Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

b³êdy musz¹ byÌ to daje programowi wiarygodnoœci, nie czepiajcie siê takiego ma³ego szczegu³u.
Pozdro
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

!

Post autor: salladyn »

SÂłuchaj, sprĂłbujĂŞ delikatnie.Nie wiem czy mi siĂŞ to uda.

Czy ty siĂŞ dobrze czujesz :?: Od kiedy to wpadki dodajÂą wiarygodnoÂści :?: :!:
MoÂże na BiaÂłorusi gdzie relacje na Âżywo siĂŞ rzadko zdarzajÂą.ZastanĂłw siĂŞ czasem nad tym co mĂłwisz.

Pozdro
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maciekgraf pisze:b³êdy musz¹ byÌ to daje programowi wiarygodnoœci, nie czepiajcie siê takiego ma³ego szczegu³u.
WidaĂŚ, Âże za wszelkÂą cenĂŞ prĂłbujesz broniĂŚ "Fakty" nawet wypisujÂąc takie gÂłupoty. :neutral: Trzeba siĂŞ z tym pogodziĂŚ, Âże wpadki w takich programach byÂły, sÂą i bĂŞdÂą i one nie majÂą nic do wiarygodnoÂści. Nawet najlepszym siĂŞ zdarzaja i to gorsze jak w BBC. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

ok, ok macie racje, ale i tak bĂŞdĂŞ broniÂł ich...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

maciekgraf pisze:ok, ok macie racje, ale i tak bĂŞdĂŞ broniÂł ich...
Bedziesz zawsze bronil tego programu. Nawet gdyby nagle zgaslo swiatlo w studio, prowadzacy nie bedzie umial przeczytaĂŚ tekstu i zamiast materialu np. o polityce pojdzie material o burakach? Czasem trzeba byc krytycznym nawet wobec ulubionego i najlepszego programu informacyjnego jakim sa dla mnie Fakty. Pozdro
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

no wtedy bĂŞdzie wyjÂątek, ale musi siĂŞ to najpierw zdarzyĂŚ, nie bĂŞdĂŞ broniÂł wtedy tego programu, kiedy bedÂą zÂłe, niewiarygodne, nieobiektywne, nieprofesjonalne, nierzeyelne informacje, a takÂże sam program.
Pozdro
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Chyba na dobre poÂżegnali siĂŞ z "fleszem miĂŞdzynarodowym" w Faktach. JuÂż od kilkunastu dni nie byÂło. W Faktach Durczoka chyba ani razu, jak prowadziÂła Justyna albo Kajdanowicz kilka razy byÂł, ale teraz juÂż nie dajÂą. Szkoda, bo juÂż nic nie ma o zagranicy. :?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

BĂŞdzie ten flesz miĂŞdzynarodowy, tylko narazie to kwestia czasu.
Szykuje siĂŞ nowy styl tego Fleszu i trzeba zapomnieĂŚ o starym.
Jak mowi³em to kwestia czasu, a Flesz jeszcze czasami bedzie, jak ktoœ nie jest doinformowany to radze w³¹czyÌ u siebie b¹dŸ u znajomego TVN24.
Pozdro
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No szkoda, Âże nie ma flesza. Czasami byÂły tam ciekawe wydarzenia ze Âświata, czasami bardzo dziwne. Poza tym wszystkie serwisy w telewizji chyba flesze majÂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A co tam jest do zmieniania :?: :neutral: OprawĂŞ w nim zmienili, a poza tym nic do mnieniania tu nie ma. :neutral: ZresztÂą skÂąd o tym wiesz :?: MoÂże sobie to zmysliÂłeÂś...?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

maciekgraf pisze:BĂŞdzie ten flesz miĂŞdzynarodowy, tylko narazie to kwestia czasu.
Szykuje siĂŞ nowy styl tego Fleszu i trzeba zapomnieĂŚ o starym.
Jak mowi³em to kwestia czasu, a Flesz jeszcze czasami bedzie, jak ktoœ nie jest doinformowany to radze w³¹czyÌ u siebie b¹dŸ u znajomego TVN24.
Pozdro
Ciekawe sk¹d tyle wiesz :> Czy¿byœ by³ jak¹œ szych¹ z Faktów ?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

nie moge ujawniĂŚ skÂąd to wiem, poniewaÂż ja tylko przekazuje informacje nieofocjalne, no ale czekaĂŚ chyba potraficie.
Pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I tak ja Ci jakoÂś nie wierzĂŞ, bo co tam w tym momencie "FaktĂłw" jest do zmieniania? :rozglada:

I wczoraj podoba³ mi siê pocz¹tek - gdy zamiast panoramy Warszawy dali panoramê Gdaùska i oczywiœcie g³ówny punkt to by³ ten pal¹cy siê koœció³. :roll: Fajny pomys³... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

nawet niewiesz ile tam nie ma w tym Fleszu, zobaczysz, za jakiÂś czas, tak zgadza siĂŞ ten poczÂątek to byl fajny pomysÂł
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Tak fajny pomysÂł z tÂą panoramÂą GdaĂąska. Mogliby to robiĂŚ zawsze wtedy gdy sie dzieje cos waÂżnego i zaczynaĂŚ panoramĂŞ takiego miejsca.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości