normalnie chcialem rzucil pilotem.. debil caly czas to smao wykonuje

Glupie bylo to ujecie kamery na kartke z wynikiem.. juz bylo po emocjach bo wiadomo bylo ze odpadnie maria
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja bym chciaÂł, aby za tydzieĂą odpadÂła Anna Bosak i Maciek ''Gleba''. JakoÂś ich nie ludzie. A faworytka to Diana ;) ChociaÂż Anna i Natalia sÂą z mojego miasta to za nimi nie przepadam.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

[quote="Elek"]Szkoda ze odpadl gaua.. bo byl dobry.. tak mnie wkurza ten toti ze jak agustin powiedzial ze on przeszedl to normalnie chcialem rzucil pilotem.. debil caly czas to smao wykonuje[quote]


sam Augustin siĂŞ zalamaÂł jak zobaczyÂł wyniki . Ja tam byÂłam pewna , Âże ten Tito odpadnie bo choĂŚby na oficjalnej stronie GaUa ma wieeele fanĂłw a Tito wrĂŞcz przeciwnie.

a to ujĂŞcie chyba byÂło, Âże oni nie podrabiajÂą wynikĂłw :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Gratka dla fanów Diany, wczoraj przez przypadek przegl¹da³am teledyski Sistars i nadzia³am siê na piosenkê 'Listen to your heart', gdzie w klipie wyst¹pi³a Diana. Obejrzyjcie! od 3.15 min. zobaczycie j¹ jak taùczy z ekip¹. Tylko troche s³abo widaÌ ale idzie siê skapn¹Ì, ¿e to ona!
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... uowany.htm

No i bardzo mÂądra decyzja TVN. Tylko jeszcze powinni zmieniĂŚ porĂŞ na sobotĂŞ na 20:30 to wtedy wiele osĂłb zasiadaÂłoby przed TV. :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale trzeba te¿ zaznaczyÌ, ¿e odcinek z 7 paŸdziernika ogl¹da³o 3 157 425 to najlepiej ze wszystkich wydaù na ¿ywo. :D Dodam jeszcze, ¿e œredni wynik wszystkich odcinków wynosi 2 744 649 widzów. Czyli to doœÌ dobrze jak na tak¹ porê nadawania. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

mateusz240 pisze:No i bardzo mÂądra decyzja TVN. Tylko jeszcze powinni zmieniĂŚ porĂŞ na sobotĂŞ na 20:30 to wtedy wiele osĂłb zasiadaÂłoby przed TV. :tanczy:
A czy na dzieĂą dzisiejszy "You dan dance - Po prostu taĂącz!" przyciÂąga niewielu widzĂłw przed szklane ekrany? W rzeczy samej nie :arrow:
pawell pisze:Ale trzeba teÂż zaznaczyĂŚ, Âże odcinek z 7 paÂździernika oglÂądaÂło 3 157 425 - to najlepiej ze wszystkich wydaĂą na Âżywo.
Wynik rzêdu niemal¿e 3,2 mln osób z 7 listopada ;) taneczny show TVN (25 ze 100 osób maj¹cych w³¹czony tv-sat) cieszy niezmiernie (sympatyków, fanów), a i kierownictwo stacji prawdopodobnie satysfakcjonuje (decyzjê o dalszej produkcji formatu podjêto nie bez przyczyn[y]).
Do tego pragnê podkreœliÌ, ¿e to wskaŸnik SHR%, a nie AMR œwiadczy o popularnoœci danej audycji we wskazanym czasie -> dajmy na to liczba odbiorców wynosz¹ca 3,5 mln przyk³adowo w sobotnim przedziale godzinowym 20:35-22:15 nie prze³o¿y siê na 25 proc. udzia³ów w rynku telewizyjnym (nie jestem przeœwiadczony o ewentualnej, dodatkowo KORZYSTNEJ wiosennej - typowanej przez niektórych u¿ytkowników - zmianie)..

Aczkolwiek by³bym zwolennikiem emisji fina³u pierwszego polskiego "You can dance" (planowo 28.11) w niedzielê, tydzieù po finiszu szóstej edycji "Taùca z gwiazdami" (25.11). Odpowiednia kampania reklamowa "na temat" przynios³aby s¹dzê rekordowy rezultat pierwszego widowiska - powiedzmy sobie szczerze, w œrodku tygodnia o stosunkowo póŸnej porze nadawania na 4 miliony i wiêcej "Po prostu taùcz!" nie ma co liczyÌ 8)
Nika pisze:CieszĂŞ siĂŞ natomiast, Âże Natalia przetrwaÂła no i ...Gleba.
Ja równie¿! W przypadku skreœlenia przez widowniê programu tej dwójki rozwa¿a³bym powa¿nie dalsze "w³¹czanie emocji" :lol: (czyt. TVN) w œrody, o 21:30. Po raz pierwszy tej jesieni "pe³en obaw" wys³a³em te¿ SMSa "na numer 7324 o treœci 5" na "Rud¹" naturalnie. Na szczêœcie ocala³a (wbrew nieciekawej solówce). PonoÌ w ÌwierÌfinale partnerowa³a bêdzie "Roofi'emu", zataùczyÌ maj¹ tango argentyùskie i pop.
Nika pisze:wszyscy psiocz¹ jak jeden m¹¿ na konferasjerkê Kingi, ¿e jest be i fe i jej ciuchy sa do du. A dzisiaj by³a przeciez ca³kiem fajnie ubrana
"Najnowszy" kostium Rusin takÂże przypadÂł mi do gustu, w przeciwieĂąstwie do ubiorĂłw z wczeÂśniejszych dwĂłch wydaĂą (bulwarĂłwka czy serwisy plotkarskie "dopiero" wczoraj poruszyÂły kwestiĂŞ "nieudanej" charakteryzacji Kingi). Konferansjerka gospodyni "DzieĂą Dobry TVN" tradycyjnie w porzÂądku :)
KtoÂś na forum GAZETY sÂłusznie dosyĂŚ stwierdziÂł, Âże "Tito" bardziej na chippendales'a by siĂŞ nad(aw)aÂł, realnie jakichÂś super-specjalnych umiejĂŞtnoÂści tanecznych nie posiada. Do "Gleby" czy drugiego RafaÂła nie ma co go nawet porĂłwnywaĂŚ :!: Nieco Âżal, Âże Marysia odpadÂła - coraz bardziej dziewczynĂŞ lubiÂłem. Za to nie chcĂŞ oglÂądaĂŚ monotonnej Diany i jej kolejnego indywidualnego "show" do - wkrĂłtce - "Billy Jean" Jacksona.. ZnĂłw "Âźle zadziaÂła" mi na nerwy :]

Pisze siĂŞ (na modnym jak nigdy dotÂąd oficjalnym dyskusyjnym YCD), Âże pozostaÂłe dwie "nowe" pary to Maciej i Ania (jazz, jive) oraz "Sasza" i R. Kryla <Duet zapraszamy na out> (hip-hop, taniec brzucha). :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Zgadzam siê z wami, ¿e YCD powinien byÌ w tygodniu, ale nie o 21:30!! Zauwa¿cie, ¿e TZG poprawi³ swoje wyniki po przeniesieniu z soboty na niedziele. Tutaj widzê 2 wyjœÌia. Albo YCD w sobotê o 20:30 albo w czwartek o 20:00 i wtedy Na wspólnej by³o by 3 razy w tygodniu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

To, Âże Taniec z gwiazdami poprawiÂł wyniki jest naturalne. You Can Dance trwa 1 h 40 minut, a taniec prawie 2. A 1 edycja leciaÂła w sobotĂŞ o 21:30.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Fina³ YCD zostanie pokazany nie w œrodê tylko w niedzielê o 20 czyli w miejscu Taùca z Gwiazdami :D. Jak dla mnie to œwietna decyzja i dziêki temu fina³owy odcinek mo¿e mieÌ spor¹ ogl¹dalnoœÌ :D
wirtualnemedia.pl pisze:FinaÂłowy odcinek pierwszej edycji programu TVN "You Can Dance - Po prostu taĂącz!" nie zostanie pokazany w ÂśrodĂŞ 28 listopada. Stacja zdecydowaÂła siĂŞ bowiem nadaĂŚ go w niedzielĂŞ 2 grudnia o godz. 20.00, czyli w miejscu, gdzie obecnie emitowana jest szĂłsta edycja "TaĂąca z gwiazdami" (program koĂączy siĂŞ 25 listopada).
>>>CaÂły artykuÂł<<<
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bardzo dobra decyzja! Licze na du¿¹ ogl¹dalnoœÌ!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości