[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tak jest od dawna. :D Dlaczego? Moim zdaniem, to sposób wyró¿nienia tych wydaù wiadomoœci od innych... Moim zdaniem, po starcie TVP Info, Wiadomoœci podczas Kawy czy Herbaty powinny mieÌ nazwê tak¹ jak serwis TVP Info. Tak samo powinno byÌ przy "Panoramie" podczas "Pytania na Œniadanie"
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

No nie wiem. Kurier na Jedynce? ProponowaÂłbym jeden serwis informacyjny w caÂłym TVP, nawet w kanale informacyjnym. OczywiÂście naturalnym wyborem powinny byĂŚ WiadomoÂści.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

corner pisze:ProponowaÂłbym jeden serwis informacyjny w caÂłym TVP, nawet w kanale informacyjnym.
Taka mo¿liwoœÌ by³a rozwa¿ana przez w³adze TVP, ale kilka miesiêcy temu zdecydowano, ¿e jeden serwis dla TVP nie powstanie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie to b³¹d ale to tylko moje skromne zdanie
TVN innowacja i nowoczesność...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Od startu TVP Info, Kurier bĂŞdzie miaÂł innÂą nazwĂŞ. Jeszcze nie wiadomo jakÂą. :)

Moim zdaniem, tak to powinno wyglÂądaĂŚ:

serwis TVP Info: W TVP Info, w TVP1 podczas Kawy i Herbaty, w TVP2 podczas Pytania na Âśniadanie
Wiadomoœci (oczywiœcie w TVP1) - dwa wydania, popo³udniowe o 15.00 (w weekendy o 13.00) i g³ówne o 19.30
Teleexpress (TVP1 i TVP Info): wydanie popoÂłudniowe w TVP1 o 17.00, a wydanie nocne w TVP Info o staÂłej porze
Panorama (TVP Info): 18.30, 21.00 (zdecydowa³em siê przesun¹Ì Panoramê do TVP Info, gdy¿ TVP2 ma byÌ w g³ównej mierze stacj¹ o profilu rozrywkowym, regularnie pojawiaj¹ siê informacje o jej likwidacji. W TVP Info by³aby godzinnym programem informacyjno-publicystycznym na wzór Magazynu 24 Godziny)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to moze nazwa dziennika w tvp info bedzie zamiast "kurier" to "panorama"?
TVN innowacja i nowoczesność...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

BĂŞdzie serwis informacyjny.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Tego sie moÂżna byÂło spodziewaĂŚ.


Z poralu Media 2 :
Okazuje siê, ¿e nie tylko "Fakty" TVN-u i "Wydarzenia" Polsatu szykuj¹ jesienne zmiany w swoich programach informacyjnych. Tak¿e powa¿nie zmieni siê g³ówny serwis informacyjny telewizyjnej Jedynki. Programy, podobnie jak w "Faktach", poprowadz¹ pary.
Z informacji Rzeczpospolitej wynika, Âże na poczÂątku paÂździernika majÂą nastÂąpiĂŚ zmiany w "WiadomoÂściach" TVP1. WystrĂłj studia ma byĂŚ bardziej dynamiczny, wiĂŞcej emisji programu spoza warszawskiego studiaoraz z zagranicy.

Du¿¹ zmian¹ maj¹ byÌ pary prowadz¹cych, podobnie jak w "Faktach" TVN. Pierwsza para "Wiadomoœci" to Dorota Wysocka oraz Jaros³aw Kulczycki, który ma wróciÌ do TVP z Polsatu. Druga - Ma³gorzata Wyszyùska oraz Piotr Œwi¹c
Zapowiada siĂŞ kolejna bitwa najwaÂżniejszych dziennikĂłw TVN-u TVP i Polsatu.
A do tego dochodzi czwarty- serwis Pulsu.

Co do WiadomoÂści - program tak upolityczniony (wie o tym kaÂżde dziecko)
i z takimi prezenterami, mo¿e tylko utrzymaÌ ( miejmy nadzieje ¿e nie) swoj¹ ogl¹dalnoœÌ.
Szefowie 1 chyba juÂż czujÂą " naplecaCh oddech FaktĂłw" !!!
NOWA ERA W TVN
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no bardzo Âładny plagiaat tvn a na polsacie zawita nas smoktunowicz z lisem pewnie :/
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamiiloo pisze:no bardzo Âładny plagiaat
Plagiat? :? "WiadomoÂści" przecieÂż byÂły juÂż kiedyÂś prowadzone w parach...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Inne telewizje wzorujÂą siĂŞ i to bardzo w TVNie. Fakty w parach - to i WiadomoÂści. Ale to jest trochĂŞ wkurzajÂące, Âże pomysÂły TVN sÂą od razu kopiowane!! :evil:
Czy polskie telewizje nie mog¹ wymyœleÌ czegoœ swojego??? Musz¹ kopiowaÌ TVN? No mo¿e wzorowaÌ siê na TVNie i iœÌ jego torem. Wymyœleli by coœ swojego!!!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Wystrój studia ma byÌ bardziej dynamiczny" - dynamiczny? W TVP? :devil: :devil: Dobry ¿art. :) No có¿ nie dziwi mi to, ¿e inne stacje wprowadzaj¹ do swoich dzienników podobne zmiany jak TVN (który robi to pierwszy). Przyk³ad: tak kiedyœ by³o z œródszpanem - w "Faktach" siê pojawi³ to u innych te¿...
POpieram pisze:"WiadomoÂści" przecieÂż byÂły juÂż kiedyÂś prowadzone w parach...
No wÂłaÂśnie - KIEDYÂŚ. I co teraz nagle od tak sobie TVP przywraca takÂą formĂŞ? :? I to po tym jak TVN to zrobi.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No i zapowiedŸ Polsatu "za chwilê Wydarzenia" - kto to pierwszy wprowadzi³? TVN chc¹c byÌ inny od innych stacji musi rezygnowaÌ ze SWOICH pomys³ów - tak jak to by³o w przypadku œródszpana.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:TVN chc¹c byÌ inny od innych stacji musi rezygnowaÌ ze SWOICH pomys³ów - tak jak to by³o w przypadku œródszpana.
Moim zdaniem dobrze, Âże nie ma juÂż ÂśrĂłdszpanu - to byÂł taki niepotrzebny element. :roll:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

pawell pisze:
r_r16 pisze:TVN chc¹c byÌ inny od innych stacji musi rezygnowaÌ ze SWOICH pomys³ów - tak jak to by³o w przypadku œródszpana.
Moim zdaniem dobrze, Âże nie ma juÂż ÂśrĂłdszpanu - to byÂł taki niepotrzebny element. :roll:
A mnie siĂŞ podobaÂł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość