Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Justyna byÂła wczoraj w magazynie ... o kurcze ale jazz , w poniedziaÂłek byÂł Marciniak ... nie przypuszczaÂłem Âże StyÂśka siĂŞ pojawi na nastĂŞpny dzieĂą , czemu nikt nie przypomniaÂł ??

temat pierwszej czĂŞÂści magazynu "24 godziny": sytuacja w sÂłuÂżbie zdrowia

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

temat drugiej czĂŞÂści magazynu: PiÂłkarskie Mistrzostwa ÂŚwiata w Niemczech

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja oglÂądaÂłem to wydanie i chciaÂłem zrobiĂŚ capsy z tego magazynu ale pamiĂŞtam jak zostaÂłem zrugany... :roll: :spiewa:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:Ja oglÂądaÂłem to wydanie i chciaÂłem zrobiĂŚ capsy z tego magazynu ale pamiĂŞtam jak zostaÂłem zrugany... :roll:
szkoda Âże nie pamiĂŞtasz o moÂżliwoÂści wpisania siĂŞ do grafiku ... ale skoro nie chcesz ... ;) :roll:

a to maÂłe 2 capsy z wczoraj 06.06.2006, 17:30, ze strony tvn24


tematem pierwszej czêœci magazynu "24 godziny": bie¿¹ca sytuacja polityczna

Obrazek

a tematem drugiej czĂŞÂści magazynu: PiÂłkarskie Mistrzostwach ÂŚwiata w Niemczech

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pochanke - fan pisze: ...szkoda Âże nie pamiĂŞtasz o moÂżliwoÂści wpisania siĂŞ do grafiku ... ale skoro nie chcesz ... ;)
Grafik... hmmm... NiezÂłe :brawa: :uhh:

WÂłaÂśnie widzĂŞ jak dziaÂła ten wasz grafik... :/
Ostatnio zmieniony środa 07 cze 2006, 19:39 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Ja oglÂądaÂłem to wydanie i chciaÂłem zrobiĂŚ capsy z tego magazynu ale pamiĂŞtam jak zostaÂłem zrugany... :roll: :spiewa:
OÂśmieszasz siĂŞ, nadal o kulturze zapominasz i robisz z siebie obraÂżonego waÂżniaka. Tyle ci powiem.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

:: Kamil pisze: OÂśmieszasz siĂŞ, nadal o kulturze zapominasz i robisz z siebie obraÂżonego waÂżniaka. Tyle ci powiem.
Spokojnie.Polecam melisĂŞ, walerianĂŞ i wyciÂąg z kozÂłka lekarskiego.JeÂśli masz juÂż zaawansowanÂą nerwicĂŞ to moÂżesz zaÂżywaĂŚ relanium.

Nie napisa³em tego po to ¿eby wam zrobiÌ na z³oœÌ.Ja ogl¹da³em a wy nie.Pokaza³em po prostu jak œwietnie ten wasz grafik dzia³a :lol: Podejrzewam ¿e podczas wakacji grafik bêdzie dzia³a³ jeszcze lepiej :twisted: No ale có¿.Macie wy³¹cznoœÌ bycie "capserami".

Pas de problem :!:

>>>>>>>>>>>

Zeby nie byÂło off topic.Musze pochwaliĂŚ KrakĂłw.To wÂłaÂśnie w tym mieÂście najchĂŞtniej szukano w google informacjii o Justynie :D

http://www.google.com/trends?q=justyna+ ... l&date=all
http://www.google.com/trends?q=pochanke ... l&date=all
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ale siĂŞ porobiÂło. Justyna przed Kamilem, ktory chyba traci nieco na popularnoÂści od czasu przejscia do konkurencji. :P Popieram w 100% bo Durczok ma dziwny styl prowadzenia FaktĂłw a Pochanke jest bardziej normalna. Przynajmniej nie chrzÂąka dziwacznie podczas zapowiadania materiaÂłu. :x
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To Âże wydaje jakieÂś dziwne odgÂłosy to nic.OglÂądam ostatnio "Fakty" i nagle sÂłyszĂŞ w poÂłowie programu :

"Jest szĂłsty czerwca oglÂądajÂą paĂąstwo "FAKTY" "

:shock: Nie wiem dla kogo mia³ybyÌ te informacje.Mo¿e dla tych co regularnie "spo¿ywaj¹ substancje p³ynne" i nie wiedz¹ czy jest dzieù czy noc... :roll: :/ Gdybym chcia³ ogl¹daÌ kalendarium to bym prze³¹czy³ kana³.Czekam a¿ wprowadzi do Faktów piosenkê na ¿yczenie :twisted:

"Najserdeczniejsze Âżyczenia i muzyczny upominek przesyÂła Halinka, o tym juÂż za chwilĂŞ w "Faktach" "

Nic dziwnego Âże Justyna wyprzedza go (takÂże) w sondaÂżu.Owszem, Justyna Pochanke teÂż wydawaÂła na poczÂątku jakieÂś dziwne dÂźwiĂŞki.Strasznie krzyczaÂła jak mĂłwiÂła Âże oglÂądajÂą paĂąstwo FAKTY :!: :!: :!: :D Tyle tylko Âże tak byÂło raz moÂże dwa razy.Teraz jest prawie jak maszyna.PrĂŞdzej UFO wylÂąduje na ziemi niÂż Justyna siĂŞ przejĂŞzyczy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajna fotka StyÂśki jest na http://www.itvn.pl . :P Jeszcze jej tu nie byÂło wiĂŞc dajĂŞ. :D

Obrazek

:spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

salladyn pisze: Nic dziwnego Âże Justyna wyprzedza go (takÂże) w sondaÂżu.Owszem, Justyna Pochanke teÂż wydawaÂła na poczÂątku jakieÂś dziwne dÂźwiĂŞki.Strasznie krzyczaÂła jak mĂłwiÂła Âże oglÂądajÂą paĂąstwo FAKTY. Tyle tylko Âże tak byÂło raz moÂże dwa razy.Teraz jest prawie jak maszyna.PrĂŞdzej UFO wylÂąduje na ziemi niÂż Justyna siĂŞ przejĂŞzyczy.
Justyna NAPRAWI£A swój b³¹d a Kamil ju¿ TAK MA od czasu Wiadomoœci. Czy on siê nigdy nie zmieni? :x
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

24 godziny, 08.06.2006, 17:30

temat pierwszej czĂŞÂści magazynu "24 godziny": relacje pomiĂŞdzy rzÂądem a intelektualistami.
goœÌ: minister kultury i dziedzictwa narodowego Micha³ Kazimierz Ujazdowski

temat drugiej czĂŞÂści magazynu: Mundial w Niemczech - przygotowania do pierwszego meczu reprezentacji Polski z Ekwadorem
goÂście: byÂły bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski, dziennikarz, znawca futbolu latynoamerykaĂąskiego Tomasz WoÂłek i aktor Maciej KozÂłowski

Jak wygraĂŚ z Ekwadorem?

NawiÂązujÂąc do jutrzejszego meczu Polski z Ekwadorem, WoÂłek zwrĂłciÂłby uwagĂŞ trenerowi Janasowi na to, Âże obrona ekwadorska to nie jest twierdza nie do zdobycia – poza tym Latynosi, pomijajÂąc BrazyliĂŞ i ArgentynĂŞ, gorzej czujÂą siĂŞ w ofensywie. – Nie moÂżna daĂŚ im siĂŞ rozpĂŞdziĂŚ. Musimy jak najdÂłuÂżej utrzymywaĂŚ siĂŞ przy piÂłce – podkreÂśla WoÂłek.

- Zgadzam siĂŞ z Tomaszem WoÂłkiem: najwaÂżniejszÂą wskazĂłwkÂą dla druÂżyny Janasa powinna byĂŚ rozwaga i jak najdÂłuÂższe utrzymanie siĂŞ przy piÂłce – uwaÂża byÂły bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski.
- Polacy muszÂą ''pokulaĂŚ'' piÂłkĂŞ. Musimy zmusiĂŚ EkwadorczykĂłw do biegania. Jak nie majÂą piÂłki to popeÂłniajÂą b³êdy – dodaje Tomaszewski.

- Nie podejrzewam, ÂżebyÂśmy mieli kÂłopoty z Ekwadorem, choĂŚ to na pewno bĂŞdzie ciĂŞÂżki mecz – uwaÂża aktor Maciej KozÂłowski.
Najciekawszym spotkaniem Mundialu bĂŞdzie, zdaniem KozÂłowskiego, spotkanie PolakĂłw z gospodarzami – sukcesem bĂŞdzie remis z Niemcami. SensacjÂą byÂłoby gdybyÂśmy wygrali – dodaje aktor
----------------------------------------

JUSTYNA
Imiê to pochodzi z jêzyka ³aciùskiego od mêskiej formy Justyn. Kobieta z tym imieniem nale¿y do osób szlachetnych, dobrych i pragn¹cych kierowaÌ innymi. W postêpowaniu na co dzieù jest praktyczna, zawsze analizuj¹ca sytuacje wszechstronnie. A poniewa¿ posiada du¿y i praktyczny umys³ organizatorski jest zawsze w dzia³aniu , ci¹gle zajêta, utrzymuj¹ca kontakty spo³eczne. W mi³oœci ostro¿na, ale sta³a. Dba o dom, rodzinê zak³ada z opóŸnieniem. Swoje kieruje na dobrych, porz¹dnych fachowców. Lubi ³ad i porz¹dek. Nie lubi krzyku.

Justyny - niemal od urodzenia czuj¹ siê kimœ wyj¹tkowym. Tak w³aœnie postrzegaj¹ swoje miejsce w œwiecie: nie maj¹ ochoty podporz¹dkowywaÌ siê regu³om, ¿yÌ tak, jak wszyscy; przeciwnie, szukaj¹ wyj¹tków, ¿ycz¹ sobie mieÌ specjalne prawa. S¹ indywidualistkami i same okreœlaj¹, co dla nich jest dobre. Nie ulegaj¹ modom i nie chodz¹ razem z t³umem. Poszukuj¹ tego, co rzadkie, egzotyczne i dziwne. ¯ycie widz¹ jak jedn¹ wielk¹ przygodê. Swoich rodziców, narzeczonych, mê¿ów zaskakuj¹ szalonymi pomys³ami. Lubi¹ zmiany, wêdruj¹ po œwiecie, chêtnie zmieniaj¹ zawody, prace, miejsce zamieszkania. To niespokojne duchy, te Justyny! Przy tym ¿yj¹ dla siebie, nie dla jakichœ zewnêtrznych idea³ów. Nie zale¿y im na nagrodach ani na poklasku. Zdarza siê, ¿e s¹ odkrywane i robi¹ karierê, ale nie to jest w ich ¿yciu najwa¿niejsze. Najwa¿niejsze jest dla nich to, aby byÌ sob¹. Justyny dobrze czuj¹ siê we w³asnej skórze. Mimo zmian i niespokojnego trybu ¿ycia s¹ zadowolone z siebie i w³aœnie to - bycie w zgodzie z sam¹ sob¹, jest dla nich najwy¿sz¹ wartoœci¹.
slawek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 13:58

Post autor: slawek »

"UrzekajÂący styl"ale jaka mowa ,to beÂłkot.Kto tak akcentuje.Od ludzi majÂących tak duÂże
audytorium wymagaĂŚ naleÂży porawnej polszczyzny.
slawek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Drogi slaweczku.Takiego steku bzdur jaki napisaleÂś ty mĂłgÂłby ci pozadroÂściĂŚ sam Roman Giertych.JeÂśli trudno ci siĂŞ myÂśli majÂąc przytomny umysÂł, to przyciÂśnij swoje jaja do umywalki i pomyÂśl o tym jeszcze raz.
salladyn
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
slawek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 13:58

Post autor: slawek »

salladyn pisze:Drogi slaweczku.Takiego steku bzdur jaki napisaleÂś ty mĂłgÂłby ci pozadroÂściĂŚ sam Roman Giertych.JeÂśli trudno ci siĂŞ myÂśli majÂąc przytomny umysÂł, to przyciÂśnij swoje jaja do umywalki i pomyÂśl o tym jeszcze raz.
salladyn
"salladyn"bzdury to Ty wypisujesz a czym myÂślisz to lepiej nie pisaĂŚ .
Brak Ci dobrego smaku a wiedzy to Ty nie posiadsz za duÂżo.
W dyskusji potrzebne sÂą argumenty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Hola Hola! Panowie! Nie za ostro?
W dyskusji potrzebne sÂą argumenty.
WÂłaÂśnie, wiĂŞc nie obrzucajcie siĂŞ juÂż bÂłotem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości