Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hehe Nika jakbyś znała rozkład kalendarza Krzysztofa na pamięć :P
Pozdrawiam weekendowo.
PS. Kreska trzymam kciuki w poniedziałek
:brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:Hehe Nika jakbyś znała rozkład kalendarza Krzysztofa na pamięć :P
Oj, konsta o co Ty mnie posadzasz. :hyh: Zreszta kalendarze sa po to by sie pewnych informacji nie uczyc na pamiec. A tak serio to byly to tylko moje dywagacje. Po prostu bedac na jego miejscu bym tak zrobila, dyzur w dlugi weekend, a wyskok gdzies w Polske lub dalej tuz przed lub po.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Nika nie unoś się :P , to zupełnie nie potrzebne :) powiedziałam to z przekąsem nie złośliwie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A co Pan Redaktor robi korzystając z dobrodziejstwa wolnego studia o Poranku? Odpowiedź poniżej :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeśli mam jakieś zwidy to wybaczcie, ale kątem oka zauważyłem, że Krzysiek był dziś w Dniu na żywo! W zasadzie dyżur przebiegł spokojnie, trochę wciął się Pawlak ze swoją konferencją - gadatliwy jak nigdy. :spiewa: No i - jak sądzę - skoro nie oglądałyście dziś, to jutro jest czas, by nadrobić zaległości. :rozglada:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hej Kamilo powiedz czy teraz może to ja mam zwidy. Czy u ciebie na kompie tez nagle ze strony 59 zrobiło się 57 strona forum ? Bo mi właśnie ucięło te dwie…
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Marcin »

Nie masz zwidów. Off-topicowa dyskusja o maturach została wydzielona do wątku "Matury" w dziale "Na każdy temat".

Temat o Krzysztofie Górlickim nie służy do pisania wszystkiego co ślina na język przyniesie (a właściwie na palce). Nie oznacza to, że nie można tu dyskutować o maturach... Wręcz przeciwnie, zapraszam do dyskusji. Ale na przyszłość - proszę zakładać nowe wątki, a nie pisać o wszystkim tutaj.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

kamilo pisze:No i - jak sądzę - skoro nie oglądałyście dziś, to jutro jest czas, by nadrobić zaległości.
Cos tam w biegu uszczknelam Krzysztofa, jakies dwa niepelne serwisy, liczylam, ze sie na jakas jego rozmowe z gosciem jakims zalapie, ale nic z tego. No, ale nasz Pan redaktor nie tylko pojawil sie w Dniu na Zywo, ale juz po raz drugi przyuwazylam go w ..."Kryminalnych". Zarowno w dzisiejszym odcinku jak i w ktoryms z poprzednich nadawal w telewizorku informacje o poszukiwanym bandycie. To sie zalapal do serialu. :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wielce rozczarują się fanki, które włączą o 11.00 - Pan Redaktor będzie już wówczas kończył pracę :rozglada:
ale juz po raz drugi przyuwazylam go w ..."Kryminalnych"
Jarek od tego zaczął Poranek i prosił o autograf w imieniu komisarza Zawady :lol2:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

A właśnie że nie, bo w przerwie "Kawy na ławę" też się pojawił :) nie wiem jak później, bawię się w filmowca, ale to inna historia :) Bo znowu mój komentarz pójdzie na banicję do jakiegoś innego wątku...
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No właśnie Kreska nie sadziłam, że nasza pogawędka na równie ważne tematy zostanie wyrzucona :P śmieszna historia. No cóż widać, że redaktor Krzysztof ma straszne parcie na szkło skoro ciągle gdzieś go widać… :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Obrazek
Redaktor Górlicki to prawdziwy pracuś, juz 6 dzień z rzędu na posterunku.

Obrazek
Dawno nie dal tez zadnej nowej notki na blogu, no ale to pewnie przez brak czasu, w koncu nazwa bloga to "no time".

Obrazek
Ostatnio dosc czesto pokazuje nam kartki z których czyta najswiezsze doniesienia.
(A dziewczeta w tle znowu tylem do Pana redaktora :lol2: )
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

I znowu ten pomarańczowy krawat… Chyba naprawdę nie ma czasu na nowe ciuszki i dodatki :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Przeciez seriwsy to nie rewia mody, poza tym ten pomaranczowy, az tak czesto nie nosi, a nawet gdyby to i tak, by mi to nie przeszkadzalo, to sprawa drugorzedna. Grunt, ze dobrze przekazuje informacje widzom.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

konsta pisze:I znowu ten pomarańczowy krawat… Chyba naprawdę nie ma czasu na nowe ciuszki i dodatki :P
mnie sie tam podoba ten krawat:p taki wiosenny...:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 31 gości