Ulubiona gazeta codzienna

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Jaką gazetę codzienną czytasz najczęściej?

Gazeta Wyborcza
18
58%
FAKT
4
13%
Super Express
1
3%
Rzeczpospolita
2
6%
Trybuna
0
Brak głosów
INNA
6
19%
 
Liczba głosów: 31

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: Kajetan »

Skoro sa juÂż tematy o ulubionym radiu, ulubionym portalu internetowym czas przyszedÂł na temat dotyczÂący ulubionej Gazet codziennej. za co lubicie dany dziennik? Czego nie lubicie w dziennikach konkurencyjnych dla Waszych ulubionych? JakÂą gazetĂŞ czytacie najczĂŞÂściej? Zapraszam do udziaÂłu w ankiecie. Czekam takÂże na Wasze komentarze...

P.S MojÂą ulubionÂą gazetÂą codziannÂą jest Gazeta Wyborcza -pisze prawdziwie, nie jest brukowcem. Nie wypisuje bzdur jak SE czy FAKt. Jest czytelna, obiektywna, maÂło kolorowa. DuÂżo w niej informacji. Natomiast w SE czy Fakcie zamiast tekstĂłw przewaÂżajÂą obrazki, zdjĂŞcia... Tak ja myÂślĂŞ... A Wy?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zdecydowanie GW. Na najdalszych miejscach typowaÂł bym SE i Fakt, jako dwie najwiekszĂŞ bzdurne i odrazajace (tu odniesienie do np. zamieszczanych zdjĂŞĂŚ) gazety. Gazeta Wyborcza jest ciekawa, porusza dobre tematy i nie jest gazeta 'drastycznÂą', jak mozna by powiedzieĂŚ o np. SE.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

JakoÂś nie mam ochoty na lekturĂŞ takich gazet ja GW, ale to chyba normalne w moim wieku. Mimo wszystko zagÂłosujĂŞ na Super Express, bo poprostu czasami do niego zaglÂądam i wcale nie jest nudny. MoÂże i goni za sensacjÂą, ale... i tak mi siĂŞ podoba. Nawet po serii wpadek. Aha, i co piÂątek kupujemy go dla "Super Express TV" :)
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:Zdecydowanie GW. Na najdalszych miejscach typowaÂł bym SE i Fakt, jako dwie najwiekszĂŞ bzdurne i odrazajace (tu odniesienie do np. zamieszczanych zdjĂŞĂŚ) gazety. Gazeta Wyborcza jest ciekawa, porusza dobre tematy i nie jest gazeta 'drastycznÂą', jak mozna by powiedzieĂŚ o np. SE.
Nie moÂżna siĂŞ nie zgodziĂŚ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

szymcio9 pisze:JakoÂś nie mam ochoty na lekturĂŞ takich gazet ja GW, ale to chyba normalne w moim wieku. Mimo wszystko zagÂłosujĂŞ na Super Express, bo poprostu czasami do niego zaglÂądam i wcale nie jest nudny. MoÂże i goni za sensacjÂą, ale... i tak mi siĂŞ podoba. Nawet po serii wpadek. Aha, i co piÂątek kupujemy go dla "Super Express TV" :)
Dla mnie, najlepszy program jest w GW, a co do gonienia za sensacjÂą, to to jest takie 50% na 50%. Z jednej strony nie moÂżna byc tak "zagonionym" aby zapominac o pewnych normach, ale z drugiej strony po to sa gazety (jak i media ogĂłlnie) i kaÂżda sensacja jest dla nich dobra. Jednak SE troszeczke naciÂąga te znane wszystkim normy.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

"Dziennik Zachodni" - najwiĂŞksza regionalna gazeta.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Jak juÂż czytam dziennik to najczĂŞsciej GazetĂŞ WyborczÂą, czasami teÂż RzeczpospolitÂą, ktĂłrÂą rozdawiali u nas na uczelni za darmo, raz teÂż dostaÂłem na rynku za friko. A Faktu i SE nie tolerujĂŞ raczej, choĂŚ jakbym dostaÂł za darmo to bym przejrzaÂł, np. znalazaÂłem w starych papierach Fakt z informacjÂą o Âślubie Justyny!! :P :D :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

dlaczego ta ankieta jest tak krĂłtko?? Jak robicie ankiety to rĂłbcie takie, Âżeby niegdy siĂŞ nie koĂączyÂły a nie tak jak ta o ulubionych gazetach - chciaÂłbym zagÂłosowaĂŚ ale widzĂŞ, Âże juÂż nie ma jak, bo czas trwania ankiety sie wÂłaÂśnie skoĂączyÂł, lepiej niech te ankiety bĂŞdÂą trwaÂły dÂłuÂżej i po pewnym czasie wiĂŞcej osĂłb zagÂłosuje! :x :(
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ok - specjalnie dla ciebie jÂą zmieniÂłem. A do innych polecam faktycznie rfobienie ankiet o nieograniczonym okresie ÂżywotnoÂści...

PS W sumie to teraz sam nie wiem czy udaÂło mi siĂŞ jÂą zmieniĂŚ, bo jest trochĂŞ stara i sam nie wiem, ale zrobiÂłem co w mojej mocy :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja dość regularnie czytuję dwie gazety codziennie - ''Dziennik'' i ''Polska Dziennik Bałtycki''. Spora część artykułów pierwszej gazety skupia się na polityce. Z kolei w ''Dzienniku Bałtyckim'' tych informacji jest niewiele. Gazeta ta skupia się przede wszystkim na wydarzeniach 'zwykłych ludzi' w regionie i kraju. Czasami też kupuję ''Gazetę Wyborczą'' głównie dla wkładek, które są w środku :)
Nigdy nie kupiłbym tabloidów (''SE'' i ''Fakt''), gdyż wychodzę z założenia, że szkoda na nie pieniędzy. Chcąc dowiedzieć się co słychać w świecie show-biznesu wystarcza mi Pudelek :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: pop »

U mnie w domu zazwyczaj kupuje się kilka gazet - zawsze "Wyborczą", od ponad roku "Dziennik", a także - od niedawna - "Polskę". Akurat ten ostatni dziennik bardzo mi się podoba. Dużo ciekawych artykułów, komentarzy (m.in. Kamila Durczoka), fajne dodatki i wyróżniające się zdjęcia. Trzeba przyznać, że "Polska" jest także najbardziej obiektywnym dziennikiem.

Poza tym lubię także "Metro", ale ostatnio dość rzadko je czytam.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: pawell »

Ja czytam "Dziennik" i "Gazetę Wyborczą", ale rodzice kupują jeszcze "Fakt" i "Super Express", które tylko przeglądam. No i oczywiście często sięgam po te prasę lokalną. Poza tym czasem też "Metro" (jak brat przywiezie z Warszawy :> ).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: D00 »

W moim przypadku to przede wszystkim "Wyborczą" i "Metro". Najlepsze gazety, szczególnie "GW". No i czasami u dziadka czytam "Polskę. Dziennik Zachodni" i "Fakt' (ugh!).
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: kamiiloo »

dziennik, polska kazeta krakowska, w metrze cóż można przczytać, dobra broszurka do autobusu albu tramwaju :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: Bartek »

Powiem Wam, że nie wierzyłem w "Polskę", ale to serio dobry tytuł i bardzo go polubiłem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość