Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SÂłyszaÂłem, Âże PaweÂł miaÂł bardzo pracowity dzieĂą :>
Warszwka to jest jednak dziennikarski raj :neutral:

WidizaÂłem relacjĂŞ PawÂła w serwisie po 14-stej - po prostu mistrzowsko zrelacjonowaÂł lustracyjne wydarzenia dnia :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
WidizaÂłem relacjĂŞ PawÂła w serwisie po 14-stej - po prostu mistrzowsko zrelacjonowaÂł lustracyjne wydarzenia dnia :brawa:
To miaÂłeÂś szczĂŞÂście, bo ja widziaÂłam rano relacjĂŞ, do ktĂłrej ...nie doszÂło. PaweÂł staÂł z mikrofonem chyba Beata Tadla zadawaÂła mu pytania, a on caÂłkowicie nieÂświadomy, Âże jest na wizji cos tam pomrukiwaÂł pod nosem, po czym po krĂłtkiej chwili Beata przeprosia z akÂłopoty z dÂżwiekiem 8)
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Tak, to by³o niez³e. Wspó³czujê i jemu i jej.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Beata Tadla zadawaÂła mu pytania, a on caÂłkowicie nieÂświadomy, Âże jest na wizji cos tam pomrukiwaÂł pod nosem
W tym teÂż jest dobry :lol:

Podobne zajÂście miaÂło miejsce w Poradku kiedyÂś :lol2: Tylko, Âże wtedy wymachiwaÂł do Anity telefonem - teÂż nieÂświadom tego, Âże jest na wizji :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

CaÂły dzieĂą byÂł w najwyÂższej formie :D A wpadka byÂła urocza....... za sprwÂą PawÂła ;)
Dawa³ z siebie wszystko - a¿ dziw, ¿e z niego nie parowa³o :devil: Ale pod koniec by³ ju¿ toszkê zmêczony. Trudno mu siê dziwiÌ :D Dzia³o siê sporo wokó³ afery lustracyjnej z Zyt¹ w tytule. Tyle rozmów mia³ do przeprowadzenia przed i po og³oszeniu wyroku s¹du, tyle konfencji do wys³uchania, tyle komentarzy do przekazania - nadrobi³ zaleg³oœci wczoraj za ostatnie kilka miesiêcy reporterskiego niebytu :)
Dzisiaj pewnie odpoczywa po mĂŞczÂącym dniu :D W najlepszym przypadku znowu bĂŞdzie spacerowaÂł po studio :D ChoĂŚ na razie go nie widziaÂłam ......
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Trudne sÂłowo i... jeszcze trudniejsze sÂłowo :lol:

Kolporacji... korpo...lacji... kolpo... korpo...racji! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dobre to by³o :lol: A¿ sam siê zacz¹³ z siebie œmiaÌ :lol:
NawijaÂł jak nakrĂŞcony, to mu siĂŞ jĂŞzyk poplÂątaÂł :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

PaweÂł ÂŁukasik - Kolporacji... korpo...lacji... kolpo... korpo...racji :lol:
Mam przeczucie, Âże wylÂąduje w ÂŁAPU-CAPU.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dziêkujê redix za ten filmik :buzi: Kiedy tylko bêdê mia³a z³y nastrój, to sobie w³¹czê i œwietny humor od razu murowany :lol:

Samo pojawienie siĂŞ dzisiaj PawÂła byÂło sporÂą niespodziankÂą :D Nie spodziewaÂłam siĂŞ go wcale :neutral: po wczorajszym maratonie myÂślaÂłam, Âże bĂŞdzie dÂłuuugo odpoczywaÂł, zwÂłaszcza, Âże pod koniec wczorajszego dnia dostaÂł juÂż lekkiej chrypki od ciÂągÂłego mĂłwienia :) Ale dzisiaj juÂż w peÂłni siÂł i werwy znĂłw Âświetnie relacjonowaÂł i uroczo siĂŞ pomyliÂł :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funcky nie ma a PaweÂł ÂŁukasik jest :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale numer :D
PaweÂł miaÂł byĂŚ w raporcie wieczornym w charakterze prowadzacego, a tu w obliczu politycznej burzy PawÂła pod siedzibĂŞ PiS-u posÂłali.

No i jest niezÂła jazda :lol: PaweÂł relacjonujÂąc zauwaÂżyÂł, Âże coÂś zaczyna siĂŞ za jego plecami dziaĂŚ ... achhh, to byÂło trzeba widzieĂŚ :lol:

MyÂślĂŞ, ze jest bardziej zadowolony z tego, Âże moÂże dziÂś byĂŚ reporterem ;)
Jest po prostu genialny :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
MyÂślĂŞ, ze jest bardziej zadowolony z tego, Âże moÂże dziÂś byĂŚ reporterem ;)
Jest po prostu genialny :D
WÂłaÂśnie podziwiam PawÂła jak rezolutnie relacjonuje dzisiejszy gnĂłj w polityce, pisze gnĂłj bo to co siĂŞ dzieje to inaczej tego nie mozna nazwaĂŚ, i uwierz mi on jest przejĂŞty, ale wÂątpie by byÂł zadowolony z tego co Kaczuchy nam wÂłaÂśnie chcÂą zaserwowaĂŚ :cry:
What da fu.k is goin' on?? Kaczka premierem???? :evil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja PawÂła nie widzĂŞ w serwisie w Âżadnej roli. Za to jest Rymanowski, ktĂłry zwykle zaczyna o 21.00. Jakby szybszy M24 a z tego co wiem to chyba PaweÂł sie tam nie pojawia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A na TVP 3 w relacjach na Âżywo dla "Kuriera" mogliÂśmy zobaczyĂŚ PawÂła czasem "od kulis" - po prostu wchodziÂł w kadr kamery TrĂłjki. :D

Za pierwszym razem miaÂł jeszcze marynarkĂŞ na sobie i byÂł odwrĂłcony do strony budynku i piÂł jakiÂś napĂłj po czym wrĂłciÂł na swoje miejsce. :D

Nastêpnym razem - to ju¿ w drugim ³¹czeniu w tym samym serwisie znów pojawi³ siê Pawe³, ale ju¿ bez marynarki. :D Tak sobie wolno szed³ i gdy siê odwróci³ zorientowa³ siê, zê wchodzi w kadr i siê schowa³.

No i na koniec gdy chyba premier wychodziÂł rozmawiaÂł z PaniÂą, ktĂłra trzymaÂła mikrofon i chyba pobiegli tam gdzie wszyscy - przed wejÂście. :roll:

P.S to byÂł "mĂłj pierwszy raz" w tym temacie. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:lol: O niezÂła historia, dziĂŞki pawell :lol:
Tam jest straszne zamieszanie ;) Ja w tvn24 widziaÂłem paniÂą z TVP3 - jeÂśli dobrze kojarzĂŞ :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości