Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

O fajny scan :lol: bo ju¿ by³em przy koùcu pisania ;) Dorota Gawryluk mia³¹ fajne odpowiedzi Tak,Tak,Tak,Nie :devil:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

help ! ! !, ja scana nie widzĂŞ - transfer przekroczony ... ;(

... emi - Âżarty Âżartami ale masz racjĂŞ hehe ;)

----
strona z obrazem na Âżywo tvn nie dziaÂła ! zrĂłbcie capsy kto moÂże !!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pochanke - fan pisze:help ! ! !, ja scana nie widzĂŞ - transfer przekroczony ... ;(
Obrazek

A capsĂłw ode mnie dziÂś niestety nie bĂŞdzie - powĂłd w poÂście pochanke - fana.
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Post autor: ania.s »

ÂŁadnie Justyna wyszÂła na zdjĂŞciu ww Wprost.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze: Jestem bardzo ciekawy jak bĂŞdzie to wszystko z niÂą wyglÂądaĂŚ... SzczegĂłlnie moment zapowiadania 1 tematu i podglÂąd studia na napisach koĂącowych "DetektywĂłw" - tam kamera blisko "przylatuje" i dobrze wszystko widaĂŚ.


wtedy odpowiedziaÂłam na sÂłowa pawlla: "nawet nie wiesz jak na to czekam, jedyna zmiana pozytywna w nowych "faktach" to widok z tej kamery od stĂłp do gÂłowy"

no i siê doczeka³em :D , trochê jednak za szybko Justyna zacze³a mówiÌ, jeszcze zanim kamera j¹ dosiêg³a (tak nawiasem mówi¹c ;) ) ale reszta ju¿ prefect, kiedy fakty prowadzi Justyna to dla mnie czysta przyjemnoœÌ, by³a wspania³a dziœ ... jak¿esz odmienny styl w porównaniu z Durczokiem :lol: ... za powolny goœÌ jest jak dla mnie, nie to co Justyna ... ach co za ¿ywio³owa kobieta ! :D

Âże teÂż strona z obrazem na Âżywo nie po raz pierwszy nawala wtedy gdy by siĂŞ naprawdĂŞ przydala :twisted: :evil:


----
coraz wiĂŞcej nowych twarzy na forum o Stysi, fajnie ... bo stara gwardia sie pomaÂłu wykrusza ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 08 maja 2006, 20:37 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 1 raz.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Masz racje, bardzo zywioÂłowo, pewnie i ogĂłlnie fantastycznie jak dla mnie :P No mogliÂśmy jÂą powidziwiaĂŚ w caÂłej okazaÂłoÂści napoczatku:)
Fajnie gestykulowala przed Faktami jak byÂło zbliÂżenie, nawet pokazaÂł palec uniesiony ku gĂłrze, hmm...to chyba oznacza Âże wszystko jest super? :D:D jak dla mnie byÂło :P
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:trochĂŞ jednak za szybko Justyna zaczeÂła mĂłwiĂŚ, jeszcze zanim kamera jÂą dosiĂŞgÂła (tak nawiasem mĂłwiÂąc ;) )
To akurat nie jest nic zÂłego, bo nawet szef "FaktĂłw" - Kamil Durczok zaczyna juÂż mĂłwiĂŚ jak obraz wchodzi na antenĂŞ i jak ramiĂŞ rusza. :roll: Nie czeka aÂż kamera go dosiĂŞgnie. :roll: :D
pochanke - fan pisze:ale reszta ju¿ prefect, kiedy fakty prowadzi Justyna to dla mnie czysta przyjemnoœÌ, by³a wspania³a dziœ ... jak¿esz odmienny styl w porównaniu z Durczokiem :lol: ... za powolny goœÌ jest jak dla mnie, nie to co Justyna ... ach co za ¿ywio³owa kobieta ! :D
Tak, by³o bardzo dobrze jak zwykle. :lol2: No i tu nie ma co porównywaÌ Styœki i Kamila, bo to w³asnie zupe³nie 2 ró¿ne style. :P :)
pochanke - fan pisze:Âże teÂż strona juÂż nie po raz pierwszy nawala kiedy najbardziej by siĂŞ przydaÂła !!! :twisted: :evil:
No wÂłasnie... :twisted: Ale jak nie dziÂś to jutro siĂŞ zrobi. :P
pochanke - fan pisze:coraz wiĂŞcej nowych twarzy na forum o Stysi, fajnie ... bo stara gwardia sie pomaÂłu wykrusza ;)
Tak, ale nie wiadomo dlaczego juÂż Ci 'starzy' nie piszÂą. :roll: No ale trzeba siĂŞ przyzwyczaiĂŚ, Âże wszĂŞdzie pojawiajÂą siĂŞ nowe twarze :D nawet tu i choĂŚ czasem nie piszÂą nic ciekawego to myÂślĂŞ, Âże siĂŞ wyrobiÂą jak wiele osĂłb z tego forum, ktĂłre teraz sÂą jednymi z najlepszych userĂłw. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze:To akurat nie jest nic zÂłego, bo nawet szef "FaktĂłw" - Kamil Durczok zaczyna juÂż mĂłwiĂŚ jak obraz wchodzi na antenĂŞ i jak ramiĂŞ rusza. :roll: Nie czeka aÂż kamera go dosiĂŞgnie. :roll: :D
to Âże kamil tak robi nie powĂłd Âże, ma racjĂŞ bo fajnie to "niby" wyglÂąda i Justyna teÂż tak musi :) ... kajdan fajnie wyczuwa momen kiedy kamera jest nieco bliÂżej ... brava mu za to :) ... poprostu czuje siĂŞ Âże mĂłwi do nas
pawell pisze:nie ma co porównywaÌ Styœki i Kamila, bo to w³asnie zupe³nie 2 ró¿ne style. :P :)
e tam, wÂłaÂśnie Âże teraz bĂŞdĂŞ siĂŞ czepiaÂł kamila (szef to szef - jak taki super dobry jest to niech nam to pokaÂże :P ) i ... wychwalal JustynĂŞ a co ... jak zasÂłuÂży to czemu nie :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:to Âże kamil tak robi nie powĂłd Âże, ma racjĂŞ bo fajnie to "niby" wyglÂąda i Justyna teÂż tak musi :) ... kajdan fajnie wyczuwa momen kiedy kamera jest nieco bliÂżej ... brava mu za to :) ... poprostu czuje siĂŞ Âże mĂłwi do nas
Nooo, bo to naprawde lepiej wyglÂąda jak zaczyna ktoÂś mĂłwiĂŚ wczesniej, a nie taka cisza przez te pare sekund na poczÂątku... :roll: Mi bardziej to odpowiada. 8) :)
pochanke - fan pisze:e tam, wÂłaÂśnie Âże teraz bĂŞdĂŞ siĂŞ czepiaÂł kamila (szef to szef - jak taki super dobry jest to niech nam to pokaÂże :P ) i ... wychwalal JustynĂŞ a co ... jak zasÂłuÂży to czemu nie :lol:
Ok :D moÂżesz siĂŞ go czepiaĂŚ, ale niech on nie zdominuje tego wÂątku, ktĂłry jest o StyÂśce. :P Czepiaj siĂŞ go w jego temacie. :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze:Nooo, bo to naprawde lepiej wyglÂąda jak zaczyna ktoÂś mĂłwiĂŚ wczesniej, a nie taka cisza przez te pare sekund na poczÂątku... :roll: Mi bardziej to odpowiada. 8) :)
jednym sie podoba to, drugim tamto ok ... :D
pawell pisze:Ok :D moÂżesz siĂŞ go czepiaĂŚ, ale niech on nie zdominuje tego wÂątku, ktĂłry jest o StyÂśce. :P Czepiaj siĂŞ go w jego temacie. :devil: :D
odwiedzam tylko ten temat, sporadycznie inne, jak coÂś bĂŞdĂŞ mial do kamila to tylko w porĂłwnaniu do Justyny, zbaczaĂŚ z tematu o Niej nie bĂŞdĂŞ ;) :P

p.s. naprawdĂŞ nikt nie ma capsa z dziÂś ?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Justyna dziÂś jak zwykle piĂŞkna :!: I w bieli teÂż jej dobrze a nawet powiedziaÂłbym Âże lepiej niÂż w czerni.No i oczywiÂście perfekcyjne prowadzenie. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:Justyna dziÂś jak zwykle piĂŞkna :!: I w bieli teÂż jej dobrze a nawet powiedziaÂłbym Âże lepiej niÂż w czerni.No i oczywiÂście perfekcyjne prowadzenie. :D
tak ... wszystko jak zwykle piĂŞknie i Âładnie :D :brawa: , tylko capsa ciÂągle brak :(
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha! jaka ja jestem gÂłupia....ogladam sobie dzis magazyn o 17.30 i jakiez byÂło moje oburzenie jak nie byÂło w nim Styski tylko Marciniak. No i oczywiscie potem sie skapÂłam, ze przeciez prowadzi Fakty :D:D ja juz ma skleroze, naprawde.
A co do FaktĂłw to piĂŞkny ten biel:)
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze: tylko capsa ciÂągle brak :(
Oj tak zawsze siê zawiesza wtedy gdyby siê capsy najbardziej przyda³y. :twisted: Mam nadziejê, ¿e ta awaria nie potrwa d³u¿ej lub tyle samo jak tamta ostatnia... :) Szczególnie ¿e jeszcze Styœki jest wiêcej :lol: - przy ³¹czeniach 'na ¿ywo' jakos d³ugo pokazuj¹ te 2 osoby. :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

UdaÂło mi siĂŞ zdobyĂŚ trzy capsy z wczorajszych FaktĂłw z JustynÂą :) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości