Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

:)

Post autor: Kowal »

Ja jestem fanem Justyny Pochanke lecz jak ktoœ mówi, ¿e Anita jest fajna to ja sie niebêde k³uci³. Wed³ug mnie decyzja zarz¹du TVN-u wcale niejest b³êdna. I niemo¿e byÌ tak, ¿e je¿eli faktów g³ównych nieprowadzi anita to decyzja jest hipokrytyczna.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Ja nie mĂłwiĂŞ Âże Justyna jest nie -fajna nie oceniam tego bo mnie to nie obchodzi...
MoÂże jest teÂż i dobrÂą dziennikarkÂą (kwestia gustu i indywidualnego odbioru)
Ale jednak dostaÂła siĂŞ do faktĂłw dlatego ze ma tam mĂŞÂża.Ponad to przez niÂą wyleciaÂła Anita.Wiadomo nie moÂże byĂŚ 2 gwiazd w tej samej stacji...
2.
decyzja jest hipokrytyczna.
Decyzja jest glupia a nie "hipokrytyczna" hipokryzjÂą jest krygowanie siĂŞ Justyny ktĂłra na prawo i lewo gada jak to onanie chciaÂła byĂŚ w faktach itp...
3.
No wlasnie i dalczego to wy decydujecie ktore decyzje sa bledne i jakie zachowania nazywamy hipokryzja,
No w³asnie ka¿dy inteligêtny cz³owiek wie ¿e pewne ogóle prawdy nie podlegaj¹ os¹dowi jednostki.I jeœli swietna dziennikarka z dnia na dzieù traci pracê a zastêpuje j¹ ¿ona szefa to ka¿dy inteligêtny cz³owiek wie ¿e coœ jest nie tak. A koteria i nepotyzm to cechy potêpiane przez ogó³...
Android <3
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

Zgadzam siĂŞ z wami, uwaÂżam Âże kaÂżdy ma prawo do wÂłasnych subiektywnych ocen.
Kandzia
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale ja niesÂądze, Âże Justyna dostaÂła prace w FAT-ach dostaÂła po znajomoÂści! Anita moÂże i jest dobrÂą dziennikarkÂą i wedÂług mnie powinna prowadzic FAKTY zamiast Botgdana! A tak naprawde to moÂże niewzieliÂście pod uwage, Âże Anita by niewyrobiÂła bo ma "Poranek":)
Wróciłem!!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Pewnie nie:) Justyna pasuje do FAKT-ów ale anita mog³a by przyjœÌ zamias Rymanowskiego. Justyno doda³a wiele tego co straci³ program po zwolniniu Lisa.[/b]
Wróciłem!!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kowal pisze:Ale ja niesÂądze, Âże Justyna dostaÂła prace w FAT-ach dostaÂła po znajomoÂści! Anita moÂże i jest dobrÂą dziennikarkÂą i wedÂług mnie powinna prowadzic FAKTY zamiast Botgdana! A tak naprawde to moÂże niewzieliÂście pod uwage, Âże Anita by niewyrobiÂła bo ma "Poranek":)
To, ¿e Justyna dosta³a pracê w Faktach po znajomoœci (m¹¿ zrobi³ swoje) - do tego raczej nikt nie ma w¹tpliwoœci. Nie oznacza to jednak, ¿e Justyna jest z³a, to co robi w "Faktach" jest bardzo dobre -lubiê j¹, ceniê i szanujê :)

Tylko nie pisz proszê, ¿e nie wziêliœmy pod uwagê, ¿e Anita ma Poranek i by nie wyrobi³a. O ile siê nie mylê, to w Porankach nie bywa³a gdy prowadzi³a g³ówne FAKTY (jak ju¿ to czasem tylko). Gdyby j¹ chcieli w g³ównych FAKTACH dalej by tam by³a, a do "Poranku" TVN24 osób by napewno im nie zabrak³o... (Ale gdzie tam: Jêdrzejowska wczeœnie wstawaÌ nie bêdzie :twisted: )
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A tak naprawde to moÂże niewzieliÂście pod uwage, Âże Anita by niewyrobiÂła bo ma "Poranek"
Dla niej raczej wa¿niejsze by³y fakty g³ówne niz poranek :)
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Please nie porĂłwnuj Justyny do Lisa i nie obraÂżaj... nie przypominam sobie aby on rzucaÂł gÂłowÂą i piaÂł...
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

pochanke

Post autor: zadra »

kaseta89 pisze:To, ¿e Justyna dosta³a pracê w Faktach po znajomoœci (m¹¿ zrobi³ swoje) - do tego raczej nikt nie ma w¹tpliwoœci. Nie oznacza to jednak, ¿e Justyna jest z³a, to co robi w "Faktach" jest bardzo dobre -lubiê j¹, ceniê i szanujê :)
Ja teÂż myslĂŞ, Âże Justyna ma zadatki ma ÂświetnÂą prezenterkĂŞ. Musi jednak przezwyciĂŞÂżyĂŚ troche swoich fobii i ciÂągle uczyĂŚ siĂŞ profesjonalizmu.
Problem jest taki, ze ona nie tylko sie zatrzyma³a, ale mam wrêcz wrazenie, ¿e sie cofa. Nie chcê wchodzic w prywatnosc, ale ewidentnie ma³¿eùstwo jej nie s³u¿y. Moze poczu³a sie za pewnie? :?:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tak sie zastanawiam... producentem dzisiejszego Magazynu 24 Godziny by³ Andrzej Pochanke. to zbie¿noœÌ nazwisk czy rodzina? :arrow:
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

Ja siĂŞ nie zgadzam z tym Âże justyna pochanke siĂŞ cofa moim zdanie jest wrĂŞcz przeciwnie jest coraz lepsza
Kandzia
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

arrow pisze:Tak sie zastanawiam... producentem dzisiejszego Magazynu 24 Godziny by³ Andrzej Pochanke. to zbie¿noœÌ nazwisk czy rodzina? :arrow:
TeÂż to zauwaÂżyÂłem juÂż dawno. KiedyÂś Anita miaÂła rozmowe z jakimÂś Pochanke, ktĂłry wypowiadaÂł siĂŞ na temat systemĂłw komputerowych. A przy Magazynie juÂż od dawna widnieje to nazwisko w napisach koĂącowych.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To jej brat... podobno
a co do Pochanke to jeÂśli muj opis jest prawdziwy to podobno ma zamiar zrezygnowaĂŚ z prowadzenia faktĂłw i zostaĂŚ wydawcÂą w newsroom'ie bo chce siĂŞ poÂświĂŞciĂŚ macierzyĂąstwu...

a to otwiera drogĂŞ dla awansu a*tomatowi ,JĂŞdrzejowskiej i Grassowi czyli naszym naczelnym A*tomatom... ale to dobrze nikt juÂż w tedy tej parszywej stacji nie bĂŞdzie oglÂądaÂł :)
Android <3
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

Ja nie wiêrze w to ¿e pochanke zrezygnuje z prowadzenia faktów, moim zdaniem ktoœ puœci³ jak¹œ bujdê
Kandzia
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:muj
Chyba raczej mĂłj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości