Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: epsztajnek »

A ja zrozumiałem , że poprowadzi w "Poranku" serwisy, i darowałem sobie ustawienie nagrywarki :hmm:
Na szczęście Kacha dzisiaj w dżinsach i marynarce , więc niewiele straciłem ;)
sylwiagfan pisze:Wolę Krzyska niz tego błazna Zebrowskiego
Mocne, ale patrząc na ostatnie "Poranki" jest w tym trochę racji.
Widać, każdy prowadzący ma swoje zady i walety :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

Jestem trochę w szoku. Ale nie czas, aby go oceniać, bo po jednym wydaniu można wyciągnąć pochopne wnioski.

Co do błazenady Marcina - :roll: ja jej nie widzę, dla mnie numer dwa poranka. A co co użytkownika - sylwiagfan. Ostre i cięte riposty są w cenie, ale one muszą być dobre, a Twoje są żałosne. Najpierw piszesz, że Kamila Biedrzycka ma zeza, a potem wszystkim oznajmiasz, że jesteś jej fanem. To było przykre, pewnie dla samej Kamili. Potem piszesz, że Kuźniar to gbur, że sfotografował bladź. Radzę pomyśleć.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bartosz »

Porankowcy się chyba "zurlopowali".
Krzysztof Górlicki to jest wybawienie dla poranka.
;-)
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: sylwiagfan »

piotrek888 pisze:Najpierw piszesz, że Kamila Biedrzycka ma zeza, a potem wszystkim oznajmiasz, że jesteś jej fanem.
First of all - Faktycznie Kamila wcaaaleee nie ma zeza. Setki tysiecy widzow TVN ma tylko takie zwidy a w ogole to kwestia zlapania capsa.

Obrazek

Generalnie tylko ja o tym wspomnialem, co wiecej gdby nie moj post na forum to Kamila nigdy by sie o tym zezie nie dowiedziala.

Obrazek

A teraz z pewnoscia siedzi w kącie zwinieta w pozycji embrionalnej i rozpacza bo ktos na forum o tym napisal. :?

Prawda jest taka ze Kamila miala, ma i pewnie jeszcze jakis czas bedzie miec zeza. Jakbys nie zakrzywial rzeczywistosci to ten zez nie zniknie, wiec moze w koncu sie z tym pogodzisz? A tak w ogole to dlaczego nie moge byc fanem zezowatej Kamili? Tak jak pisalem Kamila jest dla mnie osobiscie wzorem i osoba godna nasladowania. Jestem pewien ze ona nigdy nie przejmowala sie swoimi wadami, a z pewnoscia nieraz miala ciezko w zyciu bo homo homini lupus est.
piotrek888 pisze:Potem piszesz, że Kuźniar to gbur, że sfotografował bladź
Second of all - Jesli nie wiesz co znaczy i jaka jest geneza slowa gbur to wypadaloby zerknac do slownika.
Third of all - jesli wg ciebie tak wyglada seksowna tancerka salsy:

Obrazek

to jest mi Cie szczerze żal. IMO to jakas tania prostytutka z Hawany, i zdania nie zmienie.
piotrek888 pisze:Co do błazenady Marcina - ja jej nie widzę, dla mnie numer dwa poranka.
No wybacz?! Albo jestes slepy i masz zeza albo nigdy nie ogladales tego facia w akcji. Ten koles z karbownica na glowie nadaje sie tylko do prowadzenia dziesiecio minutowego DpD o 23 w niedziele, bo wtedy i tak wszyscy spia. Z reszta czy to nie on narazil sie Asce z Siemiatycz? Czy to nie Ty zachodzisz caly weekend w glowe o co poszlo?
monetowy_chlopak

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: monetowy_chlopak »

Jak wczoraj widziałem jak było napisane, że Krzysztof poprowadzi Poranek TVN 24 myślałem, że to jakiś błąd ;), a jednak nie. Prowadził moim zdaniem jak na pierwszy raz bardzo dobrze.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bartosz »

Halo, halo żebyśmy nie pomylili wątków.
Jeżeli w wątku Pana Górlickiego się wpisujemy to ja powiem że ma jaja(ta Pani)... ten Pan też jest w porządku.....
;-)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bartek09 »

Wypadł naprawdę nieźle. Ale dla mnie i tak największym odkryciem Poranka jest Marcin Żebrowski. Generalnie każdy, kto prowadzi Poranek w zastępstwie wypada lepiej niż Porada. Z całym szacunkiem dla Jakuba oczywiście.

Widzę, że ta kobieta z foty Kuźniara stała się prawdziwą gwiazdą na tym forum. Ciekawe kiedy dostanie własny wątek. :lol:
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Efcia »

Krzysztof Górlicki o poranku a jakub Porada o 18 :mhm: :roll:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Efcia pisze:Krzysztof Górlicki o poranku a jakub Porada o 18 :mhm: :roll:
Nareszcie TVN24 poszła po rozum do głowy. Więcej Krzycha jako prowadzącego "Poranek", a mniej Porady. Za to więcej Porady po 18. Wtedy i tak nie oglądam. :rozglada:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Fabian »

Przyłączam swój głos do postulatu Niki. :)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: ziom »

Wczoraj w Dniu po dniu Porada powidzał ze od wtorku ma 3 tygodniowy urlop więc to prawdopodbnie tylko na czas zastepstwa.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: filipek24 »

Krzysiek w roli prowadzącego? A to niespodzianka. Jestem teraz na urlopie i nie mam możliwości oglądania TVN24 i teraz żałuję. Mam nadzieję, że zobaczę go także po moim powrocie. Dla mnie, są faceci w TV24, którzy odnaleźliby się w "WiW" i to nie jest tylko Kuźniar i Porada. Może czas zastanowić się, czy siedzący w "WiW" od paru lat Porada nie znudził się widzom, czego następstwem jest wzrost oglądalności o poranku Polsat News. Myślę, że Pan Górlicki dobrze wypadł w poranku, bo ogólnie lubię jego styl prowadzenia serwisów ;)
Co do użytkownika "sylwiagfan" - zgadzam się w 100% z Piotrkiem. Powinnaś ważyć słowa. Twoje uwagi o zezie Kamili są po prostu chamskie. Próbujesz na siłę Nam go udowodnić, ale my o tym wiemy, tyle że nie wiem jak innym, ale mi on nie przeszkadza. Jeśli oglądasz TVN24 tylko po to by gapić się ludziom w oczy, to lepiej zostań okulistą i będziesz mieć jeszcze za to pieniądze. Nie pomyślałaś nigdy, że Twoje słowa mogą ranić ich adresatów ? Nie czytałaś wątku o Durczoku, gdzie Łukasz przyznaje, że dziennikarze TVN często wchodzą na forum? Skoro uważasz, że jesteś lepsza od Kamili, to czemu nie jesteś teraz na jej miejscu ?!
Kto mnie popiera?
PS: Też zgadzam się z Niką :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Efcia »

Pan Jakub Porada całkiem dobrze sprawdza się w roli prowadzącego serwisy i informacje np. w programie "Dzień po dniu", gorzej w programie na żywo w rozmowie z innymi, jest sztuczny. A Krzysztof Górlicki całkiem fajnie prowadzi. Ale jutro wraca Jarosław Kuźniar :D
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Jacek-t »

Właśnie uświadomiłem sobie, że Krzysztof Górlicki jest chyba jedynym dziennikarzem w historii Poranka, który wystąpił w nim zarówno w roli prowadzącego jak i w roli serwisanta.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Fabian »

Nie mam pewności czy Jakubowi Poradzie i Jarosławowi Kuźniarowi nie zdarzało się prezentować serwisów informacyjnych w Poranku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości